Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!! Νο 7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι :) κοντα στο μετρό Αγ.Ιωάννης (Ν.Κόσμος-Δάφνη πιάνει σαν περιοχή), εσύ;

:geek: το συνδρομο "καθαρής φωλιάς" ε; ναι... και γω το παθαίνω !

... αλλα τις τελευταίες μερουλες νιωθω τρελή κομμάρα.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

μα τι χαζοκαιρος ειναι αυτος!!!!! Μαλλον δεν ξερω τι μου φταιει και τα εχω βαλει με τον καιρο!!!!

Απο πονακια,βλεπω,ολες καλα παμε! Κι εγω εχω πονακια......ειδικα το βραδυ...αντε να περασουν οι μερες Παναγια μου!!!

εγω μενω κερατσινι στα γαριδαδικα που λενε κοντα στην ιχθιοσκαλα,ναι αυτο το συνδρομο μαλλον εχω παθει :lol::lol:

Και εγω απο Κερατσινι ειμαι mammys love...Χαραυγη,στα γαριδαδικα! Οι γονεις μου κ η αδελφη μου μενουν εκει,εγω μενω επαρχια. Σε λιγο θα βγουμε και σόι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε λολι αληθεια???????????αν ξερεις τον κρητικο με της γαριδες διπλα μου ειναι!τοσο κοντα μενει η μαμα και η αδερφη σου η παρακατω?εσυ μενεις κοζανη ε?απο κει ειναι ο αντρας μου το σπιτι το εχουμε στα σερβια εσυ μεσα στην καζανη μενεις?τελικα ειδες πολλα κοινα εχουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε λολι αληθεια???????????αν ξερεις τον κρητικο με της γαριδες διπλα μου ειναι!τοσο κοντα μενει η μαμα και η αδερφη σου η παρακατω?εσυ μενεις κοζανη ε?απο κει ειναι ο αντρας μου το σπιτι το εχουμε στα σερβια εσυ μεσα στην καζανη μενεις?τελικα ειδες πολλα κοινα εχουμε....

και τον Κρητικο ξερω και το σουβλατζιδικο του Τασου....εεεεε δεν το πιστευω!!!!

Το πατρικο μου ειναι διπλα απο τον Λαβιδη με τα υαλικα.....Εγω μενω μεσα στην κοζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!καλα ε,εχω χαζεψει τελειως!τα "γαριδαδικα" τα διαβαζα γαριδακια και σκεφτομουν,τι ωραια περιοχη που πρεπει να ειναι!πακοτινια,δρακουλινια..μετα πεταξατε και το σουβλατζιδικο του τασου,ηρθε κι εδεσε!παραμυθουπολη!!

σημερα μου εκανε μια γενικη ο αντρας μου,αλλο πραγμα!μονο το μπανιο που δεν μου εκανε και θα τον μαλωσω!!αυριο εχει τα γενεθλιακια του μωρε..κλεινει τα 31 πλακα πλακα.γερασε κι αυτος,τεκνο τον πρωτοπηρα!

χτες ΨΟΦΗΣΑ στη δουλεια.αφου το βραδυ που γυρισα,εκανα ποση ωρα να βγω απο το αυτοκινητο και να αρχισω να περπαταω απο τη μεση...πολυ πονο αυτη η μεση.αληθεια εσεις οδηγειτε ακομα?ειναι ο μονιμος καυγας με τον αντρα μου.να σταματησω τη δουλεια και να μην οδηγω.δεν μπορω ουτε το ενα ουτε το αλλο ακομα.ειπα σε 2 εβδομαδες τελος η δουλεια(θα δουμε βεβαια..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω οδηγω ακομα αλλα σε κοντινες αποστασεις και τελος του μηνα που μπαινω στον 9 λεω να σταματησω αλλα δεν το παιρνω και καθε μερα γιατι εγω δεν δουλευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!γενεθλια ο αντρουλης μου σημερα και ξυπνησα πουρνο πουρνο να βαλω χοιρινο στο φουρνο με πατατες.θα κανουμε τραπεζι στους δικους μου το μεσημερι και το απογευματακι θα παμε στο χωριο στους δικους του..

ενα εχω να σας πω...χτες βραδυ ειδαμε τον "κυνοδοντα".μια ελληνικη ταινια που ειναι υποψηφια για οσκαρ καλυτερης ξενογλωσσης ταινιας.ΜΗΝ το δειτε!ξενερωσα τη ζωη μου.απορουσα καθε λεπτο γιατι συνεχιζα να βλεπω!πως και παει στα οσκαρ,δεν μπορω να καταλαβω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδιααααααααααααα !!!!

