Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

xalo!!!!!!!

καλα συμπεθερα πολυ γελασα με τα πατακια της ενδοεποικινωνιας!!! α ρε Μαρκελλιτσα!!!!

οσο για τις ιωσεις που λες για την αμυνα του οργανισμου αυτο ακριβως ελεγα στον Κωστα εχτες..ποτε μου δεν αρρωσταινα ετσι! για πλακα συναχωνομαι...λιγο το ξενυχτι λιγο η κουραση απο το ξενυχτι λιγο που δεν τρεφομαι κ πολυ σωστα κ δεν παιρνω κ βιταμινες...καθε 10 μερες ειμαι αρρωστη..αν ειναι δυνατον!!

κοριτσια μου νομιζω πως ολα τα τερατακια σε αυτην την φαση οτι βρουν το βαζουν στο στομα.θελει προσοχη...

εσυ τουλαχιστον Νασια μου εχεις γυαλι μπροστα στο τζακι...εγω εχω σιτα...ξερεις πως φοβαμαι??? εχει μαθει κιολας ο σκατενιος κ μολις πλησιαζει εκει απο τα πολλα οοοοοοοχι που του εχω πει εχει μαθει κ αυτος κ κουναει το δαχτυλο του κ μετα με μαλωνει!!

Νασια μου....άιμ ρίλη σ'ορυ!!(σ'αρεσε???) πολλα πολλα :-*:-*:-*:x:x κ για εσενα!!!

Μαγδα για Αυστρια εχει προκυψει ενα θεμα...η κοπελα απο το χωριο μου που ειναι εκει κ θα φιλοξενουσε τον Κωστα στην αρχη κ γενικα θα βοηθουσε ,απο 28 Δεκεμβριου εχει να δωσει σημεια ζωης...απο την μια ανυσηχω κ απο την αλλη εχω νευριασει...κ η μ@λ@κια ειναι οτι επειδη ειχε προγραμμα στο σταθερο της με επαιρνε εκεινη συνεχεια τηλ κ μιλαγαμε κ εγω η ηληθια δεν μπηκα στον κοπο μια φορα να αποθηκευσω το τηλ της...κατευρευσαν ολα μας τα σχεδια... :(:( τι να σου λεω...θα τα πουμε στο τσατ καποια στιγμη...

που ειστε ολες??? χανομαστε παλι....

χωρις ονοματα γιατι παλι θα ξεχασω... :oops: πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΗΜΗΤΡΑ!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΣΑΣ!!!! ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΣ!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες,γεια σας!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

λενακι,πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!!!!!φιλια στο μανο και με το καλο το σπορακι σου!!!!περιμενουμε τα νεοτερα!!!!!! ;)

νατασα,πολυ μου αρεσει η ιδεα για ποδια της μικρης!αν μπορεις βαλε μας καμια φωτο!!!

πασχαλακι μου,τα ειπαμε εμεις......αν δε σου εχει ερθει ακομα περιοδος κανε χοριακη!!!!!!αλλιως,βουρ για τον επομενο μηνα!!!!! ;)

συμπεθερουλα μου,17 τελικα θεσσαλονικη,ε?????ολα μια χαρα θα ειναι με τον μικρο και θα κανεις και πολλα ψωνια!!!!!!! ;)

νασια,κι εμενα ολα στο στομα τα βαζει....εχει πλακα που ξερει οτι θα τη μαλωσω και πρωτα με κοιταει,αν δει οτι τη βλεπω μου δινει οτι εχει μαζεψει απο το πατωμα....αν δεν την κοιταω τοτε ολο μεσα... :lol::lol::lol::lol::lol:

δημητρουλα μου,να χαιρεσαι τον θανουλη!!!!!!!!!!πολλα-πολλα φιλακια!!!!!!! :D:D:D:D

χρυσα μου,περαστικα στον μιχαλακη!!!! ;)

σοφακι,τωρα δουλευει ο κωστας????εχετε αλλη λυση απ το να φυγετε εξωτερικο???

εγω κοριτσια,εχω ακομα καθυστερηση....αν ειμαι πολλη ωρα ορθια στο σχολειο με ποναει χαμηλα η κοιλια σαν να μου ερχεται περιοδος....παρηγγειλα σημερα τα hometest απο το ιντερνετ.απο βδομαδα θα ερθουν και αν δεν μου εχει ερθει η περιοδος μεχρι τοτε θα κανω ενα να σας πω τα νεα!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!

