Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φιλεναδιτσες 2010!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλως την μαριασω. α πολυ χαρηκα που μαζευομαστε. περαστικα να σου ευχηθω. εμενα μου πε οτι απο 5ο μηνα θα ξεκινησουμε (κ γω θηλαζω αποκλειστικα) αλλα μου πε να μη βιαζομαι. αν δεν παιρνει βαρος δεν ειναι κακο να σε ξεκινησει απτον αλλο μηνα κρεμουλες. κ αν θες θα δινεις κ γαλατακι σου.

ανλου ο αντρας μου ακομα τον μπινελικωνει τον διευθυντη...γιατι δεν του κανεις μια καταγγελια λεει..τα παιρνει μαυτα. κ γω συμφωνω να πατε στο μητερα, πηγε ο ανηψιος μου για κρεατακια αμυγδαλες κ ηταν το νοσοκομειο αψογο, τα δωματια πεντακαθαρα, δε φοβασαι μην κολησει τιποτα απο αλλα παιδακια κλπ. οσο για το γαμο αργοτερα δεν πειραζει, να μαζεψετε λεφτακια.

MIRIA αληθεια πηρε;ς dvd ??xaxa..αστα για αργοτερα...δεν κανει ακομα να κοιτανε τηλεοραση για τα ματακια τους...βαζε της να ακουει μονο, αν εχει τραγουδακια.

ΑΝΛΟΥ θελω να παω αυριο ή μεθαυριο πρωινη ωρα. θα κρατησει αντρας μου μπεμπα, για εισοδο κατσε να ψαξω τι γινεται, μηπως δινουν προσκλησεις κ τετοια..θα ξαναμπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 719
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Καλά Ανλού μου απαράδεκτος ο γιατρός! Το περίμενα ότι θα σου ζητήσει λεφτά, αλλά η συμπεριφορά του απαράδεκτη! Καλά κάνετε και πάτε στο Μητέρα και εγώ το ίδιο θα έκανα! Το σημαντικό είναι να πάνε όλα καλά και να μην ταλαιπωρηθεί το παιδάκι!

Λετίσια άντε μακάρι να σου έρθουν μέχρι το βράδυ για να ηρεμήσεις! Άστα βράστα που να ξεκινήσουν και τα φρούτα! Όντως θα θέλουμε μάσκες!

Μαριάσο μου καλώς μας ήρθες πάλι! Περαστικά σου! Και εγώ πριν 1,5 μήνα που είχα αρρωστήσει με μάσκα ήμουνα συνέχεια στο σπίτι και ήταν πολύ σπαστικό! Δεν μπορούσα να την φιλήσω και όταν της μιλούσα με κοίταγε καλά καλά! Και της αδερφής μου η παιδίατρος της από τον 5ο της την είχε κόψει την αποστείρωση γιατί έτσι και αλλιώς έχουν ξεκινήσει και βάζουν συνέχεια τα χέρια τους στο στόμα οπότε δεν έχει καμία σημασία η αποστείρωση!

Μίρια μου τι καιρό έχετε στην Κύπρο? Εδώ έχουμε πλημμυρίσει από το πρωί βρέχει και δεν λέει να σταματήσει! Ναι και εγώ ξέρω ότι δεν κάνει για τα ματάκια τους γιατί έχει γρήγορες εναλλαγές εικόνας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά δεν πολυδίνει σημασία στην αποστείρωση ο γιατρός μου αποτι έχω καταλάβει γιατί απο τον προηγούμενο μήνα μου είπε αν θέλω να μην αποστειρώνω τις πιπίλες τις αλλα εγώ δεν έδωσα και πολύ σημασία, ασε που απο την αρχή μου είχε πεί ότι το νερό για συμπλήρωμα αν χρειαστέι να τησ δώσω αν είναι εμφιαλωμένω δεν χρειάζεται να το βράζω 10 λεπτά αλλα απλά να το βράζω στο βραστήρα.... βέβαια εγώ δεν συμφωνώ καθόλου.

Οντως αυτος ο τύπος στο Παιδων ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟΣ!!!!!!!

Κορίτσια εμένα η μικρή είναι κολημένη με την τηλεώραση. Επλέιδη την έχουμε ανοιχτή πάντα κάθετε και την κοιτάει με τις ώρες... Αλήθεια δεν κάνει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και κάτι άλλο... αν δεν έχετε αντίρηση θα ήθελα να σας κανω και εγώ add στο Facebook...;Είδα ότι πολλές απο εσας επικοινωνείται και εκέι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μαριασο μου είδα τις φωτο σου! Τι κούκλα είναι αυτή? Τα κοτσίδια της με τρελαίνουν! Αλλά και η μαμά δεν πάει πίσω!

