Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλεναδιτσες 2010!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα ομορφες ηρθαμε και εμεις απο το πρωι λιπαμε πηγαμε στο ξενοδοχειο τελικα αλλα δεν πολυ ενθουσιαστικα και λεμε να παμε και σε ενα αλλο εκει που καναμε τον γαμο μας εχει ενα χορο που ειναι διπλα απο την θαλασσα που ειναι κηπος ειναι πολυ ωραιο μερος αλλα ειναι πολυ δυσκολο να βρουμε ημερομηνια εκει οσο για την εκκλησια σκευτομαστε για ενα εκλησακι μικρο απεναντι απο την θαλασσα αλλα πρωτα πρεπει να βρουμε χωρο για την δεξιοση και μετα την εκκλησια :!: μετα πηγαμε για καφε και το μεσημερι πηγαμε στα πεθερικα για φαγητο τωρα γυρισαμε αναψαμε το τζακι και ξεκουραζομαστε ;)

χθες πηγαμε για ψαρακι ητανε τελειο :!::!: μαριασο την μικρη την περνο μαζι μου οπου και να παμε και χθες και σημερα μαζι μου δεν θελω να την αφηνω ουτε να κλεινωμε και εγω σπιτι οποτε οπου παμε μαζι μας ;)

τζιτζικακι περαστικουλια σας ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο παρε το γιατρο μπορει να σου πει να κανεις κατι για να το προλαβεις :!::!:

φιλακια σε ολες θα τα πουμε το βραδυ ελπιζω να επανελθουν η απουσες

κοριτσια τωρα που το θυμηθηκα κανενα νεο απο την σταγονα σταναχωριεμαι που δεν μας γραφει :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 719
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? Εμείς είμαστε καλά! Σήμερα είχαν έρθει οι νονές μας για πρωινό καφεδάκι και πριν λίγο φύγανε! Μίρια μου και βέβαια να μας πεις. Μου λέγανε σήμερα τα κορίτσια μήπως βγαίναμε έξω για φαγητό αλλά ρε κορίτσια φοβάμαι μετά από αυτό που έπαθα έχει φοβηθεί το φυλοκάρδη μου!

Ανλού μου ότι και να σου πω να μην αγχώνεσαι ξέρω ότι δεν γίνεται αυτό! Η κάθεμια από εμάς σίγουρα όταν πρόκειται για το παιδάκι της θα αντιδρούσε έτσι! Απλώς πρέπει να είσαι ψύχραιμη γιατί πρέπει να είσαι δίπλα στο παιδί σου!

Τζιτζικάκι περαστικά σας! Εύχομαι να είναι κάτι περαστικό! Να βγάζεις τις μυξούλες με οτριζαλίν και ορούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tzitzikaki περαστικα στην μικρουλα σου. Παρε τον γιατρο να σοθ πει τι να κανεις με το μωρο. Δεν νομιζο να ειναι κατι σοβαρο. Περιμενοθμε νεα σοθ να μασ πεις ποσ τα παει η μικρη και τι σοθ ειπε ο γιατρος.

Barbiera και εγο στιν τηεσι σοθ το ιδιο τηα φοβομουνα. Αμα φτιαξει ο καιρος λιγο ακομα δεν νομιζο οτι δεν θα μπορειται να πατε μια βολτουλα με το καροτσακι. Απλα απεφευγε τα μερι με πολικοσμια.

Εμεις σημερα πηγαμε καροτσαδα και το καταευχαριστήθηκα βρε κοριτσια. ΕΙχα να βγω έξω κάτι αιώνες!

Miria ποτε λετε να κανετε την βαφτιση του μωρου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miria πες μας καλε που πηγατε...θα μας σκασεις...μας αρεσει ππου βγαινεις με τον αντρουλη σου κ το παιδακι σου..ειπαμε εδω ελλαδα το τσιγαρο παει συνεφο, δεν ειναι για παιδια..