Είμαι στη δουλειά και έχω μπει εδώ και πόση ώρα και δεν έχω καταφέρει να διαβάσω τα νέα σας .... και τώρα πρέπει να φύγω τρέχοντας... τουλάχιστον σας χαιρετώ να είστε όλες καλά και τα γλυκά μωράκια σας επίσης!!!!!!!!!

Σας φιλώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-ss:-*:-ss:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι τώρα είδα το μήνυμα της Ευας μας και από ότι κατάλαβα είσαι πάλι έγκυος!!!!!!!!!! Τέλεια εύχομαι με το καλό το δεύτερο μωρό σας , να είναι γερό και να έχεις μια όμορφη και ξεκούραστη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ζουζουνες!!!!!!!!

καταρχην σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον σας!

Ευα κι μου και γω τα hometest πηρα αλλα τα παρηγγειλα εχθες και σημερα μου τα εστειλαν!

λοιπον κοριτσια δεν παιζει να ειμαι...εκανα το απογευμα ενα μολις τα πηρα και βγηκε αρνητικο.οποτε αποκλειεται/απλα τωρα περιμενω να ερθει.

ειδικα στο clearblue που εκανα στην αρχη εχω πολυ εμπιστοσυνη και πιστευω αν και το εκανα θεωρητικα νωρις αν ημουν θα εδειχνε εστω και αχνο.

οποτε παμε γι αλλα!

Γιωτα μου που χαθηκες;;;;εισαι καλυτερα;

Σοφακι τι σκεπτεστε να κανετε τωρα;;;

καλα κοριτσια και μενα ολα στο στομα ΟΛΑ ομως...εκτος αν του δωσω τιποτα φαγωσιμο σε κομματακι που ουτε να το δει!!!ο σκατουλης!!!

Α!σημερα γιορταζαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να χαιρομαι τον Μακουλη μου!!!!

Δημητρα να χαιρεσαι τον θανο σου!να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!!

πολλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

Πασχαλια μου να χαιρεσαι τον Μακη σου να ειναι γερος και καλοτυχος και γρηγορα να ερθει το αδερφακι του να παιζουνε μαζι,μην βιαζεσαι ακομα να βγαλεις συμπερασματα αφου συνεχιζει η καθυστερηση σου δεν ξερεις καμια φορα

Δημητρουλα να χαιρεσαι τον Θανουλη σου,να τα εκατοστισει να ειναι γερος και δυνατος

Νασια μου ολα το ιδιο κανουν τελικα,και ο δικος μου εχει τετοια μανια με το τζακι που δε λεγεται,να μη βρει κανενα ξυλαρακι κατευθειαν να το κανει καραμελα και παει και ανοιγει το φαρασακι και παιζει με τις σταχτες,ο σταχτομπουτης μου συνεχεια απο πισω να ειμαστε

Νατασα μην ανυσηχεις θα τα πει μαζεμενα,ειναι πολυ νωρις ακομα για να αγχωνεσαι με τετοια το καθε παιδι εχει τους ρυθμους του

συμπεθερα μας εσκασες κανε ενα τεστ να δουμε τι γινεται,αφου εχεις αρκετες μερες καθυστερηση τωρα,αντε περιμενουμεεεεεε

περαστικα και στον Μιχαλακη,Χρυσα μου καλο κουραγιο να εχεις και να περασει συντομα

η Γιωτα που χαθηκε,μερες εχουμε να μαθουμε νεα της

Χρυσουλινι βλεπω στο τικερ σου,εφτασες κιολας 20η βδομαδα;;ποτε περασε ο καιρος κιολας δεν το καταλαβα

Σοφια ολο θελω να σε ρωτησω και ξεχναω,για μια δουλεια που ειχες πει για τον αντρα σου,τι εγινε τελικα;;

αυτα κουκλες εμεις τα ιδια ο Δημητρακης μερα με τη μερα κανει ολο και περισσοτερα βηματακια και γενικως ζωηρευει εχει και καλους δασκαλους.....

πολλα φιλια σε ολες καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΕΕΕΕΕΕΕ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Κ Ο ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΜΑΣ!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΘΗΡΙΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!! :o):ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Κατερινα μου η δουλεια αυτη ειναι για τον Μαιο...υπαρχει περιπτωση να την πιασει αν ειμαστε εδω αλλα δεν ξερω ακομα κατα ποσο θα ειναι καλα τα λεφτα...θα δουμε...

