Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

Γειά σας φίλες μου!!!!!!!!!!

Τί κάνετε???????? Πώς περνάτε κουκλίτσες μου?????????

Εγώ εδώ στον αγώνα με την ζέστη....αφού δεν τα τίναξα σήμερα νομίζω ότι θα καταφέρω να αντέξω λίγο ακόμα μέχρι να τελειώσει αυτό το απαίσιο καλοκαίρι!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ πάαααααααρα πολύ γλυκούλες μου για τις ευχές σας για την Μαμία μου!!!!! Να είστε καλά!!!!

Γιωτάκι μου χρόνια σου πολλά!!! Με το καλό να έρθει και η κοράκλα!!! Νομίζω γιόρταζε και ο αντρούλης σου????? Αν ναι να τον χαίρεσαι!!!!

Κατερινάκι μου να τα εκατοστήσει ο γιόκας σου!!!!!! Να τον χαίρεστε κουκλίτσα μου!!!!!

Έχετε δίκιο που με μαλώνετε αλλά τί να κάνω ρε γμτ....είναι κάποια πράγματα που πρέπει να τα κάνω εγώ....την έρμη την μάνα μου την έχει ξετινάξει η Μαμία (μου φαίνεται έπαθε δισκοπάθεια γιατί περπατάει διπλωμένη στα δύο και κουτσαίνει εδώ και καιρό και αρνείται να πάει σε γιατρό) γιατί μέχρι να γεννήσω εκεί θα είναι τον περισσότερο καιρό το βλαστάρι μου!!!!! Και δεν είναι και το ευκολότερο παιδάκι στον κόσμο......έχει όμως τόσο πλάκα......η γλώσσα της λύθηκε για τα καλά, λέει σχεδόν τα πάντα και μιλάει ακατάπαυστα! Όταν δεν είναι εδώ και μιλάμε στο τηλέφωνο, μου ξεφουρνίζει όλο καινούριες λέξεις!

Σοφάκι μου ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά ε? Είδες που κακώς ανησυχούσες???? Καλά κι εγώ σε κάτι τέτοια το μυαλό μου πάει πρώτα στο κακό αλλά διαπίστωσα πλέον ότι μέσω ίντερνετ δεν γίνεται διάγνωση......μόνο αρνητικά πράγματα γράφουν για όλες τις παθήσεις!!! Κούκλα το Κατερινάκι μας ε???? Και περάσατε σούπερ!!!!!!!!! Μα πώς με καταλαβαίνεις όμως ώρες ώρες είναι πραγματικά απίστευτο.....τις τελευταίες μέρες διάβασα λίγο πάτερ Παϊσιο για να ηρεμήσω γιατί η κολώνα του σπιτιού μου (ο άντρας μου δηλαδή) μου τα χορεύει τα νεύρα καθημερινώς και δυστυχώς δεν φταίνε οι ορμόνες μου, αυτός έχει γίνει πάααααρα πολύ σπασίκλας!!!!!! Μην στεναχωριέσαι καλό μου που μαλώσατε με την μανούλα σου, είμαι σίγουρη ότι θα τα ξαναβρείτε και θα είναι σαν να μην έγινε τίποτα!!!!! Κι εγώ είμαι της άποψης ότι καμιά φορά καλό κάνει να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους όσο δύσκολο κι αν είναι!!!!!

Γκρουσάκο μου να ξεκουράζεσαι κι εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!!!! Για πότε θα περάσει ο καιρός ούτε που θα το καταλάβεις!!!! Άσε και τους άλλους να σε βοηθάνε...για καλό είναι.....Καφέ υγρά είχα κι εγώ τον πρώτο και τον δεύτερο μήνα και έπαιρνα ουτροτζεστάν μέχρι την 14η εβδομάδα!!!! Εύχομαι να είναι όλα τέλεια στον υπέρηχο!!!!!!!!!!!

Όλια μου ξανά στην ρουτίνα και στην δουλειά ε????? Τουλάχιστον το ευχαριστηθήκατε και έκανε και ο ΝΙκόλας τα μπανάκια του....μια χαρούλα!!!!!!

και νασια.....παλουκωσου στο κρεβατι μη σε χεσω....

:lol::lol::lol: Πατσουλίνι μου μάκιααααααα!!!!!!!!!!

Κανγκουράκι μου πώς περάσατε στις διακοπές?????? Πού πήγατε??????? Φαντάζομαι η Αγγελικούλα θα ξετρελάθηκε με την θάλασσα!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όοοοοοολα τα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσακια επιστρέψαμε και εμεις...περάσαμε ωραία αλλά ήταν λίγο

η Αγγελική ξεσάλωσε τελείως όλη μέρα παιχνίδι και στη θάλασσα κολυμπαγε τέλεια με τα μπρατσάκια της!!! Νάσια στην Κέρκυρα είχαμε πάει είναι ο άντρας μου απο εκεί έχουμε σπίτι και κάθε φορά που πάω δεν μου κάνει καρδια να φύγω...το Πάσχα τώρα πάλι να μαστε καλά να πάμε

Γιωτάκι χρόνια σου πολλά να σαι πάντα καλά και με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σου.