Α! Και εμείς τον Σεπτέμβριο του 2009 είχαμε πάει Κάρπαθο! Τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΑΡΠΑΘΩ ΠΗΓΑ ΤΟ 2005...Η ΜΠΑΡΜΠΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΝΗΣΙ.

ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ?ANLOY ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΘΙΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΜΕΙΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΕΖΟΜΑΣΤΑΝ!!!!!ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΧΑΛΑΛΙ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΗ...ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τελεια η Καρπαθος!!!!!!! εχει απιστευτες παραλιες!!!!!!!!!!!!!!!!!! και τα δικά σας τα ζουζουνια είναι καλονές-οι! Τελικά τα μωράκια που γεννήθηκαν το Σεπτέμβρη - Οκτώμβρη είναι τα ομορφότερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απλά δεν υπάρχουν αυτά τα μωράκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριάσο μου από ότι μου είχε πει και εμένα ο παθολόγος όταν είχα αρρωστήσει σε 2-3μέρες εκδηλώνετε.

Καληνύχτα κοριτσάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι αρρωστη απο την Κυριακή. Αντε να δουμε... ευχομαι να μην την κολλησω... οχι τιποτα αλλο αλλα δεν έχω και καμία βοηθεια και θα φρικάρω τελειως μόνη μου. (ο νταντης μας δουλέυει όλη μερα :( ).

Καληνύχτα κοριτσάκια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!Μπηκα να πω μια καλημερα και φευγω.Δεν προλαβα να σας διαβασω :oops::oops: οποτε δε σχολιαζω κιολας.Εμεις καλα,χαθηκα λιγο γιατι επρεπε να κανουμε ενα ταξιδακι .Ελπιζω ολες οι μανουλες και ολα τα μπεμπακια να ειναι καλα.Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδιτσες μου τι κανετε? καλε που ειστε σημερα?

εμεις εδω στο σπιτακι σημερα γιατι εβρεχε αλλα αποψε λεμε να παμε καμια ταβερνουλα ;)

barbie μου και εδω κανει πολυ κρυο και βρεχει τα ιδια και εσεις στην ελλαδα ε?

λετε οτι δεν κανει να κοιτανε τηλεωραση ε? ε δεν βλεπει και ακριβος περισοτερο τα τραγουδακια ακουει και περισσοτερο με βλεπει εμενα που κανω δουλειες εχει στιγμες ομως που κολλαει και βλεπει συνεχεια :roll:

κοριτσια χθες το παιδι μου εσπασε ρεκορ την εκανα μπανιο στις 10 το βραδυ στις 10,30 την ταισα και κοιμηθηκε αμεσως και ενω συνηθως κοιμοτανε στις 12-1 και ξυπνουσε στις 6,30 για μαμ και μετα ξανα νανι μεχρι τις 9 χθες κοιμηθηκε 10,45 και ξυπνησε στις 10 το πρωι :o:o:o:shock::shock: αφου σε καποια στιγμη κοντα στις 9 ξυπνησα και πιγα να δω αν ειναι καλα και οταν ξυπνησε στις 10 κοιταζα την ωρα και νομιζα οτι εβλεπα λαθος :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα εμαθα για εκθεση απο μια φιλη μου 5 ευρω εισοδος.εχει πολλα για γαμο, πολυ λιγα για βαφτιση. κ αυριο αΠΟ ΤΙς 18.00 ΕΧΕΙ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙς ΝΥΦΙΚΩΝ.

εμει9ς τα ιδια αρρωστουλια, μυξες, αντε ναρθει η δευτερα να μς δει παλι γιατρος.

μιριακι σε ζηλευω με τα ταβερνακια σου. μπαβο κοριτσι μκου να περνατε παντα ετσι ομορφα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τώρα πίνω καφεδάκι.

Πωπω κορίτσια έχω τόσες δουλειές και βαριέμαι τρομερά! Τι καλό θα μαγειρέψετε σήμερα? Εγώ θα κάνω μοσχαράκι γιουβέτσι.

Η μπουμπούκα μου είναι μια χαρά! Έχει αρχίσει και κάνει την κίνηση για να σηκωθεί! Σηκώνει το κεφάλι της και προσπαθεί να πάει πιο μπροστά! Κάθε μέρα κάνουν και κάτι διαφορετικό!

