Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 9-10-2011


Recommended Posts

ουαουυυοουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι ωραια κοιλιτσα ειναι αυτη ευη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φτου φτου φτου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε φαινεται τεραστια η διαφορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

TELEIA KOILITSA EVAKI MOU!!!!!!MEGALWNEI H MPOUMPOU!!!!!MA SE RWTHSW AYTO TO BALITSAKI APO TO BABYSPACE TO PARIGILES ESY??????GIATI EGW PHGA NA KANW THN PARAGGELEIA KAI MOU LEEI AYTO......Υπήρξε πρόβλημα κατά την παραγγελία σας

Αυτή τη στιγμή τo δώρο που επιλέξατε δεν είναι διαθέσιμο λόγω εξαντλήσεως των αποθεμάτων.

Παρακαλούμε επισκεφτείτε μας ξανά διότι οι ποσότητες ανανεώνονται ανά τακτά χρονικά διαστήματα.

AX....GIATI??????TO THELW KAI EGE POLYYYYYV :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα,οταν το εκανα δεν υπηρχε προβλημα απλα ειχα μπερδευτει γιατι λεει πρεπει να εισαι στους πρωτους 500 καθε μηνα για να προλαβεις ετσι το εκανα μια φορα και δεν ειχα καμια απαντηση και τον επομενο μηνα το ξαναεκανα και ελεγε οτι το εχω ηδη παραγγειλει..και το αφηστα ετσι,στην Χριστινα της εστειλαν mail που ελεγε οτι σε 2 μηνες θα το εχει το πακετο και εγω να φανταστεις το Μαρτιο το ειχα στειλει και το πηρα ετχες..δεν εχει ολα οσα δειχνει στο σαιτ αλλα μου αρεσε εχει βιβλιο και κατι αλλα φυλαδια και ενα προσπεκτ απο το cosycorner δωρο ειναι ποσα να βαλουνε...ειδατε κοιλια??Τουμπανο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε?????????

μιας κ λετε γι'αυτο το βιβλιο εγω το ειχα παρει απ'το μαιευτηριο που ειχα γεννησει κ τις δυο φορες!!!στην αρχη μια νοσοκομα μου το ειχε δωσει κ τις δυο φορες!!!!!!ειναι οντως πολυ ωραιο κ λεει κ πολυ χρησιμα πραγματα μεσα!!!!!!!!!!τωρα δεν ξερω,ειχα σκεφτει να το παραγγειλω αλλα αφου το εχω παρει ηδη δυο φορες...............!!!!!

τι κανετε??πως ειστε?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεερα..καλα εδω σπιτι ...σημερα ειναι τοπικη εορτη και αργια και δεν δουλευουμε και εχει και πανηγυρι και εχουν φερει χαλβα φαρσαλων και σουτζουκ-λουκουμ..νομιζω ειναι οι ιδιοι που ερχονται και το καλοκαιρι στο πανηγυρι στην χαλκιδα..μιαμ μιαμμ θα παω το απογευμα να παρω να το ευχαριστηθωωω...εμενα στην πρωτη γεννα μου εδωσαν ενα κουτι απο την Παμπερς με πιπιλα μεσα πανες κρεμα βιβλιαρακια και κουπονια,αυτο ειναι μικρο πακετακι αλλα το ηθελα...στο γιο μου τα εχω κρατησει να τα εχει ,μας στελνανε και καρτα καθε χρονο στα γενεθλια του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια :D

ηλιαννακι τελεια! με το καλο

ενα υγιεστατο αγορακι ευχομαι :)

καλα χριστινα τα μπερδεψα τελειως..

με το καλο να κανεις την β επιπεδου..

και ακολουθει και η ευη! :D

Ευη μου τελεια η κοιλιτσα!

αυτο με τα δωρακια να σας

πω την αληθεια δεν ασχοληθηκα ποτε!

θα το ψαξω και εγω ομως μηπως

μου φερουν και εμενα κανενα :lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ξαναπροσπαθησεις θα φερουν γιατι απο οσο ξερω προμηθευονται συνεχεια.Εχω στειλει και εγω στο babylino θα σου πω αμα μου στειλουν τπτ.Τωρα θυμηθικα πως στο γιο μου μου εστελναν και κρεμες παιδικες σε φακελακια αναλογα το μηνα που ηταν το παιδι...εγω ουτος η αλλος αυτες αγοραζα αλλα ηταν ωραιο να τα στελνουν...ετρωγα και εγω..και μαζεβα αυτοκολλητα απο τα γιαουρτακια και τα εβαζα σε κατι κουπονια που μας εστελναν και μετα στελνανε δωρακια ααα και στελνανε πολλα κουπονια εκπτωτικα για πανες,μαντηλακια και γαλατα και τα χρησιμοποιουσα τοσες πανες που χρειαζοματσε γιατι να μην τα δωσω?Μαρακι μπες στο babyspace και στο babylino και κανε εγγραφη για να παρεις δωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα μανουλες...τι κανετε?εγω περιμενω την αλλη βδομαδα να κανω την β επιπεδου.. επειδη εχω μπερδευτει με τις βδομαδες κ τους μηνες..τωρα που ειμαι στην 21η βδομαδα (κ 5ημερων) ειμαι στον 5ο μηνα η μπηκα στον 6ο? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εχω μπερδευτει...μου βγαζει παλια μηνυματα δεν ξερω τι γινεται..εσας ετσι σας βγαζει??Balshine στον 6ο μπηκες αλλα να θυμασαι οτι ο 6ος κραταει 5 βδομαδες και οχι 4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα με βγαζει στα παλια μηνυματα πρωτα..δεν ξερω γιατι..κ αργει πολυ..κ νομιζα οτι σημερα μπαινω στον 6ο μηνα..πως εχω μπερδευτει ετσι..μερσι κισκα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!! με θυμάστε???

αλλού σας έψαχνα, αλλού σας βρήκα!!!!

ελπίζω να είστε καλά, είδα μερικές κοπέλες εδώ που ξεκινήσαμε μαζί!!!

αισίως στις 21 εβδομάδες πλέον!!! (μήπως και 22? μπερδεύτηκα, θα ψάξω το calendari). Έιχα πολύ καιρό να μπω, έτρεχα με δουλειά και με το άλλο το μικράκι μου. Τώρα έχω περιοριστεί λιγάκι λόγω ελαφράς αποκόλλησης και ξέκλεψα χρόνο να διαβάσω νέα σας!!!!

Χαίρομαι που σας βρίσκω :) θα με βάλετε στη λίστα? κοριτσάκι, 27/9!

φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα τι κανεις πως εισαι???Και εμεις εδω αν και δεν πολυγραφουμε σε αυτο το ποστ...εχουμε ενα αλλο και ειμαστε πολυ πολυλογουδες....χιχιχιχ..φυσικα και στη λιστα θα σε βαλω..καλα εεε γινετε χαμος με τα κοριτσια φετος...μεχρι και η Πεγκη Ζηνα κοριτσι εχει..οταν ημουνα εγκυος στο γιο μου κανανε ολες αγορια..ειναι η χρονια μου φαινεται...αμα θες μπορεις να μας βρει και στο αλλο ποστ που το λενε....ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Ν2...Φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...