Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

ελενακι μου μια απο τα ιδια εδω κ λιγο καιρο...ανεβαινει πιο πανω η μητρα κ τα σπρωχνει ολα...θυμασε πριν λιγο καιρο που σας ελεγα οτι νομιζα πως ενοιωθα την μπεμπα να χτυπαει σχεδον κατω απο το στομαχι?τελικα δεν μου φανηκε το μωρο ηταν γιατι τωρα το νοιωθω να χτυπα ποιο πανω απο τον αφαλο σχεδον καθημερινα οχι απλα χτυπαει εξογκωμα ολοκληρο βγαινει :lol: οταν τεντωνετε...καλα ανασα ζοριζομαι πολυ να παρω μονο στο πλαι αναπνεω ελευθερα κ το φαγητο αργω παρα πολυ να το χωνεψω....μεγαλωνουν ελενακι τα μπεμπακια μας τελος τα ψεμματα σε λιγο θα τα κραταμε αγκαλια!!!

αντριουλα μου σορρυ δεν ξανα λεω τιποτα για φαγια :oops::oops::oops: παντος εισαι πολυ τυχερη τι καλα που εκλεισε η ορεξη σου...σας ζηλευωωωωωωω ακου η μια 4 κ η αλλη 5,5 κιλα....ειναι κιλα εγκυμοσυνης αυτα ε??? :mrgreen: οριστε εγινα πρασσινη απο την ζηλια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια γεια σας και από εμένα!!

Χαίρομαι που είστε όλες καλά! Μπράβο! έτσι μέχρι τέλους να πάμε :D:D:D και να έχουμε και εύκολους τοκετούς (έχω έναν φόβο να πω την αλήθεια :?:? )

που λέτε για τις ημερομηνίες, κανείς δεν ξέρει ποια θα γεννήσει πρώτη γιατί εγώ πχ μπορεί να πάρω όοολο τον μήνα και κάποια κοπέλα να γεννήσει 2 εβδομάδες νωρίτερα! Ο γιατρός μου 1 εβδομάδα μετά την ΠΗΤ θα με βάλει για πρόκληση...

δηλαδή θα με αφήσει να πάω 41 εβδομάδες σίγουρα! Ελπίζω βέβαια να γεννήσω κάπου στις 38-39 καθώς μετά θα με πιάσει δυσφορία και ανυπομονησία!

Στο θέμα κιλά, είμαι στα +7 και σε όλο τον 7ο μήνα πήγα μόνο ένα κιλό (και η μπέμπα 800 γραμμάρια) και συνολικά η μπέμπα ήταν 1800 την προηγούμενη εβδομάδα!! Την επόμενη φορά που θα πάμε στον γιατρό (τέλος του μηνός) υπολογίζουμε να είναι 2700-2800.

εδώ είναι ένα πολύ χρήσιμο link για τον υπολογισμό του βάρους του μωρού

http://www.baby2see.com/medical/charts.html

Ελενάκι και εγώ πίστευα ότι θα τρώω πολύ στην εγκυμοσύνη και ότι θα πρέπει να προσέχω αλλά τελικά ΔΕΝ με έπιασε μανία με το φαγητό! Εάν με είχε πιάσει και πεινούσα συνέχεια σίγουρα τα πράγματα θα ήταν τελείως διαφορετικά!!! :lol::lol::lol:

Ανδριούλα είσαι σούπερ στα κιλά!

happy μου έχει γυρίσει κιόλας το μπεμπάκι σου και σε χτυπάει στο στομάχι?

πολλά πολλά φιλιά σε όλα τα κορίτσια! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4 κιλα??εγω πατησα τα 6 !!

Εγω παλι πειναω συνεχεια!!! Σκεφτηκα μηπως ο ομφαλιος λωρος εχει κανει συνδεση εμ το στομαχι μου??

