Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την Eldo!


annaki!!

Recommended Posts

Κορίτσια τι να πω, ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλες για τις ευχές σας, με συγκινήσατε πραγματικά

Annaki σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια

Zouzou21 περάσαμε δύσκολα αλλά δόξα το θεό το αντράκι μου τα κατάφερε

Μαρία μου ( Liana ) εύχομαι και σε σένα με το καλό το δεύτερο μωράκι σου :kiss:

Ερινα σε ευχαριστώ και σε εσένα ότι ποθείς

Grousi μου αυτά παρακαλάω και εγώ στο θεό και πάνω από όλα υγεία

Mairh!!! Μου προσπαθώ πάνω από όλα για την οικογένειά μου και σε εσένα να είναι καλά ο παίδαρός σου

Lenaki26 μου δεν ξέρω αν είμαι άξια αλλά το προσπαθώ πραγματικά…….να χαίρεσαι την νέα και γλυκιά κορούλα σου

Αννιώ μου δεν ξέρω αν είμαι καλή μάνα, το σίγουρο είναι το το θέλω …ελπίζω κάποια μέρα να το ακούσω από τον Χρήστο μου…..

Stavroula7, σε ευχαριστώ ……όπως είπα δεν με αφήνει η πεθερά μου ακόνα :lol:

Mitsakii μου σε ευχαριστώ, προσεύχομαι ο θεός να μας δώσει πολλά χρόνια ευτυχίας

Πόπη μου ( SO SAD ) , σε ευχαριστώ κοπέλα μου….. ο θεός να σου δώσει πολλαπλάσια ευτυχία από αυτή που νιώθω γιατί το αξίζεις :kiss:

Katiakondaki σε ευχαριστώ …ελπίζω να γίνει ένας όμορφος άνθρωπος ο Χρήστος

Mammycool σε ευχαριστώ, δυστυχώς η ευτυχώς δυνατή με έκανε η ζωή …όσο για το γλυκιά, πιστεύω πως αυτό το είχα :silly:

Ανθή μου σε ευχαριστώ, αυτό παρακαλώ και εγώ και σε εσένα ότι επιθυμείς

Marinik μου, με το καλό το παιδάκι σου, ο θεός όλους μας δοκιμάζει με κάτι…θέλει πίστη και κανέναν δεν αφήνει

Manoyla μου γλυκιά σε ευχαριστώ, να είναι γερή η κορούλα σου, άλλωστε είναι το φωτομοντέλο το mammyland και μας αρέσει :woohoo:

Σοφία μου ( SOFIAEVA), θα είμαι δίπλα του όσο ζω, με αυτή την υπόσχεση έκλεισα το γράμμα μου…..αν και νομίζω πως η επιλογή της νύφης είναι αποφασισμένη και κοινή :silly: :kiss:

Redmb7 σε ευχαριστώ και σε εσένα να σου χαρίσει ο θεούλης ένα γερό μωράκι

Julie μου σε ευχαριστώ και γρήγορα με μία κουκιδίτσα να αναβοσβήνει στην κοιλίτσα σου

Kikitsaki7 σε ευχαριστώ και εσύ ότι ονειρεύεσαι να γίνει

Χιονατη μου σε ευχαριστώ, είμαι σίγουρη πως πολλές κοπέλες έχουν πέσει σε χέρια ¨λάθος γιατρών ¨, ελπίζω όμως να έχουν όλες την δική μου κατάληξη:kiss:

BabyBoom, αυτό μου το είχαν πεί και οι δικοί μου άνθρωποι, αλλά δεν αξίζει πραγματικά:dry: …αν και οι μνήμες μου είναι ακόμα έντονες δυστυχώς :blush:

Mamma_77 σε ευχαριστώ και σε εσένα ότι επιθυμείς

Eirinig σε ευχαριστώ, σε ευχαριστώ για τις ευχές σου, είναι πραγματικά ότι παρακαλάω και εγώ στο θεό.

Ήθελα μία μία να σας ευχαριστώ πραγματικά για τον χρόνο σας να με διαβάσετε και να μου ευχηθείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 126
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ Ελενη μου, πολυ συγκινηθηκα με το γραμμα σου!!!

