Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

α οσο για τα φαγε δελτα.να το σχολιασω κι αυτο...κρατηστε μικρο καλαθι.μην ακουτε παντα οτι σας πασαρουν ε.συμφεροντα παιζονται....κ οποιος εχει το μεσο ριχνει κ την λασπη....γενικα παντως θα σας αναφερω πως ποιαδηποτε αγελαδα ποιασδηποτε εταιριας που ειναι συνδεδεμενο το μηχανημα με τις βυζαρες της για να βγαζει ολη μερα κ ολη νυχτα γαλα που δεν ειναι νορμαλ.κοντρα στην φυση.λογικο δεν ειναι ολες αυτες οι αγελαδες να εχουν καρκινο στα βυζια τους κ αυτο να πηγαινει στα γαλατα?σκεφτειτε εσεις να εισασταν συνεχεια σε συνδεση με αντλια γαλακτος...ε????????τι εχετε να πειτε???δεν ειναι το γαλα οπως στις διαφημισεις χαρουμενες ελευθερες αγελαδες στο λιβαδι..ειναι κλεισμενες βρωμαιαρες κ συνδεμενες .κ εχουν καρκινο στα βυζια....μηπως να το ριξετε στο μπροκολο η στην κατσικα αντι να κοιτατε τις εταιριες???ειτε ευγα.ειτα αγνο,ειτε μεβγαλ,ειτε τυρογαλ.....ολες οι αγελαδες το ιδιο ειναι.απο κει κ περα ειναι τα συμφεροντα.οσο γιατην δελτα τα καλυτερα παγωτα δελτα ειναι.χαχαχχαχαχαχαχα.α κ μην ακουτε παντα οτι σας λενε επειδη καποιος ετυχε να τα γραψει.τον ξερετε αυτον τον καποιο?ποσα προβτα υπαρχουν στη ζωη?πχ πολλες θα ξερετε την ολιβια απο τις ελληνιδες μαμαδες.λεει που λετε σε ενα ποστ η ολιβια πατηστε ολες αναφορα σε αυτο το προφιλ αυτου του ατομου για να το διαγραψουμε απ το φεις μπουκ.τα προβατα μανες ακουσανε για αλλη μια φορα την αρχηγο ολιβια κ το κανανε χωρις καν να ξερουν ποιανου ειναι ο λογαριασμος,γιατι να το κανουν κλπ.απλα ειπε η ολιβια κ το κανανε.κ μου πεσανε τα μαλλι.λεω δες τι μπορει να σου κανει καποιος με δυνα,η απλα κ μονο επειδη πολλες γυναικες η αντρες κανουν αυτο που θελει ενας.κ σαν λαος αλλωστε προβατα δεν ειμαστε?εδω μας πηδανε κ εμεις εκει καθομαστε κ χαιρομαστε .λεμε ναι μας πηδανε αλλα δεν κανει κανενας μας κατι γι αυτο.αυτα τα λιγα.ηταν να μην γραψω ε.χαχχαχα.σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια...

επιτελους κατεφερα να γραψω...τρεχω και δεν φτανω....

βασικα διαβασα λιγα πραγματα...

ρενακι λυπαμαι παρα πολυ....πιστευω οτι υπαρχαν ανεκαθεν προβληματα...αλλα οταν ερχεται ενα παιδι λογω της πιεσης αυτα μεγαλωνουν...ειναι λογικο να εισαι χαλια...να ξερεις ομως οτι ολα γινονται για καποιο λογω....να κοιτας το παιδακι σου...και ολα θα πανε καλα...

νασια δεν ξερω ρε κουκλα μου τι να πω.....δεν ξερω αν αξιζεις να κανεις υπομονη...μιληστε και ελπιζω να βγαλετε καποια ακρη...

ευακι και πασχαλακι ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος σας :x:x:x

σοφακι συγχαρητηρια για το βασιλακη...αντε καλα τρεχαματα τωρα....

ο ιασονας περπατησε εδω και μια βδομαδα....περπαταει και λεει τατα τατα :lol::lol::lol:

αυτη τη βδομαδα περιμενω μια απαντηση απο μια δουλεια...ελπιζω να ειναι θετικη...με εχει φαει η αγωνια....

φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες μου..Τι κανετε?Επιτελους καταφερα να μπω και εγω να γραψω..Διαβαζα τα νεα σας,αλλα δεν προλαβαινα να γραψω..Ο Θανος κανει απεργια πεινας αυτες τις μερες και συνεχεια τον κυνηγαω για να φαει..Τι ειναι και αυτο παλι?

Τεσπα κατα στεναχωρεθηκα και εγω με την Ρενα και Νασια..

Ρενα παρ'ολο που δεν νομιζω να εχουμε ξανα μιλησει,στεναχωρεθηκα παρα πολυ!!Λυπαμαι τοσο πολυ που φτασατε σ'αυτο το σημειο..Εχω την εντυπωση ομως απ'ο,τι καταλαβα οτι το ειχε ηδη παρει αποφαση και απλα περιμενε την αφορμη..Οποτε νομιζω οτι οσο και αν προσπαθουσες,δεν θα αλλαζε κατι..Ενας νορμαλ,δεν τα μαζευει ετσι ξαφνικα βραδιατικα και να ειναι τοσο αποφασισμενος και αμετακλειτος!!Σιγουρα κατι βρωμαει!!Αλλα Ρενα μου,κοιτα να μαζεψεις τα κομματια σου και να κοιταξεις το παιδι σου,και μην στεναχωριεσαι για τιποτα!!Οσο για το παιδι δεν νομιζω οτι θα μπορει να το παιρνει μονος του χωρις την επιβλεψη σου..Κοιτα να ηρεμησεις,ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περνας και ειμαστε εδω για ο,τι χρειαστεις!!

Νασια μου κανε υπομονη και εσυ κοπελα μου..Ειναι ζορικα,το ξερω,τα περασα και τα περναω..Εχει τοσο δικιο ο ΤΣΕΛΙΝΚΑΣ,ας σκασουν αυτοι οχι εμεις..Θελει να το φιλοσοφησεις το θεμα,ετσι κανω και εγω πλεον..Δεν μπορεις να κανεις αλλιως..Αφου λενε συνεχεια μα...ιες,τι θα κανουμε,θα συγχιζομαστε συνεχεια για αυτα που λενε?Δεν γινεται..Περασα και εγω παρα πολλα,παρομοια με τα κοριτσια,εδω παραμονη γαμου και ηθελα να τον ακυρωσω,οταν εμαθα πως ημουν εγκυος,ηταν στην μανουλα του και στην ουσια θα χωριζαμε,αφου ειχε την μανουλα του διπλα..Τι να πρωτο θυμηθω..Αλλα μετα απο πολλους,ατελειωτους καυγαδες και φασαριες,ακομα και με τον ερχομο του παιδιου,εφτασα στο σημειο και λεω δεν θα τρελλαθω εγω,γι'αυτο και σου φαινομαι πολυ ηρεμη..Πιστευω θα φτασεις και εσυ σ'αυτο το σημειο και θα με θυμηθεις..Να κανεις φασαρια?Ποιος ο λογος?Να χαλαστεις κι αλλο?Δεν χρειαζεται αγαπη μου..Εμεις θα γινουμε χαλια,εμεις θα σερνομαστε,εμας θα ποναει το κεφαλι μας απο την συγχιση και αυτοι?Της που..σας τον χαβα θα εχουν!!Και να ειμασταν και μονες να πω οκ,θα κοιμηθουμε την αλλη μερα..Ομως πρεπει να μαζεψουμε τα κομματια μας και να εχουμε δυναμεις για τα μπεμπακια μας,πρωι βραδυ!!Ποιος θα τρεξει?Εμεις κλασσικα και θα μας πουνε τα γαιδουρια αχρηστες?Βρε δεν κανουν καμια καριερα λεω εγω?Εμενα το πιο χοντρο απ'ολα που δεν μπορω να καταλαβω ακομα και τωρα πως τον ηρθε και δεν μπορω να ξεχασω ειναι η δευτερη μερα που γεννησα,στην κλινικη,που ηρθε η κολλητη μου με τον αντρα της που τους ειδε ο Χρηστος πρωτη φορα και γυρισε και ειπε'εμεις ειμαστε τυπικα μαζι,παμε για διαζυγιο' και οταν μου το'πε η φιλη μου επεσα απο τα συννεφα!!Τι να πω αλλο?

ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΛΕΝΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ!!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!

Αχ κοριτσια,ηταν να μην γραψω..Τωρα πηρα φορα,αλλα θελω να παρτε δυναμη,μην αφηνετε να σας παιρνει απο κατω..Θα περασουν και αυτα,μην απαγοητευεστε!!

Παω να κανω τσιγαρο,τωρα συγχιστηκα που τα θυμηθηκα παλι..Δεν μπορω να σχολιασω αλλο..Ισως καταφερω να μπω αργοτερα..

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΑΣ ΚΑΜΑΡΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΝ ΤΡΕΛΛΟΚΟΣΜΟ ΝΑ ΛΕΕΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

εμείς βολτάρουμε απο το πρωί με τέτοια ωραία μέρα. Πήγαμαι το πρωί κολυμβητήριο και το μεσημεράκι πήγαμαι στο Allou kidom..τι κόσμο που είχε...είμαστε όμως μικρές ακόμα για τα παιχνίδια μόνο καρουσελ κάναμε και άλλο ένα με βαρκακια. Γυρίσαμε και ξεραθήκαμε στον ύπνο και οι τρεις, η Αγγελική και ο άντρας μου κοιμούνται ακόμα.

Για τα γάλατα συμφωνώ και εγώ οτι παίζονται διάφορα παιχνίδια απο πίσω με τις εταιρίες, για μένα όλα ίδια είναι. Το μόνο που μπορώ να σας πω είναι οτι εμείς στο εργαστήριο αναλύουμε τα γάλατα μακράς διαρκείας τησ Νουνού και ουδέποτε έχει βρεθεί κάτι.

Γιώτα μακάρι να έχεις θετική απάντηση απο τη δουλειά, που είναι αυτή πιο κοντά σας, και από ωράριο?

Και εγώ κοιτάω για να αλλάξω δουλεια απο τότε που μου το έκανε τρεις μέρες αλλά δύσκολα δεν βρίσκω και πολλές θέσεις στο αντικείμενό μου...

Βικάκι δουλεύουν οι δικοί σου στη Δέλτα έ? Για ρώτα αν έχει πάρει το αυτί τους να ζητάνε κανένα χημικό ή χημικό μηχανικό.

Σας αφήνω ξύπνησε το ζουζουνι μου.

Φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!! ΤΙ ΚΑΝΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΟ ΣΚ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΜΟΥ!!! ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙ, ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!!! ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΘΥΜΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΛΑ ΥΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ 12 ΝΑ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2012 ΑΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ, ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΧΡΕΩΣΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΣΑΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!! ΜΠΟΡΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!! ΑΥΤΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ, ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΕΣ!!!! ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τσουπρες!

καλα Πατσυ πολυ γελασα με το ποστ σου με τα γαλατα!!!!!καλα βρε εχεις εμπαθεια με τις αγελαδες;;;;;!!!! :lol: πωπω αμα βρεθει καμια στο δρομο σου δε βλεπω να τη βγαζει καθαρη!!!! :lol: εγω παντως αμα ημουν αγελαδα θα σε φοβουμουν!!!!χαχααχα!χαζουλα!

φυσικα και δε χαφτουμε ο,τι μα ςπασσαρουν γι'αυτο ειπα πως οταν μου το ειπε η γιατρος δεν πολυεδωσα σημασια αλλα μετα ειδα το μην και λεω βρε λες να εχει βαση;;;

φυσικα απ'οτι λεει το βικακι δεν τιθεται θεμα και φυσικα αν δουλευουν οι γονεις που λες στον ποιοτικο ελεγχο στανταρ ξερουν.

απο την αλλη τα εχουμε ξαναπει....δυστυχως αν το δεις ετσι τελλαινεσαι...δεν ειναι μονο οι αγελαδες που ταιζονται με μεταλλαγμεν ααλλα δυστυχως κι εμεις...οποτε πατσυ μου ασε δε βγαζεις ακρη...γιατι αν ξεραμε τι τρωγαμε κι εμεις θα ειχαμε φουνταρει τωρα...γι αυτο και σε μεας τους ανθρωπους εχουν αυξηθει οι καρκινογεννεσεις...

τεσπα δυστυχως το τι παιχνιδια παιζονται δε το ξερουμε...ας φουμε κι ας πιουμε κιο Θεος βοηθος!!!χαχαχ :lol:

κατα τ'αλλα μια χαρα ειμαστε

το νθυχακι βγηκε εξω επιτελους!!!!!!!!!!!!

και φυσικα ΔΕν περπατησαμε ακομα...

ειπαμε...ο δικος μου θα ναι ο τελευταιος!θα δειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Συνειδητοποίησα ότι έχω πολλές μέρες να μπω .. με το τρέξιμο δεν το κατάλαβα...

Ρενάκι , εύχομαι όλα να πάνε καλά και να αποφασίσετε το καλύτερο έχοντας γνώμονα το συμφέρον του παιδιού σας.. οι εντάσεις και αντιπαραθέσεις δεν θα βοηθήσουν δυστυχώς .. το μόνο που θα καταφέρουν είναι να σε κουράσουν άδικα.. καλό είναι σε ένα συναινετικό κλίμα να ρυθμίσετε ότι αφορά εσάς και το παιδί σας.. ΟΧΙ γρήγορες αποφάσεις ....

Έύχομαι πάνω από όλα , να ξεπεραστεί κάθε πρόβλημα και να είστε μαζί με τον άνδρα σου και το παιδάκι σας, ευτυχισμένοι !!!!!!!!

Νάσια.. εύχομαι και σε σένα ότι καλύτερο .... αφού έχεις συνειδητοποιήσει ότι υπάρχει πρόβλημα κοίταξε να δεις πως θα το λύσετε... σίγουρα δεν θα αντέξεις για καιρό ακόμα να έχεις το σοι παραμάσχαλα να σε θάβει ... ούτε τον άνδρα σου να τον πιάνουν “κρίσεις” και να ξεσπάει σε εσάς. Τουλάχιστον να σκεφτεί το παιδί , το οποίο θα γίνει προέκταση του εαυτού του με αυτά που κάνει... και να συγκρατήσει την συμπεριφορά του.. Μίλησέ του, μην λες ότι θα αλλάξει...