εγω βγηκα με την κουμπαρουλα μου σημερα καφεδακι στη λιακαδα. τη μπεμπα δεν την πηρα μαζι γιατι ακομα δεν εχει αναρρωσει πληρως.

τζιτζικακι επειδη κ μενα ειχε συνακι κ επειδη μαζευε μυξουλες εβηχε, μου πε καθε 2 ωριτσες 1 μπουκαλακι ορο κ οτριζαλιν σωληνακι. ενημερωσε κ γιατρο. δεν ειναι τιποτα. μονο να ελεγχεις κ για κανα πυρετο που κ που

αννουλα σε καταλαβαινω. ξερω οτι ξερεις οτι ειναι επεμβασεις ρουτινας, αλλα εμεις ποναμε τα παιδακια μας. θελει δυναμη κ γερα νευρα. μη φοβασαι τη ναρκωση δεν θα υπαρξει προβλημα κανενα, μονο που θα ταλαιπωρηθει λιγο το αγορακι μου,κ θα μεινει κ νυστικο (θα παιξει πολυ πιπιλα). σου στελνω πολυ πολυ θετικη ενεργεια, όλα να ειναι ανωδυνα για μπεμπουλη.

barbie απο το Μαρτη κ μετα ολο εξω θαμαστε. δεν πειραζει κ γω προσεχω πλεον. οχι κλειστοι χωροι, οχι πολλα ατομα στο σπιτι κ πλεον τους περναω απο εξεταση ολους..συναχομενοι, με πονολαιμο κλπ δεν τους αφηνω ναρχονται (λεω οτι μπορει να επιβαρυνθει κ αλλο η υγεια της)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομορφες γεια σας :!::!::!: καλε σας ειπα οτι πηγαμε για ψαρακι με την μικρη μαζι ευτυχως εδω που και που εφαρμοζετε ο νομος για το καπνισμα για παραδειγμα εκει που πηγαμε για ψαρι ειχε χωρο καπνιστον και χωρο μη καπνιστων ;)

μαριασο για βαφτιση λεμε τελος ιουνιου αρχες ιουλιου

μπραβω στα κοριτσακια που καταφεραν και βγηκαν σημερα

barbie μου σιγα σιγα θα καλητερεψει ο καιρος και θα βγητε και εσεις

αποψε ηρθανε ενα φιλικο μας ζευγαρι και μας ειπανε και τα ευχαριστα η κοπελα ειναι εγκυος αν και δεν ητανε προγραμματισμενο αλλα καλος να ερθει το μωρακι και δεν πιραζει τελικα μετα απο μας κανανε ολοι :D

κοριτσια μια ερωτηση τι ειναι το οτριζαλιν που λετε?

φιλακια σε ολες και καληνυχτα παω και εγω για νανι το νινι μου κοιμηθηκε αμεσως αποψε μονο μια φορα πηγα για πιπιλα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα ολη μερα!!Η μικρη ειναι καλυτερα ευτυχως,σημερα εχει πολυ λιγοτερο βηχα και σχεδον καθολου μυξουλες.Το βραδυ δεν κοιμηθηκε πολυ καλα βεβαια,δεν ξερω τι την ενοχλουσε.Τωρα την εχω εδω διπλα μου και παιζει με το γυμναστηριο της.Ανυπομονω και εγω να ανοιξει ο καιρος για να παμε καμια βολτα με τη μικρη μας.Στην αρχη η μονη μας εξοδος ηταν ο παιδιατρος,σιγα σιγα αρχισαμε να πηγαινουμε καμια επισκεψη σε φιλικα ζευγαρια αλλα με τοσες ιωσεις που κυκλοφορουν μαλλον πρεπει ή να κλειστουμε παλι μεσα ή να την κυκλοφορω με μασκα :lol::lol:

μιρια αποφασισατε θεμα για τη βαφτιση?και εμεις το καλοκαιρι τη βαφτιζουμε και εχω αρχισει σιγα σιγα να βλεπω πραγματακια.Απο το ιντερνετ προς το παρον να παρω καμια ιδεα

