Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Ό9


Recommended Posts

Γειά σας κοριτσάκια μου!!!!!!

Κανγκουράκι μου τί να πώ.....στεναχωρέθηκα πάρα πολύ με τα νέα σου...πολύ κρίμα γμτ!!!!!

Συμπεθερούλα μου τί ήταν αυτό που έπαθε ο Μακούλης????? Πωπω φρίκη!!!! Δεν τα γλιτώσατε τα ράμματα αυτή τη φορά ε? Κι εγώ τα φοβάμαι πάρα πολύ τα πεσίματα που κάνουν γιατί πέφτουν πολύ άγαρμπα.....πονάει ο καημένος ε? Λογικό είναι αφού έκανε ράμματα! Και η Μαρία μου τώρα τελευταία τρώει άσχημες σαβούρντες, προχθές το πρωί έπεσε από την καρέκλα έξω στο μπαλκόνι κι έκανε ένα τεράστιο καρούμπαλο στο κούτελο και το ίδιο βράδυ έπεσε από το κρεβάτι μας, χτύπησε τα χειλάκια της και τουμπάνιασαν αλλά ευτυχώς δεν χρειάστηκαν ράμματα. Και τις δύο φορές υποτίθεται ότι την πρόσεχε ο άντρας μου αλλά.......να περνάνε μόνο!!!! Μην στεναχωριέσαι καλό μου.....μέχρι να μεγαλώσει ούτε που θα το θυμάται!!!!! Να του δώσεις ένα μεγάαααααααλο φιλί από μας!

Πάτσυ στο Παλιούρι θα λιάζεις την κορμάρα σου? Να' ρθω κι εγώ να απλώωωωωωσω την κοιλούμπα μου.......Άντε καλές διακοπές, να ξεκουραστείς λίγο και να μην σκέφτεσαι τις αρρώστιες!

Σοφάκι μου κούκλος ο Βασιλάκης!!!! Και πώς μεγάλωσε....απίστευτο μου φαίνεται που μεγαλώνουν τόσο γρήγορα, σαν χθές μου φαίνεται που ήταν μια σταλίτσα!!!!!! Κι εγώ με το ζόρι κάνω δουλειές μέσα στο σπίτι όταν είναι εδώ και η Μαμία.....δεν μ'αφήνει να κάνω τίποτα....όλο τρέχει από πίσω μου, την κακομοίρα την έχω πάρει σβάρνα κάμποσες φορές!

Βικάκι μου Σικάγο γίναμε ε? Πως πάει ο Αντωνάκης?

Κατερινάκι μου εγώ την σιχαίνομαι την ζέστη και όπως καταλαβαίνεις έχω βρεί τη χαρά μου τώρα που έχει δροσιά! Η Δημητρούλα ξεκίνησε δουλειά στον Δήμο γι'αυτό δεν μπαίνει τώρα, καλά είναι κι αυτή και ο Θανούλης, μιλάμε σχεδόν καθημερινά στο τηλέφωνο....

Γιωτάκι μου φιλιά.....

Σήμερα θα πάω στον γιατρό μου να δεί τις εξετάσεις μου και να κάνω κι έναν υπέρηχο, έχω να πάω ενάμιση μήνα...

Φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατερινακι πολυ στεναχωρεθηκα....τι να σου πω....το εχω περασει και ξερω πως ειναι...εκει που κανεις ονειρα και λες θα κανω εκεινο θα κανω το αλλο γκρεμιζονται ολα σε μια στιγμη....τεσπα....ευχομαι να το ξεπερασεις γρηγορα...και θα ερθει και αλλο μπεμπε....

πατσυ να χαιρεσαι τον πετραν...να ειναι καλοτυχος....χαρηκα που ειστε καλυτερα...

σοφακι τελειες οι βολτες στο ποταμι....οσο για τη μικρη ελπιζω ο θεος αφου πρωτα την κανει γερη να την κανει και ησυχη και υπναρου σαν τη μαμα της :roll::lol::lol::lol:

πασχαλακι μου φανταζομαι λαχταρα...και μεις πριν 2 μηνες τρεχαμε για ραμματα στη γλωσσα του μικρου...ασε δε σου περιγραφω χαλια....τα φιλια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΑ ΝΕΑ.ΕΙΠΑΜΕ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΚΑΚΑ..

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

ΠΑΣ ΜΟΥ ΑΜΑΝ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΥΤΟΣ Ο ΜΑΚΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ ΜΟΥ ΘΑ ΛΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΑΡΓΕΙ ΑΚΟΜΑ Η 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.

ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΠΑΛΙ.ΓΡΡΡΡ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου φανταζομαι ποσο χαλια κ στεναχωρημενη αισθανεσαι απλα αν εστω κ λιγο σε παρηγορει να σκεφτεσαι πως λενε οτι οταν ''φευγουν'' τα εμβυακια μας ειναι επειδη ειναι πολυ πιθανον να ειχαν καποια πολυ πολυ σοβαρη ασθενεια οποτε ετσι ειναι καλυτερα καμια φορα η φυση μας ξερει καλυτερα απο εμας τι πρεπει να κανει...λυπαμαι πολυ πραγματικα... :(

Πασχλιτσα μου τι περασε ο καημενος..κ εσυ τι αγχος κ στεναχωρια..πω πω...κ εμενα οταν εσκισε τα χειλακια του το αγχος μου ηταν μεχρι να σταματησει το αιμα να δω μηπως χρειαζεται ραματα...α ρε γαμωτο χιλια ματια να εχεις παλι δεν φτανουν το κακο θα γινει..περαστικα του να ειναι ρε κοριτσι κ να ειναι η πρωτη κ η τελευταια φορα...