να χαίρεσαι τον αντρούλη σου φιλεναδίτσα !! + να τα περασετε καταπληκτικά σημερα !

στα Οσκαρ παει αυτή η ταινία γιατι.... εχουμε τον Γιωργάκη πρωθυπουργό που ειναι "στα μεσα και στα εξω" και εχει κολλητους και γνωριμίες... αλλιώς.... ΠΑΤΟ θα πήγαινε !

δεν την εχω δει, σαν υποθεση βέβαια μου ακούγεται ενδιαφέρουσα αλλα ΔΕΝ θα καθόμουν να τη δω...προτιμώ να δω ποδόσφαιρο (που λεει ο λόγος δηλαδή...) αχααχαχαχααχα!!!

Εμεις σημερα μαλλον εχουμε μερα οικογενειακής τεμπελιάς, γιατι ψες τελικά ο αντρούλης μου καθάρισε το μπαλκόνι και μετα ειχε και ενα σωρο αλλες δουλειές ... κομμάτια ειναι το γλυκούλι μου... (εγω εκανα ψιλολοϊδια μες στο σπιτι)κλπ... :oops: οποτε σημερα αραλίκι το βλεπω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα (τι καλημερα δηλ....τετοια ωρα λεμε καλησπερα)

ΡΑΝΙΑ πολυχρονος ο αντρας σου! Να τον χαιρεσαι και να περασετε τελεια σημερα οτι και αν κανετε!

Μουφα και πατατια ο <κυνοδοντας> ε; Εγω γενικα δεν βλεπω ταινιες...αν δω καμια θα πρεπει να ειναι καμια χαζο-κωμωδια ή καμια αισθηματικη κομεντι...Δεν μπορω να καταλαβω...... γιατι να κατσω να δω κατι που θα με προβληματισει - στεναχωρησει - αγχωσει......

Anyway γουστα ειναι αυτα ;)

Χτες πηραμε τα καθισματακια αυτοκινητου κ εμεινε να ερθει και το καροτσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?ε!καλα ρε λολι δεν το πιστευω στο οδοντιατρειο?σιγουρα θα εχω δει τοτε τους γονεις η την αδερφη σου!!!!!!!!!!!!! :D εγω μενω στην γωνια που ειναι το pet shop αν ξερεις!!!!αν κατεβεις ποτε προς τα κατω στειλε κανενα μην...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες! Ειδατε μικρος που ειναι ο κοσμος? :lol: Πως τα παμε? Ετοιμαζομαστε? Αχ τελικα δεν ειμαι μονο εγω που δεν κοιμαμαι τις νυχτες? Ειναι ο,τι χειροτερο, να περνουν ωρες και ωρες και εκει, τιποτα, να μην κλεινεις ματι..... Και αυριο που θα ρθουν τα μπεμπακια θα ψαχνουμε τον υπνο πως και πως!!! Τι να γινει, λιγο ακομα και πλησιαζουμε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ....επιτέλους ΣΙΔΕΡΩΣΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!

καλά δεν το συζητώ... σίγουρα θα εχουν γκρεμιστεί ολοι οι φούρνοι....(αχαχαχαχα !!)

παρατήρησα ομως οτι θελουν κοντεμα τα μπατζακια στις μπυτζαμούλες οποτε εχω αυτα τα 2 υπόλοιπα και τακτοποιώ ΒΑΛΙΤΣΑ !!!!!! yeaaaahhh !!!

γιουπι για για γιουπι γιουπι γιααααα :P γιουπι για για γιουπι γιουπι γιααααα !!!

σας καληνυχτώ λοιπόν ! :geek:

α! :shock: καλέ ! μεχρι και ο μπεμπης χοροπηδάει απο την χαρά του (μου) !!! χιχιχιχιχιχι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rania mou na xairesai ton androuli sou ...me to kalo to mpempaki sou...Hthela ki egw na dw ton Kunodonta apo to kalokairi alla h adelfi mou mou to apagoreuse...Toso arrwsti tainia mou eixe pei den exeis xanadei....:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια καλη εβδομάδα να εχουμε!!!τι μου κανετε? εγω περασα ζορικο βραδυ...δεν κοιμηθηκα καθολου...στριφογυρνουσα συνεχεια και πονουσα...τα ποδια μου και η μεση μου με πεθαινουν...θελω ενα τριωρο ενισχυμενο μασαζ!!!με πηρε το πρωι λιγο ο υπνος κατα τις 8μιση μεχρι τις 10 :roll::roll: εχω και μια βαρεμαρα αλλο πραγμα...δεν θελω να μαγειρεψω και γενικα δεν θελω να κανω τπτ :?:?

