Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

Jule mou mia apo ta idia..I kaliteri mou fili fer8ike aparadekta se polla 8emata gia polla xronia, mou ekane polla mexri k na mou parei ton ais8ima mou k egw pali tin dextika pisw, i mama mou me leei xazi giati edwsa apeires eukairies..Ton Maio den ir8e kan sto gamo mou giati den ta katafere :o k etsi apomakrin8ika egw..Oute egw exw pargamatikes files alla "files" pou pali fovame na milisw opws ali8ina niw8w, tin xara mou k tin lipi mou..Mono me tin 1i mou 3aderfi pou einai i k i prwtokoumera mou kanoume ligi parea pou 8a mas vaftisei k tin Victoria k pali egw tin pairnw til, tin girevw, auti tipota alla pali simvivazome..Filous zevgari na pame ena peripato den exoume pou na tous exw pragmatika stin kardia mou..Tous fovi8ika olous..Asta Jule mou,se katalavenw APOLITA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα !!! Δεν ειναι τυχαιο αυτο που γραφτηκε για την φιλια..."Κουραστηκα για να ανεβω ως του βουνου την ακρη κ να φωναξω δυνατα ΦΙΛΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ "...ετσι ειναι κοριτσια πολυ σπανια η αλη8ινη φιλια απο καρδιας...κ εγω κ ολοι μας εχουμε εμπειριες που μας εχουν κανει να χασουμε την εμπιστοσυνη μας δυστυχως....Εγω εχω πολλες φιλες σε φαση να πιουμε εναν καφε κ να χαζολογησουμε αλλα οχι να ανοιχτω παραπανω απο οσο πρεπει,περναμε καλα οταν βρισκομαστε κ ολα οκ.Ο κα8ενας ειναι στον δικο του πλανητη κ δεν εχει ματια για παραπερα...οποτε δεν το κουραζω το 8εμα,καλα να ειναι κ τιποτα αλλο.

Σηκω8ηκα πολυ πρωι σημερα,ξεκινησαν κ τα ονειρα τα περιεργα...γεννησα λεει χωρις να το καταλαβω,απλα ξυπνησα κ ειχα μωρο,κοιταζω γυρω μου κ δεν ηταν κανεις.Πορειες στους δρομους ,εμφυλιος πολεμος κ εγω μονη μου ,να μην βγαζω γαλα,να με εχουν σε δωματιο με ολους οσους ξερω κ να με παινει πανικος που δεν ξερω τι να κανω με το μωρο.Καποια στιγμη ζηταω δωματιο μονοκλινο η σουιτα απο την μαια κ αυτη γελαγε!!!!Καλα αρχισαμε πωπω.......Καλημερα σε ολους!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και μια ομορφη Κυριακη να περασουμε! GeoV πολυ κοντα στην πραγματικοτητα μου φαινεται το ονειρο σου...Αχ ειναι δυσκολα τα πραγματα. Αλλα ας μην μεινουμε σ αυτο. Σημερα το προγραμμα εχει εξοχη και καθαρο αερα! Να αναζωογονηθουμε!!! Φιλια και ο,τι κι αν κανετε να περασετε υπεροχα. :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!! Γωγω ωραιο ονειρο!

Γιουλη εμενα λειπει ετσι συνεχεια και τι κανω απολαμβανω την μοναξια μου. Θυμαμαι περσι ελειπε για 2 εβδομαδες στην Πατρα (ειχα αναλαβει το κατερινγ της Harley Davinson) πριν φυγει ελεγα πως θα αντεξω και γενικα φρικη. Μολις εφυγε, ηταν η καλυτερη καθαρισα το σπιτι το εφτιαξα οπως ηθελα εγω και μετα ξεκουραση και καναπε. Ηταν πολυ ωραια, που οταν γυρισε μου κακοφανηκε.

Δεν ειναι καλο να κλεινεσε στον εαυτο σου, προσπαθησε να κανεις φιλιες καινουργιες και ποτε δεν ξερεις.

