Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

βοηθεια.δεν ειμαι κλαλα.θυμαστε που επαιζε το ματι μου παρα πολυ καιρο?ε τωρα μουδιασε το μαγουλο μου.το ξαναπαθα προσφατα.κ λεει στο ιντερνετ οτι ειναι συμπτωματα σκληρυνση κατα πλακας.φυσικα εχω χεστει.γεια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανουλίτσες!

Πως περάσατε το σαββατοκύριακο εμείς καλά είχαμε πάει στο χωριο της μαμάς μου. Πήγαμε και με τη μικρή στη θάλασσα, έκανε το μπανάκι της και μετά έπαιζε έξω με τα κουβαδάκια της εγώ βέβαια δεν μπήκα γιατι έχω ακόμα αίμα αλλά τη χάζευα τόσο πολύ. Θα την κρατήσουν οι γονείς μου όλη τη βδομάδα εκεί και θα πάμε πάλι την Παρασκευή. Να δω πως θα περάσει η βδομάδα, μου φαίνεται θα το ρίξω στς δουλειες στο σπίτι.

Ευάκι καιρό είχες να μας πεις τα νέα σου όλα καλά με ην Αναστασία σήμερα. Συναντηθήκατε με τη Χρύσα?

Απο λεξούλες και η Αγγελικη όλο και περισσότερες λέει και προσπαθεί να πει κάθε μια καινούρια που ακούει. Την έμαθαν να με φωνάζει και "μανα" και έχει πολύ γέλιο όπως το λέει.

Πάτσυ τι είναι αυτά που διαβάζεις πάλι. Μην ανχώνεσαι τίποτα δεν θα είναι μην κάνεις άσχημες σκέψεις!

Κοριτσάκια αυτά τα νεάκια μας φιλια σε όλες 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπηκα λιγο να σας πω τα νεα μας!!!!!ειμαστε 83εκ και 11.880κιλα!!!!!!

σημερα καναμε το εμβολιο της υπατιτιδας α και αυτο που σας ειχα πει για τη μικρη δεν ειναι τιποτα.ενας λεμφαδενας ειναι που μαλλον θα φυγει μονος του.της καναμε και υπερηχο.το ταλαιπωρησαμε σημερα το κοριτσακι μου..... :roll:

την κυριακη τελικα δεν καταφεραμε να συναντηθουμε αλλα αν μπορειτε εγω την πεμπτη θα ανεβω αθηνα για να φυγω για αμοργο.αν εχετε χρονο πειτε μου να ανεβω νωριτερα να παμε για καφεδακι!!!!! ;)

πατσυ,μπλλλλλλλλλλλλλλλλλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σφυριξε χαρουμενα μπορεις!!!!!!!!!!!!!!δες τη φωτεινη πλευρα της ζωης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

κανγκουρακι,δε σου φαινεται αιωνας οσο λειπει η μικρη?????εγω ουτε μιση ωρα δεν αντεχω!!!!! :lol::lol:

περιμενω να μου πειτε για συναντηση!!!!φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μουυυυυυυυ

δεν σας εχω ξεχασει καθε μερα διαβαζω αλλα σερνομαι απο την κουραση οπως κ τωρα...

ειχαμε κ εμεις παιδιατρο σημερα το θυριακι μου πηγε 14 κιλα κ 88 ποντους να το γραψω απο τωρα NBA??? :mrgreen:

η Δημητρα που ειναι να ανυσηχησω???Νασια την εχεις παρει κανενα τηλ???

ειστε ολες καλα?????

Ευακο κ εμεις εχουμε εναν λεμφαδενα πρισμενο στον λαιμο εδω κ αρκετους μηνες που δεν λεει να φυγει...

παω να ξαπλωσω ειμαι πραγματικα πολυ κουρασμενη...σας φιλω αγαπουλες!!!!!

Πατσυ για ολα φταιει ο καλος σου καρδια μου αλλα μεχρι να στον βρουν που ειναι αυτα θα τραβας... :P

Κατερινακι μου παρε τηλ μου ελειψες ρεεεεεε

φιλακια πολλααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας και απο μενα!!Μπηκα στα γρηγορα να δω λιγο τα νεα σας...Εμεις τα ιδια .Σαββατο πηγαμε σε ενα πανηγυρι και ο καημενουλης μου οταν γυρισαμε δεν εβαλα ταμπλετα στο σπιτι και το πρωι ειχε κατι τεραστια τσιμπηματα..Φοβηθηκα γιατι ηταν πολυ μεγαλα ..Τελικα του εβαζα φουσικορ αλοιφη πηρα και την παιδιατρο και μου ειπε να του δωσω λιγο φενιστιλ σιροπι..Ευτυχως αρχισαν να υποχωρουν ..Εμεις αυριο εχουμε παιδιατρο για εμβολιο και μετρηση..