Νασια να χαίρεσαι τη Μαμία σου και να την καμαρώνεις την ζωηρούλα σου. Εσύ πως είσαι να ξεκουράζεσε όσο περισσότερο μπορείς

Ευάκι τι τέλεια νέα, με το καλό να πάνε όλα να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να έχει σε λίγους μήνες το αδερφάκι της Αναστασίας σου αγκαλίτσα!!! και να προσέχεις πολύ να μη κουράζεσε!!!

Κατερινάκι πολύχρονος ο Γιωργάκης σου πως πήγαν οι ετοιμασίες, το πάρτυ, φαντάζομαι θα έφτιαξες τέλεια πράγματα

Σοφάκι είδες που τσάμπα αγχωνόσουν με όσα διάβαζες και μη στεναχωριέσαι με τη μανούλα σου σίγουρα θα τα βρείτε πολύ σύντομα.

Ολια και Πάτσυ τέλος οι διακοπούλες και για σας ε περάσατε όμως πολύ όμορφα και εσείς!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααχ,τι τελεια που μπορω να ειμαι σπιτι και να ξεκουραζομαι!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D τα ειχα παιξει με το μαγαζι!!!!!!!!!!!!!! :?:?:?:?

σοφακι μου,τι εγινε τελικα?????εισαι καλυτερα?????τα βρηκατε με τη μανουλα σου???????

νασιακο,θυμασαι ποτε εκανες τον πρωτο υπερηχο?????κι εμενα μου εκανε εντυπωση πυο δεν μου ειπε να παρω ουτροτζεσταν οταν του ειπα για τα καφε υγρα..... :? ισως επειδη δεν εχω κανει χοριακη και σου λεει κατσε να μην εκανε και λαθος το τεστ..... :?

κατερινακι μου,μας ελειψες!!!!!!!!!!!!! ;) τελεια η κερκυρα!!!!!!!!!!!ειχα παει πολυ παλια αλλα εχω ωραιες αναμνησεις!!!!! ;) ευχαριστω πολυ-πολυ για τις ευχες σου!!!!!!!!!!!!μακαρι να πανε ολα καλα τελικα!!!!! ;) σου ευχομαι κι εσενα ενα γερο-γερο σπορακι γρηγορα!!!!! ;) φιλια στο δελφινακι!!!!!οταν μπορεσεις βαλε καμια φωτο!!!!! ;)

εγω καλα ειμαι σημερα!!!!!δεν ειχα υγρα,μονο λιγα πονακια περιοδου.αντε να δουμε πως θα περιμενω μεχρι τις 25!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκρουσάκι μου πονάκια περιόδου είχα σε όλο το πρώτο τρίμηνο!!!! Τον πρώτο υπέρηχο νομίζω τον έκανα στην 6η εβδομάδα επειδή είχα πάρα πολλά καφέ υγρά και φοβήθηκα για αποβολή...τελικά μάλλον ήταν από μια μικρή αποκόλληση που είχα......καφέ υγρά είχα σε όλες μου τις εγκυμοσύνες (δεν ξέρω γιατί) μέχρι την 12η - 14η εβδομάδα (όχι συνεχόμενα) αλλά ουτροτζεστάν μου έδωσε μόνο σ'αυτήν την εγκυμοσύνη...στην Μαμία απλώς με είχε ένα μήνα ξάπλα, δεν μου είχε δώσει χάπια!!!

Κανγκουράκι η Κέρκυρα είναι κούκλα!!!!!!!!!! Πήγα εκεί 7ήμερη με το σχολείο και μου άρεσε πάρα πολύ!!!!! Είστε τυχεροί που είναι ο άντρας σου Κερκυραίος και πηγαίνετε έστω και δύο φορές τον χρόνο....θα ήθελα να ξαναπάω κάποια στιγμή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασιακο μου,εγω οταν θα παω για υπερηχο θα ειμαι περιπου 7 με 8 βδομαδων....φανταζεσαι τι αγωνια εχω ε????????????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D τωρα η μαμια ειναι μαζι σου ή στη μαμα σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω πάντα αγωνία όταν πηγαίνω στον γιατρό Γκρουσάκι μου!!!!! Μέχρι να γεννήσω (πρώτα ο Θεός) να το πάρω το μωρό αγκαλιά και να μου πούν ότι όλα είναι καλά θα έχω αγωνία!!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!

Η Μαμία τώρα είναι εδώ.....η αδερφή μου έχει άδεια και έρχεται και με βοηθάει για να μη ξενιτεύεται συνεχώς το παιδί!!!! Από εβδομάδα θα πάει πάλι στην μαμά μου αλλά κάποιες μέρες θα μένω κι εγώ εκεί για να μην μας ξεχάσει και τελείως......δεν θα το αντέξω!!!!!