Ανδρια μια συμβουλη, μη βαπτιση αυτη η κοπελα την Βικτωρια. Καλο ειναι το παιδι να εχει νονα καποιον που να ενδιαφερεται. Εμενα το βαπτησαν 3 κοπελες, που με τις δυο καναμε παρεα και η τριτη την επερνα πιο πολυ εγω τηλ. (και καλα δουλευε πολυ). Μετα απο 7 χρονια εχω να σου πω πως αυτη η κοπελα μια φορα το χρονο στα γενεθλια του ερχεται και περνει τηλ μονο στις γιορτες. Τωρα για το μπεμπη δεν ξερουμε ακομη αλλα θα πρεσεχω πολυ.

Εμενα καθε χρονο που κανει εστω και ενα λουλουδι δωρο στις 14.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια βρηκα 2 αρθρα για την διατροφη στο θηλασμο. Εχθες το βραδυ συναντησα μια γνωστη που ειναι διαιτολογος- διατροφολογος και την ρωτησα για τα γλυκα. Μου ειπε πως δεν απαγορευονται αλλα να μην το παρακανουμε επειδη μετα γινετε γλυκο το γαλα και οταν μετα δεν θα τρωμε το μωρο μπορει να μην το θελει.

http://www.fitdiet.gr/index.php?option= ... &Itemid=60

και το δευτερο

http://www.mynewbaby.gr/articles/telasm ... u_telazoun

Πολλες απουσιες παλι το Σ/κ.

Ελενα που εισαι; ΑΦΡΟΔΙΤΗ παλι σε χασαμε. Πως ειναι τα μωρακια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου να εχετε ολες μια ομορφη κυριακη @};-[smilie=toothy4.gif][smilie=love8.gif]

ηλιοδωρα πολυ ομορφη εγινε η κοιλιτσα σου...ολες εχετε πολυ ομορφη κοιλιτσα!!!

γιουλακι μου υπομονη βρες κατι που σου αρεσει πολυ να κανεις να περασει η ωρα σου κ σκεψου οτι αρχισες να μετρας αντιστροφα τον χρονο :P

ελενακι κ γιωργο που ειστε παλι???σας πεθυμησα....

samarcante μου αντε να τελειωνεις με το καλο απο τις εργασιες να χαλαρωσεις λιγο το μωρουλι σου τι κανει?

αφρο τα μαγουλακια σου τα τροφαντα εχουν κ παρεα...τα δικα μου :lol::lol::lol: μπομπα εγινα!!!ολοστρογγυλο φεγγαρι το κεφαλι μου εγινε κ οχι μονο νοιωθω σαν να με φουσκωσαν με τρομπα :lol::lol::lol:

εχω πολλα νευρα τις τελευταιες μερες κ δεν ξερω γιατι...εκει που ειμαι ηρεμη τσαφ αναβω λαμπακια με την μια χωρις ιδιαιτερο λογο...

τωρα τα εχω παρει με την πεθερα μου...σας ειπα προχθες που ηθελε να πλυνει τα ρουχα του μωρου..ηρθε τα πηρε κ επειδη δεν εχω αγορασει ακομη απορρυπαντικο για βρεφακια τις εδωσα το δειγμα του baby planet που ηταν δυο δοσεις ...εχθες μου ειπε να τις ετοιμασω κ τα υπολοιπα πραγματα του μωρου να τα πλυνει κ την ειπα αστα για τελος του μηνος που θα αγορασω απορρυπαντικο κ μου λεει οχι φτανει αυτο που εχω βζω λιγο:shock::shock::shock:

ποσο λιγο δηλαδη βαζει βρε παιδια?ενταξει τα ρουχαλακια ενα φρεσκαρισμα ηθελαν αλλα πως γινετε να τις εδωσα δοση για δυο πλυσεις κ να τις εκανε 4???τα βρεφικα απορρυπαντικα ειναι πολυ ελαφρυα κ αφου ο κατασκευαστης λεει 2 δοσεις ειναι δυο τελος!!!!ασε που δεν ηθελε να βαλει κ μαλακτικο...μαζι με την σκονη της εδωσα κ το μαλακτικο του baby planet δεν ηθελε να βαλει γιατι η κορη της δεν εβαζε...με το ζορι το εδωσα...σημερα θα μου τα φερει τα ρουχα ετσι κ δεν ειναι οπως πρεπει θα τα ξανα πλυνω κ ας παρεξηγηθη...με ενοχλει να με περνανε για καθυστερημενη κ να μας συγκρινουν...η κουνιαδα μου γεννησε πριν 3 μηνες κ τωρα η πεθερα μου θα με ζαλιση μεχρι κ σημειωσεις κρατουσε απο την κορη της για να τα κανω κ εγω :evil: δεν τα κανει με κακια απλα εμενα δεν μου αρεσει να μου λενε τι να κανω αλλωστε ειπαμε η καθε μανουλα κανει αυτο που κρινει η ιδια σωστο για το παιδι της ολα τα μπεμπακια δεν ειναι το ιδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Σουλα τι τραβας και εσυ. Εγω γι'αυτο δεν θελω να μου τα πλυνει κανεις. Πως ειναι ο καιρος πανω; εμεις εχουμε ηλιο και γενικα εχει ωραια μερα.

Γιουλη τι κανεις; Τι εχει το προγραμμα σου σημερα; Τελικα με τι φτιαχνεις το τζεισκεικ;

Καλα Σουλα τελειαααααααα το κρεβατακι ωραια χρωματα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο καρος μας ειναι τελειος εχει ηλιο αυτες τις μερες ..μου θυμηζει καλοκαιρι :D χαιρομε πολυ που σου αρεσε οι προικουλα μας...ελεγα να μην παρω αλλα με παρασυρατε!!!!

κ τα ρουχακια καλα κανεις κ δεν θες να τα πλυνει αλλος!!!καλυτερα μονη κ σιγα σιγα παρα να στα κανουν οι αλλοι αληθεια μετανοιωσα!!!τουλαχιστον αν μου τα εκανε η μανα μου θα μπορουσα να την καντηλιασω τωρα το βουλωνω :evil:X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!

τι κάνετε? εγω σημερα νοιωθω απαίσια...ειπαμε σημερα να ανοιξουμε το χρωμα του δωματίου του παιδικου...ηρθε η μαμα μου με τον αντρα μοιυ να το κανουν...κ φυσικα εμενα με αφησαν στην απεξω..οτι κι αν ειπα το παιρναν σαν μουρμουρα..και φυσικατωρα ειναι οι 2 τους μεσαστο ΔΙΚΟ μας παιδικο κ εμενα με εχουν απεξω..κι αν μιλησω θα ειμαι και κακια...οποτε θα δω μια και καλή το αποτέλεσμα οταν γινει... :(:(:( σαν θεατης........ τέλοσποαντων το τελευταιο που θελω ειανι καυγάδες...

αυριο ειναι η μεγάλη μερα για την άδεαι..εχουν απεργιες οι ικατζιδες κ εγω αγχωνομαι περισσότερο....αυριο εχω κ το 1ο μου ραντεβού στο ιπποκράτειο για το σεμινάριο τοκετετου..συνολο ειναι 10 !! Επιτελους κατι θα μάθω για το μπεμπάκι που κουβαλάω!!! Κ θα πάρω κ το τετραδιακι μου μαζι κ θα παω !! θα επανελθω αυριο με λεπτομέριες!!!

ποπο σας ζάλισα με τα δικά μου!!!

σουλακι τελεια η προικαα!!! η φραουλενια ειναι τελεια!! εμειςακομα δεν πηραμε προικούλα...τοναλλο μηνααν ειναι καλά τα οικονομικά μας.. για να αρχισω να τις πλένω κλπ... εγω λεω να παω να παρω αρκάδι καπως ετσι λεγεταιε ειναι παλι για βρεφικα΄ρουχαλάκια... η της proderm..αυτο το baby planet κανει κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια! Τα ξημερώματα πάλι με ξύπνησαν περίεργα όνειρα..ήμουν τόσο ανήσυχη, που η μπέμπα κουνιόταν πολύ και νομίζω πως ούτε κι αυτή δεν μπορουσε να ηρεμήσει..