Ευακι μια χαρα η μικρη .Ευτυχως ολα καλα με την εξεταση...

Νασια ποτιδαια εχουν σπιτι οι δικοι μου αλλα το καλοκαιρι πανε Μολα καλυβα οπου εχουμε και μεις εξοχικο εκει .Μολα καλυβα θα ειμαι απο 1 μεχρι 15 Αυγουστου αμα βολεψει να βρεθουμε..

Πατσυ μου τι επαθες παλι ?Ολο το κακο σκεφτεσαι ..Δεν ειναι τιποτα και μη ψαχνεις στο ιντερνετ ....Ελπιζω να σαι καλυτερα ..

Χρυσουλινι οι κουκλες σου τι κανουν????

Γιωτα τι κανει το μπεμπε ???Κανε φυτικη βαφη ..Και ο δικος μου ο γιατρος μου ειχε πει οτι μετα το πρωτο τριμηνο μπορεις ...

Αχ κοριτσια πολυ ζεστη και μαλλον και αυτο το σαβ.κο θα ειμαστε θεσσαλονικη γιατι εγω καθομαι αλλα ο αντρας μου δουλευει νυχτα...Δεν τη παλευω με τη ζεστη ..Ασε που δεν εχω κανει ουτε ενα μπανιο.Ειμαι ασπρη σαν το γαλα.....

Αυτα φιλια πολλα σε ολες και καλο βραδυ !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια...τι κανετε?τελικα το μουδιασμα στο μαγουλοματο εμεινε δυο μερες κ εφυγε...περιεργα πραγματα.απο χτες ξανα το εντερο.ελεος.κουραστηκα πολυ με ολα αυτα.

χτες πηγαμε καλλιθεα,ταβερνουλα,φαγακι,παγωτακια..θαλασσα υπεροχη,ζεστη..πολυ καλα περασαμε.αλλα γυρισαμε κ η ζεστη αληθεια δεν παλευεται.κ επειδη ακομα βηχω,ναι ακομα παρα τις αντιβιωσεις,εισπνεομανε και σινγκουλερ που μου δωσε ο πνευμονολογος,τεσπα και δεν αναβω ανεμιστηρα καθολου ,ουτε ρευμα κανω κ σκαω σαν ποντικι..

βικακι πρεπει να μιλησουμε....

ευακι κι εγω εχω απ τον νοεμβριο λεμφαδενα.και της ξαδερφης μου ο γιος..που τον εχετε κ ποσο??

εχω γινει ειδικη δυστυχως..

εσεις ολα καλα ρε κοριτσια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες!!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε????? Εγώ λιώνω από την ζέστη......δεν έχω κλιματιστικό και την παλεύω με ένα ανεμιστήρα!!!

Προχθές πήγαμε παιδίατρο για εμβόλιο (μας έκανε τσουμ....έτσι λέει η Μαμία μου), είμαστε 12.500 κιλά και 89 εκατοστά!!!!!!!!! Μπασκετμπολίστρια και η δικιά μου :lol::lol::lol: ευτυχώς το παιδί δεν έμοιασε σε μένα που είμαι "πρώτο μπόι" (1.67 με το ζόρι!!!!!!!!!!)

Πάτσυ μου όσο περισσότερο ασχολείσαι με τις αρρώστιες τόσο πιο πολύ σε κυνηγάνε.......ξεκόλλα και θα βρείς την υγειά σου!!!!!!!!!!!

Όλια τί βάζεις στον μικρό για τα κουνούπια???? Τον πασαλείβεις με κάτι για να μην τον τσιμπάνε???? Γιατί και την Μαμία κατακαίνουρια της τα έκαναν τα ποδαράκια της τα σκατοκούνουπα!!!