:lol::lol::lol: Φυσικα η δικιολογια μιας Ρουνας!!! Τρωω σαν γουρουνι

ελενακο στην επιτροπη μου ειπαν ρητως να παω εγω.οπότε πρέπει να εμφανιστω ...πρεπει να εχουν στενέψει πολυ τα περιθωρια..φοβαμαι μη δε μου την δωσουν αλλα δεν εχω αλλη επιλογη! Αφουη κ ο γιατρος κ η κοπελα ειπε να παω εγω π΄ρεπει να παω!Ετσι δεν ειναι? κ οτι γινει!

εγω γιατι την νοιωθω τοσο χαμηλα?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια δεν θα φας τπτ μεχρι το βραδυ; πολυ ακριβη η κουνια, ειχα δει τις τιμες απο τα μνμ σου.

Εμενα δεν εχει κλεισει η ορεξη αντιθετα απο το πρωι συνεχεια τρωω, εχω και ενα φοβερο πονοκεφαλο και ποναει ο αυχενας.

Για το βραδυ τελικα βρηκα πηρα ενα ρολο κοτοπουλο γεμιστο και θα το βαλω στο φουρνο. Ηταν ετοιμο απο το κρεοπωλειο.

Τελικα εχεις δικαιο Ελενα, ειναι μεγαλη η κοιλιτσα μου, το ειδα σημερα στον καθρεφτη. Μεγαλωσε και το ζουζουνι μου. Αφηστε αυριο εχω να παω στο παρτυ του ανηψιου μας και θα ειναι ολες οι θειες του ανδρα μου εκει και δεν τις μπορω!!!!!!!!!!!!

Γωγω τι ψωνισες; και εγω θα παω το απογευματακι στα Τζαμπο για δωρακια και θα παρω και κατι για τον Διονυση μου.

Ευχαριστω Ελενα για τα καλα σου λογια, ευχομαι σε ολες σας να εχετε ενα τοσο καλο παιδακι και ησυχο, οπως ειναι.

Ειρηνη εμενα μου ειχαν πει καλυτερα να μην παω εγω. Η αποφαση ειναι δικη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες κ daddy...Ξερετε κατι???Πλησιαζουμε !!!yupiiiii!!!

Επιτελους σε λιγο καιρο 8α παρουμε αγκαλια τα μωρακια μας...κ 8α ελαφρυνουμε :lol:

Λοιπον εχτες το πρωι φυγαμε για ψωνια κ γυρισαμε στις 7 το βραδυ....πηγα Γερακα georgi τελικα,να δω τι γινεται εκει περα,οντως τιποτα ιδιαιτερο,ενα καροτσι μας αρεσε της chicko οικονομικο,γτ δεν 8ελω portbebe

k κα8ισμα αυτοκινητου...εχουμε απο αλλου...οποτε μια χαρα,το λαμβανουμε υποψιν...

Μετα ΛΗΤΩ για να παρω την προικα της "Ονειρα¨" που μου αρεσε πολυ απο την αρχη,αλλα ειχαν ελλειψεις κ επρεπε να παραγγειλουμε την κουνουπιερα απο αλλου...Πολυ ακριβη ομως,οικολογικη μεν,190 μονο η παντα παπλωμα κ σεντονια...αλλα η ποιοτητα δεν συγκρινεται...πολυ μαλακο υφασμα απιστευτο...κουνουπιερα 60 κ κουβερλι με μαξιλαρο8ηκη 8α παρω μετα..75 ευρω...μας πηγε ο κουκος αηδονι που λενε...ουδετερο χρωμα μπεζακι με λεπτομερεια ροζ καρδουλα στην κουνουπιερα,τιγρακη κ καμηλοπαρδαλη σε πολυ μοντερνα εκδοση...αν πατε Λητω η μπειτε στο site ονειρα 8α την δειτε,ειναι η μονη οικολογικη...

8α μεινει κ στο 2ο με το καλο ,οταν....δεν μας δεσμευει το φυλλο...

Μετα πηγαμε κ κλεισαμε επιτελους την κουνια zoo απο τα Pali...ειναι πολυ ωραια,με σκαλιστα ζωακια λεπτομερεια μπροστα κ χρωμα οξυα σημιδα,λικνο οταν βγαλεις τα ροδακια τιμη 329 με την εκπτωση 25%....τωρα εχω το concept του δωματιου στο μυαλο μου...ροζ μπεζ κ λιλα αποχρωσεις...