αυριο εχουμε τον πρωτο καρδιοτοκογραφο...αγχωθηκααααααααα τωρααααααα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια! τι κανετε?? εγω ησυχια ακομα... νομιζω οτι ο μπεμπης εχει καλοβολευτει εκει μεσα και να δουμε ποτε θα αποφασισει να βγει!! αυριο θα ξαναπαμε να τον ακουσουμε μηπως και εχει αρχισει να ζοριζεται και βλεπουμε... εχω αρχισει και ανυπομονω πιαααα!!! χτες τελειωσαμε με το δωματιο του και το εχω ερωτευτει!!! κολλησαμε τα αυτοκολλητα και εχει βγει απλα ΤΕΛΕΙΟ!!!!! :x:x:x συνεχεια μπαινω μεσα, το κοιταω, χαμογελαω, χαιδευω την κοιλιτσα μου και τον ρωταω ποτε πια θα ερθει να το δει!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: δεν κρατιεμαι σας λεωωω!!! ρανακι να χαιρεσαι τον αντρα σου για χτες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Sofouki mou ta idia akrivws kanw ki egw :). Pou gennas mou exeis pei? Egw eimai akrivws 37 evdomadwn simera kai to epomeno rantevou me to giatro mou einai tin epomeni deutera, tha eimai akrivws 38. Kai nomiza oti mono h dikia mou exei kalovoleutei ekei mesa. H koilia mou moiazei me rouketa pou tha ektoxeuthei pros ta katw apo stigmi se stigmi :D!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο μενα!! ολες βλεπω τα ιδια εχουμε, πονακια, ανησυχειες κ.τ.λ.

εχω αρχισει καθε βραδι και σκεφτομαι το γιουλακι πως την παλευει τοσο καιρο με το στομαχι... εγω τωρα δυο βραδια εχω περασει εφιαλτηκα βραδια με το στομαχι... βαζω 3 μαξιλαρια μηπως και μπορεσω να κοιμηθω, νιωθω τρομερο καψιμο αν συνεχισουμε ετσι 1 μηνα την εβαψα.......

Ρανια να χαιρεσαι τον αντρα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Σας μιλαει η αυπνη-ξενυχτισμενη φουσκοκοιλια i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)

Εχει και εναν παλιοκαιρο εδω............σκετη μουχλα!

Σημερα εχω καρδιοτοκογραφο το απογευμα.....μακαρι ολα να ειναι καλα...Δε μου λετε....ποιος ο λογος της συγκεκριμενης εξετασης; Τι κοιταμε;

MAMMYS LOVE εννοειτε οτι με την 1η ευκαιρια που θα κατεβω θα σε ενημερωσω!

ΜΑΡΙΑ+ΦΩΤΗΣ σιδερωσες;;;;; :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Γι αυτο χαλασε ο καιρος;;;; εεε;;;;;; =))=))=))=))=))=))

ΣΟΦΟΥΚΙ τελειωσες με το baby room!!!!!!! Με το καλο να γεμισει κλαματα,φωνουλες,τσισακια και κακια :lol::lol::lol::lol:

TESH τι ειπες τωρα;;;;; Εχεις βαρεμαρα;;;;;;;;; Εγω να δεις....!!! (-|(-|(-|(-|(-|

ΡΑΝΙΑ πως περασατε;

Πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω λολι στον καρδιοτοκογραφο ακουμε τους παλμους του μωρού και δειχνει αν εχουμε συσπάσεις

σοφουκι μπραβο για το δωματιακι...βαλε μας καμμια φωτο να καμαρωσουμε :):)

τελικα εκανα αρακα με κοτοπουλο με τα χιλια ζορια!!!!βαριεμαι λεμε...δεν θελω τπτ να κανω με το ζορι σηκωνω τον εαυτο μου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι το τικερακι μας εφτασε στο τελευταιο εικονιδιοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελπιζω μονο να μη μηδενιζει κ ξαναρχιζει απο την αρχη!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παντως, ασχετα με το τικερακι στις 24 Φλεβαρη μαινω <επισημα> στον μηνα μου! Μακαρι να κρατηθουν οι μπεμπουλες μεχρις τις 9 Μαρτιου που κλεισαμε ραντεβου για τοκετο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...