Χρυσουλινι μου πραγματικα ποτε περασε ο καιρος??? βλεπω το τικερ της εγκυμοσυνης σου κ χαμογελαω...μου θυμιζει αλλες μερες...να σου πω την αληθεια μου θελω κ εγω!!! :roll:

Ευα μου ευχομαι ενα μεγαλο μεγαλο + στο τεστακι σου!! ;)

ο Κωστας Ευα μου ειναι ηλεκτρολογος κ προσπαθει οπου βρει μεροκαματο να πηγαινει απλα γενικα δεν εχει πολυ δουλεια εδω..επαρχια..κ ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα για εμας...

σκεφτομαστε να κανουμε κατι δικο μας...υπαρχει κατι που λειπει τελειως απο Κονιτσα...θα δουμε το κουβεντιαζουμε εδω κ πολυ καιρο...ας μπει το νερο στο αυλακι που λενε κ θα σας πω,γιατι ακομα δεν ειναι σιγουρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά Μάκη!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Να τον χαίρεστε Πασχαλάκι μου!

Και το δεύτερο μπεμπέ να έρθει γρήγοραααα!

Ρε Σοφία αλήθεια σας κρέμασε έτσι αυτή στην Αυστρία??? Τι να πω... Δεν την ξέρει κανένας άλλος εκεί στο χωριό να βρεις τηλέφωνο?

Από τη Λεμονίτα μας έχουμε κανα νέο? Είναι καλύτερα ο Μιχάλης?

Η Γιωτού πού εξαφανίστηκε πάλι? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα στην μητερα μου να παει απο το πατρικο της κ να ζητησει το τηλ της Μαγδα μου αλλα δεν θελω να τους ανυσηχησω κιολας γιατι πραγματικα δεν ξερω τι μπορει να εχει συμβει...μπορει κ εκεινη να επαθε οντως κατι...(αν κ δεν ειμαι το σιγουρη γι αυτο..αλλα ηταν τοοοσο χαρουμενη που θα παμε εκει μαζι της...) κ ετσι της ειπα να πει οτι το ειχα γραμμενο στο κινητο μου κ μου το εσβησε κατα λαθος ο Βασιλης..φυσικα δεν ξερουν περι τινος προκειται...ασε..ειμαστε να σκασουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλες μου...

Δημητρούλα (αν και τα είπαμε κι από κοντά θα σου ευχηθώ κι από δω) να χαίρεστε τον Θανούλη σας και να τα εκατοστήσει!!!!! Πάντα γερός, πάντα χαρούμενος, πάντα τυχερός... :ymparty::ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Μια χαρούλα περπατάει το πουλάκι μου, μ'άρεσε που δεν θέλει να τον πιάνετε και θέλει να περπατάει μόνος του :lol:

Πασχαλάκι μου πολύχρονος ο Μακούλης [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion18.gif] :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: να τον χαίρεστε, εύχομαι να είναι ένα γερός και χαμογελαστός σε όλη του τη ζωή!!!!!! Να του δώσεις ένα μεγάλο φιλί!

Μάγδα μου περαστικά σου...καλά πέθανα στα γέλια που έφαγε η Μαρκελλίτσα τα πατάκια της ενδοεπικοινωνίας! :lol::lol::lol:

Όλια μου αν και δεν πολυκατάλαβα πως γίνεται να υπάρχει επιμόλυνση χωρίς πυοσφαίρια εύχομαι να έχει γίνει κάποιο λάθος και να μην ταλαιπωρηθεί ο Νικόλας πάλι με θεραπείες και φάρμακα και όλα τα σχετικά...

Νασια μου....άιμ ρίλη σ'ορυ!!(σ'αρεσε???) πολλα πολλα κ για εσενα!!!

Τέλειο!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ευάκι μου περιμένουμε νέα!!!!!

Χρυσουλίνι τί κάνουν τα κοριτσάκια σου?

κατευθειαν να το κανει καραμελα και παει και ανοιγει το φαρασακι και παιζει με τις σταχτες,ο σταχτομπουτης μου

=))=))=))

Τελικά πήγαμε σήμερα στην Θεσ/νίκη στην οδοντιατρική και ρωτήσαμε για το δόντι του άντρα μου, θα τον αναλάβουν ευτυχώς και το κόστος είναι το 1/3 από αυτά που ζητάνε έξω...απλά θα πρέπει να περιμένουμε να μας ειδοποιήσουν.

