Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011 No 2...βαλτε χρωμα στη ζωη σας!!!


Recommended Posts

Ζαχα εισαι μοναδικη,θεα,εξυπνη,ομορφη και σε αγαπαμε ολες παααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααρα πολυ!!!!!!! Ενταξει εισαι καλυτερα τωρα γλυκια μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω που ΕΤΣΙ αυθορμητα με κοπλιμενταρατε!!!! :lol::lol:

Το ξερω πιανισιμο μου το πε το Μαρακιιιιι το πρωι γεο βαγεο!!!!

:lol::lol: Με το καλο ο ανιοψιος με το καλο και η μπουμπου σου!!!! :D

αποθεωωωωστε μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε σας αξιζωωωωωωωωωωω

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους!!!!!! Σήμερα αφού έκανα ένα σωρό εξωτερικες δουλειες και έδωσα και αιμα για εξετασεις ηρθα στο γραφείο 11 η ωρα.

Εχω μια στοιβα χαρτια αλλά μου φαινονται βουνό.....βαριέμαι να δουλεψω.....θελω να παω διακοπες :?:?

πρεπει να ξεκινησω να τα κανω γιατί δεν προκειτε να μου τα κανει κανενας αλλος :oops::oops:

για ρουχα μιλατε εεε???? εγω κοριτσια με κολαν εδω και καιρο.. το τζιν το εχω καταργησει. την ανοιξη πιστευω θα βαζουμε και κατι πιο αερινο γιατί τωρα που εχω βαλει τα κιλακια μου φοραω και κατι πλεκτα φορεματακια και φαινομαι ακομα πιο χοντρουλλα ;);)

Ελπιζω να ειστε ολες καλά κατα τα αλλα!!!!!!

Πριν λίγο ένιωσα και τον μπεμπουλη!!!!! :D:D:D:D

Τωρα ας ξεκινήσω με τη δουλεια γιατί όσο καθομαι τεμπελιάζω ακόμα πιο πολύ και δεν θα αρχισω ποτέ!!!

φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαξιμαμμυ!!!!Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου.Κι εγω το απογευμα παω για μετρηση τραχηλου...για να δουμε....... Καλη δουλιτσα και χαλαρααααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Ζαχα δεν παιζεσαι!!!! Τοση αποθεωση οχι πες μου πού θα ξαναβρεις???

Μαξιμαμμυ υπομονή με τις δουλίτσες..δεν παίρνουν αναβολή ε?? Οσο για το ταξίδι/διακοπες μην ξύνεις πληγες!!! Εγω να δεις ποσο θα ήθελα!! Θα φυγει κ ο αντρας μου στις 19/2 για Γερμανία για δουλειες κι αυτη τη φορά δεν θα μπορω να παω μαζί του και ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑι!!! Χαλαλι ομως του παιδαρου μου που ειναι στην κοιλιτσα!!

Σοφιτσα με το καλο η μετρηση...περιμένουμε νέα σου!!!Νια χαρα θα ειναι ολα μην ανησυχεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω Μαρακι μου!Ασε αυτο με τα ταξιδια των αντρων μας......δραμα!Κι εγω ειχα συνηθισει να πηγαινω μαζι του τουλαχιστον μια φορα το μηνα και τωρα πολυ μου κακοφαινεται....Αλλα συμφωνω,τα παντα για τα ζουζουνακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα ευτυχως εμενα δεν χρειαζεται να ταξιδευει για την δουλεια του απλα τωρα θα παει να φερει κατι εργαλεια.Περσι ειχα παει μαζί του στη Γερμανια και περασαμε πολύ ωραία..

Δεν πειραζει του χρονου πάμε ταξιδακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα maximammy , καλή ευκολία!!

Βρε κορίτσια μη σκάτε για τα ταξίδια... θα κάνετε μετά τη γέννα μαζί με τα μωράκια σας όσα θέλετε!!!

Και εδώ πλάκωσε δουλίτσα.. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πως τον μετρανε τον τραχηλο??με υπερηχο ε??? ελα μη γελατεεεεεεεεεεεε

μαχιμαμμυ κι εγω εχω απλωσει ολα τα χαρτια και κανω πως δουλευω :lol:

καλα αποτελεσματα στις εξετασεις!!!