Μίλησα και με τον γιατρό μου σήμερα και μου είπε να ελαττώσω το γιουτοπάρ για τις συσπάσεις....από κεί που έπαιρνα μισό κάθε 6 ώρες τώρα θα παίρνω κάθε 8 ώρες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι νασιακο μου!!!!!!κι οταν με το καλο γεννησουμε μετα ξεκινανε αλλες αγωνιες!!!!!!!!!! ;) ετσι ειμαστε εμεις οι μαμαδες....... ;) τα γιουτοπαρ δεν τα ειχα παρει εγω.ισως τωρα τα χρειαστω λογω θηλασμου..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες

χρονια πολλα στη Μαμια σου Νασια μου αν και λιγο καθυστερημενα αλλα δεν προλαβα καθολου να μπω αυτες τις μερες

χρονια πολλα και στη Γιωτου μας,πολυχρονη,δεν νομιζω να εχουμε κανενας αλλο και να ξεχαστηκα

εχαριστω πολυ κοριτσια για τις ευχες για τον Γιωργακη μου,στο παρτυ μας περασαμε πολυ ωραια ειχα 20 παιδια και γινοταν ενας ωραιος χαμος στην αυλη μας,τα 17 ηταν αγορια μονο 3 κοριτσια ειχαμε

Σοφακι μου γλυκο η χαρα ειναι δικη μου,χαιρομαι πολυ που περασατε καλα μαζι μας και χαρηκατε τη φιλοξενια μας,και εμεις σας συμπαθησαμε πολυ και χαρηκαμε που σας γνωρισαμε απο κοντα ,σιγουρα θα ξανασυναντηθουμε και αν ημασταν λιγο πιο κοντα θα καναμε ωραια παρεα,φιλια πολλα στον Βασιλακο μου,με την μανα σου ολα καλα;;σε επερνα τηλ μια μερα παλι βολταριζες;;;θα βαλω φωτο το βραδυ να μας καμαρωσουν

Ευακο σου τα ειπα και στο ποστ που ανοιξες,με το καλο κοπελα μου να πανε ολα καλα να μην αγχωνεσαι και να ξεκουραζεσαι ααα και να γραφεις καμια κουβεντα και για την συμπεθερα σου την παραπονιαρα :-p:-*

Κατερινιω καλωσηρθατε δεν σου λεω καλο χειμωνα γιατι μου τη δινει αυτη η ευχη,και εμεις για 5 μερες θα παμε διακοπες τη Δευτερα φευγουμε αλλα μου φαινεται αρκετο,παντως για οσες μερες και να πας μια μινι μετακομοιση την κανεις

παω να φτιαξω καμια βαλιτσα πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου!!!!

Ευάκι, τι ευχάριστα νεα είναι αυτά ...!!!!!!!!!!! Χαίρομαι πολύ για εσάς!!!!!!!!!!! Με το καλό εύχομαι!!!!

Γιωτού μου χρόνια πολά δεν είχα το τηλ σου να σου ευχηθώ τηλεφωνικώς και εγκαίρως... πάλι βλακειές έκανα με το κινητό μου .. ας μην πω γιατί έχω καταντήσει γελοία με το θέμα αυτό. .... Με το καλό η κούκλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!

Νάσια να χαίρεσαι την Μαμία σου!!!!!! με ένα πόνο να γεννήσεις την δεύτερη κορούλα σου!! πλησιάζει ο καιρός!!!!!!!

Σοφάκο έτσι είχαμε καταλάβει ότι ήταν η κατερίνα μας, κούκλα με μια υπεροχη οικογένεια!! Φτου φτου όλοι σας!! θα περάσατε όμορφα από ότι κατάλαβα!!! Να βάλετε και καμια φωτογραφία όταν μπορέσετε!!!

Καγκουράκι πιστεύω να καταφέρουμε από Σεπτέμβριο να τα πούμε λιγάκι και από κοντά!! Αχ, τι ωραία η Κέρκυρα!!

Εμεις πήγαμε στο εξοχικό μας και σήμερα φεύγουμε για πόρο!!!

Η Μαιρούλα το μικρό μας είναι μια γλύκα!! έχει αρχίσει να μας χαμογελάει και τρελενόμαστε!!!!!

Η βασιλικούλα φοράει πλεόν πάνα μόνο το βράδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερίνα μου φαίνεται ότι εσύ με ρώτησες πως την έκοψε... λοιπόν αρχικά όταν έκανε την ανάγκη της μου το έλεγε και την άλλαζα . μετά της έβαλα ένα γιογιο στο μπάνιο και πηγαίναμε μαζί τουαλέτα.. την έβαζα να καθίσει αλλα δεν έκανε τίποτα .. (αυτό κράτησε μια εβδομάδα περίπου) στη συνέχεια όταν ήταν σπίτι της έβγαζα την πάνα και την είχα γυμνούλα και την ρώταγα εκνευριστηκα συχνα εαν ήθελε τουαλέτα και την πήγαινα κιόλας εκεί και της έδεινα το γιογιο, άλλες φορές την έβαζα να κάτσει κιόλας .. εεε κάποια στιγμή το παιδάκι κατούρησε στο γιογιο και μετά από εκεί και πέρα το είδε σαν παιχνίδι αφού εγώ ξέσπαγα σε χειροκροτήματα και φωνές ... τώρα φοράει μόνο στον βραδυνο ύπνο. το μεσημέρι δεν τα κάνει γιατί λίγο πριν κοινηθεί την έχω πάει στην τουαλέτα και τα έχει κάνει εκεί.