Καλό βράδυ κοριτσάκια μου

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι εξετασεις του Νικολακη ενω δεν ειχαν πυοσφαιρια εβγαλαν παλι επιμολυνση οποτε ξανα θα δωσουμε ουρα..Τα νευρα μου και δεν εχω καποιο αλλο μικροβιολογικο κοντα

Ολια μου σου ειχα πει οτι την ειχα παθει και εγω απο μολυνση του εργαστηριου,μπορει κατι τετοιο να συμβαινει και με εσας και το παιδι να μην εχει τιποτα,πηγαινε τα ουρα του οπωσδηποτε σε αλλο μικροβιολογικο προτου να κανεις θεραπεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!

Δημητρουλα να χαιρεσαι τον Θανουλη σου..Χρονια του πολλα να τα εκατοστησει!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif]

Πασχαλακι να χαιρεσαι και συ τον Μακη σου που γιορταζε...Και οσο για τονινι μη στενοχωριεσαι θα ερθει !!!!

Ευακι εσενα σου ηρθε??

Σοφακι τελικα τι θα κανετε??Θα πατε Αυστρια??

Κανενα νεο απο τη Χρυσα ??

Εγω πρεπεινα ξαναπροσπαθησω να του παρω ουρα γιατι εχθες το απογευμα που κατουρησε ξεκολησε το σακουλακι και φυγανε ολα.

Χρυσουλινι οντως εφτασες 20η εβδομαδα .Ποτε περασε ο καιρος ..Τι ημερομηνια γεννας εχεις???

Αυτα κοριτσακια απο μας !!!φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα δεν θα ξεκινησω θεραπεια .Η γενικη του ηταν καθαρη .Η επιμολυνση βγηκε στην καλλιεργεια.Θα ξαναπροσπαθησω σε λιγο να του ξαναπαρω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια..

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας..Να'στε καλα και σεις να χαιρεστε τα ζουζουνια σας και να'ναι γερα και καλοτυχα!!Περασαμε πολυ ωραια τελικα..Καλα που τα'κανα στον παιδοτοπο τελικα γιατι δεν προκειται να χωρουσαν ολοι στο σπιτι..Μαζευτηκαν αρκετοι που στο τελος παισαμε ολο τον χωρο του μαγαζιου και να φανταστειτε δεν ηρθαν τουλαχιστον 10 ατομα!!Μ'αρεσει που σκεφτομουν να τα κανω και σπιτι στην αρχη.. :lol::lol::lol: Ο Θανος περασε καλα,τον αρεσε και η φαση της τουρτας,εβλεπε τα πυροτεχνηματα απο την τουρτα και γελουσε και μετα σηκωνε το χερακι του και εκαμνε 1!!Πολυ τα ευχαριστηθηκα και περασα και εγω καλα..Ειδες Νασια μου,το ζιζανιο δεν ηθελε να τον πιανουν..Θελει μονος του να αλωνισει..Και η Μαρια σκετη γλυκα ειναι,και αυτη τρεχει και δεν καταλαβαινει τιποτα το πουλακι μου..

Πασχαλακι μου να χαιρεσαι και εσυ τον Μακουλη σου,να τον καμαρωεις οπως επιθυμεις και σου ευχομαι συντομα να ερθει και η αδελφουλα του!!

Σοφακι πολυ ζορικο αυτο με την δουλεια,οταν εισαι και σε επαρχια ειναι ακομα πιο δυσκολα..

Κοριτσια θα μπω αργοτερα γιατι μου αρπαζει τον υπολιστη το ζιζανιο..

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα και από μένα.

Πασχαλιά να χαίρεσαι το αγοράκι σου. Χρόνια του Πολλά :) !!!!!!

Δήμητρα να τα εκατοστήσει το παιδάκι σου. Να το καμαρώσεις όπως ποθείς :) !!!!

Όλια όταν το κοριτσάκι μου ήταν λίγων ημερών χρειάστηκε να της πάρω ούρα για γενική και ξέρω πόσο δύσκολο είναι. Με την τρίτη φορά τα είχαμε καταφέρει. Και αυτά τα σακουλάκια ξεκολλάνε πολύ εύκολα......