Νασια πες μας τα νεα σου απο τον υπερηχο αγαπη...

ευχαριστω κοριτσια μου για τα καλα σας λογια να ειστε ολες καλα...

ορκαλια δεν σε σχολιαζω γιατι στεναχωρηθηκα με τα κοριτσια...να πας να φας ρε...

φιλακια πολλα...κ αλλο κακο να μην ακουσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου λυπαμαι πολυ,το ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περνας κοπελα μου,ευχομαι συντομα να ξαναγεμισει η κοιλιτσα σου,μην στεναχωριεσαι ολα θα περασουν,σου στελνω μια αγκαλια!!!!

Πασχαλια περαστικα στον Μακη,φανταζομαι τι λαχταρα θα περασες,το καημενουλι οσο σκεφτομαι τα αιματα...........ο καημενουλης τι τρομαρα πηρε,τους μεγαλους τους εχουμε ραψει κι εμεις και ξερω πως ειναι αστα να παει,ο Θεος να τα φυλαει τα παιδακια μας

Πατσυ χρονια πολλα στον Πετρακη σου να τον χαιρεσε,υγεια θα σου πω και τιποτα αλλο!!!!

καλο βραδυ κοριτσια και ελπιζω να ακουμε μονο καλα νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!! Καλό μήνα!!!!!!!!!!!!!

Κανγκουράκι μου πώς είσαι????????

Συμπεθερούλα μου πώς είναι ο Μάκης??????

Πάτσυ μου 1η Αυγούστου αρχίζουν οι διακοπές σας? Ένας μήνας είναι θα περάσει...και μετά.....αρακλαντάν και άγιος ο Θεός!!!!!

Σοφάκι μου όλα καλά με τον γιατρό εχθές...η μπεμπίκα έφτασε τα 580 γρμ.......γυναικάρα!!!!!! :lol:

Κατερινάκι μου φιλάκια στις αγορίνες σου!!!

Γκρουσάκι μου τί έγινε με το Αναστασάκι? Πήγατε στον γιατρό? Περιμένουμε νέα.....

Εμείς είμαστε καλά, η Μαμία έφυγε για σ/κ στην μαμά μου...όλο βόλτες είναι...αλλά μου λείπει ήδη!!!!!!! Αναγκαστικά πρέπει κάποιες μέρες να μένει εκεί για να μπορώ να ξεκουράζομαι και να κάνω και κάποιες δουλειές (η πεθερά δεν μπορεί πλέον γιατί η ταβέρνα θα την απασχολεί όλη μέρα)....νιώθω τόσες τύψεις που αφήνω το κοριτσάκι μου αλλά το σώμα μου άρχισε να βαραίνει και να μην ακολουθεί τους ρυθμούς της μικρής! Ευτυχώς είναι καλοκαίρι και την γυρνάνε βόλτες οπότε ξεχνιέται λίγο....αύριο που θα έρθει η αδερφή μου από Θεσ/νίκη θα είναι καλύτερα γιατί η Μαμία της έχει τρελή αδυναμία!

Φιλάκια μανουλίτσες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!Πατσουλινι να χαιρεσαι τον Πετρο σου .Λιγο καθυστερημενα βεβαια αλλα δεν μπορεσα να μπω τις προηγουμενες μερες ...Φιλια πολλα και περαστικα !!!!!!!

Κανγκουρακι πολυ στενοχωρηθηκα με τανεα σου.....Εχεις την κορουλα σου να σου δινει δυναμη ..Λυπαμαι πολυ..

Πασχαλιτσα περαστικα στον Μακουλη ...Ο καημενουλης φανταζομαι τι περασε..Ευχομαι να ναι καλυτερα τωρα...

Σοφακι πολυ ωραιες οι φωτο του Βασιλακη ..Κουκλος ειναι .Πειτε μου και μενα πως μιλατε στην καμερα εχω και γω να μιλαμε...

Εμεις καλα ειμαστε ..ΟΝικολας σημερα πηγε στα πεθερικα με τον αντρα μου και ολη τη μερα επαιζε ..Γυρισε ψοφιος ..

Αυτα απο μας ..Φιλια πολλα σε ολες ..Καλο βραδυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες, τα λόγια σας τόσο γλυκά μου δίνουν κουράγιο και δύναμη.

Προσπαθώ να είμαι συνέχεια απασχολημένη με την Αγγελική για να μην το σκέφτομαι, ευτυχώς που υπάρχει η ζουζούνα μου, αλλά όταν έρχεται το βράδυ και είμαι μόνη με τις σκέψεις μου είναι πολύ δύσκολο.

Πασχαλια περαστικά στο Μακούλη πόσο θα τρόμαξες εσύ και πόσο θα πόνεσε ο μικρούλης σου, είναι μέσα στην σκανταλια και στην περιέργεια σ΄αυτή την ηλικία.

