Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την Eldo!


annaki!!

Recommended Posts

** Αυτό το θέμα ασχολείται με το άρθρο: Το mammyland συζητάει με την Eldo! **

ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΥΝΤΕΝΤΕΥΞΗ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 126
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

elenh mou polu omorh synenteu3h!!!:)

pragmati polu psyxof8oro ayto pou perasate me to paidaki sas,alla do3a to 8eo ola kulhsan omala k einai ygiestato!!

eyxomai ta kalutera sthn oikogeneia sas.na eiste gia panta geroi k eytyxismenoi!!!!filakia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenh mou polu omorh synenteu3h!!!:)

pragmati polu psyxof8oro ayto pou perasate me to paidaki sas,alla do3a to 8eo ola kulhsan omala k einai ygiestato!!

eyxomai ta kalutera sthn oikogeneia sas.na eiste gia panta geroi k eytyxismenoi!!!!filakia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω? Κατι τετοιες ιστοριες ειναι ομορφες γιατι αναδεικνυουν τη μητροτητα! Να χαιρεστε την οικογενεια σας! Ελενη εισαι πολυ καλη μαμα αλλα αυτο νομιζω οτι το ξερεις ηδη! Μπραβο παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω? Κατι τετοιες ιστοριες ειναι ομορφες γιατι αναδεικνυουν τη μητροτητα! Να χαιρεστε την οικογενεια σας! Ελενη εισαι πολυ καλη μαμα αλλα αυτο νομιζω οτι το ξερεις ηδη! Μπραβο παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου, να χαίρεσαι το γιόκα σου και τον αντρούλη σου. Συγχαρητήρια για την όμορφη και γλυκιά οικογένεια που δημιουργήσατε. Και γρήγορα να γίνετε περισσότεροι χαρίζοντας ένα αδελφάκι στο μικρό Χρήστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου, να χαίρεσαι το γιόκα σου και τον αντρούλη σου. Συγχαρητήρια για την όμορφη και γλυκιά οικογένεια που δημιουργήσατε. Και γρήγορα να γίνετε περισσότεροι χαρίζοντας ένα αδελφάκι στο μικρό Χρήστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι μου, πολυ ομορφη η συνεντευξη σου!!:)

Να χαιρεσαι το Χρηστακο σου και τον αντρουλη σου!!

το γραμμα σου, μ' εκανε ν' ανατριχιασω ολοκληρη, γλυκυτατη μανουλα!:)

καθε ευτυχια στην ομορφη οικογενεια σας ευχομαι ολοψυχα, καλη μου κοπελα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι μου, πολυ ομορφη η συνεντευξη σου!!:)

Να χαιρεσαι το Χρηστακο σου και τον αντρουλη σου!!

το γραμμα σου, μ' εκανε ν' ανατριχιασω ολοκληρη, γλυκυτατη μανουλα!:)

καθε ευτυχια στην ομορφη οικογενεια σας ευχομαι ολοψυχα, καλη μου κοπελα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre ELDO ..A STO KALO M'ekanes kai klaiw...

Ti glyko gramma , olo agaph ...etsi prepei na megalwnoun ta mwrakia.

ti wraia sxesh me th pethera kai ti wraia agaph me ton adra sou.

BRAVO ELENI MOY NA Eiste kala , na eiste kalotyxoi kai polly polly eftyxismenoi...

P&A

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre ELDO ..A STO KALO M'ekanes kai klaiw...

Ti glyko gramma , olo agaph ...etsi prepei na megalwnoun ta mwrakia.

ti wraia sxesh me th pethera kai ti wraia agaph me ton adra sou.

BRAVO ELENI MOY NA Eiste kala , na eiste kalotyxoi kai polly polly eftyxismenoi...

P&A

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΣΑΜΕ ΟΛΕΣ.ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΣΑΣ.ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΣΑΜΕ ΟΛΕΣ.ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΣΑΣ.ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...