Εύα έκανες χοριακή; Έχουμε κανά νέο;

Μάγδα περαστικά!!!!!!!!!!!

Εμείς καλά είμαστε, μέσα στο σπίτι κλεισμένες λόγω καιρού και βαριόμαστε όσο δεν φαντάζεστε!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!

Δημητρούλα να χαίρεστε τον Θανούλη σας ! Να τα εκατοστήσεις και να τον καμαρώνετε πάντα!!!!

Πασχαλίτσα μου και εσύ να χαίρεσαι τον Μακούλη σου !!!!! Σου τα είπα και στο fb αλλά θα το βροντοφωνάξω και από εδώ... χαχα έχει μεγαλώσει πολύ και έχει ομορφύνει!!!!!!!!!

Ευάκι μου , τι αγωnία και αυτή που περνάς?? αν το ήξερα νωρίτερα θα σου έστελνα εγώ το τεστ με το cd. βρες λες να στο στείλω??? Ενημέρωσε με αν είναι ...

Είδατε κορίτσια πως πέρασε ο καιρός??? και εμένα μου φαίνεται απίστευτο ότι έχω φτάσει στα μισά της εγκυμοσύνης και δεν έχω καταλάβει τίποτα... Θα γεννήσω κοντά στις 10 Ιουνίου.. ακόμα δεν έχω αποφασίσει σε ποιο μαιευτήριο.. το καλό είναι ότι ο γιατρός μου είναι σε όλα οπότε επιλογές υπάρχουν..

Αλήθεια βρε Κατερίνα εσύ που έχείς κάνει και τρία παιδάκια έτσι είναι?? Αισθάνομαι πολλές φορές τύψεις ότι δεν φροντίζω το μωράκι της κοιλίτσας...

Στο μεταξύ δεν το ακούω τόσο συχνά όσο άκουγα την Βασιλική. Αυτήν την φορά ο πλακούντας είναι εμπρόσθιος και νομίζω έχω κάπου ακούσει ότι σε αυτήν την περίπτωση αισθάνεσαι πιο αμυδρά τις κινήσεις του μωρού.. ξέρει καμία να μου πει???

Μάγδα ώστε "σε" λέει το κοριτσάκι σου!!! Θα μας βγει μια τσαούσα... από νεογέννητο φαινόταν... να μου την φιλήσεις!!!

Πάτσυ μου , εύχομαι ο λεμφαδένας να μην είναι τίποτα.. πολλές φορές όταν έχουμε ιώσεις ή κάποιο μικρόβιο αυτοί πρήζονται και είναι για καλό.. (δεν είμαι ντοκτορ .. πάλι ότι ακούω λέω) Καλά είναι τα κουκλιά σου???

Βικάκι πόσο καιρό έχω να σου μιλήσω.. είτε από εδώ είτε από το fb σε έχω χάσει.. βλέπω τις ωραίες φώτο σου όμως και σε χαίρομαι!! Όλα καλά??

Νατάσα, καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!!!!! Εγώ είμαι η Χρύσα από Αθήνα και έχω μια κορούλα την Βασιλική και περιμένω και την δεύτερη , με ανηπομονησία, τον Ιούνιο!!!!!!!!!!!!

Αλήθεια ρε κορίτσια θα τα ξαναπούμε καθόλου ή θέλετε να περιμένουμε να ανοίξει ο καιρός???

Μάγδα πότε μας είχες πει ότι έρχεσαι Ελλάδα??

Καγκουροκατερίνα, Γιωτού ,Μαράκι , Ματίνα , λέω να κανονίσουμε κάτι εμείς που μένουμε κοντά ( καγκουρίδου έσυ θα έχεις δρόμο) τι λέτε και που ξέρετε μπορεί να παρασύρουμε και τις άλλες Χριστουγεννιάτικες μανούλες... !!!!!!!!

Αααα δεν έχω τα νούμερά σας γιατί μου έσπασε το κινητό και τα έχασα , αν μπορείτε στείλτε μου μήνυμα να κανονίσουμε!!!

Όλια, Λέμον, Νάσια, γλυκό μου Σοφάκι και όποια άλλη φιλενάδα από παραδρομή ξεχνώ

:oops: ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλίνι σ΄ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό το δεύτερο μωράκι σου :) .