Νάσια μια χαρά μεγαλώνει και η δεύτερη κορούλα σου. Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς τα φιλια μου στη ζωηρή Μαμία σου. Και η Αγγελική έχει τρελή αδυναμία στην αδερφή μου, νομίζω επειδή την έχει συνδυάσει μόνο με παιχνίδι καθώς την παίζει πολύ κάθε φορά που βρίσκονται.

Να σας ρωτήσω και κάτι άλλο τα έχετε αφήσει να τρώνε μόνα τους πχ φρούτα κομματάκια ή είναι νωρίς ακόμα

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα και βεβαια μπορεις να της δωσεις να φαει μονη της,φρουτα,κασερακι,ψωμακι,μπισκοτα και οτι αλλο θελεις,ο δικος μου ακομα και αγγουρακι και καροτο εχει ροκανισει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!

κατερινακι μου πολυ στεναχωρηθηκα με τα διδυμακια σου...το εχω περασει κ εγω κ ηταν κ η πρωτη μου εγκυμοσυνη κ ημουν κ 24 εβδ.αστα να πανε..θα περασει με τον καιρο κ θα ερθει αλλο μπεμπακι να αναπληρωσει το κενο..σε νιωθω απολυτα..

πασχαλια μου κ με σενα στεναχωρηθηκα,φανταζομαι τρομαρα που πηρες,θελουν τοσο πολυ προσοχη κ εγω εχω συνεχεια το νου μου,τωρα ανεβαινει κ μονος στο κρεβατι κ πρεπει να ειμαι απο πισω κ του αρεσει να περπαταει κ μετα να πεφτει κ να καθεται ανασκελα.

γλυκεια μου φιλεναδουλα να χαιρεσαι το πετρακη μας καλα αν σου πω οτι το ξεχασα μη με βρισεις κ ελεγα ολη μερα καποιον εχω καποιον εχω κ τωρα που διαβασα τις ευχες θυμηθηκα.. :D ξερεις οτι σας αγαπω πολυ κ ας ξεχαστηκα..εχω μερες να σε δω φεις,καλα ηταν που ειχα αδεια κ τα λεγαμε..

εμεις καλα ειμαστε σε γενικες γραμμες,τωρα κοιμουνται οι αντρες κ εγω λουστηκα κ καθομαι στο μπαλκονακι μου.

σοφακι μου παω να δω κ εγω φωτο εκτος κ αν ειναι αυτες που ειχες στο φεις οποτε τις εχω δει.

νασιουλινι γυναικαρα η μπεμπουλα σου κ εμενα ο τονι εχει αδυναμια στην κουνιαδα μου γιατι ολο παιζουν κ μιλαμε τρελαινεται για εκεινη.

κ εγω ανυπομονω να παει 1 αυγουστου να φυγω θελω διακοπες αμεσα.με εχει κουρασει κ ψυχολογικα η δουλεια,απολυσαν δυο κοπελες κ γενικα ολο κατι γινεται κ δεν θελω να ξαναπαω ποτε..

αυτα τα νεα μου,θα τα πουμε συντομα.

κατερινακι,ολιακι,ευουλινι,δημητρουλα,γιωτουλι,χρυσουλινι πολλα φιλια κ συγνωμη αν ξεχναω καμια.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.......

που χαθηκατε παλι ολες;;;;;;

βικακι ειναι πολυ λυπηρο να απολυουνε κοσμο....και γενικως να υπαρχει γκρινια ολη την ωρα....σε καταλαβαινω...

κατερινακι μου ελπιζω να εισαι λιγο καλυτερα.....ειναι δυσκολο.......εγινε αυτοματη αποβολη η πηγες για αποξεση;;;;;ελπιζω να ερθει συντομα ενα αδελφακι για την κορακλα σου......... :)

ευακι που εισαι ρε;;;;με την μικρη ολα καλα;;;;

χρυσουλινι φιλια στις κουκλες σου......θα μπορεις να παμε για καφε οταν ανεβω;;;

πασχαλια ο μακουλης πως παει;;;;

κατερινακι με τους 3 αντρες σου τι κανετε;;;

νασια τελεια η μπουμπου.......

εγω εκλεισα ραντεβου στο μητερα για β επιπεδου στις 26 ιουλιου...περιμενω πως και πως να δω τη μικρη και ελπιζω να μου ξεφυτρωσει κανα τσουτσουνι :lol::lol::lol::lol:

στις 15 ανεβαινω αθηνα :D:D:D:D

και το σαββατο ερχεται η μανουλα για μια βδομαδα και θα φυγουμε μαζι για αθηνα μετα :):):) τι τελεια,..μου εχει λειψει πολυ....

φιλια κουκλεςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

καταρχην σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον σας για το μικρο μου ζιζανιο.Τελειωσε την Κυριακη την αντιβιωση και εχουν σχεδον απορροφηθει τα ραμματα.ειναι σχεδον καλα το ταρζανακι μου!

θελω τη βοηθεια σας κοριτσαι.