Georgi, έχεις δίκιο. Κι εγώ δεν θέλω να μου τα πλύνει κανείς. Θα τα ετοιμάσω σιγα-σιγα μόνη μου.

Happy, μαλακτικό νομίζω ότι δεν κάνει να βάζουμε στα ρουχάκια του νεογέννητου. Αυτό είχε πει ο παιδίατρος μιας φίλης που έχει 3 παιδιά.

Giorgi, πες μας κι εσύ που ξέρεις απ'το πρώτο παιδάκι!

Ωραία μέρα σήμερα! Θέλω βόλταααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΣΗΚΩΘΗΚΑ!!ΕΧΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΩΡΑΡΙΑ...ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΡΓΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ...ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ΤΟ CHEESECAKE ΛΕΩ NA ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ...ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΜΑ ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΥ ΣΠΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΤΟ...ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΩ ΜΕ ΜΠΙΣΚΟΤΑ DIGESTIVE,TYRI PHILADELPHIA TO ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΧΤΥΠΑΩ ΜΕ ΖΑΧΑΡΗ ΑΧΝΗ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΦΡΑΟΥΛΑ....

ΣΟΥΛΙΤΣΑ ΠΛ ΩΡΑΙΑ Η ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ Η ΠΡΟΙΚΑ ΟΛΑ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ...ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΡΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΑΥΤΗ Η ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ....ΧΑΧΧΧΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ...ΕΧΩ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΑ ΚΤΛ...ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ!!!ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΤΕ!!ΧΘΕΣ ΟΛΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ...

http://www.sintagespareas.gr/sintages/c ... oulas.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisy εγω εβαζα μαλακτικο και θα βαλω και σε αυτο, δεν εχει εντονη μυρωδια και μαλακονουν τα ρουχαλακια γαι να τα σιδερωνουμε πιο ευκολα. Δεν εχει σημασια πια εταιρια θα παρουμε, αλλα πρεπει να τα σιδερωνουμε ολα.

Γιουλη και εγω εχω πολυυυυ σιδερο, εαν δεν βαριεσαι ελα να κανεις και τα δικα μου!!ΧΑ χα χα!

Ειμαι φαν της Φραουλιτσας, Σουλα και δεν εχω ξαναδει αυτη την προικα.

Ειρηνη εγω δεν θα αντεχα να μην φωναξω εστω και λιγο, ειμαι νευροσπαστο. Εμενα δεν μου εχουν γραψει ακομη την αδεια,φαντασου και δεν αγχωνομαι.Αυτοι φταινε με την απεργια τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεισι το μαλακτικο αυτο ειναι βρεφικο ειναι τοσο απαλο κ αντιαλλεργιογονο οπως ειπε κ η georgi το παν ειναι το σιδερωμα!!!

το planet ειναι σχετικα καινουργιο απορυπαντικο δεν βλαπτει το περιβαλον ειναι οικολογικο,εχει σημα του την καρετα καρετα, βασικα για αυτον τον λογο ηθελα να το δοκιμασω.

φραουλιτσα ουτε εγω ειχα ξανα δει μολις την εβγαλε ξετρελαθηκα!!!ειχε κ την ντορα κ τον μπομ τον σφουγγαρακι :lol::lol:

αχ ειρηνη πολυ σπαστικο να μην σε αφηνουν να συμμετεχεις στο δωματιο του μωρου :evil: για αυτο τον λογο κ εγω το ετοιμασα νωρις...κ αν δεν σου αρεσει αυτο το χρωμα???ετσι για τιμωρια να τους βαλεις να το ξανα βαψουν!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule μην κλεινεσαι προσπαθησε να γνωρισεις νεους ανθρωπους ,ειναι πολυ σημαντικο...

