Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

πολυ αργει το σιτε σημερα!!!!!!!!

Σαμανθα καλο ειναι να παρεις ενα μπιμπερο της Νουκ και ενα της Chicco. Εαν θηλασεις σου φτανουν για αρχη. Απλα αυτα τα δυο εχουν διαφορετικη πιπιλα και δεν ξερουμε ποια θα θελει το μωρο. Αποστηρωτη εχω απο το πρωτο μου της Chicco, και ειναι καλο. Αλλα εαν θηλασεις δεν θα το χρειαστεις, ασε μηπως στο παρει καποιος δωρο τα κανουν αυτα.

Μου αρεσει που ολες μας μενουμε μακρια η μια απο την αλλη!!!!!!

Ανδρια μου πολυ αγχωθηκες με το καροτσι.

Απο καθαρισμα που λετε επειδη ο ανδρουλης μου καπνιζει, λιγο πριν γεννησω θα φωναξω μια κοπελα να μου καθαρισει τους τοιχους και τις κουρτινες. Δεν χρειαζεται τιποτα αλλο. Προχθες που ειχαμε παει στην συναντηση, η μαια μας ειπε πως κανενα μωρο οταν μπει μες στο καινουργιο του σπιτι δεν κοιταει το ποσο καθαρο ειναι. Εμεις οι μαμαδες ειμαστε παραλλογες και το παρακανουμε, αντι να ξεκουραζομαστε ειδικα τον τελευταιο μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα φουσκιτσες!!!!

samarcante απο το τζαμπο την πηρα την κουνια,ηθελα κατι οικονομικο καλο στο χρωμα του ξυλου κ χωρις ζωγραφιες,την πηρα 150 ευρω κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη.

αντρια οτι τραβαει η ψυχουλα σου παρε κ τα δυο χρωματα ειναι πολυ ομορφα απλα το καφε ειναι πιο γιουνισεξ..το μοβ ειναι απο τα αγαπημενα χρωματα!

γιουλι κ εγω τρελενομαι για μπακαλιαρο κ σκορδαλια με καρυδια πω πω ζηλεψα!!!θελω!!!ειδες μωρε ο μπεμπουλης σου ποσο σε προσεχει :P

την δικια μου αρχισα να την νοιωθω πιο εντονα σχεδον την καθε της κινηση μεγαλωσε κ αλλο μου φαινεται...την αλλη εβδομαδα εχει τελικα ο γιατρος εφημερια πολυ αργησαμε αυτον τον μηνα ευτυχως εχω ακομη χαπια μονο ο σιδηρος μου τελειωνει...

απο μπιμπερο μου αρεσε το first choice η καπως ετσι λεγετε της ΝUK αλλα εχω ηδη 2 καινουργια μικρα κικκο δεν ξερω αν χρειαζετε να τα παρω μαζι μου οταν παω να γεννησω...

αφροδιτη ομορφο καροτσι!!!ποσο σας βγηκε σκετο?

πωπω samantha ενας μηνας ακομη!!!!πως νοιωθεις που κοντευεις???αυτα τα φιλιπς τα μπιμπερο δεντα ξερω καθολου εχω ακουσει για της avent οτι ειναι πολυ καλα αλλα αναλογως τι θα βολεψει το καθε μωρο..

κ εγω θελω να τα πλυνω ολα πριν γεννησω κουρτινες καλλυματα κουβερτες ολα θα περιμενω την μαμα μου μου ομως η θα με βοηθηση ο ανρας μου...

αφροδιτακι πως σκεφτεσαι να το κανεις το δωματιο?εχεις κατι στο μυαλο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα..........το πρωι σας εγραψακ βλεπω οτι ααααααδικα εγραφα :lol::lol:

Τελικα οι ευχες σας γθια καλη τυχη κατα καποιο τροπο δεν επιασαν τοπο...οπως βλεπετε κ στην τηλεοραση αλαλαολυμ με τα ικα κ τις απεριγες..φυσικα γιατι να ειμαι εξαιρεση; Πηγα στην επιτροπη κ με μετατεθεσαν για 21 φεβρουαριου.... ανυησχω πολυ για την δουλεια μου δε ξερω τι να κανω.... φοβαμαι μην πατησει πανω σε αυτο κ με διωξει...φοβαμαι πολυ!!! Εσεις τι θα κάνατε; Απο το Ικα ειπαν ειμαι καλυμενη...αλλα δε ξερω φοβαμαι πολυ...