ΑΦΗΣΤΕ τα ταξιδια και αρχιστε τα ΞΙΔΙΑ!!!! :lol::lol:

εγω παλι που δεν πηγαινα πουθενα...δεν μουρμουραω. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα καταλαβα!Εμενα λειπει 2 μερες μια φορα την εβδομαδα και μου αρεσαν πολυ αυτα τα διημερα που πηγαινα μαζι του.Αλλα και παλι δεν παραπονιεμαι,ειναι για καλο!!βεβαια τις προαλλες που πηγε Λαμια και δεν εχω ξαναπαει προσπαθουσα να τον πεισω να με παρει αλλα αυτος ανενδοτος!!!Αφου δεν πηγα κρυφα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ζαχα με κολπικο υπερηχο μου ειπε θα τον μετρησει!Μα ουτε τα ξιδια μπορουμε να αρχισουμε,δεν κανει!!!Κ να χαμε ενα τσιπουρακι με μεζεδακια εεεεεεεεεεεε?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι με υπέρηχο το μετράει και καλύτερα με κολπικο..

Εμένα πάντως που εχω ανεπαρκεια τραχηλου..πριν κανουμε την επέμβαση τον μετρησαμε και το μηκος του μια χαρα ηταν..αλλα το ανοιγμα του...δηλαδη επιστημονικα το εσσω στομιο του τραχηλου ειχε ανοιγμα περισσοτερο από το κανονικό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ναι κανα ουζακι θα θελα πω πωωωωωω και μετα τα μικρα μπιζελια θα χορευουν τσιφτετελια!!! :lol::lol:

Αμαν αυτη η ΖΕτα κι εμεις αγαπησαμε δεν καναμε ετσι...αν δεν ειναι διαφημιστικο κολπο δηλ. μας γκαστρωσαν

:lol::lol::lol: ΑΣΧΕΤΟ αλλα εβλεπα τα βραβεια που εδωσαν στον Μιχαλη ΤΗΣ και δηλωσε αυτη οτι σημερα βραβευτηκε ο αντρας που την κανει ευτυχισμενη καθε βραδυ!!!! ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ δηλ γιοκ??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις μιλησα με μια φιλη μου κ μου ειπε οτι αυτη με ενα μωρο και ειχε συσπασεις απο τον 4ο μηνα!!!!!!!!!!Κι εγω που νομιζα οτι μ....ιες μου ελεγε ο γιατρος!!!Ελεγα σιγα μην γινεται να εχει κανεις συσπασεις στον 5ο...αλλα μαλλον γινεται τελικα!!!Τεσπα,απο τη στιγμη που οι πονοι περασαν,δεν αγχωνομαι!!!σας αφηνω για λιγο,παω για ψωνια με το μεγαλο μου μωρο κ επανερχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ το ΣΚ κατέβηκα με τον αντρα μου Αθήνα για δουλεια να σας πω την αλήθεια κι ας ημουνα και λιγο αρρωστη αλλά αν πηγαινε μονος τους θα εσκαγα :roll::roll:

Δεν είναι βεβαια και ευκολος ο ξεσηκωμος γιατί λίγο με την κουραση στον δρομο και μετά αυτό με το φαγητό που δεν μπορείς να φας σαν ανθρωπος έξω είναι λίγο ζόρικα. Ασε και το άλλο εγω από την υπνηλία θελω να κοιμάμε νωρις και δεν ειμαι και για πολλά ξενυχτια....

Αχ τι μου κανετε τωρα......πρεπει να δουλεψω......αλλά εχω κολλήσει εδώ.......

Σας αφήνω να κάνω τις δουλειες μου(μήπως αν αρχισω μου ερθει η όρεξη που δεν το βλεπω)

φιλάκια κοριτσαρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιανισιμο καλό υπνο!!!

Σοφακι πώς δεν γινεται να εχεις συσπάσεις??? Δυστυχως γινεται..ρωτα με κ εμενα!! Αλλα πιστευω οτι απλα κρυωσες εσυ γιατι ηταν για λίγο και περασε..οποτε μην αγχωνεσαι...Καλα ψωνια!!

