Μετάβαση σε περιεχόμενο

τεβε και γυναικολογοι


Recommended Posts

εγω γεννησα σε κλινικη και ο γιατρος μου δεν ηταν του τεβε και πηρα μονο το επιδομα δηλ.800 ευρω.αν γεννησεις σε νοσοκομειο μπορει να ειναι και διαφορετικα δεν ξερω...με το καλο το μωρο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναλογως που θελεις να γεννησεις!

Τον γιατρο(ιδιωτη) τον πληρωνεις απλα υποτιθεται πληρωνεις λιγοτερα σε καθε επισκεψη...

Στο τελος παιρνεις αυτα τα 800 περιπου ευρω...Τι θα καλυψεις δεν ξερω αλλα...Αν πας νοσοκομειο

ειναι οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα :) συμφωνώ με τα κορίτσια !

εγώ ειμαι ασφαλισμένη στο ΤΕΒΕ και σε επισκέψεις σε γιατρό σε καλύπτει μερικώς (νομίζω το 50ευρω δεν το γλιτώνεις οσο ευγενικός και να είναι ο γιατρός :roll:, στην ουσία "πληρώνεις" τον υπερηχο εξτρα απο την επίσκεψη... :? ), εμείς εχουμε επιλέξει το Αλεξάνδρα για μαιευτήριο που σου δίνει καλούτσικο δωμάτιο (αντε να κοστίσει κανα 300ευρω το 4ημερο ; δε νομίζω παραπάνω), αλλα το σημαντικό ειναι οτι το ΤΕΒΕ σε βολεύει σε μηνιαίες εξετάσεις! πας σε συμβεβλημένο διαγνωστικό κεντρο και τελειώνεις τσακ μπαμ !

καλά απο επίδομα ομως ψιλομαπα... 800 ευρώ και εξω απο την πόρτα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Και εγώ ασφαλισμένη στο ΤΕΒΕ είμαι, ο γυναικολόγος μου είχα την τύχη να είναι στο ΤΕΒΕ και δεν πλήρωνα απολύτως τίποτα στις επισκέψεις..μόνο τις έξτρα εξετάσεις..την κλινική την πλήρωσα εγώ κανονικά όλο το ποσό, και επίδομα 800 ευρώ..και μετά πήγα τα χαρτιά μου και πληρώνω μειωμένη ασφάλιση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...