Κορίτσια έχετε καμιά ιδέα πώς να καλοπιάσω την μικρούλα μου να φάει τα φρούτα; Έχει εδώ και μερικές μέρες που την φρουτόκρεμα ούτε να την φτύσει, δεν την θέλει με τίποτα. Της τα έκοψα κομματάκια, τα τρώει κάπως καλύτερα έτσι αλλά δεν τρώει ούτε την μισή ποσότητα από ότι έτρωγε αλεσμένα. Της τα έβαλα με μπισκότο μέσα, εκεί είναι που αναγουλιάζει. Τί άλλο μπορώ να κάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλινι μου και ακομα δεν ειδες τιποτα,αφου εγω πολλες φορες ξεχνουσα οτι ειμαι εγκυος στην δευτερη εγκυμοσυνη μου και στην τριτη ακομη πιο πολυ,αναγκαστικα το παιδακι σου που ειναι ακομα μωρο φυσικα σου τρωει ολο το χρονο,και τα δικα μου τα πρωτα εχουν 27 μηνες διαφορα και θυμαμαι με την κοιλια τουρλα εγω να προσπαθω να κοψω την πανα στον πρωτο εκει να δεις συνεχεια σκημενη ημουνα και στο τρεξιμο,οχι εγκυμοσυνη δεν καταλαβαινα ασε,και μετα λενε να προσεχεις,που καιρος για τετοια

Νατασα δοκιμασε να βαλεις αλλα φρουτα οπως αβοκαντο,ανανα,ακτινιδιο κτλ αν και παλι δεν θελει αλεσμενα ο μονος τροπος ειναι κομματακια,και ξανα προσπαθεις σε λιγες μερες,σιγουρα δεν θα τρωει τοση ποσοτητα αλλα απο το να μην τρωει καθολου τι να κανεις

τα λεμε παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΛΟΤΑΡΕΣ.ΜΑΚΟΥΛΗ ΚΑΙ ΘΑΝΟΥΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΣΑΣ...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ.ΧΑΧΑ.Η ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ.ΕΧΕΙ ΣΑΛΜΟΝΕΛΑ Ο ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ.ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ.ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΡΟ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΝΑ ΔΕΙ.ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΕ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ Κ ΛΙΓΟΣΤΕΨΑΝ ΟΙ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΧΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΛΕΜΦΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 0,67 ΕΚΑΤΟΣΤΑ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΝΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΛΕΝΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΩΡ.ΧΑΧΑ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΙΑΤΡΙΚΑ.ΝΑΙ ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΔΕΥΤΕΡΗ.ΑΛΛΑ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ.ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΕΦΕΛΗ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.ΚΑΛΑ Ε.ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΕΚΑΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΕΓΩ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ?ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΠΑΛΙ Η ΝΕΦΕΛΗ..ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟΑΡΡΩΣΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟΣΑ ΧΑΠΙΑ.ΚΑΓΚΟΥΡΟΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΜΑΓΔΑ ΟΤΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕ4Ι ΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΘΗΛΑΖΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ.ΕΜΕΝΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΜΠΑΝΑΝΑ ΜΙΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΙΜΑ,ΜΙΑ ΒΛΕΝΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΥΤΑ.ΒΑΡΕΙΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΤΙΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΑΣΚΩΜΕΝΗ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΙ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!τι κανετε;;

επιτελους ηρθε η παρασκευη κ μεχρι κ κυριακη ξεκουραση..(υποτιθεται... :D )

διαβαζα νεα σας κ μολις ξεκινησα να γραφω ξυπνησε κ ο αντωνακης μου,πηγα τον εφερα κ να μαι παλι εδω.

πσαχαλια μου να χαιρεσαι το αγορακι σου κοπελα μου κ γρηγορα με ενα αδελφακι ευχομαι κ εσυ δημητρουλα τον θανουλη σου!!να τα εκατοστησει το παιδακι σου κ να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!

χρυσουλινι μου οντως χαθηκαμε,μπραβο που ολα πανε καλα με την εγκυμοσυνη σου κ οντως περασε ο καιρος..αλλο τοσο εχεις κ γεννας κ δε θα σου φανει κ γεννας σε ωραια περιοδο νομιζω,με τα πρωτα μας παιδακια που γεννησαμε χειμωνα κλειστηκαμε λιγακι αλλα τωρα θα μπορεις πιο ευκολα να βγαινεις εξω.με το καλο κ παλι ευχομαι ολα να συνεχισουν τελεια!

