Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

κορίτσια κοιτάξτε γύρο σας,

πολλές είναι οι μαμαδες που προσπαθούσαν χρόνια τα κατάφεραν και είναι τα πρότυπα μας !!

συνεχίστε τις προσπάθειες και μην σας νοιάζει τι λένε οι γύρο σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εσενα cuando θα σε κλασω γιατι με εθειξες [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] μπτρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

[smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

αντε να σου πανε ολα καλα

xaxaxaxaaxa.....nai nai...siga mi thixtikes aformi epsaxnes gia na tin amoliseis!!![smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: jannolino φυλαξου θα σου κανω το μαλλι αραπικο με πλεξιδες [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif]

η θες 1 φυτευτο??? [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif]

:ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou pw sia afto a la maria solomou to protimw...tha ti fame pou tha ti fame ti klania toulaxiston na bgei k kati kalo :lol::lol::lol: diladi tha ftaseis mexri edw e???mwre bravooooo dinami aeros :lol::lol::lol::lol:

Δεν φταιω εγω ξερω οτι εχει κρυο εκει που εισαι δεν θα κρυωνεις [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] κιολας με αυτο το μαλλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαταρχήν.....καλησπέρα στην όμορφη παρέα....

Κατά δεύτερον, βλέπω ότι δεν είμαι στη λίστα.... Εντάξει, έχω σταματήσεις τις προσπάθειες αυτόν τον μήνα....αλλά θέλω να με βάλετε μπας και έρθει....έστω και με τον κρίνο....

Προσπαθώ πάνω από 1,5 χρόνο ....αλλά εγώ είμαι του "ασύλληπτου". Δεν έχω μείνει ούτε μια φορά έγκυος....

Δεν ξεκινάω σπερματέγχυση, ούτε εξωσωματική γιατί δεν είμαι έτοιμη ακόμα και ας είμαι μεγάλη σε ηλικία.

Σία μου.... μόλις έκανα μπάνιο οπότε...μην πυροβολήσεις και μου χαλάσεις το άρωμα!!!

Φιλάκια σε όλες σας..... Να μη σας αναφέρω ονομαστικά..... θα πιαστεί το χέρι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαταρχήν.....καλησπέρα στην όμορφη παρέα....

Κατά δεύτερον, βλέπω ότι δεν είμαι στη λίστα.... Εντάξει, έχω σταματήσεις τις προσπάθειες αυτόν τον μήνα....αλλά θέλω να με βάλετε μπας και έρθει....έστω και με τον κρίνο....

Προσπαθώ πάνω από 1,5 χρόνο ....αλλά εγώ είμαι του "ασύλληπτου". Δεν έχω μείνει ούτε μια φορά έγκυος....

Δεν ξεκινάω σπερματέγχυση, ούτε εξωσωματική γιατί δεν είμαι έτοιμη ακόμα και ας είμαι μεγάλη σε ηλικία.

Σία μου.... μόλις έκανα μπάνιο οπότε...μην πυροβολήσεις και μου χαλάσεις το άρωμα!!!

Φιλάκια σε όλες σας..... Να μη σας αναφέρω ονομαστικά..... θα πιαστεί το χέρι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι τανια μου θα σεβαστω το αιτημα σου ειμαι καλο κοριτσι εγω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

την cuando την εκλασα γιατι με αποκαλεσε πορδη :wtf::wtf::wtf::wtf::wtf:[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

και την jannolino επιδει την βλεπω εγω τη οργιακι καλο ειναι [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι τανια μου θα σεβαστω το αιτημα σου ειμαι καλο κοριτσι εγω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

την cuando την εκλασα γιατι με αποκαλεσε πορδη :wtf::wtf::wtf::wtf::wtf:[smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

και την jannolino επιδει την βλεπω εγω τη οργιακι καλο ειναι [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaa =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι καλά Σία μου.... Σε ευχαριστώ.

Για προσθέστε με και στη λιστούλα.... (μερεντούλα ακούς;) έτσι για να χαίρομαι που θα βλέπω γραμμένο το όνομά μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα υπ οψιν σια μου δεν ειπα εσενα πορδη...αλλα μιλαω σοβαρα και ξαφνικα μου σκανε πορδες απο δω κι απο κει... :lol::lol::lol:

εγω κλανω εδω [-([-([-([-([-([-([-(

με αποκαλεσες πορδη [-([-([-([-([-([-(

δεν σου κραταω κακια ομως γιατι εισαι καλο κλανιδακι και συ [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

[smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

orgiaki egw???? :^o[-([-( ts ts ts ts...ma pws sou perase apo to myalo?? :shock:

na pare twra mia filiki:pouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuffff,priiiiits,prits [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] me aroma tzatziki!!! :lol::lol:

twra arxizw k orgiazw!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

orgiaki egw???? :^o[-([-( ts ts ts ts...ma pws sou perase apo to myalo?? :shock:

na pare twra mia filiki:pouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuffff,priiiiits,prits [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] me aroma tzatziki!!! :lol::lol:

twra arxizw k orgiazw!!!!!!

τελικα εχω δικιο !!!!!=))=))=))=))=))=))=))=))

τα μοιριζομαι εγω τα οργιακια [smilie=sad1.gif][smilie=tard.gif][smilie=sad1.gif][smilie=tard.gif]:blink::wtf:

καλως ηρθες και επισημα jannolino :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι γινεται εδω παλι του κλανιδιου? :lol::lol::lol::lol::lol: ειπα και εγω καινουργιο ποστ χωρις κλανιδι δεν γινεται =))=))=))

ειστε μεγαλα οργια λεμε αλλα η ΣΙΑ εχει την πρωτια :)):)):)) ομως βλεπω cuando και jannolino ακολουθειτε και εσεις ε?προσεξτε την ΣΙΑ γιατι ριχνει κατι ποοορδες αλλο πραμα :lol::lol::lol::lol: μιλαμε φτανει παγκοσμιος η πορδη της =))=))=))=))=))=)) της μαρικακι της εχει φτιαξει ενα μαλλι μια ετσι :ymcowboy::ymcowboy::ymcowboy::ymcowboy: μια αλλιως [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif]:lol::lol::lol::lol::lol:

tanya καλως ηρθες εδω και να βγεις γρηγορα να πας αλλου :-p

βρε κοριτσια μου φαινεται περιεργο που ειμαι στο Νο1 λετε να βγει σε καλο?σε οτι λιστα εχω μπει ποτε δεν ημουν τοπ μακαρι να κανω την αρχη αλλα δεν το βλεπω.γι αυτο κοιταξτε να μεινετε εσεις γιατι αμα περιμενετε να κανω εγω την αρχη καηκατε =p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ επειδη εγω ειμαι αθωο πλασματακι δεν καταλαβαινω τι ειναι αυτα που λες εσυ για πορδες και τετοια [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] εγω ειμαι Νο1 και ετσι θα παραμεινω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αγγελακι σε μενα βγαζει ωραιες μυρωδατες κλανιες ενω εσας βγαζει ολη την μποχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: το εχω εκπαιδευσει εγω τι νομιζες ετσι θα το ειχα απο πανω μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε καλέ τετοια ωρα εδώ ;;

δε θα έπρεπε να είστε στο κρεβάτι/σαλόνι/κουζίνα/χολ/τουαλέτα ή όπου άλλου θέλετε

για να κάνετε γούτσου γούτσου ;; [smilie=love3.gif][smilie=love6.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

[smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...