Ευάκι δεν πειράζει, η επόμενη φορά εύχομαι να είναι και η τυχερή!!!!!

Μάγδα θα μπορώ το απόγευμα , μετά τις 6 θα μπορώ να σας συναντήσω.. είναι καλά??

Πασχαλάκι εύχομαι το πρόβλημα με το νυχάκι να το ξεπεράσετε δια παντός... αμάν πια το μικρούλη σας ... μήπως γι' αυτό δεν περπάτησε ?? μπορεί να πονάει ο καημένος... όπως και αν έχει είναι γλύκας καινα μου τον φιλήσεις!!!!!!!!!!

Γιωτίνι ,συγχαρητήρια για τον Ιασωνάκο πουπερπάτησε!!!! τι έγινε με την δουλειά??? σταμάτησες την άλλη???

Όλια μου , τι κάνει ο Νικολάκης σου??? Είναι καλά?? Με την ουρολοίμωξη που είχε το ξεπέρασε???

Τα Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουρτσούδια...

Αχ βρε Ρενάκι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα! Επειδή κι εγώ έφτασα αρκετές φορές στο σημείο να λέω για διαζύγιο ο μόνος φόβος μου τελικά είναι να μην μου πάρουν το παιδί ή τί θα γινόταν όταν θα έπρεπε να μένει και με τον πατέρα της (όλη η οικογένειά του μιλάει άσχημα και υποτιμητικά για μένα), δεν θέλω ούτε να σκέφτομαι (αν τελικά φτάσω στον χωρισμό) τί θα ακούει το κοριτσάκι μου απ'αυτούς τους μπουρτζόβλαχους για την μαμά της! Εδώ τώρα ακόμα κι όταν είμαι μπροστά με κατηγορούν...Τί να πώ...εύχομαι ο άντρας σου να σκεφτεί το καλό του παιδιού σας...

Εγώ πάλι...σκοτώνω άνθρωπο σήμερα (και συγκεκριμένα τον κουνιάδο -καλός Μ@#$%ΚΑΣ κι αυτός!) Είδαν ότι με το να βάζουν λόγια δεν κατάφεραν να μας χωρίσουν (ακόμα) και τώρα έβαλαν τα μεγάλα μέσα. Δεν φτάνει που τόσον καιρό μου έχει πρήξει τα .....με το να μου λέει για τον πρώην μεγάλο έρωτα του άντρα μου και τί καλό κορίτσι ήταν, πόσο όμορφη και πόσο την γούσταρε ο άντρας μου τώρα άρχισε και να την φέρνει μέσα στο μαγαζί για να δουλεύουν και μαζί μπας και ξαναθυμηθούν τα παλιά τους!!!!!!!! Ειλικρινά δεν τίθεται θέμα ζήλιας...αν την θέλει ακόμα με γειά του με χαρά του αλλά νιώθω ότι με κοροϊδεύουν μεσ'τα μούτρα μου...Ακόμα και ο άντρας μου ένιωσε άβολα με όλη αυτή την κατάσταση και μου είπε ότι κι αυτός θα θύμωνε αν εγώ έκανα τα ίδια με τον πρώην μου...Κατά τ'άλλα όμως ούτε μίλησε ούτε τον ξέχεσε τον αδερφούλη του. Και το κερασάκι στην τούρτα ήταν όταν παραδέχτηκε μετά από 5 μήνες ότι τον πίεζε ο αδερφός του την παραμονή του γάμου μας να πάνε σε οίκο ανοχής (το γράφω όσο πιο ευγενικά μπορώ)...εγώ το είχα πεί ότι θα έκανε κάτι τέτοιο ο αδερφός του και με βγάζανε τρελή τόσον καιρό...δεν με ενδιαφέρει αν πήγαν τελικά ή όχι (ο άντρας μου λέει όχι αλλά δεν τον πιστεύω) αλλά το ότι ενώ το είχα καταλάβει με δούλευαν ψιλό γαζί και το παραδέχτηκαν 5 μήνες μετά, δηλαδή 5 μήνες ψέματα! Αφού δεν πήγαν (όπως επιμένει ο άντρας μου) και στην τελική δεν έγινε τίποτα τότε προς τί τα ψέματα??? Εγώ ξέρω ότι λές ψέματα όταν έχεις να κρύψεις κάτι...

Είναι γνωστό ότι δεν τα πάμε καλά με την πεθερά και τον κουνιάδο αλλά πλέον τους έχω σιχαθεί όσο δεν πάει...όσο για τον άντρα μου...τί να πώ...ακόμα και καλημέρα να μου πεί θα κοιτάξω έξω από το παράθυρο να δώ αν νύχτωσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε συμπεθερουλα μου τι περνας κι εσυ...

τι μ...σ ο κουνιαδος σου...ξεκαθαρισε στον αντρα σου τη θεση σου...κι εγω δε θα ηθελα να κυκλοφορει μια πρωην μεσα στα ποδια του...ενταξει οσο και εμπιστοσυνη να εχεις στον αντρα σου θα σε τρωει η ιδεα και μονο..

χρυσουλινι μουυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!1χαθηκες κουκλιτσα μου!πολλα πολλα φιλακια στη μικρη σου !τι κανει το μπεμπακι στην κοιλιτσα;;;;να προσεχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου τώρα διάβασα ότι ξεμπερδέψατε πια με το νυχάκι του Μακούλη.....τί καλά! Επιτέλους πια να ησυχάσετε και να μη πονάει η ψυχούλα μου! Ο άντρας μου το ξέρει και το παραδέχεται ότι κάνουν πολλές μ@#$%ς οι δικοί του κι έχω απόλυτο δίκιο να νιώθω έτσι αλλά σε κείνους δεν λέει τίποτα, μόνο σε μένα λέει να μην δίνω σημασία! Εγώ του δήλωσα ότι αν θέλει να ζώ εγώ πλέον με την πρώην του μεσ'τα πόδια μου θα υποστεί κι εκείνος το ίδιο, θα τον πρήξω με τον πρώην για να καταλάβει τί κάνει σε μένα και πώς νιώθω! Αλλά είναι αυτά λογικά πράγματα? Θα είναι αυτό φυσιολογικό για την σχέση μας? Εγώ πιστεύω ότι αν κάνουμε τέτοια πράγματα ο ένας στον άλλο θα πάει κατά διαόλου και η σχέση και όλα...αλλά όπως είπα και άλλη φορά μόνη μου τα λέω μόνη μου τ'ακούω! Όσο για τον κουνιάδο...θα με γνωρίσει κι απ'την καλή κι απ'την ανάποδη πλέον αφού διάλεξε να με κάνει εχθρό του!

Γιωτάκι μου συγχαρητήρια για τον Ιασονάκο που περπάτησε! Μπράβο το πουλάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΕΛΟΟΥ...ΝΑΙ ΠΑΣ ΜΟΥ.ΚΑΚΟΜΟΙΡΕΣ ΑΓΕΛΑΔΕΣ..ΧΑΧΑΧΑ.ΝΤΟΥΥ.....ΤΕΣΠΑ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ...Κ ΟΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΛ?ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΠΟΥ ΑΝΑΠΝΕΟΥΜΕ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΕΧΕΙ ΟΠΟΤΕ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ.ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΘΑ ΠΑΜΕ.ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΕΣΟΥΜΕ.ΟΠΩΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ.ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ.....ΣΑΝ ΑΥΡΙΟ ΑΓΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ ΜΠΗΚΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΦΟΡΑ....Κ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ ΜΗΚΕ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ....ΚΛΟΥΨ...ΤΕΣΠΑ...