μπαρμπι,μαμουνακι :-*:-*:-*

τα υπολοιπα κοριτσια που ειναι?η ανλου λογικο να χαθηκε,εχει τον μπεμπακο αλλα οι αλλες?η ερι πχ?αντε μαζευτειτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιρια το οτριζαλιν ειναι μια ΣΩΤΗΡΙΑ συσκευη για να βγαζεις τις μυξουλες του μωρου.Εχει 2 ακρες,τη μια τη βαζεις στη μυτουλα και την αλλη στο στομα σου και ρουφας απαλα (μη φοβασαι δεν θα φτασουν οι μυξουλες στο στομα σου,τις κραταει ενα σφουγγαρακι που εχει).Ελπιζω να βοηθησα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια παλι πολλες απουσιες εχουμε????????????

τζιτζικακι μπραβω που το μωρακι σου ειναι καλητερα ;)

καλε αυτο ειναι το οτριζαλιν το εχουμε και εμεις αλλα η δικια μου δεν θελει με τιποτα να τις το κανω και στινουμε καυγα καθε φορα :shock:

παω να κανω δουλειες και επιστρεφω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tzitzikaki μου μπράβο που είστε καλύτερα! Ναι σωτήριο το οτριζαλιν!

Μίρια μου δεν έχει έξοδο σήμερα? ;)

Και εγώ κορίτσια έχω αρχίσει και κοιτάω για πραγματάκια για τη βάπτιση! Πήγα σήμερα στο Jumbo και της πήρα κάτι φορμάκια για 6-9 τα 12 μου φάνηκαν πολύ μεγάλα! Επίσης πήρα κάτι παπουτσάκια τέλεια που τα είχε προσφορά 2 ευρώ! Καλά η τρελή η μάνα πήγα και πήρα από τώρα για να προετοιμαστώ σιγά σιγά για τη στιγμή που θα ξεκινήσουμε κρέμες! Πήρα πιατάκια βαθιά πλαστικά και κουταλάκια πλαστικά μαλακά για να μην τραυματίζονται τα ούλα μας! Θα της αποστειρώσω το κουτάλι και θα της το βάλω στο στόμα να δω τι θα κάνει! Καλά περιττό να σας πω ότι με έχει τρελάνει! Έχει αρχίσει και λέει αγκού και κάνει και κάτι κραυγές!

Να μαστε και εμεις! :-*

post-12824-13873936136004_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie τι ομορφια ειναι αυτη κουκλιτσα η κορασα να την χαιρεσε :!:

εμεις σημερα δεν πηγαμε βολτουλα εκανα ολη μερα δουλειες και αυριο εχω πολυυυυυυυυυ σιδερομα :(:cry: και πρεπει να παω και τραπεζα αλλα οπως ειπα και ξανα παω σε μια τραπεζα που ειναι σε ενα mall οποτε θα βολταρουμε και θα ψωνισουμε :D:D:D

τα λεμε μετα ειναι εδω τα πεθερικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά βαρβάρα μου η φωτογραφία με την μικρή είναι όλα τα λεφτα!!!!!!! !!!!

σήμερα ήθελα και εγώ να πάω βολτίτσα με την μικρή αλλα στο τέλος με έπιασε μία βαρεμάρα και έμεινα μέσα! Θέλω να πάω και εγώ στο jumbo να ψωνίσω αλλα δεν ξέρω τι να κάνω με την μικρή. Εχει συνιθίσει το τσιτσι και δεν θέλει με τίποτα το μπουκάλι. Σήμερα και χθές προσπάθησα να της δώσω μπουκάλι και δεν το δεχόταν με τίποτα.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριάσο μου ευχαριστώ πολύ! Τι μπουκάλια της έχεις? Τα μπουκάλια της Nuk θα δεις ότι η θηλή τους είναι απομίμηση της θηλής μας. Δοκίμασε και με αυτό! Όσο για τα Jumbo θήλασε την και πήγαινε για λίγο! Κάθε πόσο σου τρώει? Αν τρώει ανά τρίωρο πιστεύω ότι προλαβαίνεις, βέβαια εξαρτάται και αν μένεις μάκρια από Jumbo! Εγώ είμαι από τις τυχερές μένω δίπλα σε Jumbo, με το αυτοκίνητο κάνω 5 λεπτά να πάω! ;)