Επίσης με βοήθησε παρα πολύ το γιογιο ταξιδίου.. όπου και να πηγαίναμε (ταβέρνα βολτα ,στο αμάξι κ.λπ.) εαν το παιδάκι ήθελε τουαλέτα, μου το έλεγε της το έβγαζα και τα έκανε εκει. (μέχρι και σε εμπορικό κέντρο πήγαμε και μου ζήτησε τουαλέτα σε ένα μαγαζι με ρούχα και της έβγαλα το γιο γιο στο δοκιμαστήριο.. το γιογιο ταξιδίου είναι μικρό και χωράει ακόμα και σε μια μικρή τσάντα και βολεύει!! Καλή επιτυχία!!!

Κοριστια σας αφήνω καλό υπόλοιπο διακοπών , καλή επιστροφή να έχουμε και πάντα με υγεία!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερουλα μου,εμεις τωρα μιλαμε στο τσατ αλλα επειδη σ αγαπαω πολυ σου στελνω κι απο δω πολλα φιλακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D θα δω μετα φωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);););););)

χρυσουλινακι μου γλυκο,ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλα να περασετε στις διακοπουλες σας!!!!!!!!!!!!ολοι μαζι θα πατε????????τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D ποτε γυριζετε?????θα σας πετυχω καθολου αθηνα τελος αυγουστου??????? :?:

εγω σημερα ταλαιπωρηθηκα πολυ.γλιστρησα σε κατι σκαλακια κι επεσα.χτυπησα στο χειρ και τη μεση.δεν ειχα αιμα και πονακια στην κοιλια ευτυχως.ανυπομωνω να παω για υπερηχο να δω τι κανει αυτο το σπορακι γιατι δεν το εχω αφησει σε ησυχια καθολου..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου!!!!!!!!!

Κατερινάκι και Σοφάκι τί ωραίες φωτογραφίες είναι αυτές......ζήλεψα....θέλω κι εγώ να συναντηθούμε όλες κάποια στιγμή!!!!!!!!!!!!! Θέλω πάρα πολύ να σας γνωρίσω όλες!!!! Να έρθετε και στην Χαλκιδική.....

Γκρουσάκι μου χτύπησες πολύ????? Τραντάχτηκες?????? Να προσέχεις κουκλίτσα μου!!!!!

Χρυσουλίνι μου σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κοριτσάκι μου!!! Η μπέμπα σας θα είναι Μαρία????? Καλά για την Βασιλικούλα τί να πώ.........είναι πολύ μπροστά αυτό το παιδί!!!!!!!

Κατερινιώ μου καλά να περάσετε στις διακοπές!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά κοριτσάκια μου!!!!!!!!! Και μετά τις διακοπές να ξαναμαζευτούμε σιγά σιγά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες!

Είχαμε πάει για μπάνιο και τώρα κοιμάται το τρελοκόριτσό μου

Ευα πως είσαι να προσέχεις πολύ τώρα στην αρχή οταν θα έρθεις Αθήνα να κανονίσουμε να βρεθούμε.

Χρυσα μεγαλώνουν οι κουκλίτσες σου, καλό υπόλοιπο διακοπών και θέλω πολύ να τα πούμε από κοντά. Ευχαριστώ και για τις οδηγίες για την τουαλέτα θα το εφορμόσω και εγώ κάπως έτσι σιγά σιγά.

Κατερινάκι καλές διακοπές απο βδομάδα να περάσετε τέλεια μετα παιδάκια σας, θα έχετε και παρέα αν θυμάμαι καλά

Νάσια είσαι καλά τι κάνει η Μαρία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Επέστρεψα στη βάση μετά από δυο τέλειους καλοκαιρινούς μήνες! Έλιωσα στις διακοπές και το καταευχαριστήθηκα αααααααααααα :D

Από αύριο εγώ δουλειά κι η Μαρκέλλα σταθμό...Εϊμαι πολύ αγχωμένη γιατο πώς θα πάει...

Γκρουσίτσα είσαι εγκυούα καλή μου????? Συγχαρητήρια!!! Με το καλό το 2ο μωράκι!

Χρυσουλίνι βγάλατε την πάνα τόσο νωρίς?

Νόμιζα πως μετά τα δύο αρχίζουν να το ελέγχουν. Αστέρι η Βασιλικούλα!!!

Το μικράκι σας τι κάνει?

Κανγκουράκι θα ξεκινήσετε κι εσείς εκπαίδευση τουαλέτας?

Εγώ έχω πάρει το καθισματάκι που μπαίνει στην τουαλέτα και την έχω βάλει μερικές φορές για παιχνίδι περισσότερο και για να εξοικιώνεται. Με το που κάθεται παίρνει χαρτί και προσπαθεί να σκουπίσει το πιπί της :lol: Νομίζω πως δεν έχει καταλάβει ότι πριν σκουπιστούμε κάνουμε και τσίσα :lol:

Ήλπιζα πάντως να μη χρειαστεί να πάρω γιογιο και να μάθει κατευθείαν στο αθισματάκι... Το σιχαίνομαι λίγο γμτ...