Σοφάκι μου πότε θα ξεκουραστείς εσύ?????? Η Δήμητρα ξεκίνησε δουλειά στον Δήμο γι'αυτό χάθηκε......μιλάμε συχνά στο τηλέφωνο αλλά έχουμε καιρό να βρεθούμε, πάντως είναι καλά κι αυτή και ο Θανούλης!!!

Ευάκι μου τέλος καλό όλα καλά ε???? Είδες που ήταν αδενάκι τελικά????? Έχουν πολλά τέτοια, σε διάφορα σημεία.....στο λαιμό δεξιά κι αριστερά και πίσω από το κεφαλάκι έχει και η Μαμία, όταν τα πρωτοείδα έπαθα πανικό αλλά τελικά δεν είναι τίποτα και ακόμα δεν έχουν φύγει......όταν είναι αρρωστούλα λίγο πρήζονται και μετά επανέρχονται! Χαίρομαι πολύ που το Αναστασάκι είναι μια χαρούλα!!!!!!!!!!

Κανγκουράκι πώς τα πέρασε η Αγγελικούλα στους παππούδες?????? Έκανε μπανάκια?????

Η συμπεθερούλα μου χάθηκε.........φιλάκια στον Μακούλη!!!!!!!!!!!

Χρυσουλίνι μου τί κάνουν οι κουκλίτσες σου??????

Μπουρεκάκι μου τον έκανες τον β' επιπέδου??????

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

Ευακι μου ειδες που δεν ειναι τιποτα και αγχωθηκες;;ειχε και ο Γιωργος μου εναν αδενα στον λαιμο και εφυγε μονος του,μια χαρα η κοπελα μου!!!!

Νασια 89 ποντους;;; :o:o μοντελο θα γινει η Μαμια μας φτου φτου και για κοριτσι πολυ υψος και τα κιλα της νταρντανογυναικαρααααα!!!!!! :lol::lol: μπραβοοοοο

Σοφακι για τον Βασιλακη τι να πω θηριο το παιδι μα τι εχει αυτο το γαλα σου πια!!!!θα σε παρω καποια στιγμη συνεχεια τρεχουμε εξω και εχω και κοσμο και δεν προλαβα να σε παρω και εγω σε πεθυμησα

Ολια εμεις μεχρι στιγμης ευτυχως δεν εχουμε κουνουπια ακομα,εσυ τι μετρησεις να μας πεις ενα μετρο θα εφταε ο Νικολας :o:D

Πατσυ σκεψου θετικα και μη ψαχνεις στο ιντερνετ κακο σου κανει

εμεις τα ιδια σε δυο μερες τελειωνει και ο αντρας μου επιτελους και να κλεισουμε και για διακοπες λεμε για Παργα-Πρεβεζα ,μονο να ειναι η παραλια διπλα στο σπιτι που θα βρουμε θελω, δεν μπορω αλλη ταλαιπωρια θα ψοφησουμε που θα ψοφησουμε παλι με τα παιδια τουλαχιστον να μην εχουμε κι αλλη κουραση περα δωθε

η Μαγδα που χαθηκε ρε κοριτσια;;;και η Λεμον;;;

πολλα φιλια σε ολες τις μανουλες και στα ζουζουνακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου

καλε τι ύψη είναι αυτά που έχουν τα παιδάκια σας, μπασκετμπολίστες και μοντέλα μου φαίνεται η νέα γενια. Η παιδίατρος μου είχε πει οτι αν διπλασιάσεις το ύψος που έχουν όταν είναι 18 μηνών βρίσκεις το ύψος που θα έχουν όταν ενηλικιωθούν. Η Αγγελική μου πάντως ήταν 83 πόντους οπότε καριέρα μοντέλου δεν θα κάνουμε :lol::lol::lol:

Ευάκι μια χαρά η Αναστασία δεν ήταν τίποτα. Δεν τα καταφέραμε να σε δούμε, ελπίζω την άλλη φορά που θα έρθεις.

Σοφάκι μας ελλειψες!

Νάσια πως τα πας με τη ζέστη η μπεμπούλα κλωτσάει?

Κατερίνα είναι ωραίο το Ιονιο έχει μεγάλες και αμμώδεις παραλίες κι προς Πρέβεζα Πάργα σίγουρα θα βρείτε κάτι όπως το θες έχει πολλά παραθαλάσσια μέρη για οικογενειακές διακοπές.

Εγώ ανυπομονώ να φύγω σε καμια ώρα απο τη δουλεια και να πάω να δω το κοριτσάκι μου, μου έχει λειψει τόσο πολύ, θα κάνουμε και τα μπανάκια μας αυριο και μεθαύριο.

