Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIME EGGYOS EPITELOYS........


Recommended Posts

OOOOUUUUUAAAAOOOOOO MPRAVO HELENA MOU..AAAAA XARIKA POLLA..Sigxaritiria!!!!!!!! Euxomai ola na pane teleia k se ligotero apo 9 mines na pareis agkalia tio 8aumataki sou [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif].. 3erw posa perases k poso poli to i8eles, twra afise ta ola pisw sou giati erxontai ta kalitera :-bd ..Aaa sugkini8ika apo tin xara mou!!!!!!

:-bd:-bd \M/ \M/ \:D/ \:D/ [smilie=wav.gif]:clap::clap:

SIGXARITIRIAAAAAAAAAAAA :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλοοοο, ολα να πανε τελεια και να κρατησεις ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!

Να προσεχεις τωρα στην αρχη. Α και ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΣΕΞ :lol::lol::lol: οτι κανατε κανατε!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!ευχομαι μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και σε 8 μηνες (αφου εισαι 5 βδομαδων) αγκαλιτσα με το μπουμπουκακι σου!!Αντε και στα κοριτσια που προσπαθουν τοσο καιρο αλλα και στα δικα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθε φορα που ακουω για εγκυμοσυνη συγκινουμαι,γιατι και εγω τοσο περιπου προσπαθουσα ωσπου να ελθει το νινι μου :!:

Με το καλο :!: να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και να την χαρεις αυτην την περιοδο :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΤΩΡΑ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η 1 ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ!!! (Α ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΣΕ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟΥ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κουκλα μου με το καλο να ερθει η ωρα να κρατησεις ενα πολυ πολυ

γερο χαμογελαστο :D:D:D μωρακι να εχεις την πιο ευχαριστη εγκυμοσυνη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα και συγχαριτηρια και απο εμεναααα!!Να εχεις μια ωραια εγκυμοσυνη..ειμαστε πολυ κοντα οπως θα δεις και κατω στο τικερακι μου..γεννας Σεπτεμβρη!!Ελα να τα λεμε και στο ποστ για τις εγκυουλες του Σεμπτεμβρη 2011...ποτε πας στο γιατρο??Εγω την Δευτερα παω για την δευτερη επισκεψη!Ολα καλα να ειναι!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helena μπραβοοοοο πολλα συγχαρητηριααααααα!που ειχες χαθει εσυ τοσο καιρο?μπηκες ομως και εφερες τα πιο χαρμοσυνα νεα μπραβο σου!με το καλο ενα γερο μωρακι.για πες και σε εμας που ακομα προσπαθουμε ειχες κανα συμπτωματα?αληθεια χαρηκα πολυ για σενα σε θυμαμαι ποσο το λαχταρουσες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΕLENA μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!Σου εύχομαι να έχεις υπέροχη εγκυμοσύνη κ ένα υγιέστατο μωράκι!!! Σε χάσαμε αλλα άξιζε το κόπο! ;) Να είσαι καλά κ να τα λέμε πιο συχνά!!Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου Helena!!! Συγχαρητήρια!!! Σε χάσαμε από το πόστ και δεν είχαμε νέα σου τους τελευταίους μήνες. Με το καλό, λοιπόν, να φουσκώσεις και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Πέρνα από το ποστ καμιά μέρα να μας πείς περισσότερα νέα σου και να μας ρίξεις λίγη μπεμπεδόσκονη.... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...