Φιλιά πολλά σε όλες - δεν έχω διαβάσει ακόμα νέα σας πέρα από την τελευταία σελίδα - θα επανέλθω κάποια στιγμή όμως ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες μου.δεν θα σχολιασω γιατι η ψυχολογια μου ειναι κλασικα σκατα.λοιπον.ευακο τι να σου πω ρε..λεμε για την νασια αλλα κ εσυ δεν καθεσαι στα αυγα σου.ειναι δυνατον να πεσεις ρε???τι θελετε δηλ?να ερθω να σας δεσω στα κρεβατια σας??ελεος..καθιστε καλα και χορευετε,πεφτετε,η κανετε οτι αλλο θελετε μετα...

χρυσουλινι μπραβο στην βασιλικουλα!!!μαγδα μην αγχωνεσαι.αμα δεν θες να χρησιμοποιησεις γιογιο δεν χρειαζεται.ουτε η νεφ χρησιμοποιησε εκτος απο καμια 5 φορες.ουτε καν το καθισματακι δεν χρησιμοποιησε.κατευθειαν στην μεγαλη τουαλετα.αντε σιγα σιγα να μαθω κ τον μπεμπακη.

κατερινακι καλες διακοπες.

σοφακι ελπιζω να σαι καλα τωρα

βικακι φιλια

η λεμον βρηκε δουλεια

εγω 10 μερες ποναω πολυ στο πελμα.αυριο θα παω ορθοπεδικο.εβαλα και 5 κιλα και τωρα καω διαιτα κ υποφερω γιατι φυσικα σκεφτομαι ολο το φαγητο.

ειχε η νεφελη κ ο κωστας γενεθλια.καθαρισα το σπιτι καλα.ξεπατωθηκα.και την νυχτα ανεβασε ο πετρος πολυ πυρετο.την μερα του παρτυ το ακυρωσα γιατι ο πυρετος δεν επεφτε με τιποτα.ηρθε μονο ο μπαμπας μου κ η πεθερα μου με τον αδερφο του κωστα.εγω ομως εκανα ολα τα φαγητα γιατι θα χαλουσαν.οποτε παλι ξεπατωθηκα.και φυσικα τα φαγαμε ολα εμεις.εγινα λοιπον ζωο.πηγα 86 κιλα κ τωρα επεσα στα 83 μισο.αλλα σκεφτομαι γιατι ποναω.επειδη εβαλα αποτομα κιλα?η τρεχει κατι?ξερω ξερω.δεν θα αλλαξω ποτε..

αντε κοριτσακια σας φιλω κ θα σας ενημερωσω αμα πεθαινω η απλα ειμαι ορκα.μουτς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες...Σοφακι και Κατερινακι τελειες οι φωτο που βγαλατε ..Δεν προλαβα να σχολιασω αλλα τις ειδα..Εμεις να δουμε ποτε θα συναντηθουμε ..Πατσυ τ ακους για σενα το λεω ..Να χαιρεσαι τον Κωστα και τη Νεφελη ..Ο Πετρος ειναι καλα τωρα ?????

Ευακο να προσεχεις ..Μην κουραζεσαι και ξαπλα .Ποτε θα πας για υπερηχο?

Νασια και συ κοντευεις.Η Μαμια τι κανει?

Μαγδα καλο χειμωνα ...Ελπιζω η Μαρκελλα να προσαρμοστει γρηγορα στον παιδικο..

Σοφακι μιλησες τελικα με τη μαμα σου????Ελπιζω να ναι καλα ολα τωρα..

Χρυσουλινι η Βασιλικουλα μια χαρα τα παει με την τουαλετα...Εγω παντως δεν το βλεπω για φετος μαλλον του χρονου το καλοκαιρι..

Κανγκουρακι φιλια πολλα στη μικρη σου ...

Κοριτσια το Βικακι τι κανει ????Εχει πολυ καιρο να γραψει.Το ιδιο και η Χρυσα...

Κατερινακι καλες διακοπες ..Να περασετε καλα...

Εγω πικρα αυτη την εβδομαδα στη δουλεια ολο απογευματα και την τεταρτη ολη μερα....Αχ πως θα περασει η εβδομαδα!!!!!!Το σαββατο κυριακο θα παμε ευτυχως παλι θαλασσα...

Αυτα απο μας φιλια πολλα σε ολες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε ολια.ευχαρσιτω.ναι καλα ειναι...μια μερα ηταν μονο με πυρετο ισα ισα για να μην κανουμε παρτυ .κριμα για την νεφελη αλλα ευτυχως εγινε κατευθειαν καλα ο πετρος.απορω τι ηταν.τεσαπ.δεν θα μαθουμε ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα επέστρεψες και εσύ μετά απο τόσες διακοπές σίγουρα θα ξεκουράστηκες και θα πέρασες τέλεια

καλή αρχή και ελπίζω να προσαρμοστεί η Μαρκέλλα γρήγορα και όσο το δυνατό πιο ευχάριστα στον παιδικό σταθμό.

Κοριτσάκια έχω βάλει πρόσφατες φωτογραφίες τις Αγγελικής μου στην ομάδα

Φιλια σε όλες και οι εγκυούλες να προσέχουν τα σποράκια τους :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου!!!!!!!!