ΣΟΦΑΚΙΙ.ΠΑΤΗΣΑ ΕΝΤΕΡ.ΧΑΧΑΧΑ.ΑΛΛΑΖΩ ΘΕΜΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ/ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΝΩ?

ΝΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑ.ΜΠΟΥΡΛΟΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.ΒΟΜΒΑΑΑΑΑΑ.ΤΙ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΟΥΝ?ΑΚΟΥ Η ΠΡΩΗΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ.ΜΠΟΥΡΛΟΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΕΚΑΤΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ.ΧΑΡΗΚΑΜΕ.ΚΑΛΑ Ε.ΟΤΑΝ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ Κ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΩΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΧΑΛΑΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΜΠΑΡΙ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΛΕΡΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥ.ΚΟΡΙΟ ΜΟΥ ΒΑΛΕ?ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ.ΠΟΥ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ..ΑΦΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.ΡΕ ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ ΟΛΟΙ.ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΓΙΟΥΣ ΜΑΣ.ΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ.

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΣΧΞΗΜΑ ΕΝΟΣ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ΡΕΝΑ.ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΔΩ Κ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ.ΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΕΓΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.Ο ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΚΑΒΓΑ ΠΑΝΩ ΛΕΕΙ ΚΑΚΩΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΤΟΤΕ.ΕΝΝΟΕΙ ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ.ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ.ΟΤΑΝ ΣΤΟ ΛΕΝΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΛΕΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΕΘΕΙΑ Κ ΠΟΙΟ ΟΧΙ.ΤΕΣΠΑ.ΟΣΟ ΠΑΕΙ.

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ.ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ.ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΖΑΝΙ.ΛΕΕΙ Ο ΚΩΣ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΙΝΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΧΡΟΝΙΑ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ Κ ΦΑΓΗΤΟ ΚΛΠ..ΑΛΛΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΩ?Κ ΤΟ ΜΩΡΟ?ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ"?ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΛΙΓΗ ΗΣΥΧΙΑ.ΑΛΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΣΟ ΛΕΙΠΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΕΔΩ..ΚΑΚΟ ΠΡΑΜΑ..

Η ΛΕΜΟΝ ΗΤΑΝ 3 ΦΟΡΕΣ ΝΟΣΚΟΜΕΙΟ.ΜΙΑ ΣΑΛΜΟΝΕΛΑ ΜΕ ΜΙΧ,ΜΙΑ ΒΡΟΓΧΙΤΔΑ ΙΖΗ Κ ΜΙΑ ΑΥΤΙ ΙΖΗ.ΑΥΤΑ ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες..

Περασαμε ωραιο ΣΚ με βολτες και ξεκουραση .Σημερα εχω ρεπο και βαριεμαι ....

Ευακι δεν πειραζει .Ελπιζω συντομα να ερθει και το δευτερο σπορακι .

Γιωτα μπραβο στον Ιασωνα.Και ο Νικολακης αρχισε να περπαταει και βαζει τα χερακια του μπροστα για ισορροπια .Εχει πολυ πλακα..

Νασια μου καλα ο κουνιαδος πολυ βλακας .Ειναι δυνατον να κανει τετοια πραγματα και να κουβαλαει την πρωην στο μαγαζι?Δουλευουν μαζι με τον αντρα σου? Τι να πω μ αυτα που ακουω.Γιατι χωνονται στη ζωη του αλλου ? Δεν εχω λογια .

Ρενα μου ελπιζω να σαι λιγο καλυτερα ..Υπομονη και ψυχραιμια .Οτι χρειαστεις ειμαστε εδω ..

Πατσυ αν μιλησετε με τη Χρυσα πεστης περαστικα .Ο Μιχαλακης πως ειναι ?

Φιλια πολλα σε ολες !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

χτες πηγαμε στη νονα του Δημητρη για φαγητο αλλα τι το ηθελα το σπιτι τους εχει σκαλα και πολλα επιπεδα με αποτελεσμα να κυνηγαω τον Δημητρη συνεχεια για να μην πεσει και μαυτες τις σκαλες τι μανια κι αυτη να τον παιρνω και να κλαιει,αυτη η βδομαδα ειναι γεματη,αυριο εχουμε συνελευση για το νηπιαγωγειο,την Πεμπτη θα παμε στο Παπαγεωργιου και μακαρι να ακουσουμε καλα νεα και την Παρασκευη θα παμε εκδρομη σε χιονοδρομικο με το δημοτικο,αυτα τα νεα μας

Νασια μου δεν μπορω να καταλαβω τι θα κερδισει ο κουνιαδος αν σας χωρισει,θα το ευχαριστηθει;τι να πω τι ανθρωποι ειναι αυτοι,δεν θελουν να ειναι καλα ο αντρας σου;τι τρωγονται ετσι δεν μπορω να καταλαβω.......

Ολια μου τι εγινε με τα αποτελεσματα τελικα;;δεν μας ειπες,και ο δικος μου ετσι παει με τα χερακια πανω σαν υπνοβατης,εχει πολυ γελιο

αχ ρε Χρυσα τι τραβατε κι εσεις,ολα μαζι τι ταλαιπωρια κι αυτη,ευχομαι να γινουν συντομα καλα τα παιδακια και να τελειωσει αυτη η ταλαιπωρια για ολουα σας

Ρενα χαιρομαι που το βλεπεις λιγο πιο αισιοδοξα,αναγκαστικα πρεπει να βλεπει και τον πατερα του,δεν μπορεις να του τον στερησεις,ασχετα με το τι εγινε αναμεσα σας το παιδι πρεπει να μενει απεξω απο αυτο,σου μιλαω εκ πειρας

Πασχαλια χαιρομαι που ειναι καλυτερα το νυχακι του Μακη,εστυ πηγες στο γυναικολογο τελικα;

Πατσυ να πας και να περασεις καλα και μην σκεφτεσαι μωρε τα λεφτα,κοιτα να το χαρεις και να χαλαρωσεις μια ζωη την εχουμε,τωρα για τα γαλατα και τις αγελαδες τι να πουμε αν ειναι να μας ερθει τι να πω δεν μπορουμε να φυλαχτουμε απο πουθενα αφου πλεον δεν ξερουμε τι τρωμε

Ευακι που χαθηκες,ειναι καλα η Αναστασια μας;;;

δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο παω να βαλω σκουπα μαζι με τον Δημητρη φυσικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΡΕ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΙ ΜΑ....ΚΑΣ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΣΟΥ, ΠΕΡΝΑΣ ΜΕΓΑΛΑ ΖΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ, ΥΠΟΜΟΝΗ.ΡΕ ΠΑΤΣΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΔΙΚΟ, ΤΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥ,,,ΣΤΗ ΜΟΥ!!! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΕΞΩ ΕΙΧΑ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΩ ΜΗΝΕΣ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΤΙΧΙΣΜΕΝΗ, ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΑ ΔΕΝ ΓΕΛΑΓΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ, ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 30 ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΝΤΙΣΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΛΥΠΟΜΟΥΝΑ, ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΙ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ, ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!! ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΑΝΧΩΝΟΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΑ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΙΣ ΑΡΓΙΕΣ, ΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ , ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝΕ ΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ, ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΟΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΑΛΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΥΣ 4 ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΜΑΣ, ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ "ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ". ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΒΑΣΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΕΡΟΤΑΝΕ, ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟ ΕΓΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΙ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΟ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΧΑΧΑΧΑΧ ΓΛΙΤΩΣΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΛΗΝΤΥΡΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΤΑ ΠΑΛΙΟΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΜΙΖΕΙ ΓΕΛΙΑ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΘΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΥΠΝΑΩ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ, ΘΑ ΤΡΩΜΕ ΠΡΩΙΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΑΚΟ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΧΑΧΑΧΑΧ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΘΑΡΜΑ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΜΑΓΑΛΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΚΡΑΒΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΖΑ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΥΤΑ, ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!!! Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ, ΜΑΚΑΡΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΡΡΙΨΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ, ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΓΕΛΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΧΟΣ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ, ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΑ ΒΙΩΜΑΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΕΒΕΤΑΙ , ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ, ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΠΡΩΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ!!! ΑΥΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ, ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΔΙΔΑΞΕΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΜΕΣΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΡΝΕΙΣ. ΑΥΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ!!! ΓΙΑΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ, ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΛΕΟΝ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΑΔΙΚΟ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ!!!! ΑΓΑΠΗ ΘΕΛΟΥΝ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.... !

Με αυτά που ακούω μόνο νεύρα έχω .. είναι και του φυσικού μου αλλα είμαι και σε ενδιαφέρουσα και τα παίρνω λίγο παρά πάνω...

Που ακούστηκε ρε Νάσια αυτό??? η πρωην να μπαινό-βγαίνει στο μαγαζί του άνδρα σου??? έχω λυσσάξει που το άκουσα... δεν είναι θέμα ζήλειας μόνο ( που θα ζήλευα εννοείται ειδικά εάν εγώ καθόμουν ολημερις μέσα στο σπίτι και κοίταγα να μεγαλώσω το παιδί) αλλά και θέμα τάξης... θέμα τρόπου , συμπεριφοράς , συνήθειας ..... Αμάν ... καλά και η πρώην πως είναι ?? Δεν εννοώ εαν είναι γκόμενα αλλά αν είναι συνειδητοποιημένη, παντρεμένη το έχει ξεπεράσει ή ελπίζει???

Πόση ώρα μένετε μακρυά από κάποια άλλη πόλη ??? Δεν μπορείς να βρεις μια δουλειά΄να ξεσκάς ?? Είναι σημαντικό να ασχολείσαι και εσυ με κάτι άλλο πέρα των συνηθισμένων. Την μικρούλα δεν μπορείς να την στείλεις σταθμό?? Κάνε κάτι γιατί και αυτό να είσαι όλη μέρα σπίτι σου βάράει τα νεύρα...

Εγώ πήγα δουλειά όταν η μπέμπα ήταν 2 1/2 μηνών και την έπαιρνα μαζί μου (οκ είχα την δυνατότητα να το κάνω) . Δεν στο λέω φυσικά για να με επαινέσω (καμία απολύτως σχέση ) αλλα για να σου πω ότι ξανά βρήκα τον εαυτό μου και τις ισορροπίες μου.. και κατ' επέκταση ήμουν μια ήρεμη μανούλα έτοιμη να μεγαλώσει με τον καλύτερο δυνατόν τρόπο την μπεμπούλα της... sorry αλλά έτσι το βλέπω...Δεν σημαίνει ότι στην διαφορετική περίπτωση δεν μεγαλώνει κάποιος καλά τα παιδιά του , ο καθένας κάνει αυτό που πιστεύει ότι είναι καλύτερο.. .αλλά άρχισα να ξανά βλέπω κόσμο, να συναναστρέφομαι με άλλους ανθρώπους , να εργάζομαι και να είμαι παραγωγική και παράλληλα να βλέπω το μωράκι μου να μεγαλώνει και να είμαι περήφανη γι' αυτό..... και τέλος είναι θέμα εγωισμού, εγώ δεν θα μπορούσα να ζήσω με κάποιον που να μην με σέβεται και εκτιμάει... δεν λέω να βαράει προσοχή αλλά να φέρεται κόσμια και πρωτίστως να αγαπάει το παιδί μου και εμένα....

Τώρα όσο αφορά τις πεθερές, το σόι και τα φτυάρια θέλει μεγάλη προσοχή.. .ειδικά το παιδί δεν μπορεί να ξεχωρίσει το καλοπροαίρετο από το κακοπροαίρετο σχόλιο.. γενικά είναι μεγάλη κουβέντα η οποία δεν μπορεί να εξαντληθεί σε λίγες γραμμές αλλά ούτε και σε πολύωρες συζητήσεις δυστυχώς...

Γιώτα , αφού είναι απόγευμα η συνάντηση , δεν θα μπορείς να έρθεις??? ( εγώ τον χαβά μου)

Πασχαλιά εσύ?????????????? Έλα ρε να τα πούμε που έχουμε καιρόοοοο!!!!!!

Βασιλική εαν μπορείς να είσαι στους γονείς σου, πάμε μαζί στη συνάντηση... δεν σου λέω να έρθω από Νίκαια γιατί η μπέμπα γκρινιάζει στο αμάξι αρκετά και προσπαθώ να αποφεύγω τις μεγάλες αποστάσεις...

Δεν ήξερα ότι η Λέμον πέρασε τόσα με τα παιδάκια της , όποια μιλήσει να της δώσει πολλές πολλές ευχές και από εμένα!!!

Όσο για εμάς , είμαστε μια χαρά... η μπεμπούλα της κοιλιάς άρχισε να κλωτσάει αρκετά.. Μεθαύριο έχω την β΄ επιπέδου... και έχω λίγη αγωνία .. !! Η Βασιλικούλα με εντυπωσιάζει όλο ένα και περισσότερο φτου φτου.... αυτά τα νέα μας!!!!!!!

Θα ξανά μπω αργότερα αν μπορέσω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΧΡΥΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!!! ΟΠΟΙΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΤΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!! ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΟΥ? ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΔΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Ρένα σε ακούω καλύτερα και πολύ χαίρομαι γιαυτό!

Συμφωνώ με όλα όσα λες! Μια χαρά θα είσαι κι εσύ και το παιδάκι σου!

Νάσια έχω μείνει έτσι :shock::shock::shock:

Η πρώην??? Δουλεύουν μαζί??? Δεν είμαστε καλά....

Χρυσουλίνι Β' επιπέδου? Κι όλας? πώς περνάει έτσι ο καιρός! Όλα καλά θα είναι - είμαι 1000% σίγουρη!

θα σε δούμε με κοιλίτσα δηλαδή? Πώς είναι? Έχει μεγαλώσει?

Γιωτού εύχομαι να πάρεις καλά νεά από την καινούρια δουλειά ;) Μπράβο και στον Ιασωνάκι που περπάτησε!