Χθες κράτησε η μαμά μου την ζουζού και πήγαμε με την αδερφή στην Κηφισιά στα μαγαζιά! Είχα να πάω στα μαγαζια δεν ξέρω από πότε! Καλά νέκρα κορίτσια! Μόνο στο Ζάρα είχε λίγο κόσμο στα παιδικά τίποτα! Της πήρα από το Ζάρα μία ωραία μπλουζίτσα γκρι ανοικτό, μια φόρμα γκρι ανοικτό και ένα ωραίο παλτουδάκι τζιν και έδωσα μόνο 21 ευρώ! Οι φορμούλα έκανε 8 ευρώ, η μπλούζα 3ευρώ και το παλτουδάκι 10 ευρώ! Τα πήρα 6-9 για να μπορεί να τα φορέσει. Τα φορμάκια που έχουμε 3-6 έχουν αρχίσει και μας είναι τσίτα στο ύψος έχουν αρχίσει και ξεκουμπώνουν τα κουμπιά! Θα πάω στο Jumbo να πάρω πάλι γιατί μια χαρά τα βολευτήκαμε και είχαν 6 και 7 ευρώ το ένα!

Μίρια μου και εγώ σε ζηλεύω! Θέλω να βγω να ξεσαλώσω κορίτσια! Μου έχει λείψει να βγω να πιω λίγο κρασάκι και να περάσω καλά!

Το γάλα έχει αρχίσει σιγά σιγά και ελλατώνετε! Σήμερα για να συμπηρώσω τα γεύματα έβγαλα και ένα γεύμα από την κατάψυξη. Πιστεύω μέχρι τέλος του μήνα να κοπεί από μόνο του!

Αυτά που λέτε κοριτσάκια! Φιλάκια πολλά και σε εσάς και στα γλυκά μπεμπάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια...

δεν προλαβαινω να μπαινω αυτες τις μερες...ολο στα τηλεφωνα ειμαι και αγκαλια με τον μπεμπη...πρεπει να αρχισω να μπαινω σε ενα προγραμμα για να καταφερνω να τα κανω ολα...καλα ειχα τον αντρουλη μου μεχρι τωρα σπιτι...απο δω και στο εξης θα χω ενα χερι χαχαχαχα!!!!

κλεισαμε για επεμβαση στο μητερα πεμπτη πρωι!Την Δευτερα εχουμε παιδιατρο, την τριτη θα παμε να κανουμε υπερηχους, την τεταρτη θα κλαιω απο το πρωι ως το βραδυ απο τον φοβο μου και την πεμπτη παμε να κανουμε το χειρουργειο!!!Ρε κοριτσια πρεπει να τον αφησω νηστικο τον καημενουλι μου ολο το βραδυ και το πρωι...μεχρι τις 10 30 με 11 που θα τελειωσουν με τις εξετασεις δεν θα χει φαει τιποτα..μετα θα του κανουν ναρκωση και δεν θα καταλαβαινει την πεινα του...αλλα τον λυπαμαι πολυυυυυ!!!!!κριμααααααααααα ειναι!!!!! Επισης ανυσηχω για την ναρκωση...αλλα ολοι μου λενε δεν ειναι τιποτα!!Ναι ναι δεν ειναι τιποτα δεν λεω...αλλα αυτος ειναι ο μπεμπης μου και εγω υποφερω διπλα!!!!!!Κανεις δεν καταλαβαινει...

Τελος παντων!!!!Εμεις μπαρμπι μου σημερα εχουμε μακαρονια με κιμα, βαριομουν να μαγειρεψω...χαχαχα

Εχθες κοριτσια πηγα να σιδερωσω....παιρνω 6 πλυντηρια ρουχα(εχω να σιδερωσω 2 βδομαδες), τα αραδιαζω στον καναπε, στηνω σιδερωστρα,ζεσταινω σιδερο και παω να ξεκινησω....χαχαχαχα ειχε χαλασει το σιδερο!!!!!!!Φτηνα την γλιτωσα....βαριομουν απελπιστικα!!!!!!

Οποτε απο βδομαδα παλι!!!! ;)

Μαμουνακι μου τελικα δεν θα παω στην εκθεση.. η κολλητη μου δουλευει και κυριακη, και η κουμπαρα μου αρρωστησε...και λογω του οτι ο μπεμπης πρεπει να παραμεινει υγιεστατος για μια βδομαδα δεν παω ουτε με τον αντρα μου!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μπαρμπι μου στα jumbo που πηγα ειχε δικιο η λετισια...μην παρεις φορμακια 6-9 μηνων παρε καλυτερα 12 μηνων..και θα της ειναι ανετα αλλα και τα φανελακια θα τα φορεσει αρκετο καιρο...εγω που πηρα 6 μηνων την πατησα..ενα μηνα θα μου βγαλουν!!!!!

Λοιπον σας αφηνω κοριτσακια φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες μου και καλο μεσιμερι τι μου κανετε?