τί κάνετε?????????

Πάτσυ μου να χαίρεσαι τον άντρα σου και την Νεφελίτσα!!!!!!!! Πολύχρονοι να είναι και γεροί!!!! Κρίμα που χάλασε το πάρτυ της Νεφέλης......Περαστικά στον Πετράκο......Μια χαρά θα είναι το πόδι σου καλό μου, μην αγχώνεσαι!!!!!! Μπορεί να τραβήχτηκε κανένας τένοντας......το παθαίνω πολύ συχνά αλλά συνήθως δεν δίνω σημασία!!!

Πού είσαι βρε Μάγδα......κι έλεγα χάθηκε αυτό το κορίτσι........Πώς τα πάει η Μαρκελλίτσα με τον παιδικό???? Καλές οι διακοπές στην μαμά πατρίδα????? Είδες τί χαμός έγινε εκεί πάνω σε σας????? Τελικά δεν έχει μόνο η Ελλάδα παλαβιάρηδες......

Κατερινάκι μου καλά να περάσετε!!!!

Κανγκουράκι θα το πώ άλλη μία φορά.....πολύυυυυυυ μούρη η Αγγελικούλα!!!!!!!!!!!!!!! Δεν σχολίασα ακόμα στις φωτος που έβαλες αλλά τις είδα.......τί γλυκιά που είναι!!!!!!! Να την χαίρεστε!!!!!!!!!

Όλια μου υπομονή με την δουλειά.....είναι πίκρα ακόμα περισσότερο μετά τις διακοπές μέχρι να επανέλθεις στους ρυθμούς σου!!!!! Να μου φιλήσεις τον Νικόλα!!!!!!!!

Εγώ σήμερα είμαι πτώμα.....δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα....μιά η Μαμία που γκρίνιαζε, μια ο πονόδοντος....σηκώθηκα πρωί πρωί και πήγα οδοντίατρο, έκανα σφράγισμα....δύο δόντια σπάσανε σ'αυτή την εγκυμοσύνη!!!! Άμα ξαναμείνω έγκυος θα χρειαστώ μασέλα μου φαίνεται!!!!!!! Δόντι για δόντι δεν θα μείνει όρθιο....κρίμα, και παινευόμουν για τα γερά μου δόντια!!!

Η Μαμία εξελίσσεται σιγά σιγά και σε Χουντίνι.........εξαφανίζει παιχνίδια μέσα στο σπίτι και δεν τα ξαναβρίσκουμε ποτέ!!!!!!! Πώς γίνεται αυτό????? Έχουμε ψάξει παντού, ακόμα και στα σκουπίδια......έχουμε μετακινήσει έπιπλα....τίποτα!!!!! Φοβάμαι μην πατήσω κανένα (ξέρετε, θα εμφανιστεί κανένα όταν δεν θα πρέπει) και φάω καμιά σαβούρντα και πάθω καμιά ζημιά......

Σήμερα έχουμε και παιδίατρο και μ'εχει πιάσει άγχος........μου κάνει πολλά νούμερα στο φαϊ και νομίζω πως αδυνάτισε λίγο, έχουμε και εμβόλιο......

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!Επέστρεψα!!!!!!!!!!!!!!1

περασαμε πολυ ωραια, ευχαριστηθηκε ο μικρος μπανια και βολτες...και εμεις ψοφησαμε στην κουραση φυσικα!!!!!!

Να ευχηθω στο Γκρουσακι μας καλη και τελειόμηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!εϊ ψιτ!!!θελεις παρεα;;;;;

ναι ,ναι...ειμαι ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!προχθες το εμαθα αυριο εχω υπερηχο και θα σας πω νεοτερα!με 5 μερες καθυστερηση μου εδειξε χοριακη 3805....ειμαι ασχετη..ειναι οκ;ο γιατρος ειπε ειναι μια χαρα για να δουμε σακο!

σας φιλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα σας πω νεοτερα!

ευα μου εσυ ποτε εχεις υπερηχο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κμε 5 μερες καθυστερηση μου εδειξε χοριακη 3805....ειμαι ασχετη..ειναι οκ;

Συγχαρητήρια κι από εδώ!

Όχι μόνο οκ....σούπερ οκ είναι η χωριακή σου!

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου!

Νασιάκι είσαι 30 εβδομάδων??? Ουαου! Πώς περασε έρτσι ο καιρός!

Κατερινάκι η Αγγελική έχει μεγαλώσει τόσο πολύ! Είναι μια κούκλα! Δεν πρόλλαβα να σχολιάσω στις φωτό αλλά τις είδα! Τέλειες :x

Όλια θια περάσει η εβδομάδα και θα πάς για μπανάκια.... Εμένα θα περάσει η εβδομάδα κι εδώ που είμαι μόνο τα βουνά μπορώ να πάρω :P

Πάτσυπλάκα κάνεις με τα κιλά? 86??? 83??? Συγκρατήσου ρε συ λίγο! Κάνε λίγη δίαιτα! Είχες μια χαρά σωματάρα! Φιλικά στα λέω ε? :x:x

Τι να έχεις ρε χαζό στο πέλμα? Άντε κανας μυς, κανας τένοντας, κανα νεύρο.... κουλ!