Κοριτσάκια από αύριο θα χαθώ λίγο πάλι γιατί ο αντρούλης μου θα παίρνει το λαπτόπι (αχ πως μου αρέσει να το λέω έτσι μαμουνάκι ;) ) στη δουλειά, οπότε θα μου το φέρνει αργά το βράδυ! :cry:

Σήμερα το πρωί έχουμε εμβολιάκια.

Λοιπόν σας καληνυχτώ πολλά φιλάκια σε όλες!

Ανλού μου εύχομαι όλα να πάνε καλά με το αγοράκι σου! Ένα φιλί παραπάνω σε εσάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΤΡΙΓΥΡΝΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ!!!ΑΝΛΟΥ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!!!ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ.

BARBIEP ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ ΕΒΑΛΕΣ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΟΡΜΑΚΙ.ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΚΟΙΝΟ ΕΤΣΙ?ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ!!!

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΟΤΙ ΗΔΗ ΑΡΓΗΣΑ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΤΥΠΟΔΙΑ!!!ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?ΞΕΡΕΤΕ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΛΟ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ..

ΑΝΛΟΥ ΑΥΡΙΟ ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

MARIACO ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ..ΤΟ ΕΙΔΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΕΙ...ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΜΑΛΛΙΑ?ΧΑΧΑΧΑ!!!ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΤΣΙΔΑΚΙΑ!!!!!ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΩ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Κ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!! τι ωραίες μέρες που κάνει!!!!!! βεβαια δυστάζω να βγώ έξω με την μπέμπα για πολύ ώρα. και αν πάμε κάπου θα πάμε κάπου εδώ κοντά με το καρότσι. Ακόμα δεν έχω επιχειρήσει να οδηγήσω μόνη μου με το μωρό στο αυτοκίνητο. Φοβάμαι μην αρχίσει να κλάιει και δεν ξέρω τι να κάνω. Εσείς το έχετε επιχειρήσει??

Ερι διάβασα ένα άρθρο στο ίντερνέτ το οποίο λέει :

"Πριν το παιδί ξεκινήσει να περπατάει δεν χρειάζεται παπούτσια. Στην πραγματικότητα, όταν φοράει όχι μόνο δεν το βοηθάνε, αλλά μπορεί και να εμποδίσουν τη σωστή ανάπτυξη του ποδιού του! Οι κάλτσες, τα μαλακά μποτάκια - που στην ουσία είναι παντοφλάκια - ή τα παπουτσάκια με πολύ μαλακή σόλα, είναι τα κατάλληλα για να κρατάνε τα ποδαράκια του παιδιού ζεστά.

Όταν, λοιπόν, το παιδί σας κάνει τα πρώτα του βήματα, τότε μόνο είναι και η εποχή που πρέπει να του αγοράσετε ένα ζευγάρι παπούτσια"

Μπορείς να το διαβάσεις και εσύ αν θές http://www.mother.gr/displayarticle.asp?articleId=565

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!Φτου φτου φτου και ξανα φτου στη μικρη της barbie!!Είναι μια κουκλα!!Επισης εχω να σου πω οτι δεν εισαι καθολου τρελη γιατι εμεις ηδη απο την προηγουμενη εβδομαδα της πηραμε 4 παρακαλω μπολακια για φαγητο και 2 κουταλακια της nuby με ενδειξη θερμοκρασιας :lol::lol::lol: !Οσο για παπουτσακια της πηραμε αλλα 2 ζευγαρια (ενα εγω,ενα ο μπαμπας της) επειδη ηταν τοοοοοοσο γλυκουλικα!Της τα φοραμε βεβαια για να τα χαιρομαστε εμεις χαχαχαχα...Τη βγαζουμε φωτογραφιες και της τα βγαζουμε μετα :D:D .ΑΑΑ!Πως ανεβαζουμε φωτο?Θελω και εγω να σας βαλω τη μικρη μου.Επισης προσπαθω να αλλαξω τη φωτο στο προφιλ και δεν με αφηνει.Γιατι???

