Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 9-10-2011


Recommended Posts

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ !!!!ΠΟΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ?ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΟΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΜΟΝΟ ΦΥΛΛ.ΟΞΥ!!ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ? ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕΤΑ?2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sou koritsi!!!!!!ston giatro sou to exeis pei gia ta ponakia?????den einai tipota pantws kai egw exw ou kai pou elaxista ponakia!!!!!!!!pes tou to kai aytos xereis ama einai na sou dwsei h oxi!!!!!!me to kalo to mpempaki sas ola kala na pane!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΙΤΙΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΤΙΚΕΤ ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΣΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΚΙΑ Ε?ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΕΤΕ!!!ΚΑΙ ΣΥ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ !!!ΑΝ ΚΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΑΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

9 semptemvriou!!!!!!!!tha doume vevea kai sthn ayxenikh pou tha paw 14 fevrouariou mhpws einai k poio nwris!!!!!!!!!!anypomonw!!!!!!!!!!!!loipon ayrio pou tha pas sto giatro tha perimenw nea sou!!!!!!!!!!!!!ta ponakia ta exw pou kai pou kai den einai entona poly elafra ta niothw!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera voola25 :D magnisio tha sou dosi o giatros argotera bebea mporis na rotisis ;) analoga me tis eksetasis ematos pou tha sou pi na kanis tha di ta apotelesmata kai tha praksi analogos ;):D filakia ta leme ;) euxome na sou pane ola kala ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopelles k gw exw ponakia xamila k eine entelos fisiko m eipe o giatros giati tora arxizei i mitra na megalwnei k eine pou k oi ormones trellenonte! k alles kopelles p rwtisa m eipan etsi eine stin arxi mexri o organismos na sini8isei.

apla de prepei na kourazomaste! egw den exw anagules k zalades opos alles kopelles k mexri stigmis pernw foliko oxy k vitamines.

eseis pos eiste se afto to stadio?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι και εγω..δεν ηξερα οτι ανοιξατε καινουργιο ποστ...χαλια εγω...εμετους και τετοια...κοπελα μου και εγω εχω πονους και πινω utrogestan αλλα και παλι ποναω πολλες φορες και μου ειπε να ειμαι ξαπλα...οτι σου πει ο γιατρος σου παντος αυτο θα κανεις...αντε τιτινα με το καλο η αυχενικη και φαε και σοκολατα να κουνιεται να δεις και το φυλο..εγω παω 08 Μαρτιου και περιμενω πως και πως...φιλιααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλες κοπελες το κανουν..εγω ξερω γενικα με τα γλυκα πως κουνιουνται γιατι οταν ετρωγα ο γιος μου εκανε σαν τρελο..οποτε στην αυχενικη θα παρω 2 λακτα..... :D=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa τρεληηη εγω θα την φαω οσο ειμαι στο αμαξι και πηγαινω εκει....χαχαχ φανταζεσαι να κανεις υπερηχο και να λες συγνωμη λιγο να φαω μια σοκολατααα χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο μπεμπουλινο..βρε λετε να φτιαξουμε και εμεις λιστα να δουμε και στην αυχενικη τι μωρακια θα εχουμε??Λοιπον..παω να κανω μια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, και με το καλό να έρθουν σε όλες τα μωράκια σας :)

Είμαι και εγώ από τις μανούλες του Σεπτεμβρίου, γύρω στις 22 το περιμένουμε. Είναι το πρώτο μας, και ειλικρινά ανυπομωνώ να περάσουν οι μήνες! Ευτυχώς, μέχρι στιγμής δεν είχα καθόλου ενοχλήσεις.

Λοιπόν, ας μη σας ζαλίζω άλλο.....Καλή συνέχεια κορίτσια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALWS HRTHATE BEBOULINO KAI BLUROSE!!!!!ME TO KALO TA MWRAKIA SAS!!!!!!!!KISKA MOU MAKARI NA MEGALWSEI K ALLO H LISTOULA MAS!!!!!!KAI MAKARI NA DOUME K STHN AYXENIKH KATI PERIMENW PWS K PWS!!!!!!!!MIA EVDOMADA MOU EMEINE EMENA GIA NA PAW!!!!!!!!!STIS 14!!!!!!!AXAXAXAXAXAXXAXA KALA THA EIXE POLY PLAKA AMA TRWGAME SOKOLATA EKEINH THN STIGMH!!!!!!!!TI SOKOLATA LES NA FAME????ME AMYGDALA H SKETH?????????AAXXAXAXAXA :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας βρε κοπελιες....titina εγω θα παρω 2 λακτα να φαω....η μια μεγαλη toblerone...xixixixi καλως ηρθατε οι καινουργιες και με το καλο τα μωρακια σας....εγω ενα μηνα για την αυχενικη...8 Μαρτιου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι και εγω!Εκτος απο δυσπεψια και ευαισθησια στο στομαχι,δεν εχω ουτε ειχα αλλα συμπτωματα.Ουτε εμετους,ουτε ζαλαδες.Μονο το στομαχι και συχνοουρια.Και καμια φορα υπνηλια.

Utrogestan παιρνω και εγω,κολπικα γιατι ειχα στην αρχη αποκολληση και πονουσα.Με καλη ξεκουραση περναει.Μην ανησυχειτε,απλα να ξεκουραζεστε.Απο χαπια παιρνω φολικο οξυ.

Helena,τα πονακια δεν ειναι παντα αθωα.Και εγω ειχα στην αρχη και ηταν απο την αποκολληση.Προσεξε το. ;)

Αυχενικη εχω τελος του μηνα.Θα φαω σοκολατιτσα μπας και δουμε το φυλο γιατι εχω αγωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

Με λένε Σπυριδούλα και είμαι νέα στη παρέα σας. Μόλις χτες έμαθα ότι είμαι έγκυος μετά από περίπου 1,5 χρόνο προσπαθούν. Είμαι παρά πολύ χαρούμενη. Σήμερα θα μιλήσω με τον γιατρό μου να κανονίσω το 1 ραντεβού. Αχ, ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω. Με βάση την τελευταία μου περίοδο λογικά αν όλα πάνε καλά θα γεννήσω 13-15/10/11. ζυγός σαν εμένα θα είναι το μωράκι μου. Η αλήθεια είναι ότι έχω είδη αγχωθεί. Μόλις πάω στο γιατρό και μου πει ότι όλα είναι καλά θα νιώσω καλύτερα. Με το καλό κορίτσια. Να πάνε όλα καλά για όλες μας. Φαντάζομαι ότι θα τα λέμε συχνά από εδώ και πέρα.

Φιλιά

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego xana. pira thn tetarti ta apotelesmata tis b xoriakis. 1327 monades. o giatros mou eipe oti einai kalo. tha kano epanaliptikh ejetash thn tetarth pou mas erxete kai 24-02 tha kano ton proto mou uperixo. exo anxothei ligaki. apo xtes eimai sinaxomenh kai ponaei o lemos mou. den ithela na paro ton giatro na ton prixo gia kati tetio. apla pino tsagaki me meli kai eimai sto krevati. auta gia tora. filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια χοριακη μια χαραα..καλως ηρθες κιολας!!!Δεν γραφω πολλα γιατι οπως ξερουν και οι αλλες ειμαι στα χαλια μου..μολις μπορω θα μπω να σας πω ολα τα νεα φιλια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

είμαι και εγώ καινούρια σε αυτή την κουβέντα

μιας και πριν από λίγες μέρες έμαθα και εγώ

ότι είμαι έγκυος!

Θα γεννήσω μέχρι τις 20 Οκτωβρίου.

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...