Τα φιλια μου σε όλες!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και απο μενα.Εχθες καναμε και μεις εμβολιο .Ευτυχως δεν εκλαψε πολυ..Λοιπον το γιγαντακι μου εφτασε στα 14 κιλα και 92,5 ποντους...Συγουρα θα γινει και μενα μπασκεμπολιστας..

Πολυ ζεστη ρε κοριτσια και δεν θα παμε παλι θαλασσα γιατι ο αντρας μου δουλευει νυχτα...

Νασια πως την παλευεις μονο με τον ανεμιστηρα?????Και η Μαμια μια χαρα ειναι ..Μπασκεμπολιστρια θα γινει μαζι με τον Νικολακη...

Κατερινακι πολυ ωραια η Παργα .Εχει ωραιες παραλιες....εχω παει και περασα πολυ ωραια..

Σοφακι φιλια στον Βασιλακο ...Και αυτος γιγαντακι ειναι ....

Πατσουλινι ελπιζω να σαι καλυτερα...

Κανγκουρακι πως εισαι ??Ελπιζω καλυτερα..

Αυτα απο μας καλο σαββατοκυριακο ..Οσες πατε θαλασσα καντε και μια βουτια για μενα ....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου!!!!!!!!!!

Ζέστη πάλι σήμερα ε?????????

Έκανα μερικές δουλειές, το σφουγγάρισμα το άφησα να το κάνει ο άντρας μου το απόγευμα γιατί με πέθανε η μέση μου......τώρα θα απλώσω και δύο πλυντήρια.....

Κατερινάκι μου είδες η Μαμία μου? Σκλεναρίκοβα θα γίνει το καμάρι μου!!!! Και δεν είναι και ζουμπουρλού...βλέπω κάτι άλλα παιδάκια...Καλά να περάσετε στις διακοπές σας, έχω ακούσει ότι η Πάργα είναι όνειρο....κι εγώ θέλω να πάω κάποτε!!!!

Κανγκουράκι μου δεν την παλεύω άλλο με την ζέστη.....το σιχαίνομαι το καλοκαίρι, υποφέρω....Μια χαρά η Αγγελικούλα, κουκλίτσα είναι.....η Μαμία μου μάλλον θα γίνει ντερέκι σαν τον μπαμπά της! Γιατί αν έμοιαζε σε μένα........

Όλια μου πωπω ο Νικολάκης μας.........φτου φτου το παλικάρι μας!!!!!!!!! Πανύψηλος! Λες να κάνουν ομάδα μπάσκετ τα παιδιά μας???? Ούτε κι εγώ έκανα κανένα μπάνιο....κι ούτε θα κάνω, είμαι επιρρεπής στις λοιμώξεις οπότε δεν το ρισκάρω με τίποτα!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑς ΨΗΛΑ Ε?ΜΠΡΑΒΟ

ΠΑΡΓΑ???ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΓΩ,ΚΟΛΛΗΑ ΜΕ ΤΟ ΕΖΕΛ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ

15 Κ ΣΗΜΕΡΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες που είστε καλέ όλες φύγατε για διακοπές?

Εμείς το σαββατοκύριακο κάναμε και τις βουτιές μας, σας έχω βάλει και φώτο στην ομάδα, αλλά είχε πολύ ζέστη. [smilie=sunny.gif]

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια που εξαφανιστηκατε ολες, στις παραλιες;;;;;;

τελειωσε και ο αντρας μου το Σαββατο που περασε επιτελους αλλα για διακοπες λεμε για τελη Αυγουστου εχουμε ακομα

καναμε και το εμβολιο της ανεμοβλογιας και τα κιλα μας παραμενουν στα ιδια 11300 ,υψος βαλαμε λιγο 86 ποντους

κατα τα αλλα τα ιδια εχουμε κοσμο συνεχεια στο σπιτι ανηψια,ξαδερφια κτλ και ο Δημητρης μεσα στην τρελη χαρα να παιζει και να τρεχει στην αυλη μας

χρονια πολλα και σε οσες εχουν δικα τους προσωπα που γιορταζουν σημερα

να περνατε καλα και πολλα φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζεστη.........