κατ' αρχην φτου φτου να μην σε ματιασουμε εισαι μια πολυ αξιολογη, σωστη, δυναμικη γυναικα και πανω απ' ολα στοργικη μανουλα!

σου ευχομαι παντα να ζειτε στιγμες ευτυχιας κ χαρας με την οικογενεια σου και να καμαρωσετε το Χρηστακη σας οπως επιθυμητε!!

ο Θεος να σας εχει καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Ελενη μου, πολυ συγκινηθηκα με το γραμμα σου!!!

κατ' αρχην φτου φτου να μην σε ματιασουμε εισαι μια πολυ αξιολογη, σωστη, δυναμικη γυναικα και πανω απ' ολα στοργικη μανουλα!

σου ευχομαι παντα να ζειτε στιγμες ευτυχιας κ χαρας με την οικογενεια σου και να καμαρωσετε το Χρηστακη σας οπως επιθυμητε!!

ο Θεος να σας εχει καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου, κατ΄ αρχάς έδωσες μία ...άψογη συνέντευξη...!

Θέλω να σε συγχαρώ για τη δύναμή σου, το κουράγιο που έδειξες σε όλες αυτές τις δύσκολες στιγμές και την πίστη σου ότι αυτό το μωράκι θα γεννηθεί τελικά και θα σας κάνει ευτυχισμένους!!! Εύχομαι σε σένα και τον Νίκο να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι, να χαίρεστε το Χρήστο σας και να παίρνετε κι εσείς από αυτόν όλη την αγάπη που εισέπραξε από εσάς και θα συνεχίσει να εισπράττει. Η Παναγιά να είναι πάντα μαζί σου και να σου δείχνει το σωστό, ακόμα κι αν όλα τα υπόλοιπα προσπαθούν να σε πείσουν για το αντίθετο... Πολλά φιλιά στο διαμάντι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου, κατ΄ αρχάς έδωσες μία ...άψογη συνέντευξη...!

Θέλω να σε συγχαρώ για τη δύναμή σου, το κουράγιο που έδειξες σε όλες αυτές τις δύσκολες στιγμές και την πίστη σου ότι αυτό το μωράκι θα γεννηθεί τελικά και θα σας κάνει ευτυχισμένους!!! Εύχομαι σε σένα και τον Νίκο να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι, να χαίρεστε το Χρήστο σας και να παίρνετε κι εσείς από αυτόν όλη την αγάπη που εισέπραξε από εσάς και θα συνεχίσει να εισπράττει. Η Παναγιά να είναι πάντα μαζί σου και να σου δείχνει το σωστό, ακόμα κι αν όλα τα υπόλοιπα προσπαθούν να σε πείσουν για το αντίθετο... Πολλά φιλιά στο διαμάντι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΣΑΣ, ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ!ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ!ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΗ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ!ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ, ΣΤΟΡΓΗ, ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ!ΣΙΓΟΥΡΑ, ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΣΑΣ, ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ!ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ!ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΗ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ!ΕΒΓΑΛΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ, ΣΤΟΡΓΗ, ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ!ΣΙΓΟΥΡΑ, ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρα πολύ ωραία συνέντευξη! Γεμάτη αγάπη και τρυφερότητα!Δάκρυσα από συγκίνηση! Χαίρομαι που στο τέλος σου πήγαν όλα καλά...Σου στέλνω τις καλύτερες μου ευχές για σένα και για την οικογένειά σου...Να είστε όλοι πάντα γεροί και ευτυχισμένοι. Να κρατάτε πάντα ο ένας το χέρι του άλλου...

Φιλιά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρα πολύ ωραία συνέντευξη! Γεμάτη αγάπη και τρυφερότητα!Δάκρυσα από συγκίνηση! Χαίρομαι που στο τέλος σου πήγαν όλα καλά...Σου στέλνω τις καλύτερες μου ευχές για σένα και για την οικογένειά σου...Να είστε όλοι πάντα γεροί και ευτυχισμένοι. Να κρατάτε πάντα ο ένας το χέρι του άλλου...

Φιλιά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOGLAG μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, να χαίρεσαι και εσύ το αντράκι σου και όλα τα καλά του κόσμου και σε εσάς.