ανλου μου η σκεψη μας θα ειναι μαζι σας,ολα καλα να σας πανε

ερι μου πολυ σε χαιρομαι για τις βολτες!Αντε να ανοιξει ο καιρος να κανουμε και εμεις.Ανυπομονω.Για τα παπουτσακια που λες ξερω πως δεν χρειαζονται.Μονο οταν ξεκινησουν να περπατανε τα μικρα τοτε πρπεπει να παρουμε.Μαλιστα πρεπει να ειναι ανατομικα για να μην στραβωσουν τα ποδαρακια

μαριασο εχω διαβασει πως τα μωρα που θηλαζουν δεν πρεπει να παιρνουν μπιμπερο απο τη μαμα γιατι μπερδευονται.Σε μυριζει η μικρη και προτιμαει το "φυσικο" πραγμα...Δοκιμασε να της δωσει καποιος αλλος το μπιμπερο.Παντως και η μικρη μου δεν το προτιμαει το μπουκαλι οταν χρειαστει να της δωσει ο μπαμπας της.Πινει βεβαια, αλλα λιγο.Για τη βολτα δεν χανεις τιποτα να δοκιμασεις!Μη φοβασαι πως θα κλαιει,τα περισσοτερα μωρα κοιμουνται στο αυτοκινητο.Δοκιμασε να πατε μια κοντινη βολτα και αν κλαιει το πολυ πολυ γυριζεις!

Εμεις ειχαμε ενα τελειο βραδυ!Κοιμηθηκε 10.30,σηκωθηκε για γαλα 4.15,7.15,11 και τωρα ξανακοιμαται εδω και μια ωρα!Δεν ξερω τι εχει παθει αλλα ελπιζω να το κρατησει!Μεχρι τωρα σηκωνοταν σχεδον ανα μια ωρα το βραδυ για μαμ και τη μερα μπορει να μην κοιμοταν και καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τωρα που βλεπω καλυτερα τη φωτογραφια συνειδητοποιω οτι εχουμε και εμεις ιδιο φορμακι!Φορεθηκε πολυ φετος το συγκεκριμενο σχεδιο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες και απο εμενα βλεπω ολες μια χαρα ειστε και αρχισατε και τις βολτουλες :!::!:

εμεις σημερα δεν πηγαμε τελικα mall πηγα εγω μονη μου τραπεζα μολις ξυπνησαμε και ταισα την μικρη με περνει μια φιλη για να ερθει για καφε οποτε την αφησα και εγω εδω με την μικρη και την δικη τις κορη και πηγα 10 λεπτακια τραπεζα ειναι πολυ κοντα :!::!:

οσο για τα παπουτσακια και εγω ξερω οτι πρεπει να φορανε απαραιτητα οταν αρχισουν να κανουν βηματα εμεις βαζουμε απο τωρα αυτα με την μαλακη σολα μονο και μονο για ομορφια και για να ειναι ζεστα τα ποδια τις...