εγω παιδια ειμαι μοναχοπαιδι κι επειδη δεν ειχα αδερφια απο μικρη ειχα παντα φιλους... Απο σφαλιαρες και λαθος επιλογες φουλ του ασου ομως τελικα εμειναν αυτοι που αξιζαν και χωρις αυτους δε μπορω! Ειναι σημαντικο να υπαρχουν δυο τρεις ανθρωποι που σε δεχονται οπως εισαι με ολα σου τα λαθη και τις παραξενιες...

Κοριτσακια εμενα η μαμα μου θα πλυνει τα του μωρου και δεν τη ρωτησα τιποτα της εχω απολυτη εμπιστοσυνη, οποτε δν ξερω τι κανει θυμαμαι οτι μου ειπε οτι θα βαλει αρκαδι ή καποιο αλλο...

Εγω του αγιου βαλεντινου δεν ξερω τι θα κανουμε, γιορταζει επισημα και η φιλη μου η βαλεντινη οποτε αν κανονισει κατι θα παμε εκει... αλλιως ειναι και δευτερα δεν ξερω.

georgi μου τι κανεις σημερα? τι φαγακι?εγω θα φτιαξω γιουβαρλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα' παιξα!!! και μαγειρεμα και πιατα και εχω ακομη σιδερωμα και να φτιαξω μετα να τηγανησω τα σουτζουκακια. Εχω και σφουγγαρισμα. Πως αντεχεις Ανδρια τοσα μαζεμενα; Αληθεια που εισαι σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειωσαμε με το δωμάτιο κ ειναι τελειο!!! Το χρωμα εγω το ειχα διαλέξει..απλως δεν δραστηριποιηθηκα!! ΕΙναι τελειο κουκλιστικο..θα σας βαλω φωτογραφιες καινουριες!! Αχ επιτελους μοιαζει οοκληρωμενο..

Georgi σε περιπτωση απεργιας οπως αυριο, ειναι σιγουρο οτι δε γινονταιεπιτροπες¨? κ επίσης αν δεν γινει ...τι γινεται?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφτιαξα τα γιουβαρλακια και περιμενω το γιαννη να γυρισει που τον αναγκασα να βγαλει βολτα το σκυλο μου, χαχα

μπραβο τουριστρια! :D

το βραδυ θα ερθουν κατι φιλες μου, η μια με το αμορε αλλα το δηλωσα δε μαγειρευω, αμα θελουν ας παραγγειλουν... Δε μπορω βαριεμαι.. κι αλλες κατσαρολες για πλυσιμο? για κανενα λογο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω georgi μονο που τα διαβασα κουραστικα....δεν μου λες κ την συνταγη με τα σουτζουκακια???

ειρηνακι μου χαιρομε που σε βλεπω τοσο ενθουσιασμενη βαλε φωτογραφιες να το δουμε κ εμεις!!!οι επομενες φωτογραφιες που θα βαλουμε θα ειναι με τα μπεμπακια μας :D

αφρο τελεια θα περασεις σημερα κ μενα μου αρεσει οταν εχω φιλες στο σπιτι μονο που κ εμενα με ξαχασαν τωρα που αρχισα να φουσκωνω... :cry: τωρα πια ερχοντε σπανια ευτυχως ομως εχω καλυτερη παρεα εσας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi mou auti pou 8a mou vaftisei tin Victoria einai 1i mou 3aderfi, i mama mou k i mama tis einai aderfes k ta patrika mas spitia einai dipla-dipla, kollita..Einai poli kali k 3erw pws 8a agapa poli tin Victoria k stis giortes epeidi panta tis kanoume me to soi tis mamas mou etsi 8a tin vlepei 8elei den 8elei :D..K egw opote tin xreiastika itane ekei, aplws den einai anoiktos xaraktiras k koinwniki opws emena k gi'auto pistevw den me pernei k kammia fora ekeini til,panta etsi itane einai o xaraktiras tis panta apo mikri tin gireva egw perissotero..Fisika i katastasi epideinw8ike edw k 1-1,5 xrono pou arrwstise, anakali4e pws exei kata plaka sklirinsi k akomi einai 25 xronwn k tin eri3e poli 4ixologika auto,exase ton euato tis,exase tin gi katw apo ta podia tis :(..Euxomai i Victoria mas na tis dwsei noima stin zwi tis giati to a3izei..