Ζαχα μου οντως μας εχουν τρελλανει για τον ερωτα Ζετα- Μιχαλη..Κι εμεις ερωτευμενοι ειμαστε αλλα δεν το διατυμπανιζουμε ε???? Και πού εισαι ακόμα...εχουμε να ακουσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofitsa καλά ψώνια...

pianisimo όνειρα γλυκά :D:D:D

Εδώ ψιλοέγινε ένας πανικός (οι πίεση που λέγαμε παραπάνω) απο χαζομάρα ενός συναδέλφου.. την οποία ξεμπέρδεψα εγώ γιατί ο κύριος λείπει και δεν σηκώνει και τα τηλέφωνα!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: και με έπιασε ΕΝΑΣ πονοκέφαλος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε Ζάχα!!!!! Τα παίρνω όταν κάθομαι και ασχολούμαι με μ@λ@κίες των άλλων... και απο αντίδραση με πονάει το κεφάλι μου!!!

Ο κύριος είναι ο ίδιος (αν θυμάσαι) που όταν είχα γυρίσει στη δουλειά μετά απόσα έγιναν στην προηγούμενη εγκυμοσύνη και μου είχε πεί "Τι κάνουν τα μωρά μεγαλώνουν, μεγαλώνουν???" :twisted::twisted::twisted: Και τώρα πήρε άδεια ανατροφής 9 μήνες!!!!!!!! (αφήνοντας ένα σωρό μισές δουλειές) Και κάθομαι εγώ η χαζή και σκέφτομαι αν θα πάρω την άδεια που θέλει να μου γράψει ο γιατρός η όχι!!!! Σκέφτομαι μην φορτωθεί όλη τη δουλειά η άλλη κοπέλα που είμαστε μαζί!!!! Αλλά όταν συμβαίνουν κάτι τέτοια μου έρχεται να την πάρω απο αύριο!!!!

Πατατούλα και εγώ είμαι ευχαριστημένη απο τη δουλειά μου και αν δεν υπήρχαν οι διάφοροι βλαμμένοι θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά να έρχομαι (αν μπορώ) μέχρι να γεννήσω!!! Αλλά όταν γίνονται όσα γίνονται δεν μπορώ κάτι με πιάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosaki πάρε την άδεια σου αφού μπορείς και μη σκέφτεσαι κανέναν.

Και εγω όταν πήγαινα στη δουλειά νευρίαζα, κανένας δεν ενδιαφέρεται για το μωράκι σου όσο εσυ.

Την μέρα που έπαθα την αποκόληση είχα κάτσει απο τις 7 εως τις 17 στη δουλειά, απέλυσαν 3 κοπέλες εκείνη τη μέρα, οι οποίες κλάιγαν και χτυπιόντουσαν στο γραφείο μου για το κακό που έπαθαν. Τις απέλυσαν 31/12, καταλαβαίνεις φρίκι. Το δράδυ είχα αίμα, Τυχαίο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και βέβαια δεν είναι τυχαίο!!! Καλώς η κακώς είμαστε ευαίσθητες αυτή την περίοδο... και σωματικά αλλά και συναισθηματικά... Και όπως λές κανείς δεν ενδιαφέρεται για τα μωρά μας όσο εμείς.. από την Πέμπτη που είχα να έρθω στη δουλειά ήμουν μια χαρά!!! Και το πρωί μια χαρά!! Τώρα με πονάει το κεφάλι και η πλάτη... και σε λίγο θα έχω και τσιμπήματα χαμηλά.. το ξέρω γιατί το έχω ξαναπάθει!! Κάνω κάνω υπομονή για να μη λένε... αλλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μου όταν στην αρχή μου είχε πεί "Θα κάνεις μόνο πράγματα που σε ευχαριστούν" είχα γελάσει!!! Τώρα βλέπω ότι είχε πολύ δίκιο!!!!

Ότι δεν μας ευχαριστεί θα το αποφεύγουμε!!!!! ΤΕΛΟΣ!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...