Μετάβαση σε περιεχόμενο

φουρνακι ρομποτ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΟΥΛΑ..

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ SALES ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΚΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΠΙ ΣΕΙΡΑ ΕΤΩΝ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ!!! ειναι απιστευτη ευκολια!

Σκεφτεσαι να παρεις? Αν θες πληροφορίες πες μου...τα εχω ακομα τα τηλεφωνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν κανω λάθος γύρω στα 200 ευρω πρεπει να ειναι...συμπτωματικα αυριο εχω να παω εκει γιατι το καπακι της κουμπαρας μου θελει service κ θα το παω να το δουν. Θα παρω το τηλεφωνο τους και θα σου το δωσω θα σου το στειλω με πμ αυριο μεσημερι αν θες...

Είσαι Αθήνα όμως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν μενω αθηνα , χαλκιδα ειμαι . να σε ρωτησω , ειναι το γνησιο αμερικανικο ρομποτ , γιάυτο κοστιζει τοσο? γιατι βρηκα αλλες μαρκες γυτω στα 60 με 70 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τετοια λεπτομερεια δεν ειμαι σιγουρη ...

το μονο που ξερω ειναι οτι εχουμε 7 ρομποτ στην οικογενεια το πιο "αρχαιο" μας που το εχουμε στο εξοχικο μας ειναι του 1996!!!! και δουλευει ακομα σαν την πρωτη μερα....

αντιθετως ενα αλλο που πηρε ο μπαμπας μου απο τα carrefour... δεν θυμαμαι τι γραφει επανω..εκανε 50 ευρω και σε μια εβδομαδα τα εφτυσε...ομως ίσως να ετυχε απλα...μην σε παρω στο λαιμο μου...

το δικο μου παντως φυσαει και το χρησιμοποιω καθε μερα μεχρι και τα κεικ μου φτιαχνω εκει

να σου πω επειδη κολλαει εδω σου κανω αιτημα να μιλαμε στο τσατ γιατι κανει δεκα ωρεσ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρουλα κι απο μενα!!!!!!εγω εχω ενα χρονο το φουρνακι της Rohnson και ειμαι πολυ ικανοποιημενη!!!!!δεν εχω κανενα προβλημα!περυσι το πηρα 75 ευρω κι αν δεν κανω λαθος φετος ακριβως το ιδιο το ειδα 50 ευρω!!!!!κι εγω κανω κεικ αλλα το μονο φαι που δεν μπορω να καταφερω εκει ειναι τα γεμιστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Κ.Τ.Κ. μην ανησυχεις κι εγω με τα γεμιστα το εχω αυτο το θεματακι...

Ποτε δεν καταφερα να τα ψησω στο ρομποτ...και ελεγα οτι φταιω εγω..αρα παιρνω κουραγιο!

bye!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Κ.Τ.Κ. μην ανησυχεις κι εγω με τα γεμιστα το εχω αυτο το θεματακι...

Ποτε δεν καταφερα να τα ψησω στο ρομποτ...και ελεγα οτι φταιω εγω..αρα παιρνω κουραγιο!

byeee!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω και εγω με τα γεμιστα εχω θεμα και με αλλα μπελαλιδικα φαγητα και απογοητευομαι ... και οσο τρελαινομαι για γεμιστα , πιτες , τοσο δεν τα καταφερνω . οχι οτι εχω προσπαθησει και πολλες φορες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στον κανονικο τον φουρνο τα καταφερνω μια χαρα!στο ρομποτακι ομως δεν μου ψηνονται οι πιπεριες!τα υπολοιπα ομως τα κανω εκει!σιγουρα το αλλο που λεει η κατερινα θα ειναι καλυτερο αλλα εγω δεν μπορουσα να δωσω τοσα χρηματα!ετσι πηρα αυτο!να φας εκει πατατες και γαριδες "τηγανιτες" να παθεις πλακα και με ελαχιστο λαδακι!μιαμ μιαμ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πατατες με την φλουδα ερχομαι να προσθεσω εγω....αχ ειναι κολλαση τις πλενεις καλα με την φλοιδα επαναλαμβανω και τις ψηνεις στο ρομποτ, ή γεμιστές και γίνονται μιαμ μιαμμμμμμμ

τί να πρωτοπω...

το δικο μου ηταν στα 198 ευρω. είναι το πρωην aroma που τωρα το λενε super star..

Πάντως Ρούλα μου καλό μαγείρεμα και καλή ορεξη οποιο και να παρεις τελικα! Θα δεις θα αλλαξει η ζωη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
    • Το ειδα κορίτσι μου ότι μνμ το διάβασε στο Viber το εστειλα..  Από την στιγμή που κρατησε απόσταση στο θέμα επικοινωνίας  εγω δεν μπορω να ενοχλήσω στην τελική ξέρω ότι είχα θέμα με το ζαχαρο από την αρχή δεν είναι πρώτη φορά που έχω θέμα με το ζαχαρο στην εγκυμοσύνη  ξέρω τι πρέπει να προσέξω και έχω το μηχανάκι που μετράω, η διατροφη ξέρω πια είναι που πρέπει να ακολουθήσω δεν θεωρώ ότι είναι κάτι επείγων για αυτό δεν με πιάνει άγχος να τον ψαξω.. για τον θυρεοειδή επειδή δεν γνώριζα δεδομένου ότι δεν ξανά είχα πρόβλημα ποτε τέτοιες τιμές εκεί αγχώθηκα είναι αλήθεια 
    • Εμένα 41 Χιλ έγραφε αλλά τον μέτρησε από την κοιλιά που δεν είναι τόσο ακριβείας η μέτρηση υποτίθεται 
    • Θα σου πει κι ο γιατρός πώς θα το διορθώσετε και θα είσαι οκ!!
    • Λες κι εγώ που μπαίνω την Παρασκευή στον 7ο να φτάσαμε κιλό;;; Μακάρι! Αν και την αισθάνομαι πιο δυνατή όσο περνάει ο καιρός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...