εγω εκανα κ το τεστ παπ που σας ελεγα την αλλη εβδομαδα θα με παρει τηλ η μαια που ειναι κ γραμματεας του γιατρου αν κ μου ειπε οτι τα βλεπει ολα καλα,γιατι καναμε κ υπερηχο.αντε μου λεει βαλε μπρος για δευτερο.. :D η αληθεια ειναι οτι εκανα τον υπερηχο θυμηθηκα τοτε που εβλεπα τον αντωνη μου σε αυτη την οθονη κ νοσταλγησα πολυ εκεινη την περιοδο.αχ κοριτσια μου τι εχουμε παθει ολες;;;; :lol:

καγκουρακι οντως δε φαινονται οι αλερηγεις με αυτες τις εξετασεις που κανουμε κ εγω τα ιδια εχω.βεβαια εγω του δινω πλεον πληρες γαλα σε σκονη κ μαλιστα σημερα πηγαμε τα κακα του για μαγιερ για να δουμε αν εχει αιμα που αυτο δειχνει οτι τον πειραζει.καθε φορα που αλλαζουμε γαλα ετσι κανουμε.κ επειδη χθες ηπιε μονο τετοιο του καναμε σημερα την μαγιερ,ετσι μας ειχε πει η αλεργιολογος.γιατι πριν του το μοιραζα με το προηγουμενο γαλα.δε ξερω αν σε μπερδεψα,αλλα τελοσπαντων.παντως σε αυτο που σου πε εχει δικιο.

σοφακι μου κ εμενα με ξεχασες... :cry: πολλα πολλα φιλακια,χαθηκαμε κ εμεις..

εν τω μεταξυ εμενα ελεγε το καλοκαιρι μαμα κ μπαμπα κ απο τοτε δε το ξαναειπε.αλλα κ γενικα δε λεει τιποτα ιδιαιτερο παρα μονο καποιες φορες αντε αντε κ κανα δυο αλλα.κ αυτα κατα καιρους κ οχι παντα.

ευακι μου πολλα φιλακια κ σενα κ περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου κ εσενα!

ινε μου εσυ εκανες υπερηχο;;περιμενουμε νεα!!

ολια μου καλα εκανες που βγηκες λιγακι.κ εμενα μου εχει λειψει αυτο,κ μου εχει λειψει κ με τον αντρα μου να παμε καπου μονοι μας.

μαγδουλα κ εγω γελασα με τα μαυρακια που ελεγες!βρε τη σκατουλινα!!ειναι θεα!! :lol::lol: απο μικρη φαινοταν!!

εμενα ευτυχως δε μπορω να πω,δε βαζει τα παντα στο στομα αλλα κ παλι οσο μπορω τον προσεχω.αλλα δεν εχει τετοιες τασεις γενικοτερα.καλα για περπατημα ουτε λογος.ενω τρεχει αν τον πιανεις απο το χερι,μονος δεν εχει φυγει ακομα.μωρε ειναι λιγο αργος σε μερικα κ αγχωνομαι.

κοριτσακια μου αυτα κ απο μενα,σας αφηνω γιατι θελει να πειραξει το λαπτοπ,ισως τα ξαναπουμε το βραδακι!φιλια σε ολες!!!

α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου με ψαχνατε;;;;σας ελειψα;;;; :D:D:D

κλασικα ημουνα στη μαμα μου...απο τη δευτερα και ηρθα σημερα το απογευμα...και την κυριακη θα ξαναπαμε.....δεν ξερω κατι πρεπει να κανουμε γιατι δεν γινεται να ζουμε ετσι...σαν τους προσφυγες 2 μερες εδω 2 μερες εκει.....

κομματια ειμαι...νυσταζω ελεινα....το σπιτι μου ειναι χαλια....οποτε αυριο δουλειες....ετσι θα ειναι η ζωη μου απο δω και περα;;;;; :(:(:(

πασχαλακι μου κριμα ρε για το τεστακι....παντως τα hometest ειναι αξιοπιστα...εμενα αυτα μου βγαινανε θετικα στη τριτη εγκυμοσυνη ασχετα τη καταληξη....ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος..

ινε με το καλο ευχομαι...μια υπεροχη εγκυμοσυνη....