Sandy μου πραγματικά δύσκολες στιγμές, αλλά το αποτέλεσμα μετράει και η πίστη ότι όλα θα πάνε καλά, να σου ζήσει και πάλι κόρη σου.

Ntemi μου πραγματικά μου αρέσει αυτή η ενότητα εδώ, είναι όντως ένας τρόπος να μάθουμε η μία για την άλλη και να παίρνουμε δύναμη. Να χαίρεσαι και εσύ τα 3 σου παιδάκια.

ΒΟΛΙΩΤΙΣΣΑ, σε ευχαριστώ, όλα όσα είπα είναι τα ειλικρινά μου αισθήματα και εύχομαι ο Χρήστος μας να γίνει πραγματικά ένας άγγελος στη ζωή του.

Silia26 σε ευχαριστώ για τις ευχές σου, ελπίζω αυτό το τρυφερό χεράκι που κρατάω στα χέρια μου να είναι πάντα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOGLAG μου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, να χαίρεσαι και εσύ το αντράκι σου και όλα τα καλά του κόσμου και σε εσάς.

Sandy μου πραγματικά δύσκολες στιγμές, αλλά το αποτέλεσμα μετράει και η πίστη ότι όλα θα πάνε καλά, να σου ζήσει και πάλι κόρη σου.

Ntemi μου πραγματικά μου αρέσει αυτή η ενότητα εδώ, είναι όντως ένας τρόπος να μάθουμε η μία για την άλλη και να παίρνουμε δύναμη. Να χαίρεσαι και εσύ τα 3 σου παιδάκια.

ΒΟΛΙΩΤΙΣΣΑ, σε ευχαριστώ, όλα όσα είπα είναι τα ειλικρινά μου αισθήματα και εύχομαι ο Χρήστος μας να γίνει πραγματικά ένας άγγελος στη ζωή του.

Silia26 σε ευχαριστώ για τις ευχές σου, ελπίζω αυτό το τρυφερό χεράκι που κρατάω στα χέρια μου να είναι πάντα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ. ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΗ Η ΣΥΝΕΝΤΥΞΗ ΣΟΥ. ΠΕΡΑΣΕΣ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΔΕΣ Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΑΝΤΑΠΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ. ΜΕΡΙΚΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΡΕΜΑΣΜΑ. ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΚΛΑΙΜΕ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΟΝ ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ. ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΗ Η ΣΥΝΕΝΤΥΞΗ ΣΟΥ. ΠΕΡΑΣΕΣ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΔΕΣ Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΑΝΤΑΠΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ. ΜΕΡΙΚΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΡΕΜΑΣΜΑ. ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΚΛΑΙΜΕ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΟΝ ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τελειο το γραμμα...

χαιρομαι που σε γνωρισαμε καλυτερα.

ο Χρηστακης σου ειναι ενα κουκλι.

ο Θεος ποτε δεν αφηνει ετσι τους ανθρωπους που εχουν πιστη,παντα τους αποζημιωνει με χαρες...

εχεις μια πολυ ομορφη οικεγενεια:P να ειστε παντα καλα.

καλε απο ποια χωριο εισαι?ρωταω μηπως ειμαστε κοντοχωριανες:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τελειο το γραμμα...

χαιρομαι που σε γνωρισαμε καλυτερα.

ο Χρηστακης σου ειναι ενα κουκλι.

ο Θεος ποτε δεν αφηνει ετσι τους ανθρωπους που εχουν πιστη,παντα τους αποζημιωνει με χαρες...

εχεις μια πολυ ομορφη οικεγενεια:P να ειστε παντα καλα.

καλε απο ποια χωριο εισαι?ρωταω μηπως ειμαστε κοντοχωριανες:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου τώρα διάβασα τη συνέντευξή σου.

Κ θα πω ότι δεν έπεσα έξω..έτσι ακριβώς σε φανταζόμουν,μέσα από τις συζητήσεις μας.

Γλυκιά,τρυφερή,υπομονετική κ πάνω απ΄όλα μια καλή μανούλα!!

Ο Χρήστος όταν μια μέρα θα διαβάσει το γράμμα που του έγραψες θα νιώθει περήφανος για τη μαμά του.

Να είστε όλοι καλά κ να αποκτήσετε όσα παιδάκια επιθυμείτε,γιατί σίγουρα θα τα κάνετε ευτυχισμένα!Αυτό είναι το ζητούμενο όταν κάνουμε παιδιά.