γυρισαμε απο καλλιθεα..αλλα εδω παλι ΖΕΣΤΗ

11 και σημερα

πηγαμε χτες σε αλλεργιολογο.μαλακας ηταν

πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω ρε κορίτσια Αφρική καταντήσαμε!!!!!!!!!

Ταχα μου θα δρόσιζε εδώ σε μας στα βόρεια........μούφαααααααααα!!!!!! Το σπίτι μέσα είναι σάουνα.....απορώ πώς κοιμάται η Μαμία μου, το κοριτσάκι μου!!!!!!

Κατερινάκι μου μια χαρά ο Δημητράκης, ψηλός είναι κι ο δικός σου!!!!!! Μπράβο το παλικαράκι μας!!!! Τυχεροί είστε που θα πάτε και διακοπές...εμείς εδώωωωωωω, δεν υπάρχει φράγκο για τίποτα, άσε που θα δουλεύει ο δικός μου στο ξενοδοχείο μέχρι τον Οκτώβρη!!!!

Κανγκουράκι μου μία γλύκα είναι η Αγγελικούλα!!!!

Πάτσυ μου ξέρω έναν αλλεργιολόγο πάρα πολύ καλό στην Θεσ/νίκη, Χρυσανθόπουλο τον λένε, έχει ιατρείο στην Αγίας Σοφίας.....σου τον συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!! Είναι όμως κομματάκι ακριβός, δεν ξέρω πόσα παίρνει τώρα, εγώ πήγαινα το 2003 γιατί είχα χοντρό πρόβλημα με αλλεργίες (κνίδωση, δερμογραφισμό κτλ.) και με έσωσε!!!!!!

Μήπως να βγάλω ένα ράντσο στο μπαλκόνι να κοιμηθώ απόψε??????? Θα με γαζώσουν τα κουνούπια όμως.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες,με τις μεγαλες ωρες σας γραφω!!!!!! ;) 3 τη νυχτα.... :P λοιπον,πριν λιγο γυρισαμε σπιτι και εχω λιγο υπερενταση.... :roll:

ακουστε φαση η μικρη....τι εκανε το σκατο!!!!!πηρε το κινητο μου και επαιζε....το απογευμα μπαινω φεις και βλεπω μια φωτο της ανεβασμενη...καλα λεω...τι εγινε....προφανως παταγε κουμπακια και ανεβασε μια φωτο της στο φεις γιατι στο κινητο μου εχω περασει τους κωδικους!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πολλη πλακα!!!!! :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P ευτυχως δεν ανεβασε καμια πονηρη φωτο...... :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P

οπως καταλαβαινετε ειναι λιγο αργα για να σχολιασω!!!!!! :oops: σας αγαπω και σας φιλω οοοοοοοολες!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D μακιααααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια εχω το τηλ του στη τσαντα...χαχα.ετυχε να μου το δωσει μια αλλη κοπελα που το πηρε απο μια αλλη...δηλ ποσο ακριβος να ναι?αλλα πλεον κραταω μικρο καλαθι...οχι για τις γενικες αλλεργιες,για τα μωρα...ειδωμεν.

προς το παρων 9 κ σημερα

εχω μια μερα καθυστρεηση κ εχω φρικαρει..επειδη εχω ζαλαδες...ελπιζω να μου ρθει περιοδος τωραααααααααααααααααααααααααααααααααα

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες,τι κάνετε εσείς και τα παιδάκια σας.

Εμείς μια χαρά το σαββατοκύριακο πήγαμε στο χωριο της μαμάς μου, κάναμε και τα μπανάκια μας. Η Αγγελική τρελένετε για τη θάλασσα την κυνήγαγα συνέχεια γιατι οπου έβλεπε άλλο παιδάκι με τα κουβαδάκια του έτρεχε εκεί να παίξει και άφηνε τα δικά της. Κάποια στιγμή μου φεύγει και πάει στα ποδήλατα και στα κανώ, ανεβαίνει σε ένα κανώ και ξαπλώνει μέσα :lol::lol::lol: .

Αυτές τις μέρες κόψαμε τελείως και τα αλεσμένα (το μοσχάρι βασικά είχε μείνει) οπότε τρώει πλέον ότι τρώμε και εμείς.

Δεν βλέπω πολύ κίνηση τελευταία που έχετε χαθεί όλες....

Οι εγκυούλες μας τι κάνουν?

