Μετάβαση σε περιεχόμενο

5000+++!!!


Recommended Posts

Με το καλό κοριτσάκι!!

Ήταν η πιο συγκινητική ιστορία που έχω ακούσει με φόντο μια τουαλέτα!!

χιχιχιχι!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

μπράβο ! μπράβο ! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ !!! σας ευχομαι ολα να πανε ΤΕΛΕΙΑ, να εχεις μια χαλαρή και ησυχη εγκυμοσύνη και φυσικά εναν ανώδυνο τοκετό !!! τι αλλοοοοοοοοοοοο;;;!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ !

ααα!! ευχομαι ο νεος μήνας που ερχεται να ειναι γεμάτος τετοιες ανακοινώσεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elinaki συγχαρητήρια!!!! Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Όλα θα πανε καλά!!! Η Ρ Ε Μ Η Σ Ε!!!! Χ Α Λ Α Ρ Ω Σ Ε!!! Μην κανείς αρνητικές σκέψεις!!! Πάρε αγκαλιτσα τον αντρουλη σου και μην σκάς καθόλου!!! Ποτέ θα πάτε για υπερηχο αύριο; Για να ηρεμησεις λιγάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελινακι μου μπραβο συγχαρητηρια...χαρηκα παρα πολυ....σου ευχομαι να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγειεστατο μωρακι κ να ειναι κολημενο μαζι σου :lol: φιλακια......κ αν αισθανθεις οτι κ εγω....σιγουρα θα θελεις κ΄αλλα μετα...ενα τσουρμο παιδακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι όμορφα νέα!!!!!!!!Τι μεγάλη χοριακη!!!!Με το καλό κοριτσάκι μου να το πάρεις στην αγκαλίτσα σου!!!

Να είσαι ήρεμη και να κάνεις όμορφες σκέψεις από εδω και πέρα!!!Τα κατάφερες,νιωσε την χαρά της νίκης,το χρωστάς στον εαυτό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έσκισες elina μου!!!! Έσκισες!!!!

Πολύ συγκινήθηκα με την ιστορία σας βρε παιδιά...

Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου και τις ανησυχίες σου... Και εγώ κάπως έτσι θα ήμουν εάν τα είχαμε καταφέρει... αλλά προσπάθησε να χαλαρώσεις και να σκέφτεσαι θετικά. Οι προηγούμενες αποτυχίες δεν έχουν απολύτως καμία σχέση με την τωρινή σας προσπάθεια.

Γι' αυτό με το καλό να πάτε αύριο στο γιατρό και εγώ θα ευχηθώ να δείτε τουλάχιστον διδυμάκια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πολλά φιλιά και περιμένουμε με αγωνία νέα σου ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ελίνα μου :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ελπίζω η κουκιδίτσα να είναι άλλος ένας σάκος ;););););););)

Σχετικά με τις ωοθήκες σου, πρόσεχε πολύ!!! Φαντάζομαι θα σου έδωσε οδηγίες για ξεκούραση, να μην σηκώνεις βάρη και όλα τα σχετικά.

Καλή συνέχεια τώρα, μέχρι την επόμενη συνάντηση με τον γιατρό.

Πολλά φιλιά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:!: Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου και ελπίζω η κουκιδιτσα να είναι και άλλο σπορακι!!! Αντε είδες που ανχωνοσουν και εκείνα τα χαζά!!!!! Ξεκούραση τώρα ε....αλλιώς μπατσες!! Καλή εγκυμοσύνη και να μας λες τα νέα σου που και που!!! Ο άντρας σου& εσυ φαντάζομαι τρελαμενοι τώρα ε;;; είναι να μην είσαι;; Με το καλό πάλι, με το καλό!! :D
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ταραζεσαι βρε Ελινακι τώρα έχεις το σπορακι σου που πρέπει να σκέφτεσαι πρώτα!!! Και ασε όλους τους άλλους να κουρευονται! Χαλάρωσε και όλα θα πανε μια χαρά! Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω, πω, elina μου γλυκιά!!!!!!!!!!!

Συγκινήθηκα πάρα πολύ... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Τι καταπληκτικά νέα είναι αυτά!!!! Αλλά εγώ το περίμενα, μόλις έγραψες ότι είδατε και μια κουκίδα....

Με το καλό, ελίνα μου, με το καλό να προχωρήσουν τα διδυμάκια και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Σε φιλώ γλυκά και να προσέχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για τα διδυμάκια σου κορίτσι μου!!! Εύχομαι και απο εδώ και πέρα να πάνε όλα τέλεια!!!

Μην αγχώνεσαι και απόλαυσέ το!!! Να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!!!

Όσο για τη δουλειά που διάβασα παραπάνω μην δίνεις σημασία και μην χαλιέσαι με τις βλακείες των άλλων... Άστους να κουρεύονται όπως είπε και η φίλη πιο πάνω!!! ;););)

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...