Περασαμε επισης απο Κηφισου 54 εχει προικες κτλ σε καλες τιμες ,οντως,υπαρχουν προσφορες...αν 8ελετε να δειτε....Τωρα 8ελω να συνδυασω μπορντουρα με κουρτινα...,

Αυτα απο αγορες....Δευτερα ξεκιναμε μα8ηματα τοκετου στο Ελενα :P Ο αντρας μου 8ελει να συμμετεχει κ στα 4 ενω τα 2 ειναι υποχρεωτικα :lol: Για να δουμε πως 8α ειναι...Εσας πως πηγε η συναντηση με την μαια κοριτσια???

Τωρα μαγειρευω περκα με πατατουλες στον φουρνο κ πατζαρια ...yammmi!!!

Μετα 8α συνεχισω το album της Χριστινας.... :D

Σας φιλω !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha mou pote den 3ereis posa 8a valw mexri k to telos, mporei na ta valw ola mazemena :D..Den peirazei omws kala na einai ta mwrakia mas k osa valoume siga-siga 8a ta xasoume meta..

και εγώ αυτό σκεφτόμουν από την αρχή όσο έβλεπα ότι δεν έβαζα πολλά κιλά...ότι θα τα βάλω στο τέλος...και μάλιστα όλοι μου λεγαν: ααα στον 4ο, 5ο , 6ο , 7ο , 8ο κλπ θα τα βάλεις τα πολλά κιλά (μόλις πέρναγα τον μήνα που έλεγαν άλλαζαν μήνα και πηγαίναν στον επόμενο χαχα :lol::lol: ) και μπορώ να πω ότι αγχωνόμουν λιγάκι αλλά τώρα κατάλαβα ότι κάθε κοπέλα είναι τελειως διαφορετική και ότι λένε οι άλλοι είναι κάπως άσχετο και κανείς δεν μπορεί να προβλέψει τι θα γίνει....

εγώ ελπίζω να βγάλω και τον 8ο μήνα έτσι ανάλαφρη για να μπορώ να κινηθώ & να δουλέψω άνετα και μετά στον 9ο ας γίνει ότι θέλει!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σας λεω οτ ι την νοιωθω πολυ χαμηλα.. πανω απο την ηβηκη συμφιση ( νεδα λεξη προστεθηκε στο λεξιλογιο μου χαρη στην σουλα!!!)

ελαφρες κλωτσιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi mou apo to prwi ipia ena neskafaki gia na anoi3ei to mati :D, efaga miso giaourtaki vanilia k meta prose3a pws itan ligmeno apo tis 16/01 :)):)) :)) k efaga k treis friganitses..Auta!! To apogeuma 8a pame me ton george supermarket k einai konta apo to patriko mou k 8a paw k ap'ekei na faw kotopitta i kreatopitta (den 8imame ti mou eipe i mama mou) k tiropitta spitika apo ta xerakia tis mamas mou k 8a faw ta kommatakia mou!! :lol:

samantha mou k emena etsi mou lene :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα κι εγώ να σας πω ένα γρήγορο γειααααα!!! Να ευχηθώ με γεια για όλα τα καινούρια μπεμπεδοψώνια κι επίσης να σας πως πως είστε προκλητικές με τα κιλά σας και τα 'κλειστά' στομάχια σας!! :lol::lol: Εγώ θα μπορούσα να τρώω συνέχεια κι έχω ήδη βάλει 7 κιλά! :roll: Αλλά όχι, δε θα με αγχώσετε!! :lol::lol: Φιλιάαα κοιλίτσες, πάω να βρω ένα κουρτινόξυλο! Μούτς!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου μια απο τα ιδια εδω κ λιγο καιρο...ανεβαινει πιο πανω η μητρα κ τα σπρωχνει ολα...θυμασε πριν λιγο καιρο που σας ελεγα οτι νομιζα πως ενοιωθα την μπεμπα να χτυπαει σχεδον κατω απο το στομαχι?τελικα δεν μου φανηκε το μωρο ηταν γιατι τωρα το νοιωθω να χτυπα ποιο πανω απο τον αφαλο σχεδον καθημερινα οχι απλα χτυπαει εξογκωμα ολοκληρο βγαινει :lol: οταν τεντωνετε...καλα ανασα ζοριζομαι πολυ να παρω μονο στο πλαι αναπνεω ελευθερα κ το φαγητο αργω παρα πολυ να το χωνεψω....μεγαλωνουν ελενακι τα μπεμπακια μας τελος τα ψεμματα σε λιγο θα τα κραταμε αγκαλια!!!