Γιώτα όλα καλά με τη β επιπέδου αυτές τις μέρες δεν ήταν, είσαι ακόμα Αθήνα?

Νάσια όλα καλά δρόσισε πάντως λιγάκι δεν νομίζω να έχεις παράπονο

Εύα μέσα στην τεχνολογία η Αναστασία όλα τα ξέρει και τα χειρίζετε βλέπω :lol:

Πάτσυ εσύ όλα καλά ?

Φιλια μανούλες και να περνάτε καλά όσες είστε διακοπούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

τι μου κανετε;;;;

εμεις ειμαστε καλα...την παρασκευη εκανα τη β επιπεδου...ολα καλα μου ειπαν....κοριτσακι ειναι...δεν ειδαμε τσουτσουνι :lol::lol::lol:

δυστυχως ηταν να κατσω μεχρι και την τεταρτη στην αθηνα...αλλα εφυγα τη παρασκευη...λυπαμαι πολυ που για μια ακομα φορα δεν τα καταφερα να σας δω...

πολλα φιλια κοριτσια και να περνατε καλα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες μου ομορφες!!

χαθηκα αλλα ετοιμαζω τα πραγματακια μας μιας κ φευγουμε την Πεμπτη για 1 εβδομαδα παμε πρεβεζα για μπανακια!!! κανονικη mini μετακομιση κανουμε δηλαδη...

Καγκουρουλα μου μια χαρα η ζουζουνα σου! ζωηρη ζωηρη!! εμενα ακομα αλεσμενα τρωει κανω καθημερινες προσπαθειες για μη αλεσμενα αλλα δεν πιανουν τοπο ακομα..που θα παει θα το κατακτησουμε κ αυτο! :?

Γιωτου ερχεται η μονακριβη η υπναρου!!!!!!!!!!!!!!αντε μια χαρα!!!! :D

Κατερινα μια χαρα ειναι αγαπη μου ο μητσακος σου!!! αντε καποια στιγμη να βρεθουμε..μολις επιστρεψουμε θα κανονισουμε μονοημερη στανταρ! θα μιλησουμε.. ;)

Ευα μπλλλλλλλλλλλλ κ αγαπη πολυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πατσυ τι να πω τωρα για σενα???? δεν ξερω ασε με να το σκεφτω.... :-\

Νασια μου δεν εχεις καμια μεθοδο ψυξης στο σπιτακι σας?? εστω ανεμιστηρα? κατι κανει κ αυτος απο το καθολου!

ο μικριτος μου κοριτσια μου ειναι σουπερ σκατεμενος...το μουτρακι του ειναι χαλια επαιζε κυνηγητο με τον Κωστη κ επεσε με φορα στην γωνια του τοιχου με αποτεσμα ενα σουπερ χτυπημα-μελανια στο μαγουλο κ εχτες στην γιαγια του που πηγαμε για φαγητο εκανε κουνια εχει μια παρα πολυ χαμηλη κ πηγε να κατεβει μονος του κ δεν τον προλαβα η αχρηστη ενω ηταν μπροστα στα ποδια μου κ επεσε με το μουτρακι κατω κ εσκισε τα χειλακια του παλι κ πανω κ κατω...εχει ενα μουτρακι χαλια τον κοιταω κ στεναχωριεμαι..μεχρι εκει να ειναι το κακο λεω...ο ξανθουλης μου... :(:(

εχω κανει μια λιστα ναααα με το συμπαθειο κ κατεβασα βαλιτσες σημερα να τις φτιαξω αυριο κ την τεταρτη να φορτωσουμε το αμαξι γιατι πεμπτη πρωι μολις ξυπνησει φευγουμε... ειπαμε να κανουμε κ προσπαθειες εκει μπας κ καταφερουμε επειδη θα ειναι εκτος ρουτινας κλπ μηπως καταφερουμε να τον κοιμιζουμε βολταρωντας στο καροτσι με ζεστο γαλα στο ποτηρακι του κ μαθει να κοιμαται χωρις στηθος...ειναι απελπιστικα βυζακιας κ ο Κωστης ειναι σιγουρος πως δεν θα βγει κατι αλλα ελπιζω μπας και....

σκεφτηκα Πατσουλιό!!!! σ'αγαπαω μωρη άρρωστη!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

παω μπας κ προλαβω να δω φωτο απο την Αγγελικουλα της καγκουρουλας μας...