Σας λεω την αμαρτια μου δε διαβασα τις αλλες σελιδες ..απο το πρωι ειμαι εξω ηρθα λιγο κ ξαναφυγα..

πηγα στο 1ο μαθημα που γινετε απο τις μαιες στο ιπποκράτειο...μας μιλησαν σαν 1ο μαθημα για το τι εχουμε εκει μεσα...μητρα , αμυηακο υγρο, σακος , ωαρια κ φυσικα για την επισκληριδιο κ ωφειλω να πω οτι εχω ανατριχιάσει λιγο!!! Αρχισε να με φοβιζει ΚΑΙ αυτο...το καλο ειναι οτι καταλαβα πανω κατω τι θυπαρχει εκει μέσα και καταλαβαινω καλυερα τι μου συμβαινει!!

Οι εξ αθηνων για πειτε για τα δικα σας σεμιναρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα τελειωσα και καθομαι να ξεκουραστω. Ανδρια τι ζωδιο εισαι; Σιγουρα εχεις και κατι απο Παρθενο!!

Σουλα δεν χρειαζεται να παρεις μπιμπερο μαζι σου το εχουμε ξαναπει. Εγω πηρα ενα μπιμπερο Frist Choise της Νουκ. Φτανει ενα, τα υπολοιπα θα παρω τα απλα.

Μην αγορασετε πανω απο 2 μπιμπερο μικρα, τα μωρα αλλαζουν πολυ γρηγορα τα γραμμαρια και μεσα σένα μηνα θα ειναι αχρηστα. Μετα θα τα χρησιμοποιουμε για τσαι.

Ειρηνη πες μας τι σου ειπαν για την επισκληριδιο.

Ανδρια δεν καθαρισες τελικα σημερα; Εσυ πηρες μικροπραγματα για την Βικτωρια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi mou eimai ix8is me wroskopo didimo....Pira aposteirwti fisher price me dwro mpimpera,sistima endoepikoinwnias k relax..Den pira oute sentonia, oute kouvertoula, oute pipiles tipota apo auta ta mikropragmata..

Apo douleies ekana xtes telika arga to apogeuma-den ate3a :) tis toualetes k ta mpania, simera 3ipnisa arga k den prolava na kanw k polla ektos apo 3eskonisma to saloni, ta ipnodwmatia k tin kouzina k avrio sfoggarisma olo to spiti k teleiwnw..3 meres gia ena spiti hehe :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΕΚΑΝΑ ΝΤΟΥΣ,ΗΠΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΗ ΠΑΡΕΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΠΑΡΙΛΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΠΤ...ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ,ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΣΗ...ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ....ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΕΛΕΙΠΕ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΗΝΑ,ΜΗΝΑ ΠΑΡΑ ΜΗΝΑ...ΤΡΑΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ!!ΕΓΩ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΛΕΙΠΑ ΓΙΑ 4 ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2006 Κ ΤΟ 2008 ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΠΛ ΤΑΞΙΔΙΑ!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

ΗΛΙΟ,ΑΝΤΡΙΑ,ΣΑΜΑΝΘΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ....ΕΙΣΤΕ Η ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοιλουμπιτσες! Ολες ειστε μια γλυκα!! Οι κοιλιτσες ολες πανεμορφες! Γιουλη μου ευχομαι να εχεις ενα ησυχο βραδυ! Δυο μερουλες μεινανε θα ερθει και ο Νικος και ολα θα ειναι καλα παλι! Σουλα ομορφο το κρεβατακι με την προικουλα της Ελεανας! Σουπερ!! Ειρηνακι πως παει? Μην ανησυχεις με την δουλεια, θεμα να την χασεις νομιζω δεν υπαρχει. Εχεις πολλα αλλα πραγματακια ομορφα να σκεφτεσαι, οπως την μπεμπουλα σου! Με γεια και το δωματιακι της! Αντρια με γεια ολα τα πραγματακια της μπεμπουλας σου!! Afro24 περιμενουμε εντυπωσεις!! Πως σου φανηκε η συναντηση? Η Σαντρα ηταν εκει? Afrodite απλο και ομορφο το καροτσακι! Με γεια! Georgi ολα καλα? Την επισκληριδιο να σας πω κοριτσια την φοβαμαι περισσοτερο και απο τον οποιονδηποτε πονο. Δεν την θελω. Samarcande, Ελενα, GeoV τι κανετε?? Joanaki μας, μερες εχουμε να τα πουμε..Μας λειπεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιρηνη μην τρελενεσε με την αδεια, ετσι ειναι με την επιτροπη. Δεν μπορει να σου κανει κανεις τπτ. Εγω τι να πω που δεν μου την εχουν γραψει ακομη!!!!!!!!! Σιγα μη σκασω. Εχω το μπεμπη να με απασχολει. Αυτο να κανεις και εσυ. Ολα καλα θα πανε.