πηρα αποφαση πως πλεον πρεπει να του κοψω τα αλεσμενα και να μαθει να μασαει και να τρωει σαν ανθρωπος.Θα ηθελα να μου πειτε πως να ξεκινησω και με τι φαγακια για αρχη φανταζομαι θα τα λιωνω με το πηρουνι λιγο, ε;;;με το κρεας τι γινεται;επισης να σας πω οτι ο,τι δοκιμαζει και το βαζει στο στομα το πιπιλαει λιγο και μετα χωρις να το μασησει το φτυνει το σκατουλι....τελος να ξεκινησω κοβοντας τα ολα με τη μια;;;δηλ μια ωραια πρωια να του δωσω ταπαντα (φρουτα και φαηγτο χοντοαλεσμενα ή λυωμεν αμε πηρουνι);;;θελως γενικες συμβουλες να με βοηθησετε γιατι θεωρω πως πια ειναι πολυ μεγαλος ....πρπει να μαθει να τωρει κανονικα...ΒΙΚΑΚΙ ξερω πως ο Αντωνακης τα χει κοψει μεγαλος σχετικα τα αλεσμενα...θα μου πεις τι εκανες ακριβως;;;;

Σας ευχαριστω εκ των προτερων!

Γιωτα σου φαινεται απιστευτο πως εχεις κοριτσακι και φοβασαι μην εχει γινει λαθος ε;;;;χαχα!θα δεις!ταλιμπανιτσα ειναι μη σκας!

Συμπεθερουλα φιλακια δωσε στη νυφουλα μου!

Κατερινα μου ελπιζω να σαι λιγο καλυτερα-οσο γινεται δηλαδη-ψυχολογικα...

Σοφακι τελειος ο Βασιλακης στις φωτο!πως μεγαλωσε!

Ολια μου τι κανει το γιγαντακι σου;

Σας φιλω και σας χαιρετω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα

Γιωτάκι έρχεσαι Αθήνα, να κανονίσουμε να βρεθούμε αυτή τη φορά αφου θα κάτσεις περισσότερες μέρες και μην ανησυχείς η κουκλίτσα σου είναι εκεί και σε περιμένει όσο και εσύ!

Πασχαλια θα τα καταφέρει ο μικρός με τα κομματάκια ξεκίνα σιγά σιγά με αυτά που λιώνουν πιο εύκολα στο στόμα. Εμείς είχαμε αρχίσει με τα φρούτα μπανάνα, ακτινίδιο. Το αυγό πως του το δίνεις? Πάντως θέλει πολύ υπομονή και χρόνο περισσότερο για να φάει αντίστοιχη ποσότητα και απο σένα και απο όποιον άλλον τον ταίζει. Εγώ έχω θέμα με τη μαμά μου γιατι το μεσημεριανό της συνεχίζει να της το χτυπάει προκειμένου να είναι σίγουρη οτι η μικρή έχει φάει ολο το φαγητό της και γρήγορα.

Βικάκι σε καταλαβαίνω για την δουλεια αμα το κλίμα δεν είναι καλό χαλιέσαι βρε παιδί μου που διάθεση να δουλέψεις και είναι πολύ δυσκολα τώρα να πεις ψάχνω για κάτι άλλο, ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Αυτά τα φιλια μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

πασχαλια αν θες να του κοψεις τα αλεσμενα ξεκινα με φρουτα....κοψε τα σε μικρα κομματακια...βαλτον στο καρεκλακι του και αστον να τα φαει μονος του...εκατο χρονια θα κανει...αλλα ετσι ειναι στην αρχη...οταν λοιπον θα σου τρωει με ευχαριστηση τα φρουτα ξεκινα με το φαγητο...λιωνε τα με το πιρουνι και το κρεας με το μαχαιρι σε πολυ μικρα κομματια γιατι δεν θα το τρωει...καλη αρχη...αν και νομιζω οτι δεν πρεπει να τον πιεζεις....

κατερινακι εννοειται οτι θα πιουμε καφεδακι...

εγω κοριτσια χθες πηρα μια τρομαρα...καθομασταν στην βεραντα και ειχε ερθει ενα κοριτσακι να παιξει με τα μικρα μου...καθοταν σε μια καρεκλα με τον ταλιμπαν αγκαλια και ξαφνικα ακουει σαν κατι να επεσε...σηκωνομαι και τι να δω μια οχια πισω στη πλατη της καρεκλας..αν ειχε τη πλατη της πισω σιγουρα θα τα ειχε τσιμπησει...αγιο ειχανε....αλλα πηρα μια τρομαρα..δε λεγεται....

σημερα εκανα λιγο εμετο :shock::shock::shock::o:o:o μα τι αλλοκοτη εγκυμοσυνη...

χθες το βραδυ ειδα στο ονειρο μου οτι ημουν σε ενα δωματιο γεματο σκατα....χαχαχα!!!!!!!

αυτα τα πολλα νεα μας.......

α!!!!μια ερωτηση εβαφε καμοια τα μαλλια στην εγκυμοσυνη;;;;εγω δεν τα ειχα βαψει σε καμοια αλλα σε 2 σαββατοκυριακα γινομαι κουμπαρα σε ενα γαμο και δεν μπορω να παω με αυτο το μαλλι.....

φιλιαααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες γεια σας και απο μενα!!!!!Εμεις καλα ειμαστε Ευτυχως σημερα και αυριο εχω ρεπο..Ο καιρος χαλια ..Ελπιζω απο μια αυγουστου που θα παμε διακοπες να ειναι καλυτερος να κανουμε κανα μπανιο...

Γιωτα ευχομαι ολα να πανε καλα στη β επιπεδου..Εγω στην εγκυμοσυνη εκανα δυο φορες ανταυγιες αλλα και η φυτικη βαφη εφοσον εχεις κλεισει το πρωτο τριμηνο νομιζω οτι επιτρεπεται...