κοριτσια χθες πηγαμε τελικα σε ταβερνουλα αλλα εφηγα απο εκει χαλιαααααααααα με πονουσε πολυ το στομαχι μου και φουσκοσε η κοιλια δεν ξερω ουτε εγω τι επαθα ειχα αναγουλε και δεν μπορουσα να βγω απο την τουαλετα απο τις αναγουλες τελικα κοιμηθηκα κοντα στις 3 στον καναπε :(

barbie τι ωραια που βρικατε φτηνα ρουχαλακια πηγε και η αδερφη μου προχθες και πηρε και αυτη πολλα ρουχαλακια και πληρωσε πολυ φτηνα ;)

ανλου μου αντε με το καλο να κανετε την επεμβαση και ολα να πανε καλα βρε φιλεναδα λογικο ειναι να εχεις αγχος το μωρο χειρουργιτε...

μαμουνακι barbie δεν εχετε να αφησετε καπου το μωρο και να βγητε και εσεις κανα βραδυ?

κοριτσια κλεει τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε ολεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ποσες απουσιες πρεπει να βαλω σημερα????????????

λοιπων η ωρα ειναι 1,50 και εγω ειμαι εδω μολις τελειωσε ενα πολυ ωραιο εργο που εβλεπα και λεω να παω και εγω για νανι ;)

μμμμμμμμμ να σας πω να μην σας πω να σας πω

λοιπων δεν θα σας πω θα περιμενω να μου πειτε εσεις αυριο αν θελετε να σας πω που πηγα παλι αποψε γιατι barbie και μαμουνακι δεν πολυκικλοφορανε και ειναι κριμα θελουνε και εκεινες παντος οπου και να πηγαμε ωραια περασαμε

φιλακια κοριτσια δεν ανηγουνε τα ματια μου απο την νυστα παω για νανι

αααααααααα δεν σας ειπα αυριο μου υποσχεθικε ο αντρουλης οτι θα παμε να δουμε το ξενοδοχειο που σκευτομαστε για βαφτιση ελπιζω να μην με στιση παλι αν με στιση θα κρατισω μουτρα μετα απο τον καυγα που θα του κανω :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσάκια μου! σήμερα έχει λιακάδα και έλεγα μήπως βγώ καμία βολτα έξω με την μπέμπα! εσεις που είστε εξαφανισμένες ? μόνο η Miria έδωσε το παρόν! Αχ ποσο θέλώ και εγώ να βγώ έξω!!!!!! Βρε miria πως τα καταφερνεις και βγάνεις έξω??? το μωρό με πιον το αφήνεις?

Για πες??? νπου πήγες πάλι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανλου μου γλυκιά προσπάθησε να μην ανχώνεσαι με το μικρό....(αν και το ξέρω ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο). Διάβασα σε ένα άρθρο ότι οταν είμαστε ανχωμένοι μεταφέρουμε το άνχος μας και στα μικρά μας. θα δείς ότι όλα θα πάνε καλα και την Παρασκευή πρώτα ο θεός θα μας τα διηγείσαι. Πιστεύω ότι αυτου του είδους οι επεμβασούλες είναι πλέον επεμβάσεις ρουτίνας για τους γιατρόυς. Καλά γιατί θα πρέπει να κάνετε Υπερηχο πρώτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!τι κανετε φιλεναδιτσες?Κυριακη σημερα και εχουμε πολλες απουσιες.Ελπιζω να ειστε εξω με τα μωρα σας και να περνατε ομορφα

ανλου μου ξερω πως ειναι ακατορθωτο να μην αγχωνεσαι αλλα πρεπει να πιστεψεις πως ολα θα πανε καλα!Ειναι σιγουρα μια ταλαιπωρια για το μικρο αλλα πρεπει να γινει και αργοτερα ουτε που θα το θυμαστε!Αλλωστε δεν ειναι κατι τραγικο, ειναι υποθεση ρουτινας.Και εννοειται πως καλα κανατε και πηγατε σε αλλο γιατρο!!!Προεχει το καλο του μπεμπακου τωρα.Φιλακια πολλα και μην στενοχωριεσαι :D:D

μιρια πες μας που πηγες!Ετσι να χαιρομαστε και εμεις λιγο που δεν πολυβγαινουμε.Τελικα το ξενοδοχειο το ειδατε??

μαριασο αν εχει καλο καιρο μην το σκεφτεσαι καθολου!Παρε το μωρο στο καροτσι ή στο μαρσιπο και βγες!Εδω αν και εχει λιακαδα εχει κρυο ακομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και επανερχομαι με τα δικα μας νεα τωρα..η μικρη μαλλον αρρωστησε γμτ.Δεν εχει πυρετο,μονο βηχα και λιγες μυξουλες.Μακαρι να μην την πιασει τελικα.Αν συνεχισει θα παρω τον παιδιατρο.Καλο μεσημερι σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...