αντριουλα μου σορρυ δεν ξανα λεω τιποτα για φαγια :oops::oops::oops: παντος εισαι πολυ τυχερη τι καλα που εκλεισε η ορεξη σου...σας ζηλευωωωωωωω ακου η μια 4 κ η αλλη 5,5 κιλα....ειναι κιλα εγκυμοσυνης αυτα ε??? :mrgreen: οριστε εγινα πρασσινη απο την ζηλια :lol:

ΣΟΥΛΙΤΣΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ!!ΕΧΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΟΜΑΣΤΕ...ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ(ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΗΔΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ) ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ,ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ,ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΟΡΜΑΡΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε samantha που εισαι ολο χανεσαι κ εσυ ε!!δυο φορες ενοιωσα κοντα στο στομαχι την μικρη αλλιως κ εγω γυρω στον αφαλο την νοιωθω νομιζω οτι ειναι χαμηλα αλλα ο γιατρος μου ειπε την τελευταια φορα πως η μπεμπουλα μου ειναι ψηλα...

καλα με μισο γιαουρτι κ 3 φρυγανιες εισαι απο το πρωι κ αντεχεις?????????????????????????????????????θα αρχισω να κλαιω :-o@-)~x( εγω ως τωρα εφαγα ενα τοστακι κασερι γαλοπουλα μια φετα μαρμελαδα φραουλα 7 φραουλες κ δυο μανταρηνια κ πειναω σαν λυκος τωρα περιμενω τον αντρα μου να φαμε παρεα μεσημεριανο.... :oops::oops:

αλλαζεις κουρτινοξυλα samarcante?για το γραφειο η για το παιδικο?καλο σοπιν θεραπυ :lol:

geov πανακριβη η προικα!!!!αλλα χαλαλι για το μπεμπακι!!!εγω ειχα δει μια που μου αρεσε τρελα αλλα ειχε 170 κ δεν την πηρα θα παω ομως να παρω την κουνουπιερα απο εκεινο το σετ τωρα που θα μου δωσει η πεθερα μου τα λεφτα για το καροτσι χιχιχι!!!κρυφα ομως απο τον αντρα μου γιατι ειπε η γυναικα του θειου μου οτι θα μου δωσει την δικη της κ τωρα ο αντρας μου μου λεει αφου θα μας δωσουν γιατι να παρουμε???ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ???HELLOOOOO!!!!

georgi μου καλο κουραγιο!!!!τελεια η κοιλιτσα σου!!!!

απο το στομα κ στου στομαχιου μας τα αυτια γιουλακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω με γεια τα πραγματακια!! Πολυ ωραια.Τελικα το πηρατε απο εκει το καροτσι; Εγω πηρα σουτιεν θηλασμου απο εκει και κατι καλτσουλες που ηταν μπροστα στο ταμειο.

μου αρεσει η σκεψη σας για δευτερο κατευθειαν. Αντε να εχω παρεα και γαι το τριτο!!!Χαχαχαχαχα

Σαμαρκαδε καλα λες για τα κιλα!!! ΚΑι εγω πηρα 7 μεχρι τωρα αλλα δεν με νοιαζει και τοσο.