Πάτσυ, δεν παίζεσαι με τις αρρωστιες και τους καρκίνους :-p Εκεί το μυαλό σου όλη την ώρα!

Είμαι σίγουρη ότι θα μείνεις με τις φοβίες σου! Θα είσαι μια χαρά και θα μας θάψεις όλες!

Λοιπόν...για τη συνάντηση!

Ρένα, λέμε για Δευτέρα 28 Φεβρουαρίου.

Δεν είναι ανάγκη να τραβιέστε παλι στο Σόφιτελ. Απλά να συναντηθούμε κάπου που να μπορώ να μετακινηθώ εύκολα με μετρο/προαστιακό. Ταξί το φοβάμαι μιας και δε θα έχω καθισματάκι για τη Μαρκέλλα.

Υπάρχει κάτι που να βολεύει κι εμένα και το Βικάκι?

Χρυσουλίνι θα προτιμούσα λίγο νωρίτερα. Τι λες για 5? Αποκλείεται? Η Μαρκέλλα κοιμάται στις 8 και αν είναι κουρασμένη θα την πιάσει γκρίνια και θα πρέπει να φύγω. Να προλλάβω να σας δω λίγο.

Ρε... πείτε κι από μένα περαστικά στη Λέμον...πω, πω...κάθε τριες και λίγο στο νοσοκομείο :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!

γιωτα μου μπραβο στο μικρο σου που περπατησε!!!!με τη καινουρια δουλεια τι παιζει;;;που θα ειναι;

χρυσουλινι μου κι εγω θελω παρα πολυ να τα ξαναπουμε αλλα δυστυχως εκεινη την ημερα θα ναι η πρωτη μερα που επιστρεφω στη δουλεια κια καταλαβαινεις...θα εχω το αγχος να γυρισω να δω το μικρουλινι μου να παιξουμε και τα σχετικα...παντως αν θελετα να κανονισουμε και για κανενα σαββατο ή κυριακη να παμε για καφεδακι.ειχαμε πει και με τη γιωτα αλλα τωρα τρεχει κι αυτ με τη δουλεια και δε φτανει.και γω ρε κοτριτσια θελω να κανονιοσυμε αντε να δουμε ποτε θα βολεψει!

λεμονακι μου περαστικα βρε κουκλα μου...τι ταλαιπωρια κι αυτη.ελπιζω να πανε ολα καλα και γρηγορα να επιστρεψετε σπιτι σας!

Ρενα μου χαιρομαι που βλεπεις τα πραγματα αισιοδοξα κια ετσι πρεπει..το σημαντικο ειναι να σταθεις στα ποδοα σου και νας κανεις μια νεα αρχη.

νασια μου ειπαμε πατα ποδι για την πρωην...μη χεσω ...σορρυ κιολας αλλα εγω πολιτισμενη σε αυτα τα πραγματα δε μπορω να ειμαι...και καλα φιλοι και τετοια...ε οχι ρε παιδια.δε το δεχομαι με τιποτα.βαλε ορια και πεσ του να μη τα ξεπερασει..αμαν πια.και θα συμφωνησω...θα σου κανει καλο να βρεις δουλιτσα...να σταματησει να σε σκεφτεται κλεισμενη σε ενα σπιτι...να δεις τι καλα που θα ναι οταν θα παψεις να σαι πια δεδομενη...

εμεις οταν λεγαμε για 2ο παιδακι ο ιδιος ο αντρας μου μου ειπε πως θα ηταν καλο για μενα να παω λιγο στη δουλεια να ξεφυγω απο το σπιτι και οτι θα μου κανει καλο!φαντασου!και μονο που θα φευγω απο το σπιτι θα ντυνομαι θα βγαινω εξω ειναι αλλιως...συμφωνω με την χρυσα σε αυτο με καλυψε πληρως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ...ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ...

Νασια μου θα συμφωνησω κ εγω πως ειναι καθαρα θεμα αξιοπρεπειας..εγω για ζηλια δεν μπορω να μιλησω μιας κ δεν εχω αισθανθει ποτε αυτο το συναισθημα αλλα ειναι πολυ υποτιμητικο προς το ατομο σου αυτο που γινεται...

κ ισως πρεπει να αλλαξεις λιγο τροπο σκεψης ματια μου για ναξεφυγεις απο το σπιτι κ την κλεισουρα...ψαξε κανε κατι βρες δουλεια εστω κ στο καφενειο του χωριου που μενεις ολα θα αλλαξουν μεσα σου θα νιωσεις αλλιως...

εγω πρωτη φορα στην ζωη μου απο τα 15 μου δεν δουλευω κ δεν εχω χειροτερο...εχω κανει πολλες δουλειες συν οτι πριν ερθουμε εδω τα τελαυταια 4 σχεδον χρονια ειχα την δικη μου επιχειρηση...γνωριζα κ συναναστρεφομουν παααρα πολυ κοσμο καθημερινα κ εδω το μονο που ειμαι αξια να κανω ειναι να λεω τι θα μαγειρεψω αυριο? ...ασε χαλια...κανε κατι μη καταντησεις με την δικη μου ψυχολογια..οπως εχω ξαναπει η καταθλιψη με κοιταει καταματα...

Πατσυ κατι καταφερνεις αλλα σαν στουρναρι που εισαι θελεις δουλεια ακομα!! :D οσο για τις βλακειες που λες...λυπαμαι που αυτες οι ημερομηνιες σου θυμιζουν την μανουλα σου αλλα πρεπει να σταματησεις πια να φοβασαι..απο τον φοβο σου μην παθεις κατι αναλογο θα αρρωστησεις στο τελος μαναρι μου...τωρα για το σινεμα...εσεις ξερετε την τσεπη σας καλυτερα..το μονο σιγουρο ειναι πως θα σας κανει καλο μια εξοδο οι δυο σας...

Ρενα μου συμφωνω απολυτα σε αυτα που λες..ειναι αυτα που λεγαμε κ προχτες αλλωστε! χαμογέλα κοπελα μου κ ολα θα φτιαξουν!!! θα δεις... η ζωη κ το μελλον ανηκει στα παιδια μας οποτε πρεπει να φροντισουμε να μεγαλωσουν σωστα να γινουν καλοι ανθρωποι..με τον Γιαννη δεν θα γινοταν αυτο δυστυχως...

Χρυσουλι μου ολα τελεια θα ειναι καλη μου μην ανυσηχεις για τιποτα!

Γιωτα ευχομαι οτι καλυτερο...αντε καλα τρεχαματα κ με τον Ιασωνακο...

Κατερινακι 16 εχεις ραντεβου ε?? αντε αγαπη μου να πανε ολα καλα...

Συμπεθερα μου δωσε ενα γλυκο φιλι στην νυφουλα μου!

Πασχαλιτσα μου πολυ χαρηκα με το νυχακι σας! ευτχως δεν θα ταλαιπωρηθει το μαναρακι..