Ηλιοδωρα ωραια κοιλιτσα!!!

Γιουλη τι δουλεια κανει ο Νικος και λειπει ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας, πολυ ομορφα ηταν στην ευτοκια, σημερα γνωρισαμε την ψυχοθεραπευτρια τη μαρια, οχι σαντρα δε γνωρισαμε, ποπο την ωρα της επικινωνιας με το μωρο και της χαλαρωσης με επιασε συγκινησιακη φορτιση... αλλα ολα ηταν πολυ καλα...

κοριτσακια σας φιλω και σας καληνυχτω

georgi ολα χαλια με την απεργια και δεν ξερω τι θα γινει... απελπιστικη κατασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia..eixa na mpw kana duo meres kai exete grapsei tosa polla..mou phre wres na ta diavasw. Megia stis proikes, ta epiplakia kai ta karotsakia. Egw ekmetaleuomai tis kales meres kai vazw plintiria me ta rouxa tis mikris. Telika eixan mazeftei apisteuta polla pragmata. Aurio h mera exei siderwma..ouf.

Jule se katalavainw giati kai mena o suzhgos mou taxideuei alla eutuxws to polu gia kamia vdomada...Apopse mou anakoinwse oti Kyriaki mallon tha xanafugei gia duo treis meres. Frikara ligo stin idea oti otan me to kalo me piasoun oi ponoi mporei na min einai edw alla exei kanonisei mou eipe o,ti taxidi kai na prokupsei apo telh Fevrouariou mexri mesa Martiou pou einai na gennisw na paei allos sti thesi tou. Filia se oles kai oneira glyka!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου δεν ξερω γιατι, με εχει κυριευσει μια βαθεια λυπη κι ολο κλαιω... δεν ξερω γιατι ή μπορει και να ξερω, πολυ μοναξια νιωθω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afro μου μην κλαις αγαπουλα μου!δεν εισαι μοναχουλα εχεις ολες εμας εδω που σε αγαπαμε [smilie=love3.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif] ειναι κ η ολη φαση λιγο περιεργη οι ορμονες σε τρελενουν να σκεφτεσαι θετικα κ να χαμογελας σμουτς :-*

η ωρα ειναι 5 και 10 τα ξημερωματα...αυτη η βραδυα ειναι δυσκολη...ματι δεν εχω κλεισει ποναει το σωμα μου τα κοκκαλα μου...αρχισε να μεγαλωνει πολυ η κοιλια κ νοιωθω σαν βαρελακι..

δεν ξερω τι επαθα κ κανω εμετο μεχρι κ το νερο...δυο φορες απο την ωρα που ξαπλωσα,επλενα τα πιατα κ κοντεψα να γκρεμιστω ζαλιζομουν πολυ...ο αντρας μου ειχε κατι σαν γαστρεντεριτιδα εκανε λιγο πυρετο ευκοιλια κ ζαλιζοταν λιγες μερες τωρα δεν ξερω αν κολλησα κ εγω και για αυτο νοιωθω ετσι η φταιει που μεγαλωνει η κοιλια κ με ζοριζει το στομαχι...

ξεχασα να καλως ορισω την πασχαλιτσα...πασχαλιτσα καλος μας ηρθες κ με το καλο το μπεμπακι σου!!!

τι ωραια που πρεπει να ειναι τα μαθηματα που κανετε κοριτσια...αυτο με την επικοινωνια με το μωρο αφρο με ξετρελανε τι τελειο συναισθημα που ειναι ε???θα ειστε ολες αψογα προετοιμασμενες οταν ερθει η ωρα η μεγαλη της συναντησης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalimera!!