Πασχαλιτσα και γω του δινω αλεσμενα αλλα που και που τον δινω και κανονικο φαγητο απο το δικο μας και μια χαρα το τρωει..

Φιλια πολλα σε ολες !!!!!!!Παω γιατι ξυπνησε και αρχισε να γκρινιαζει στο κρεβατι του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια και από μένα. Τί κάνετε; Δεν έχω προλάβει να διαβάσω σχεδόν τίποτα, γι΄αυτό μη με παρεξηγήσετε που δεν θα σχολιάσω. Μόνο 2-3 πράγματα πήραν πολύ γρήγορα τα ματάκια μου.

Kangaroo μου γλυκειά μου πολύ λυπάμαι, μη στενοχωριέσαι όμως. Το ξέρω πώς είναι δύσκολο αλλά πρέπει να το κάνεις για το κοριτσάκι σου.......

Όσο για τα φαγητά, η Μαριλένα μου τρώει απ' όλα μόνη της εδώ και κανά δίμηνο. Το μεσημέρι τρώει μόνη της, την βάζω στο καρεκλάκι με το φαγητό της κομμένο σε μικρά κομμάτια και με το πιρουνάκι τρώει μια χαρά. Και μην τυχόν και της δώσω κανά κομμάτι εγώ, το βγάζει αμέσως και το πετάει...... :lol::lol::lol: !!!!!!! Πολύ τσαούσα σας λέω. Έχω σταματήσει να μαγειρεύω δικό της φαγητό και μοιράζεται το δικό μας (το μαγειρεύω χωρίς αλάτι και πιπέρι) και αυτό είναι πολύ καλό. Αυτό ισχύει και με τα φρούτα. Τώρα έχει ξεκινήσει σιγά - σιγά να τρώει και σούπα μόνη της. Ναι βρε κορίτσια, σας μιλάω ειλικρινά κοντεύει να τα καταφέρει. Στις 3 κουταλιές η 1 να πέσει έξω....... αυτά τα κορίτσια μου φαίνεται πώς βιάζονται να μεγαλώσουν!!!!!!!

Αφήστε που έχει αποκτήσει και φιλενάδες στην παιδική χαρά.... ναι, ναι την Στεφανία, την Αθηνά και την Δανάη και κάθε απόγευμα φωνάζει μαμά άτα!!!!!!!!!!!! Τί θα την κάνω μπορείτε να μου πείτε; :lol::lol::lol: Έχουμε κάνει και 10 μπάνια..... αχ τώρα που το σκέφτομαι πρέπει να σας βάλω την φωτογραφία με το μαγιό και τα γυαλιά ηλίου.... θα ρίξετε πολύ γέλιο!!!!!

Σοφάκι μου καλό, ναι η αλήθεια είναι πώς δεν προλαβαίνω να διαβάζω τί γράφετε αλλά το δικό σου post το πήρε η ματιά μου :) !!!!!!! Για το σαμπουάν που λες, είναι σίγουρα φυσικό αλλά θα σου σκληρύνουν λίγο τα μαλλιά. Άν δεν σου αρέσει αυτή η αίσθηση, βάλε μαλλακτική για παν ενδεχόμενο.

Γιωτάκι στην εγκυμοσύνη περνούσα τα μαλλιά μου με χένα αλλά δεν άλλαζε και κάτι, μόνο λάμψη αποκτούσαν. Έκανα ανταύγειες στον 8ο μήνα και αυτό γιατί δεν γινόταν άλλο, είχαν γίνει χάλια. Ρώτα όμως καλύτερα τον γιατρό σου.

Δεν θα σχολιάσω κάτι άλλο γιατί δεν έχω διαβάσει κιόλας τίποτα. Α, να σας πώ πώς έχω φτάσει αισίως τους 128 φίλους στο blog μου και διοργανώνω διαγωνισμό (τα δώρα δεν τα έχω αποφασίσει ακόμα αλλά θα είναι όμορφα) ο οποίος θα λήξει στις 5 Σεπτεμβρίου. Άν θέλετε ρίξτε μια ματιά.

Φιλάκια σε όλες. Να ξέρετε πώς σας σκέφτομαι :D .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου,

χθες πήγα με την Αγγελική μου βόλτα στο Ζαπειο και στον Εθνικό κήπο. Τάιζε τις πάπιες, τα κατσικάκια, τις κότες τα κουνέλια καλά όλα να τρώνε μαρούλι και ψωμί...είχαμε πάει οργανωμένες βλέπετε...Πέρασε πολύ ωραία το ζουζούνι μου είδε και τους τσολιάδες και μετά προσπαθούσε να περπατήσει οπως αυτοί. :lol:

Σήμερα έχουμε και επέτειο γάμου,φεύγοντας από τη δουλειά θα πάω να πάρω κάνα γλυκάκι να το χτυπήσουμε το βράδυ με τον αντρούλη μου!

Φιλια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελεος.εγραψα ενα κατεβατο κ μολις πηγα να το στειλω ηρθε οπετρος κατι πατησε κ τελος...

ξανα μανα.γεια σας.τι κανετε?

κατερινακι χρονια πολλα,να στε ευτυχισμενοι και καλη μασα το γλυκο!!