εμεις αυτην την περιοδο τα παμε αρκετα καλα με το φαγακι,απλα δοκιμασα 2 φορες να του το πατησω με το πιρουνι να μην ειναι τελειως κρεμα στο μπλεντερ αλλα του ειχα ζουμακι κ παλι κ ομως εκανε εμετο κ τις 2 φορες..ε ενοειται οτι ειπα τελος.αφου το παιδι δεν θελει να μασαει χεστηκα ας τρωει κ με κινεζικα ξυλακια αρκει να τρωει το φαγακι του οποτε τα ξανακανω κ εγω κρεμουλα τελειως κ μια χαρα τρωει! σημερα εφαγε αρακα με μπιφτεκακι! μια πρασινη κρεμουλα ηταν αλλα το τσακισε!

κοριτσια μου δεν θυμαμαι αυτην την στιγμη κατι αλλο να σχολιασω...συγνωμη....

φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου σε ευχαριστω κοπελα μου να εισαι καλα,στις 17 θα παμε την Πεμπτη,αφου κανει εμετο δωστου αλεσμενα αρκει να τρωει και ας τρωει αλεσμενα δεν σε πειραζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται βρε τι να με πειραζει? οπως θελει να φαει το παιδι δικαιωμα του ειναι αλλωστε!! εγω εχω παει 28 χρονων γαιδουρα κ ακομα τρωω με μικρο πιρουνι!! :lol: ειχε να μοιασει το μαναρι μου!!

α 17 ειναι το ραντεβου? σορυ νομιζα 16..παρε με τηλ να τα πουμε... φιλακια κ καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλες μου...

πριν λίγο γυρίσαμε από την Θεσ/νίκη, πήγαμε για το δόντι του άντρα μου που σας έλεγα, τελικά τόση ταλαιπωρία για το τίποτα και τσάμπα μας άγχωσαν...τί να πώ...του έβγαλαν ακτινογραφία (απορώ γιατί δεν το είχαν ήδη κάνει όλοι οι άλλοι οδοντίατροι που είχαμε πάει και έβγαζαν αυθαίρετα συμπεράσματα) και δεν υπάρχει τίποτα...ούτε κύστη, ούτε τίποτα!!!!!!!!! Μια απονεύρωση θα κάνει και τέλος!!!!!!! Και ο άλλος μας ζήταγε 500 ευρώ για να το βγάλει και να βάλει θήκη...ο κλέφτης!!!!!!

ΝΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑ.ΜΠΟΥΡΛΟΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.ΒΟΜΒΑΑΑΑΑΑ.ΤΙ ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΟΥΝ?ΑΚΟΥ Η ΠΡΩΗΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ.ΜΠΟΥΡΛΟΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Να 'σαι καλά βρε Πάτσυ μου μ'έκανες και γέλασα όταν με φαντάστηκα Σαπφώ Νοταρά να τα σπάω όλα! Πάντως και σένα χαρά στο κουράγιο σου δεν πέρασες και λίγα...Να ζήσετε να την θυμόσαστε την μανούλα σου...

Όλια μου τί έγινε με την εξέταση του Νικόλα? Είδες τί πλάκα έχουν όταν πρωτοπερπατάνε? Λες και πάνε πάνω σε σκοινί... Τα πεθερικά έχουν ταβέρνα και δουλεύουν εκεί και ο άντρας μου (όχι συνέχεια γιατί κάνει κι άλλες δουλειές) και ο κουνιάδος αλλά ο κουνιάδος κανονίζει ποιά έξτρα άτομα θα παίρνουν τις μέρες που έχει περισσότερη δουλειά...αυτό με την πρώην πρώτη φορά το έκανε...ακόμα και ο άντρας μου νευρίασε μαζί του.

Κατερινάκι μου είδες τί μανία τα πιάνει τα σκατούλια με τις σκάλες? Και η δικιά μου άμα δεί σκαλοπάτια κάτι παθαίνει, όλο εκεί χώνεται και την κυνηγάω. Γι'αυτό που με ρωτάς δυστυχώς ναι καλό μου...θα το ευχαριστηθεί πάρα πολύ ο κουνιάδος (και η πεθερά) να με φέρουν στα όριά μου και να κάνω σαματά, αυτό επιδιώκουν άλλωστε για να με κάνουν να εκτεθώ μόνη μου αφού δεν μπόρεσαν να το καταφέρουν οι ίδιοι.

Ρένα μου χαίρομαι που άρχισες να βλέπεις τα πράγματα λίγο πιο αισιόδοξα...και είναι κουκλίτσα μου...δεν θα είναι πάντα τόσο δύσκολα, άλλωστε έχεις τον κούκλο σου κι αυτό αξίζει όσο τίποτα άλλο στον κόσμο! Σιγά σιγά, βήμα βήμα θα στρώσει ξανά η ζωή σου...

Όποια μιλήσει με το Λεμονάκι να της πεί τα περαστικά μας και να της δώσει φιλιά...

Δημητρούλα μου σήμερα όποτε με έπαιρνες δεν το άκουγα και μετά που σε έπαιρνα εγώ δεν το άκουγες εσύ και μετά με ξανάπαιρνες εσύ...συνεννόηση μπουζούκι! Θα σε πάρω τηλέφωνο το πρωί να τα πούμε καλό μου!

Χρυσουλίνι όλα καλά θα πάνε με την β' επιπέδου, θα περιμένουμε νέα για την μπεμπούλα...πωπω τί μου θύμησες!!!!!! Να δώσεις ένα φιλί στην Βασιλικούλα! Η πρώην μπαινοβγαίνει έτσι κι αλλιώς στο μαγαζί και στο σπίτι των πεθερικών γιατί ο κουνιάδος κάνει και παρέα μαζί της και φροντίζει συχνά πυκνά να μου υπενθυμίζει πόσο μεγάλο έρωτα είχαν με τον άντρα μου...(ο άντρας μου ισχυρίζεται πως δεν υπήρχε κανένας μεγάλος έρωτας αλλά εντάξει δεν περίμενα ότι θα το παραδεχόταν) λένε ότι για πλάκα με τσιγκλάει αλλά τί σόι πλάκα είναι αυτή όταν δεν γελάει κανείς? Δεν είναι καθόλου θέμα ζήλιας όπως λες κι εσύ...είναι ζήτημα αξιοπρέπειας και τάξης...δεν είναι παντρεμένη είναι γύρω στα 23-24 καλούτσικη εμφανισιακά, αλλά μεγάλο τσόκαρο...απ'αυτές που δεν κωλώνουν αν ο άλλος είναι παντρεμένος ή όχι, δεν σέβονται τίποτα...εμένα ούτε να με φτύσει φυσικά παρόλο που είχαν χωρίσει πολύ πριν εμφανιστώ εγώ στην ζωή του άντρα μου. Θα ήθελα πολύ να βρώ μια δουλειά αλλά ζώ σ'ένα χωριό 1000 κατοίκων αρκετά μακριά από άλλα μεγαλύτερα χωριά και δεν οδηγώ δυστυχώς για να μπορώ να φεύγω...ούτε δρομολόγια του ΚΤΕΛ περνάνε από δω παρά μόνο ένα την μέρα...δηλαδή αν πάς κάπου μετά δεν υπάρχει λεωφορείο για να γυρίσεις! Και μέσα στο χωριό δεν υπάρχουν δουλειές γιατί ο καθένας δουλεύει την δική του επιχείρηση. Παιδικός σταθμός για τόσο μικρά παιδάκια δεν υπάρχει. Είμαι τελείως εγκλωβισμένη...ζούσα στην Θεσ/νίκη, δούλευα (με προγράμματα βέβαια) σε τράπεζα, σε γραφεία κατασκήνωσης, στην νομαρχία Χαλκιδικής για έναν χρόνο...γενικά οι δουλειές που έκανα ήταν αυτού του στυλ και πέρναγα καλά σε γενικές γραμμές. Ήξερα ότι εφόσον θα γύριζα να ζήσω στο χωριό θα δυσκολευόμουν αλλά δεν περίμενα ότι θα ήταν τόσο χάλια!!!! Τα νεύρα μου έχουν κλατάρει...