Tis doulitses mou avrio 8a tis kanw OLES :(..8a sikwstw apo tis 7:15-7:30 pou feugei o giwrgos gia douleia k ws to mesimeri siga-siga pistevw 8a tis exw teleiwsei giati exei apo tin perasmeni kiriaki-deutera pou ekana geniki den 3ana ekana T I P O T A!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μου χαιρομαι για το δωματιο. Οσο για το Ικα ο Θεος βοηθος!!!!! Πηγαινε το πρωι κανονικα και ρωτα, ουτε εγω δεν ξερω, αλλα δεν πιστευω οτι γινονται επιτροπες επειδη και αυτοι ειναι γιατροι του Ικα. Αυριο μετα που θα πας σε παρακαλω ενημερωσε με, Εγω εχω γιτρο την Πεμπτη.

Σουλα μου δεν τα εγραψα ολα. Για το μεσιμερι ετοιμασα κοτομπουκιτσες και φτιαξαμε σουβλακια με πατατουλες τηγανιτες. Τωρα για το βραδυ και για αυριο φτιαχνω σουτζουκακια γιαουρτλου και γιουβαρλακια, μπορει να ετοιμασω και τυροπιτακια (με κουρου ζυμη). Τωρα εβαλα και λιγο σιδερο.

Ανδρια πολυ στεναχωριεμαι για την ξεδελφη σου. Ειναι γ....το πολυ νεα για μια τετοια αρρωστια. Ελπιζω η κοπελα να εχει ξεπερασει την αρρωστια και να εχει ανεβει ψυχολογικα. Δεν το ειπα με κακια, απλα επειδη ειπες πως δεν σε περνει τηλ.

Αφρο καλα κανεις και δεν μαγειρευεις να κατσεις να απολαυσεις την βραδια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi mou den pare3igisa..Aplws e3igisa ligo tin katastasi, k egw polles fores me enoxlaei pou panta 8a prepei egw na tin parw til alla 8elw na pistevw pws einai etsi giati dwsane ola panw tis..Ir8e apo tin Agglia teleiwmeni Aggliki filologia me metaptixiako stis metafraseis k ema8e pws itan arrwsti (keramida sto kefali),arrawvniastike k itan xwris douleia k agxwnotan pou den mporouse na voi8isei sta oikonomika (den mporei na vrei douleia me tin arrwsteia tis giati den mporei tin piesi k na doulevei polles wres-den exei antoxes), twra eutixws vrike douleia apo to spiti k eida mia allagi stin dia8esi tis..Makari na pane ola kala gia olo to kosmo giati olo gia arrwsteies akouw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια εχεις δικαιο ειναι πολυ δυσκολο να μην μπορεις να βοηθησεις οικονομικα και να το θελεις πολυ. Σε μενα λεγαμαι με την αδελφη μου (που ειναι και αυτη μια απο της νονες) στην αρχη οτι ειναι μικρη, την περναω 5 χρονια. Ομως με το καιρο ολο και πιο σπανια εμφανιζοταν, παντα κοιταγε την παρτυ της. Ερχοταν μετα το Πασχα με το δωρο της, και μιλαμε μηνα και μετα. Μεχρι που τον Δεκεμβρη ξεχασε τα γενεθλια του μικρου. Τα πηρα στο κρανιο και της εστειλα ενα μνμ, η απαντηση της ηταν πως ηταν αρρωστη, ολο δικαιολογιες!!!!!

Τι μαγειρεψες σημερα; Και σιγα με τις δουλιες απο αυριο!!!!!!!!

Γιουλη που εισαι; Ακομη δεν τελειωσες τις δουλιτσες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...