γιωτου αμαν βρε παιδι μου.φιδι κ εσεις?σε χωριο μενεις τωρα?δοξα τον θεο που δνε τσιμησε κανεναν.κανε ανταυγειες για τα μαλλια.αν κ η μενεγακη κανονικα δνε τα αβαφε?

νατασακι που σαι βρε?10 μπανια ?εμεις 2 με το ζορι.λογω ιωσεων.

αυριο εχω πνευμονολογο να με δει γιατι βηχω ενα μηνα.

πας ξεκινα απο μπανανα.εμεις λογω στοματιτιδας ξ;ναγυρισαμε στα αλεσμενα.τουλαχιστον τωρα τρωει κατι.

βικ πηρα το μηνυμα σου αλλα δεν εχω καρτα.μην στεναχωρισεαι.θα τα πουμε αλλη φορα.μεχρι 1 αυγουστου εχοπυμε.

ολια μου ακουσα οτι εκλεισε το τσαπαρι.ισχυει?γνωριζεις κατι?το ακουσα κ τα βαψα μαυρα γιατι ειναι η αγαπημενη μου ταβερνα.ελεγα 2 αυγουστου μιας κ θα ειμαστε παλιουρι να παμε για την επετειο του γαμου κειε.ελπιζω να μην ειναι αληθεια....κλουψ.

ευακι ασε κατω τα μπιφτεκια μαρη...

σοφακι,λεμονιδου,βικακι κ ευακι ειστε χαζες ρε...χαχαχαχ.μπλ

νασια φιλακια πολλα.

η δημητρουλα που χαθηκε οεο?αντε γεια.παω να κανω σπανακορυζο κ τραχα.μουτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες γεια σας

Πασχαλια εκτος τα φρουτα που σου εγραψαν τα κοριτσια μπορεις να του δοκιμασεις φαγητα που δεν αλεθονται πχ,φακες,κριθαρακι,αστρακια,ρυζακι,γεμιστα(το ρυζακι),τραχανα κτλ ξεκινας με μικρες κουταλιτσες και βλεπεις πως θα παει, μπορεις να του δωσεις και ψωμακι,κασερακι και κανενα μπισκοτακι στο χερι μονο του,καλη επιτυχια και μην το βαεις κατω θελει προσπαθεια και υπομονη

Γιωτου φανταζομαι λαχταρα με το φιδι,να παρεις γατες αφου εισαι στην εξοχη εμεις την πρωτη χρονια που ηρθαμε στο σπιτι μας βρισκαμε φιδια αλλα απο τοτε που αμολησαμε γατες στην αυλη ξενοιασαμε απο φιδια,σαυρες κτλ,μπρρρρρρρρ,να πανε ολα καλα με την β επιπεδου ευχομαι,και εγω μονο ανταυγειες εκανα και στα τρια που δεν παει βαφη στη ριζα

Κατερινακι μου να τα εκατοστησετε να εισται ευτυχισμενοι κοπελα μου και να χαιρεστε το παιδακι σας!!!!

Νατασσα μπραβο της που τρωει μονη της και ο δικος μου προσπαθει αλλα του αφηνω μονο στερεες τροφες γιατι αν του βαλω σουπα θα λουστει και θα λουσει και μενα φυσικα :lol::lol: θελω κι εγω μπανια :cry: τελη Αυγουστου λεμε εμεις εχουμε ακομα

Νασια που χαθηκες εσυ εγραφες καθε μερα;;;;

Ευα,Σοφια χαθηκαμε ρε κοριτσια ποτε θα μιλησουμε;;;

πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες!!!!!!!!!!

Νομίζω ότι σήμερα έχει αρκετή ζέστη.....μόλις πέσει ο ήλιος θα κάνουμε ένα μπανάκι οι γυναίκες να δροσιστούμε λίγο! Εγώ και η μπεμπίκα της κοιλιάς δηλαδή γιατί η Μαμία καλοπερνάει στους παππούδες....την κρατάνε και οι γονείς μου κάποιες μέρες για να ξεκουράζομαι (και να κάνω τις δουλειές του σπιτιού), δυστυχώς δεν μένουμε στο ίδιο χωριό κι έτσι δεν γυρνάει το βράδυ στο σπίτι...κλαψ!!!!!! Μου λείπει το κοριτσάκι μου αλλά όσο φουσκώνω τόσο δυσκολεύομαι περισσότερο κι αφού πλέον η πεθερά δεν βοηθάει, παρόλο που μένει απέναντι (λόγω του μαγαζιού) αναγκαστικά πρέπει να την αφήνω στους δικούς μου που μένουν μακριά!

Δεν είμαι και στα καλύτερά μου...με τον άντρα μου όλο πλακωνόμαστε...δεν ξέρω αν φταίνε οι ορμόνες μου ή αυτός έχει γίνει πολύ γαϊδούρι...... :cry:

Βικάκι μου πολύ ανασφάλεια στην δουλειά ε? Βρήκαν δικαιολογία για να έχουν στην τσίτα τους εργαζόμενους.....βέβαια με το χάλι που επικρατεί τί να κάνουν κι αυτοί? Αν δεν υπάρχει δουλειά αναγκαστικά θα την πληρώσει ο υπάλληλος, τί ψυχοφθόρο πράγμα όμως!!!!!