Νάσια έχω μείνει έτσι

Η πρώην??? Δουλεύουν μαζί??? Δεν είμαστε καλά....

Αστα να πάνε...ζω το θέατρο του παραλόγου! Τί κάνει η Μαρκελλίτσα?

Πασχαλάκι μου συμπεθερούλα μου, δεν φαντάζεσαι πόσο πατάω πόδι...τον άντρα μου τον τσούζει μην τυχόν και κάνω κι εγώ τα ίδια γιατί ζηλεύει πάρα πολύ τον πρώην μου...

Σοφία μου έχεις δίκιο κι εγώ έτσι ακριβώς αισθάνομαι...ότι με υποτιμούν και δεν με σέβονται...και δεν είμαι κάποια τυχαία ρε γ@#$το, είμαι νύφη τους, είμαι η μαμά της ανιψιάς του (για τον κουνιάδο) και της εγγονής τους (για τα πεθερικά). Κι εγώ ήμουν μαθημένη να συναναστρέφομαι με πολύ κόσμο, όπου κι αν δούλεψα άφησα τις καλύτερες εντυπώσεις...αρκεί να σου πώ ότι όταν μπήκα στο πρόγραμμα για την τράπεζα ήμουν μαζί με άλλα 30 άτομα και στο τέλος ζητάγανε μόνο εμένα (κάθε δίμηνο μας ανανέωναν την σύμβαση.) Και με τους πρώην συναδέλφους μου στην νομαρχία ακόμα διατηρώ τις καλύτερες σχέσεις. Άσχετο...και η Μαμία μου ακόμα αλεσμένα τρώει, δεν θέλει με τίποτα κομμάτια...τί να κάνω κι εγώ ακόμα αλοιφούλες τις τα δίνω...που θα πάει θα βαρεθούν κάποια στιγμή!

Κοριτσάκια μου συγνώμη για το μεγάλο πόστ κι ευχαριστώ για την υπομονή σας

Φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες μου!!!Ρενα χαιρομαι που εισαι καλυτερα .Μετον καιρο ολα θα γινουν καλυτερα και συ θα αισθανεσαι πιο ομορφα..

Νασια μου υπομονη μια και δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλο.

Κατερινακι στο Νικολακη δεν εχω κανει την επαναληπτικη που μου ζητησαν λεω σημερα να την κανω μια και ειμαστε και οι δυο με τον αντρα μου στο σπιτι.

Κοριτσια μου ολη την προηγουμενη εβδομαδα ενιωθα την μασχαλη μου πρησμενη και φοβηθηκα παρα πολυ .Οπως και η φιλη μου Πατσυ αρχισα να σκεφτομαι διαφορα οποτε χθες πηγα στο γυναικολογο εκανα με την ευκαιρια και τεστ παπ .Με εξετασε τα παντα μητρα τραχηλο με εκανε υπερηχο και επισης ειδε και το στηθος που αγχωθηκα .Μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα αλλα για να μου φυγει το αγχος να κανω και εναν υπερηχο μαστων .Εγω φυσικα πηγα κατευθειαν μετα το γυναικολογο και εκανα υπερηχο μαστων και ολα οκ ευτυχως ...Τωρα θα κλεισω να κανω και μια μαστογραφια αν και ο γιατρος στα σαραντα μου ειπε να την κανω....

Αυτα κοριτσακια απο μας..Εμεις αυριο θα κοψουμε την βασιλοπιτα στη δουλεια και θα βγουμε το βραδυ για φαγητο ..Βρηκα μια κομμωτρια διπλα στο σπιτι ηρθε την προηγουμενη εβδομαδα και μου εκανε ανταυγιες μετα μισα λεφτα απο οσα δινω στο κομμωτηριο και ενα φοβερο ισιωμα και σκεφτομαι να την παρω τηλ να μου κανει ενα χτενισματακι για αυριο ..

Αυτα απο μας κοριτσακια ..Φιλακια πολλα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!

διαβασα βιαστικα τα νεα σας κ θα σας πω μονο οτι στις 28 που κανονιζετε συναντηση εγω θα δουλευω κ δε μπορω ετσι κ αλλιως..ειμαι 1.30 με 8!παντως ευχαριστω πολυ χρυσουλινι μου που με σκεφτηκες να παμε μαζι κ μαγδουλινι μου θελω κ εγω πολυ να σεδω αλλα τι να κανω που ετυχε δευτερα..

εμεις γενικα καλα ειμαστε,μολις ταισα τον αντωνη κ θα αρχισω μαγειρεμα,εχω αγχωθει γιατι δουλευω.

θα σας αφησω τωρα να ξεκινησω μαγειρεμα..πολλα φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!

Μάγδα μου, θα πάρω την μικρή νωρίτερα από τον σταθμό και θα έρθουμε!! Εμένα προσωπικά με βολεύει το σοφιτελ.. δεν ξέρω εαν βολεύει την καγκουροκατερίνα μας. ΗΓιώτα θα έρθεις?? Ποιος άλλος θα έρθει?? Αν βρείτε άλλο μέρος που να εξυπηρετεί καλύτερα πειτε μου και το κανονίζουμε.. !!

Κρίμα Βασιλική που θα δουλεύεις , να κανονίσουμε όπως λεει και το Πασχαλάκι να βρεθούμε κανένα ΣΚ...

Νάσια :evil::evil: με την γκόμενα.....

Καταλαβαίνω που λες για την απόσταση ότι είναι δύσκολο και ειδικά αν δεν οδηγείς, δες όμως μήπως υπάρχει καμιά δουλειά μέσω ίντερνετ.. .δεν σου λέω για την ταβέρνα των πεθερικών σου για ευνόητους λόγους ... :evil:

Γλυκό μου Σοφάκι να χαίρεσαι που είσαι άξια μανούλα και που μπορείς φυσικά να μαγειρεύεις κάθε μέρα γιατί στις εποχές μας ακόμα και αυτό πρέπει να σκεφτόμαστε!!!

Ρε Σοφία αφού εσένα πιάνουν τα χέρια σου δεν έχεις σκεφτει να σχοληθείς με τα παρελκόμενα των βαφτίσεων και των γάμων... μπουμπουνιέρες, διακόσμιση κ.λπ. Θυμάμαι τι είχες κάνει στην βάφτιση του Βασίλη και είχα ενθουσιαστεί!!!!!!!!!!!!!

Όλια η φώτο του Νικόλα σου είναι υπέροχη !!!

Θα ντύσετε τα μικρά σας?? Εγώ της πήρα μια στολή να δω άμα θα την αφήσει ήσυχη ή θα την τραβολογάει... Θέλω πολύ να πάω σε πάρτυ μασκε και να ντυθω και εγώ .... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...