Σε φιλώ κ σε εκτιμώ πολύ!χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου τώρα διάβασα τη συνέντευξή σου.

Κ θα πω ότι δεν έπεσα έξω..έτσι ακριβώς σε φανταζόμουν,μέσα από τις συζητήσεις μας.

Γλυκιά,τρυφερή,υπομονετική κ πάνω απ΄όλα μια καλή μανούλα!!

Ο Χρήστος όταν μια μέρα θα διαβάσει το γράμμα που του έγραψες θα νιώθει περήφανος για τη μαμά του.

Να είστε όλοι καλά κ να αποκτήσετε όσα παιδάκια επιθυμείτε,γιατί σίγουρα θα τα κάνετε ευτυχισμένα!Αυτό είναι το ζητούμενο όταν κάνουμε παιδιά.

Σε φιλώ κ σε εκτιμώ πολύ!χχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleia sinedefksi pragmatika nio8o poli perifani gia ginaikes san esena eldo gia ginaikes pou exoune ginei manoules k dinoune ta pada gia ta paidakia tous ,efxomai an gino k ego manoula na nio8o akrivos etsi giati etsi to oneirevomai k etsi 8a ei8ela na to ziso . sou efxomai eldo na eiste pada kala na xerese to paidaki sou k ton adra sou k mazi na exete igeia k na vlepete to moraki sas na megalonei opos epi8imite na eiste k oi treis sas pada eftixismeni . manoules san esena mono eftixia mporoun na prosferoun k nomizo oti einai to pio omorfo pragma pou mas exei apomeini na vlepoume eftixismena paidakia k perifanous goneis gia to ergo tous . na eisai pada kala esi k i oikogeneia sou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleia sinedefksi pragmatika nio8o poli perifani gia ginaikes san esena eldo gia ginaikes pou exoune ginei manoules k dinoune ta pada gia ta paidakia tous ,efxomai an gino k ego manoula na nio8o akrivos etsi giati etsi to oneirevomai k etsi 8a ei8ela na to ziso . sou efxomai eldo na eiste pada kala na xerese to paidaki sou k ton adra sou k mazi na exete igeia k na vlepete to moraki sas na megalonei opos epi8imite na eiste k oi treis sas pada eftixismeni . manoules san esena mono eftixia mporoun na prosferoun k nomizo oti einai to pio omorfo pragma pou mas exei apomeini na vlepoume eftixismena paidakia k perifanous goneis gia to ergo tous . na eisai pada kala esi k i oikogeneia sou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου.... τι να πω.... οτι και να πω είναι λίγο για εσένα...

Ξέρεις πόσο σε αγαπώ και σε θαυμάζω,πρώτα πρώτα γιατί είσαι μια υπέροχη μανούλα, αλλά και φιλενάδα!!!

Σου ευχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι, γεροί και αγαπημένοι στην οικογένεια σας!!!

ΥΓ. Και εσύ πάντα έτσι κούκλα και λαμπερή όπως σε καμάρωσα στις φωτό!!!

xxxxxxxxxxxxxx και πολύ αγάπη Μαρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου.... τι να πω.... οτι και να πω είναι λίγο για εσένα...

Ξέρεις πόσο σε αγαπώ και σε θαυμάζω,πρώτα πρώτα γιατί είσαι μια υπέροχη μανούλα, αλλά και φιλενάδα!!!

Σου ευχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι, γεροί και αγαπημένοι στην οικογένεια σας!!!

ΥΓ. Και εσύ πάντα έτσι κούκλα και λαμπερή όπως σε καμάρωσα στις φωτό!!!

xxxxxxxxxxxxxx και πολύ αγάπη Μαρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραία συνέντευξη και πολύ ωραίο το γράμμα. Ειλικρινά με συγκίνησες πάρα πολύ! Σου εύχομαι κοπέλα μου οτι καλύτερο για την οικογένεια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραία συνέντευξη και πολύ ωραίο το γράμμα. Ειλικρινά με συγκίνησες πάρα πολύ! Σου εύχομαι κοπέλα μου οτι καλύτερο για την οικογένεια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...