εμενα με επισκεφτηκε τη τριτη η περιοδος....28 μερες νταν...παλι καλα μπηκε σε μια ροη ο κυκλος μου παλι και το ευτυχες ειναι οτι δεν ποναω....

δημητρουλα να χαιρεσαι το θανουλη σου.......χιλιοχρονος........

δεν σχολιαζω αλλα νυσταζω...θα τα πουμε αυριο.......

φιλια πολλα πολλα μου λειψατε :):):):-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!

παλι με τις μεγαλες ωρες!!!!!!! :P

πασχαλακι,τι εγινε????ηρθε η περιοδος η ακομα?????

χρυσουλινακι μου,γλυκο,δεν το σκεφτηκσ τοτε να σου πω να μου στειλεις.... ;) τωρα εχω παραγγειλει αλλα εχει απαγορευτικο λογω καιρου και μπορει να αργησουν....ελπιζω να μην τα προλαβει η περιοδος.... ;) πολλα-πολλα-πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

συμπεθερουλα,τι κανετε????ελπιζω σημερα να μην εισαι μονη σου!!!!!!

σοφακι,ελπιζω να πανε ολα καλα με τη δουλεια που ειναι να κανετε με τον αντρα σου!!!!!!

πατσουλινι,ακομα αντιβιωση ρε??????πες στη χρυσα μας περαστικα για τον μιχαλακη..... :roll:

γιωτου μου,θα μπειτε σε ενα ρυθμο σιγα-σιγα.....

βικακι μου,τωρα εισαι καλλιθεα παλι?????

κανγκουρακι,δεν της εχεις δωσει τιποτα γαλακτομικο ακομα??????

ολια μου,φανταζομαι ποσο δυσκολο ειναι να παρεις ουρα..... :roll:

νατασα μου,δεν ξερω αν κανουν χοριακες εδω...μονο ενα κεντρο υγειας εχουμε και δεν εχω ρωτησει τι γινεται....

δημητρουλα,ουτε εμενα με αφηνει να γραφω η μικρη.... :D

νασια μου,φιλια στη μαμια μας!!!!!!!!!!!

εγω τα ιδια...ακομα καθυστερηση αλλα νιωθω οτι ειναι θεμα ωρων να μου ερθει και γενικα σας ζαλισα λιγο με το θεμα.... :? συγνωμη μωρε αλλα εκει που δεν το περιμενα τωρα εχω αγωνια.... ;) η μικρη εχει γεμισει κατι περιεργα σημαδια στα μπουτακια της και δεν ξερω τι ειναι...μπορει να βγαινει ετσι καμια αλλεργια σε κατι???????δεν εχουμε και δερματολογο εδω να την παω..... :evil:

αυτα!!!!!!!!!!!

καλο βραδυ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia!

ekana ton prwto uperhxo kai eidame to kainourio mas frouto!xaxaxa!kardoula den akousame akoma giati eimai 5 ebdomadwn.8a 3anapaw stis 7 bdomades na to akousoume...ante na perasoun autes oi 2 bdomades giati 8a skasw!!!!emena o manos re koritsia edw kai 3-4 meres den mporei na koimh8ei monos tou!molis ton balw sthn kounia klaei sparaktika!otan ton balw sto krebati mas ola mia xara!shmera paleua olh nuxta gia na meinei sthn kounia tou kai na mhn mou kakoma8ei.ta katafera alla koimh8hka elaxista!!!esas sas kanoun tetoia kolpa???

xrusoulini ki egw mexri stigmhs den prosexw ka8olou!den ginetai ki alliws!pws na mhn shkwnw ton mano,na ton alla3w, na ton xorejw....exw ki egw tujeis mh ginei tipota kai xasw to sporaki mou alla den ginetai ki alliws!

bikaki se katalabainw akribws gi auto pou les gia ton uperhxo!ki emena twra mou efere toses anamnhseis apo thn prohgoumenh egkumosunh!mou xan leijei oola!h agwnia,o en8ousiasmos, h ais8hsh oti exw mesa mou ena mwraki!anupomonw na arxisw na to niw8w na kounietai!alla exoume akoma poluuu kairoo!ti 8eiko pragma h egkumoshnh!!!!ante afou ki esena sou leije bale mpros na kaneis mia pareoula ston 3an8oulh sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕ ΒΡΟΓΧΙΤΔΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΗΧΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΣΤΡΩΣΩ.Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑ ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΤΟΥΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...