Φιλιά σε όλες :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι!!!!!!!!!!!αλοχα!!!!!!!!!!!

συμπεθερα μουυυυυυυυυυυυυ που εισαι μαρη?????? παραλιγο θα βρισκαμε αλλη νυφη! με το ζορι τον κραταγα τον δον ζουαν!!! καλως ηρθατε κ παλι σπιτακι σας κοπελα μου!! καλη αρχη κ με τον παιδικο κ ελπιζω να το παρει πολυ κουλ η νυφουλα μου!δωστης κ ενα φιλι!!

Πασχαλιτσα χαρηκα παρα πολυ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε αντε δευτερο σπορακι!!!!!! ευχομαι μια τελειωμηνη εγκυμοσυνη με ενα υγιες σπορακι!!!!! συγχαρητηρια βρε κοριτσι!!φιλακια πολλα!!

Κατερινα κανεις βουτιες τωρα εσυ....τυχερη!!!!!!!

Καγκουρουλα η Αγγελικη ειναι υπεροχη!!!

Νασια πως τα πας με την ζεστη ζουζουνα μου? παλευεις??? με τον αντρα σου καλυτερα??? οσο για τα μαγικα ασε!!! απορω πραγματικα πως γινεται αυτο οπως κ με τις καλτσες το ιδιο..αφου μαζι τις φοραμε κ τις βαζουμε για πλυσιμο πως καταληγει μονο μια για απλωμα οεο??? χρονια εχω αυτη την απορια!!!

Πατσυ μια χαρα τα πας!!! ορκαλια εισαι το ξερεις ε?? λιιιιγο ακομα κ με εφτασες!!!! καλα ρε πας καλα??? κανε διαιτα βρε χαζο τι περνεις συνεχεια βαρος?? με ζηλευεις?? μην ζηλευεις τετοια πραγματα!!εγω εχασα 2 κιλα κ κανω λες κ εχασα 20!! τοσα θελω να χασω για να κανω δευτερο νινακι!! προσεχε δεν σου κανω πλακα ειναι πολλα τα κιλα σου κ στο λεω που ηδη ξερεις πως ειμαι υπερβαρη δεν μιλαω εκ του ασφαλους! κανε κατι!!!!!

Γιωτακο που εισαι βρε κοιλιτσα εσυ?? πως τα περνας?? εχετε τρελαθει στα μπανια???

Ολια καθε αρχη κ δυσκολη κοπελα μου!! υπομονη!!!

Χρυσα μου τελεια εξελιξη η Βασιλικη σας!! μια χαρα κοριτσαρος!!!

εμενα ο βασιλης ειναι ενα σουπερ ντουπερ μαμουνι που δεν σταματαει πουθενα!! ενιοτε μας κανει κ λιγο ξεφτιλα σε διαφορα μερη οπως σημερα στο σουπερ για παραδειγμα που ηθελε ντε κ καλα να πιασει τα ψαρια απο το ψαραδικο κ ουρλιαζε σαν τρελος!!! τεσπα να ναι καλα το μαναρι μου ολα φασεις ειναι κ περνανε!!

εγω κοριτσια οταν ημουν 18 μηνων ειχα κοψει ακομα κ την βραδυνη πανα ημουν εξελιγμενο μοντελο! ο μικρος μου ομως εμενα ουτε καν λεει ποτε τα κανει κ οταν το ''παρουμε μυρωδια'' γινεται πολεμος να αλλαξουμε πανα...θα αργησει ακομα ειμαι σιγουρη..ετσι κ ο μπαμπας του σε ολα ειχε καθυστερήση ετσι κ ο μικριτος μας!!

αντε σεντονακι αφησα παλι πισω μου!! φιλακια πολλα σε ολες κ σε οσες ξεχασα ακομα πιο πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

σιδέρωσα τρια πληντύρια και πριν πέσω για ύπνο είπα να πω ένα γεια

ολο και περισσότερα από τα χριστουγενιατικά μωράκια μας θα αποκτήσουν αδερφάκια τι τέλεια νέα

Πασχαλάκι και πάλι συγχαρητήρια και όλα να σου πάνε καλά μέχρι το τέλος!

Περιμένουμε νέα απο σένα και την Εύα

Νάσια πως είσαι όντως πέρασε ο καιρός λίγο σου έμεινε τα δοντάκια θέλουν προσοχή στις εγκυμοσύνες

Μάγδα πως τα πήγε η Μαρκέλλα στον παιδικό προσαρμόζετε εύκολα πόσες ώρες θα την αφήνεις εκεί?