Σαμανθα εχει παρει θεση η μπεμπουλα;

Εχθες ελεγε η μαια πως οταν θα θηλαζουμε καλο ειναι πριν απο το φαγητο να τρωμε και λιγη σουπιτσα. Εισαστε σιγουρες οτι θα φτασουμε σε διαιτολογο; Θα τα χασουμε τα κιλα μας γρηγορα!!!! ειναι πολλα που θα αλλαξουμε στην καθημερινη μας ζωη. ΗΜαριτινα θα μας τα πει πρωτα.

Αληθεια Ανδρια πως αντεχεις; Εγω εφαγα και το μεσιμεριανο μου, χωρια απο το πρωινο, και 2τοστ κατα τις 10 και 12. Μαλλον τρωω πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι μου εγω εχω κρατησει ολα τα χαρτια με την διαιτα που εκανα στην διατροφολογο οποτε δεν θα ξανα παω τζαμπα λεφτα αφου τα ιδια θα μου δωσει πανω κατω το καλο με εμενα ειναι πως χανω ευκολα κιλα οταν ακολουθω προγραμμα αφου η διατροφολογος μου ανεβαζε τις ποσοτητες γιατι εχανα πολυ κ δεν επρεπε,τωρα βεβαια δεν ξερω με τον θηλασμο τι κανουμε...δεν ξερω αν απαγορευοντε καποιες τροφες....εχει καμμια γκαστρουλα κανενα σαιτ να διαβασουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια η συναντηση, αλλα στο ελενα τι ειναι; Για τα μαθηματα εννοεις;

Καλα εκανες Ειρηνη και δεν εκανες υπερηχο, να κοιταξεις για την Δευτερα για την επιτοπη επειδη εχουν απεργια διαρκειας. Και εγω παρακαλαω να μην εχουν την Πεμπτη γιατι δεν εχω γραψει ακομη την αδεια του Φεβρ.

Στειση τι περιλαμβανει η προικα που πηρες;

Georgi μου, η προίκα περιλαμβάνει πάντα, πάπλωμα και παπλωματοθήκη! Η ποιότητα είναι πολυ καλή απλά πληρώνεις ακριβά τη μάρκα κ το σχέδιο που έχει διαφημιστεί αρκετά. Τι να κάνω όμως? Ο άντρας μου έχει ξετρελαθεί με αυτό το σχέδιο! Κουνουπιέρα δεν έχει. Εμένα με βόλεψε αυτο γιατί δεν μου αρέσουν αυτές με τα πολλά φρου-φρου οπότε θα βάλω μία σκέτη. Θετικό επίσης είναι που η παπλωματοθήκη είναι ξεχωριστή από το πάπλωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oxi koritsakia mou den peinaw ka8olou!!! An peinasw se ligo 8a faw kanena froutaki..Den prosexw ta kila mou aplws den exw ore3i gia fagito :(..Afou k o andras mou, mou fwnazei giati trww k pio ligo apoti etrwga prin meinw egkios k me piezei k tou lew 8es na piestw k na ta kanw emeto? k stamataei :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν σχετικά με την θέση του μωρού, όταν είχα πάει στην 29 εβδομάδα στον γιατρό, ήταν γυρισμένο με τα πόδια προς τα κάτω και ένοιωθα πολύ χαμηλά τις κλωτσίτσες του και μου είπε ο γιατρός ότι είναι από αυτό! Με έπιασε ένα άγχος γιατί μου είπε ότι μέχρι τις 30 εβδομάδες το 70% έχει γυρίσει...Την επόμενη εβδομάδα που λέτε, σταμάτησα να νοιώθω τις κλωτσίτσες τόσο χαμηλά (καμία σχέση δηλαδή, ήταν εμφανής η διαφορά) και λέω στον άντρα μου: να δεις που θα έχει γυρίσει! Και πράγματι είχε γυρίσει το μωράκι...τώρα ελπίζω να μείνει έτσι μέχρι το τέλος (που συνήθως έτσι γίνεται) αλλά και έτσι να μην γίνει δεν ανησυχώ καθώς με τα συγχρονα ιατρικά μέσα που διαθέτουμε δεν θεωρώ ότι θα έχουμε κάποιο πρόβλημα! Επίσης πιστεύω ότι μόνο ο γιατρός μπορεί να κρίνει εάν το μωράκι μας είναι χαμηλά ή ψηλά!

happy happy με ... 'χάνουν' οι γρίπες που με ρίχνουν στο κρεβάτι (αχχχ παλιά με έριχνε ο άντρας μου χιχιιχ :D:D:D )...ελπίζω αυτή να ήταν η τελευταία φορά!!!!!!!