τζιτζικακι ελπιζω να κρατηση αυτο το ωραριο η μπεμπα σου να κοιμασε και εσυ λιγο περισσοτερο αν και πρεπει και εσεις να αρχισετε να κοιμαστε ολο το βραδυ αντε γινε και εσυ λιγο σκληρη :P;)

μαριασο κοριτσι μου παρε καλε το αυτοκινητακι σου και πηγαινε βολτα καλα λεει το τζιτζικακι τα περισσοτερα μωρα κοιμουντε στο αυτοκινητο η δικια μου τρελενετε για βολτες βαζουμε και τον τερζη στο φουλ και οργονουμε την λεμεσο :!: δοκιμασε το να εχεις και την πιπιλα κοντα σου και μην φοβασε τιποτα μπορεις να το δοκιμασεις και καποια στιγμη και να εχεις και καποιον αλλον μαζι σου για να μην φοβασε :!::!:;)

ερη μου καλα να περασετε στην βολτα σας και μην μας ξεχνας αυτες τις μερες πηρες απουσιες :D:D

barbieeeeeeeeeeeeeeee μην φυγεις.... ελπιζω αυριο να επιστρεψεις κοντα μας, εμεις παντος δεν εχουμε το φορμακι σας :(:cry::cry:

ανλου μου να σου ευχηθω και εγω ολα να πανε καλα σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια και περιμενουμε νεα σου :!: ποτε ειναι η επεμβαση??

φιλια σε ολες παω να μαγειρεψω και να φτιαξω και ενα κεικ πορτοκαλι :D:D κοπιαστε να σας κερασω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzitzikaki τι τελεια φωτο που εχεις βαλει στο avatar σου! η μικρη ειναι γλυκα! μπιμπερο έχω αγοράσει και τησ AVENT και της chicco. αλλα και με τα δύο έχω προβλημα. Δυστιχώς τις περισσοτερες ώρες έιμαι ΄μονη στο σπίτι οποτε πρέπει να προσπαθήσω να της το δώσο απο μόνη μου.... Λέω να πάω να πάρω και εγώ κανενα πιατοποτηροκουταλάκι. Αυτά αποστηρόνονται?? Στο jumbo έχει τέτοια? έλεγα να πάω εκεί μιάς και θέλω και πιπίλες.

Α... και κατί άλλο.. τις πιπίλες καθε πόσο συχνά τις αλλάζετε? είδα έπίσης ότι απο 4 μηνών είναι μεγαλύτερες. πρέπει να της αγοράσω καινούργιες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες. μπηκα γρηγορα να σας πω ενα γεια, γιατι σημερα ολη την ωρα μεχει βαλει κατω κ με ξεζουμιζει κ εχω ενα σιδερο βουνο. σημερα προλαβα κ εφτιαξα κατσικακι με πατατες στο φουρνο, πηγαμε καροτσαδα στον ηλιο κ χαζευε τα παντα..κ απο την ωρα που γυρισαμε της ανοιξε η ωρεξη.

barbie παρε του το λαπτοπιιιι...ειναι δικο μας!!! καλε πως μεγαλωσε ετσι η κουκλαρα σου

? φτου κ παλι φτου κ σκορδα!

τζιτζικακι κ σενα το τζιτζικακι σου ειναι μια γλυκα, κ φορατε κ ωραιο συνολακι!

ερη μου σε συγχωρουμε..,.αχ καφεδακι στη χαλκιδα με λιακαδα..θελωωωωωωω :o:o:o:o

καλα εμβολιακα σταμωρακια σας

δε θυμαμαι κατι αλλο

φυσικα θετικη ενεργεια στην ανλου

κ 2 φιλακια στη μαριασο κ τη μιρια

θα ξαναμπω βραδακι να σας διαβασω καλυτερα

α πιπιλες μετα τον 6ο μηνα αλλαζουμε

σμουυυυτσσσσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες. μπηκα γρηγορα να σας πω ενα γεια, γιατι σημερα ολη την ωρα μεχει βαλει κατω κ με ξεζουμιζει κ εχω ενα σιδερο βουνο. σημερα προλαβα κ εφτιαξα κατσικακι με πατατες στο φουρνο, πηγαμε καροτσαδα στον ηλιο κ χαζευε τα παντα..κ απο την ωρα που γυρισαμε της ανοιξε η ορεξη.

barbie παρε του το λαπτοπιιιι...ειναι δικο μας!!! καλε πως μεγαλωσε ετσι η κουκλαρα σου

? φτου κ παλι φτου κ σκορδα!