Γιωτάκι μου με το καλό ο β'επιπέδου.....έφτασε ο καιρός! Αυτό με το φίδι κυριολεκτικά με σόκαρε γιατί κι εγώ σε χωριό μένω και γυρω γύρω φύση...πωπω.....πρέπει να έχουμε τα μάτια 114......δεν το ήξερα ότι τα φίδια σκαρφαλώνουν τόσο ψηλά! Υπάρχει ένα φάρμακο (είναι σε μπουκάλι), ανοίγεις το πώμα και το τοποθετείς κάπου περιμετρικά από το σπίτι, λένε ότι βγαίνει μια μυρωδιά (που δεν την αντιλαμβανόμαστε εμείς) και δεν πλησιάζουν τα φίδια.....είχα πάρει πέρισυ και έβαλα αλλά μου το ρίμαξαν κάτι σκατόπαιδα με τα ποδήλατα που πέρναγαν κάθε μέρα μπροστά από την εξώπορτά μου! Πρέπει να πάρω πάλι φέτος...και κακώς που το αμέλησα μέχρι τώρα νομίζω! Όσο για τα μαλλιά εγώ από τον τρίτο μήνα κάνω ανταύγειες...δεν την αντέχω την ρίζα μέχρι τα αυτιά!

Κατερινάκι μου την καλύτερη δουλειά έκανες με τις γάτες....η γάτα είναι πιο γρήγορη από το φίδι και το σκοτώνει σε δευτερόλεπτα (νταν μία στο κεφάλι με τα νύχια και τέλος)! Και η μαμά μου έχουν πολλές γάτες στο πατρικό μου (βέβαια το σπίτι είναι μέσα σε 17 στρέμματα χωράφι) και δεν έχουν δεί φίδι εδώ και χρόνια...τουλάχιστον όχι κοντά στο σπίτι!

Πασχαλάκι μου πολύ χαίρομαι που ο γαμπρούλης μου είναι τελείως καλά, το πουλάκι μου! Όσο για τα αλεσμένα......νομίζω ότι τα κορίτσια σου έδωσαν πολύ χρήσιμες συμβουλές....σιγά σιγά θα μάθει! Ξεκίνα με μαλακές τροφές και φρούτα.....η Μαμία πλέον δεν τρώει τίποτα αλεσμένο αλλά ακόμα δεν της δίνω πολύ σκληρές τροφές γιατί φοβάμαι!

Κανγκουράκι μου καλά κάνεις και βγαίνεις με την Αγγελικούλα...να ξεδίνεις λίγο και να ξεχνιέσαι....καλό θα σου κάνει!!!!! Σιγά σιγά κορίτσι μου όλα γιατρεύονται......κι εγώ (σαν το Βικάκι μας) έχασα ένα μωράκι - το έχω ξαναπεί εδώ νομίζω - στην 25η εβδομάδα, ήταν πάρα πολύ επώδυνο ψυχικά αλλά ο χρόνος με βοήθησε να το ξεπεράσω, να μην πονάει τόσο.....ήρθε μετά το Μαράκι μου και με βοήθησε να συνέλθω λίγο περισσότερο! Θα έρθει άλλο μωράκι γρήγορα.....Να τα εκατοστήσετε με τον αντρούλη σου καλό μου!!!!!!!!!! Χρόνια σας πολλά!

Όλια μου Ποτίδαια θα έρθετε για διακοπές? Τί κάνει ο Νικολάκης????

Νατάσα μου κοπελάρα η Μαριλένα......μια χαρούλα το κορίτσι μας!!!!!! Μπράβο, φτου φτου!!!!!

Πατσουλίνι μου μήπως είναι αλλεργικός ο βήχας σου?

Πάω να δώ τη Μενεξέ...υποκουλτούρα στο έπακρο!!!!!! :lol::lol::lol:

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.....

σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας.....τελικα θα κανω μια φυτικη βαφη...

οσο για τα φιδια φαρμακο ειχαμε ριξει ...σκατουλες....νασια τα ξερω αυτα που λες....

μαλλον θα καταληξω στις γατουλες που ειναι το καλυτερο φαρμακο :lol::lol::lol: ....

εδω εχει πολυ ζεστη..δεν μπορω να παω και για μπανιο..δουλευω το απογευμα :twisted::twisted::twisted:

αυριο ερχονται οι δικοι τι ωραιαααα :P:P:P:D:D:D

α!!!!!μας ηρθε και το χαρτι απο την εφορια....την δευτερα παμε για ελεγχο....ελπιζω να πανε ολα καλα...γιατι εχουμε καλη επιστροφη και θελω να την παρουμε :oops::D:) ....τελικα βγηκε το ονειρο με τα σκατα :lol::lol::lol::lol:

το λεμονακι ρε κοριτσια τι κανει;;;;η μαγδα;;;;;ελπιζω ολες τους να ειναι καλα...

τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σχόλια που κάνατε στις φώτο που ανήρτησα!!!

Ήθελα να σας πω ότι την Κυριακή μάλλον θα συναντηθούμε με την Εύα, οπότε οποιες μπορείτε πείτε μου να το κανονίσουμε!

Νάσια δεν ήξερα ότι σου συνέβη αυτό με την ατυχή εγκυμοσύνη.. λυπάμαι πολύ βρε παιδί μου...

Γιωτάκι μου γλυκό, που μου έχεις λείψει και εμένα σίγουρα θα συναντηθούμε όταν έρθεις Αθήνα!!!

Τι έπαθες με το φίδι.. δεν βάζεις γάτες που λένε και τα κορίτσια..?..