Molis ekana to neskafaki mou, tis friganies mou me voutiro k lavas kuri :D..

Simera opwsdipote prepei na kanw to sfoggarisma an den to kanw k simera eimai aparadekti :shock:..

Exei apo to savvato den exw niwsei tin mpempa mou i an tin exw niwsei den to exw katalavei :(..Pws ginete vre koritsakia mou? Alles niw8oun pragmatikes klwtsies pigeno-erxete i koilia tous apo tin dinami k egw edw provlimatizome an tin eniwsa i oxi,an niwsw mikra xtipimatakia niw8w terastia xara, giati? Epeidi einai koritsi i kati kako simvainei, na arxisw na provlimatizome? Exei simasia an einai koritsi k mporei na einai pio adinami? (etsi akousa)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει να ειναι γυρισμενη προς τα μεσα αντρια για αυτο δεν την νοιωθεις συχνα κ εγω ετσι ημουν τωρα αρχισα να την καταλαβαινω εντονα που μεγαλωσε περισσοτερο μην ανησυχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Makari Soula mou giati akouw k apo alles kopeles edw mesa pou tous dinoun klwtsies PRAGMATIKES k allazei sxima k i koilia tous k egw AN tin niwsw den prolavenw kan na valw to xeri na dw apo poio simeio tis koilias einai, niw8w amidra xtipimatakia se simeio pou lew twra ontws eniwsa kati i einai i idea mou? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!αντρια μην ανησυχεις!!!οπως τα λεει η σουλα ειναι!!!καπου θα ειναι πισω η μικρη σου και δεν θα ακουγεται!!!εμενα, που ειναι ο πλακουντας πισω κι εκεινη μπροστα , με χτυπαει οποτε τρωω και χαιρεται η οποτε της λειπει η φωνη μου!!!

παμε να κλεισουμε τα επιπλακια της μπουμπους μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κρεβατακι και αλλαξιερα!!!

για καροτσι αλλαξε γνωμη ο αντρουλης μου, γιατι λεει και το bebe-confort εχει πολυ καλες αναρτησεις και την ιδια τιμη ( 350 ε με την εκπτωση ) και θα παμε να δουμε και τα δυο......τι να πω....διδυμος , παιδι μου, τα βγαζεις περα;;;;;

αυτα, θα σας δω μετα!!!!!μη μου στεναχωριεστε, ξερω ειναι αυτες οι παλιο-ορμονες, αλλα εσεις θα σκεφτεστε μονο το μπεμπακι σας!!!!

φιλια πολλα πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Afro μου μη στενοχωριεσαι, οι ορμονες μας αλλαζουν την διαθεση σε ανυποπτες στιγμες. Ελπιζω η σημερινη μερα να σε βρει μια χαρα! Αντρια συμφωνω με τις αλλες κοπελες κι εγω υπαρχουν μερες που την ακουω πιο απαλα. Εξαλλου καθε μωρο ειναι μοναδικο! Georgi σε ευχαριστω και εσενα πολυ ομορφη! Σουλα μου μερες εχουμε να μιλησουμε! Φιλησε μου την μικρουλα! Μαριτινα αχ πλησιαζεις ολα να πανε τελεια σου ευχομαι! Κοριτσακια σημερα μπηκα κι εγω σε 2ψηφιο αριθμο εναπομειναντων ημερων!! Χιχιχιχιχιχι!!! Νοιωθω ακομη πιο κοντα στην μερα που θα δω την μπεμπα μου!! Θα παμε να το γιορτασουμε με βολτα στα μαγαζια και φαγητο εξω!! Πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες και μια ομορφη μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!!!

Τα νευρα μου παλι χαθηκε η απαντηση μου!ελεος!!!!!!!!!

Ανδρια φαε κατι γλυκο ή κατι που αρεσει στην μπεμπα για να γυρισει. Η κοιλιτσες μας αυτη την εβδομαδα αρχισαν να φαινονται πως γυρνανε τα μωρα. Εχθες το βραδυ σε μενα εκανε νερα η κοιλια μου οσο την χαιδευα. Ο δικος μου ειναι πολυ χαδιαρης.