αα andria ήθελα να σε ρωτήσω: σε ποια πόλη της Κύπρου μένεις??

jule στο κατάστημα στον Χολαργό πήγες? Ψωνίζω και εγώ από εκεί, είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου...Κάποιες φορές έχει καλές προσφορές...θα σου πω και στο chat!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναιιιιιιιιιιιιιι!! είναι η γιαγιά του άνδρα μου από την Λεμεσό (ξέρω έχετε κόντρες μεταξύ σας χιχιχι)

δεν είχε ζήσει όμως εκεί στο παρελθόν, αλλά τώρα ζει εκει, καθώς και τα 2 παιδιά της και η οικογενειές τους!

Είχα πάει πριν από 1μιση χρόνο αλλά έκανα το λάθος να πάω τον Αύγουστο και το κλίμα ήταν πολύ δύσκολο (για εμένα τουλάχιστον)! Την επόμενη φορά θα πάω Άνοιξη :):)

Είναι πολύ φιλόξενοι,ευδιάθετοι και ορεξάτοι άνθρωποι αλλά βρε παιδί μου όταν είναι μαζί κάνουν πολύυυυυυυυυ φασαρία και πέφτουν πάνω μου και αρχίζουν τις ερωτήσεις :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hehe eimaste periergoi an8rwpoi,ola prepei na ta 3eroume :))..Nai nai to kalokairi mas einai poli diskolo,eidika Augousto pou ir8es..O andras mou genni8ike Lemeso alla megalwse Leukwsia!! San poli einai poli wraia k oi Lemesianoi 3eroun na zoun tin zwi tous einai tou glentiou..Eipa tou andra mou na pame na meinoume monima alla epeidi ekane strato ekei k tin nixta exei poli igrasia k den tin antexei mou eipe ena megalo OXI :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, help! Έχω δύο θέματα που με απασχολούν.

1. Υπέρηχο έκανα την 22η εβδ. στο β-επιπέδου. Ο επόμενος που θα με στείλει να κάνω ο γιατρός μου είναι το dopler που απ'οτι γνωρίζω το κάνουν στην 32η εβδ. Δεν είναι πολυς ο καιρός χωρίς να δούμε το μωρό? Όλο στριφογυρίζει στο μυαλό μου να πάω να κάνω μόνη μου...

2. Καρότσι έχουμε καταλήξει στο loola της bebe confort. Απλά δεν μπορούμε να αποφασίσουμε αν θα πάρουμε με δύο χερούλια ή με το ενιαίο που είναι σαν μπάρα.

Πείτε μου τη γνώμη σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hehe eimaste periergoi an8rwpoi,ola prepei na ta 3eroume :))..Nai nai to kalokairi mas einai poli diskolo,eidika Augousto pou ir8es..O andras mou genni8ike Lemeso alla megalwse Leukwsia!! San poli einai poli wraia k oi Lemesianoi 3eroun na zoun tin zwi tous einai tou glentiou..Eipa tou andra mou na pame na meinoume monima alla epeidi ekane strato ekei k tin nixta exei poli igrasia k den tin antexei mou eipe ena megalo OXI :D

αχ ναι πάρα πολύ του γλεντιού!! Ακριβώς αυτό!!!!!!!!!!!! και πραγματικά η υγρασία ήταν που με 'σκότωσε' εμένα...την ζέστη την έχουμε και στην Αθήνα...αλλά σε συνδυασμό με την υγρασία...δεν αντέχεται...

Αν και πλέον έτσι όπως τα έκαψαν όλα γύρω από την Αθήνα και εδώ υγρασία έχει ειδικά το καλοκαίρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...