Καγκουράκι, δεν έχω πάει ποτέ ούτε Ζαπειο ούτε στον Εθνικό κήπο.. Ντροπή μου... έτσι όμως που το περιέγραψε θσ το κανονίσω σύντομα να πάω με την Βασούλα!!

Νατάσα συγχαρητήρια για το μπλόκ σου!!!!!!

Σας χαιρετώ συγνώμη που δεν σχολιάζω κάτι άλλο αλλά πρέπει να κάνω κάτι δουλίτσες!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες μετα απο πολυ καιρο σας γραφω για να σας πω οτι αυριο θα ειμαι αθηνα!!!!!αν μπορειτε να πιουμε καφεδακι!!!!!!!!!!!!!!! ;)

χρυσουλινι μου,θα τα καταφερουμε τελικα?????

κανγκουρακι μου,στεναχωρηθηκα πολυ..... :( ειναι σιγουρο????δεν υπαρχει ελπιδα????

νασια μου,σου λειπει η μαμια ε????λογικο!!!!!!!!!!!!!!!! :D εμενα μιση ωρα την πηραν οι δικοι μου σημερα και μου ελειψε!!!! :lol::lol:

γιωτου,δε θα σε πετυχω αθηνα.... :roll: φιλια στα ταλιμπανακια και στην κοιλιτσα!!!!!!!!!!! ;)

συμπεθερα,φιλακιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

νατασα μου,πολυ ωραιο το μπλογκ!!!!μπραβο!!!!!!!!!!! :D

πασχαλακι,θα φαει ο μικρουλης σου σιγα-σιγα....μην τον πολυζορισεις!!!!! ;)

βικακι,στο mall δουλευεις τωρα?????

πατσυ και σοφακι μπλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ γιατι ετσι!!!! :lol::lol::lol::P:P:P:P:P

ολια μου,τι κανεις?????ο μικρος????? ;)

εγω δευτερα θα παω τη μικρη παιδιατρο να δει κι αυτο που σας ειχα πει.να δουμε αν εχει και κανενα εμβολιο....κατα τα αλλα ειμαι ναυπλιο και ξεκουραζομαι.ααα,για το φαι που λετε,εμενα η αναστασια εχει κοψει τα αλεσμενα απο μονη της οταν ηταν ακομα 7 με 7,5 μηνων περιπου.τοτε αρχισε τα κομματακια και τωρα τρωει κανονικα απο το φαγητο μας με πιρουνι και κουταλι.εννοειται οτι λερωνεται αλλα αλλιως δεν τρωει.... ;) σημερα εβλεπε που τρωγαμε γαυρο και πηρε 2 και τους εφαγε κανονικοτατα!!!!χαχαχα!!!! :lol::lol::P:P ειχε πλακα!!!!!μεχρι και την ουρα εφαγε. :P εξακολουθει βεβαια να τρωει μικρες ποσοτητες και να θηλαζει μεγαααααααααλες ποσοτητες!!! :lol::lol: απο λεξεις λεει:γυρω ολοι(γυρω-γυρω ολοι), οχι,νιε(ναι),αχτιο(αυτο)μαμα,μπαμπα,παππου,γιαγια,μαμουλα(μανουλα),μαμια(μαμα μου),γεια σα(γεια σας).κι αλλα λεει που δεν θυμαμαι τωρα και γενικα ειναι πολυλογου.... :lol::lol: δεν θελει ομως να την ακουμπανε ξενοι και θυμωνει κι αν της μιλανε!!! :D αυτα!!!!σας επρηξα αλλα ειχα καιρο να γραψω και μου λειψατε!!!! ;) φιλια σε ολες!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!

πασχαλια μου εγω θυμαμαι οτι τον ξεκινησα με πατατα λιωμενη με πηρουνι,με αστρακι κ λαχανικα σουπιτσα,δε θυμαμαι αλλα φαγητα αλλα σου ειπαν τα κοριτσια κ στην αρχη ηταν δυσκολο κ χρονοβορο αλλα σιγα σιγα εμαθε.επισης βοηθησε πολυ που του εδινα μπισκοτακια τυπου πτι μπερ η μιραντα κ καποια της νουτριτσια που λιωνουν ευκολα στο στομα.μη σου πω οτι ηταν η καλυτερη εξασκηση αυτο.τωρα τρωει τα παντα μη αλεσμενα εκτος απο μοσχαρι που κ αυτο εχει τυχει κ εχω δωσει κανικικα απλα κομενο σε μικρα κομματια.προσπαθησε κ ολα θα πανε καλα.

μακαρι να μπορουσα να ερθω στη συναντηση αλλα ολη την εβδομαδα ημουν χωρις ρεπο κ εχω πολλες δουλειες κ ειναι κ ο μπιλακος απογευμα στη δουλεια.εχω κουραστει πολυ κοριτσια μου,χρειαζομαι διακοπες.ουτε ενα μπανιο δεν εχω κανει.κ ειμαι κ ασπρη σαν το γαλα. :D

γιωτου μου κ εμεις περιμενουμε μια επιστροφη,οχι πολλα αλλα οτι κ να ειναι καλο ειναι.. :lol:

κοριτσακια μου θα ξαναμπω αυριο τωρα ειδα οτι πηγε 1.10 κ νυσταζωωω!!!φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...