Σουλα περαστικα σου!! Και εμεναο ανδρας μου ειναι με ευκοιλια 2-3 μερες, χαλια. Ο μικρος μου ξυπνησε με βηχα παλι και βουλομενη μυτη. Τα νευρα μου, μακαρι να την γλυτωσω και παλι.

Αφρο μου και εγω την προηγουμενη εβδομαδα εκλαιγα. Εσυ γιατι νιωθεις μοναξια; Ο ανδρας σου δεν δουλευει συνεχεια οπως ο δικος μου, απ' οτι καταλαβα.

Σουλα βαλε μας την κοιλιτσα σου να δουμε ποσο μεγαλη ειναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou ekana k to sfoggarisma k ftanei oi douleies gia auti tin evdomada :D..K an den kanw la8os kati eniwsa katw sto pout.. mou k allo ligo na kanw tsisa mou panw mou, mipws einai i beba k i8ele na mou pei "ftanei mama doulitses" ? hehe :)..

8a paw k egw na nti8w k 8a paw stin mama mou giati xtes den piga ka8olou k me e4axne :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia ki apo mena, afro mou xamogelase kai vale ligo mousikoula...ola kala tha les, twra exw pareoula mesa sti koilitsa mou oli mera, 24 wres to 24wro...kathise anapautika kai mila tou, diavase tou kanena paramythi..emena me voithouse..

Andria na xekourazesai...auto to agxos me to tin akousa den tin akousa pistepse me tha to exeis mexri kai to telos..egw pou eimai 35 evdomadwn kai einai meres pou me trelenei me tin parousiasi tis kai alles pou amidra tin niwthw gia ligo kai auto htan olo...Oso pernaei o kairos tha tin niwtheis olo kai pio syxna kai pio polu, einai nwris akoma.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΠΤ ΝΑ ΣΕ ΡΙΞΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΕΤΣΙ?ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ,ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΦΙΑΛΤΙΚΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ...ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ,ΒΛΕΠΩ ΕΦΙΑΛΤΕΣ.ΑΠΟΨΕ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ...ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΓΜΕΝΗ...ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΠΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ,ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΓΥΡΙΣΜΑ ΑΠ'ΤΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΟΣ...ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ?ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ..ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 31 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ(ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΙΣ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΧΙ)ΑΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ...

ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΣΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ...ΕΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΙΔΙΟ??

ΣΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ?

ΑΝΤΡΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΛΗΘΕΙΑ ΧΤΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ Ο ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΑΝΕΠΑΙΣΘΗΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΥΝΙΘΙΣΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΕΣ ΚΛΩΤΣΙΤΣΕΣ...ΠΙΝΩ ΤΟ ΧΥΜΟ ΜΟΥ Κ Ε΄ΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΜΟΥ!!!!

ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ??ΕΧΩ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΧΟΡΤΑ ΜΕ ΨΑΡΑΚΙ...ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΡΕΣΚΑ ΨΑΡΙΑ!!!ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια, καλημέρα και από μένα!

Afro μου, μη σε παίρνει απο κάτω. Κι εγώ πριν λίγες μερες είχα χάλια διάθεση και δεν ήξερα τι είχα. Απλά δεν ήμουν καλά, χωρίς κάτι συγκεκριμένο. Ισως φταίνε τα όνειρα που με ταλαιπωρούν ιδίως όταν λείπει ο άντρας μου ή μπέμπα που ήταν ήσυχη για 2-3 μέρες και αναρωτιώμουν σαν εσένα andria αν όλα πάνε καλά. Μάλλον τα μπεμπάκια περνάνε κάποιες μέρες που είναι πιο ήσυχα χωρίς δυνατές κινήσεις.

Andria έχουμε 3 εβδομάδες διαφορά. Κι εγώ την αισθανόμουν πιο λίγο πριν. Μετά άρχισε να κάνει κινήσεις η κοιλιά μου. Και πριν που έκανες δουλειές και λες ότι μάλλον σε "ενόχλησε" η μπέμπα, να είσαι σίγουρη πως αυτή ήταν! Κι εγώ σήμερα από το πρωί κάνω δουλίτσες. Με κοπάνησε κανα δυο φορές η μπέμπα και είπα να κάνω ένα διάλειμα!!

Maritina, με το καλό! Αντε κι εμείς να φτάσουμε στον 9ο!

Γιώργο, πολύ χαίρομαι που έχουμε έναν μπαμπά αναμεσά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...