τζιτζικακι κ σενα το τζιτζικακι σου ειναι μια γλυκα, κ φορατε κ ωραιο συνολακι!

ερη μου σε συγχωρουμε..,.αχ καφεδακι στη χαλκιδα με λιακαδα..θελωωωωωωω :o:o:o:o

καλα εμβολιακα σταμωρακια σας

δε θυμαμαι κατι αλλο

φυσικα θετικη ενεργεια στην ανλου

κ 2 φιλακια στη μαριασο κ τη μιρια

θα ξαναμπω βραδακι να σας διαβασω καλυτερα

α πιπιλες μετα τον 6ο μηνα αλλαζουμε

σμουυυυτσσσσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε κοριτσακια??????????? εμεις φαγαμε ( μεγαλοι-μικρη) και τωρα σας γραφω αγκαλια με την κορι μου :D θελη να καθετε εδω μαζι μου στον καναπε :shock: φιλεναδες ψιθικε το κεικ μου εξωτερικα φαινετε ωραιο δεν ξερω απο γευση ελπιζω να πετυχε επιδη το εφτιαχνα και ταυτοχρονα μαγιρευα ελπιζω να εβαλα και ολα τα υλικα :roll:

τζιτζικακι ωραια φωτο και εσενα κουκλακι η κορι σου :!:

μαμουνακι σε καταλαβενω με το σιδερο και εγω χθες σιδεροσα ενα βουνο και μου εμεινε μια πλιση του μωρου :( κατσικακι με πατατες μιαμι μιαμι μπραβω που πηγατε βολτουλα

σας αφηνω η κορι μου με κλωτσα και αρχισε να μου κανει καρατε :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΛΕΜΕ!!!!!ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!!ΖΥΓΙΖΕΙ 7060 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 63 ΕΚ ΛΙΓΟ ΚΟΝΤΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΨΗΛΩΣΕΙ.Θ ΜΠΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ,ΑΝΛΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κοπελίτσες..!!Πως είστε?

Εμείς μια χαρά.Ο μπέμπης πότε είναι ήσυχος και πότε όχι.Τουλάχιστον το βράδυ κοιμάται 6 ώρες συνεχόμενα οπότε μια χαρά...

Χθές πήγα ερμού,συγκεκριμένα στα zara, και ψώνισα κάποια ρουχαλάκια για μένα και τον μπέμπη..πήρα κάποια ανοιξιάτικα και καλοκαιρινά να υπάρχουν στην γκαρνταρόμπα :D προσιτές τιμές σε κάποια, ας πούμε μπλουζάκια καλοκαιρινά με 2 ευρώ και μακρυμάνικα με 3 ευρώ...εντάξει πήρα και κάποια πιο ακριβά.Καλά τα κοριτσίστικα φορεματάκια δεν παίζονται......

Ανλου εύχομαι να πάνε όλα καλά, που θα πάνε δλδ μην ανησυχείς...

Τζιτζικάκι πανέμορφη η μικρή σου....να την χαίρεστε....

Βarbie και η δική σου κουκλίτσα είναι...Τι ματάρες είναι αυτές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςςςςςςςςςςςςς μου εσπασε το κεικ :(:(:cry::cry::evil::evil::evil::evil: την ωρα που το εβγαζα μου εσπασε αλλα απο γευση ειναι τελειο :D:D

ερη μια χαρα η μπεμπα με βαρος και υψος τι κοντη καλε μια χαρα ειναι το μωρο εμεις θα παμε δευτερα να δουμε αν πηρε βαρος....

λετισια με για τα ρουχαλακια πολυ καλες τιμες μου το εχει πει και η αδερφη μου οτι το ζαρα εχει βγαλει τετειες τιμες αλλα εμας εδω βρε κοριτσια ολα περνουν την ανιφορα λενε πως κανουνε εκπτωσεις αλλα οχι τιποτα φοβερο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...