Σκεφτόμουνα και εγώ για παιδικό φέτος αλλά είπαμε να την κρατήσουμε άλλη μια χρονια και να πάει από του χρόνου είναι που δεν ξέρω και εγώ αν θα δουλεύω απο την καινούρια χρονια μιας και η σύμβασή μου λήγει τον Δεκέμβριο

Καλό βράδυ φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουσκωμαμαδες γεια σας...πασχαλακι μου και απο δω συγχαρητηρια,με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιρφιρου εχασα μανι μανι 4 κιλα.ειμαι 82..ειδες?το βαλα σκοπο και δεν τρωω.που και που κανω καμια αταξια αλλα δεν βαζω ευτυχως

τα νεα ασχημα.κλεισανε τα φρουτακια βαση νεου νομου και μειναμε χωρις δουλεια.οπως ξερετε δεν εχουμε κ δικο μας σπιτι και τωρα τεραστιο δραμα.εγω ψαχνω.ο κωστας ευτυχως που ειναι υπευθυνος κ του λενε να πηγαινει καθε μερα να ανοιγει τυο μαγαζι με μια κοπελα σαν καφε.αλλα απο μερα σε μερα ισως να το κοψουν αυτο.δρμα.α

οποτε βγηκα σε αναζητηση εργασιας και ο θεος βοηθος

νασια χουντινι μεγαλος κ ο πετρος.τα πεταει ολα στα σκουπιδια.και αμα δεν παρεις χαμπαρι χαιρετα ου τον πλατανο.

το ποδι μου χαλια.ποναει.μου μουδιαζουν και τα ακρα και φυσικα φβαμαι για σκληρυνση κατα πλακας.ελπιζω να πεφτω π[αλι εξω.τι θελω κ διαβαζω τα συμπτωματα στο ιντερνετ?

φιλια σε ολες,στα μωρακια σας και στα σπορακια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!!!!!!!!

Πασχαλάκι μου υπέροχα νέααααααα!!!! Σου ευχήθηκα και στο ποστάκι σου, θα σου τα πώ κι από εδώ.....εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχεις μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!! Η Μαμία μου θα αποκτήσει κουνιαδάκι.... :lol: τί καλά!!!!!!! Με το καλό κουκλίτσα μου και να προσέχεις!!!!!!!!

Πατσουλίνι μου γιατί βρε καλό μου ταλαιπωρείς έτσι τον εαυτό σου?????? Που την ξετρύπωσες την σκλήρυνση κατά πλάκας??????? Δηλαδή από όλα τα εντελώς απλά και ακίνδυνα που μπορεί να συμβαίνουν εσύ πήγες κατευθείαν στην σκλήρυνση???????? Δεν παίζεσαι με τίποτα...στο ξαναείπα!!!! Όσο για τα κιλά..άσε δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι πώς θα τα χάσω μετά την γέννα, παρόλο που μέχρι εδώ έχω βάλει 10, ελπίζω ότι δεν θα "χτυπήσω" το νούμερο που έβαλα στην Μαμία (21 δηλαδή!!! :o )

Κανγκουράκι μου τρία πλυντήρια στις 11μιση το βράδυ??????? Πωπω...μόνο που το σκέφτηκα έγινα πτώμα!!!!!!!!!

Σοφάκι μου δεν την παλεύω άλλο μ'αυτή τη ζέστη....είμαι έτοιμη να παραδώσω το πνεύμα φέτος!!!!!!! Με τέτοια προπόνηση νομίζω ότι μπορώ να πάω και στο Γιοχάνεσμπουργκ διακοπές...... :lol: Το καλό είναι ότι από τη μια η εγκυμοσύνη, από την άλλη η σάουνα κάθε μέρα έχω φτιάξει ένα δερματάκι.....μούρλια!!!!!!!!!!!!!! Πέθανα στο γέλιο με το καλτσοπαράδειγμα :lol: πόσο δίκιο έχεις!!!!!!!!! Μα πού εξαφανίζονται τελικά????? Ααααα τώρα που το θυμήθηκα......έκοψες τα μαλλιά σου????? Στις φωτος τα είδα κοντά ή ήταν απλά μαζεμένα?????? Θηριάκι κι ο Βασίλης.......να κάνουνε παρέα με την Μαμία να γκρεμίσουν το σύμπαν.......

Μαγδούλα πώς τον πήρε τελικά τον παιδικό η Μαρκελλίτσα?????? Εδώ πρέπει να έχουν κόψει την πάνα για να τα δεχτούν.....

Εχθές είχαμε παιδίατρο, έκανε δύο εμβόλια το κοριτσάκι μου....έκλαψε λίγο (για κανένα λεπτάκι) και μετά το ξεπέρασε!!!! Αλλά με στεναχώρεσε γιατί έχασε 160 γμρ. και στο ύψος τα ίδια με τον προηγούμενο μήνα, 89 εκατοστά....ρώτησα την παιδίατρο αν είναι ανησυχητικό που έχασε βάρος και μου είπε ότι στην ηλικία της δεν παίζει ρόλο επιπλέον είναι καλοκαίρι και δεν καλοτρώει, άσε που τρέχει πάνω κάτω σαν την παλαβή όλη την ώρα.....Δεν ξέρω αγχώθηκα λίγο....εσείς τί λέτε??????

Όσο για τα δόντια, εχθές πήγα οδοντίατρο και μου έβαλε προσωρινό σφράγισμα στο ένα σπασμένο.......μέχρι τις 12 την νύχτα έκλαιγα από τον πόνο, ούτε τα παυσίπονα δεν με ανακούφιζαν.....σήμερα είμαι λίγο καλύτερα!!!!!!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...