φιλακια πολλααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε σοφακι.ειπα κι εγω δεν θα μου πεις?κι εγω σε αγαπω και καλες διακοπες να εχουμε.θα τα πουμε τωρα σε πολυ καιρο γιατι εσυ φευγεις τωρα εγω πολυ σε 6 και σημερα.μην νομιζεις οτι θα πετυχεις κατι.σαν το βυζι δεν εχει.εμενα ο πετρος τωρα πινει γαλα απο το βυζι και μου χαιδευει το αλλο κ του τραβαω το χερι .χαχαχα.αμαν μωρε ο μπιλακος τι επαθε...παει το μουτρι του ε?δεν πειραζει θα περασει γρηγορα..μου θυμισες την μαμα μου ποτυ καποτε εσπασα το δοντι μου και ηταν μισο και ολο με κοιτουσε κ εκλαιγε...

εμεις κοριτσια δεν γουσταρουμε την αμμο.χαχα.ο γιος μου ειναι σιχασιαρης.μην τυχον τον αφησουμε κατω.σε αντιθεση με την μπουμπου..

γιωτου αντε κ κορη με την βουλα ε?καιρος ηταν..

εγω εχει 3 μερες που του δινω λιγο λιγο αυγο και μεχρι τωρα παει καλα.αν κ ειναι πολυ η μικρη ποσοτητα..

αυτα τα νεα.εγω ειμαι καλα.ποναει το εντερακι και σημερα εκλεισα ραντεβου για 29 αυγουτου με τον γαστρεντερολογο .λεω να καω επιτελους αυτην την κολονοσκοπηση να δω τι τρεχει με βαρια καρδια βεβαια.αλα καποτε να τελειωσει αυτο το ερωτηματικο.κατα τα αλλα καλα.σιγα σιγα κ εμεις ετοιμαζομαστε για την μινι μετακομισηι που λεει κ ο φιρφιρικος...φιλια πολλλα απο μενα κ εζελ στα καγκελα..

αληθεια εσεις πιστευετε στις προφητειεες του παισιου?που λεει αυγουστο θα μας κανουν ντου οι τυρκοι αλλα θα μας σωσουν οιρ ωσοι?'

ολια..χρονια πολλα κοριτσι μου..να σε χαιρομαστε.(αραγε το πετυχα αυτην την φορα)?

φιλια σε ολες.μαλακοντα εισαι τρομπα..μπε4εεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου φευγω αυριο!!! αν εχει νετ εκει ισως μπω αν οχι τα λεμε σε μια εβδομαδα παλι!

φιλακια πολλαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

Σοφακι μου σε περιμενω κοπελα μου οταν γυρισετε να το κανονισουμε οπωσδηποτε χαιρομαι πολυ που επιτελους θα τα πουμε και απο κοντα,να περασετε καλα στις διακοπουλες σας και κανε ενα μακροβουτι και για μενα :lol::lol: και να μην στεναχωριεσαι για το μουτρακι του αφου δεν χτυπησε πολυ παλι καλα μπροστα στα ματια μας πεφτουν και χτυπανε τι να κανουμε;;και εμενα χθες επεσε ο Γιωργος με το ποδηλατο χαλια τα μουτρακια μας ασε..............!!!!

Γιωτου χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με την β επιπεδου,αφου δεν ειδατε τσουτσουνι τωρα πια ειναι σιγουρη η μπουμπου με το καλο!!!!

Ευακο οταν μπορεσεις παρε τηλ να τα πουμε και μην πεφτεις εεε!!!!πολλα φιλια στη μικρη χακερ!!!!

Πατσυ ολα καλα θα ειναι με το εντερο σου μη σκεφτεσαι αρνητικα,σιχενεται ο Πετρακης την αμμο ε;;ο δικος μου παλι τρελενεται εχω αμμο στο σπιτι και στην κυριολεξια βουταει μεσα οταν τον ξεντυνω ακομα και μεσα στην πανα του φουλ η αμμος,στην παραλια θα τρελαθει

δεν θυμαμαι κατι αλλο πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λα ρε κατρινακι..καλξη φαση η αμμος...ο περος κανει οχι οχι το κεφαλι του κ μαζευει τα ποδαρακια του μην τυχον κ τον αφησουμε εκει.χαχαχ

εξελιξεις τρελες στον εζελ.τρελαινομαιιιιιιιιι.

4 κ σημερα.φιλια καληνχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...