Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του βυζονυχτίου νο 30! για πολλά σποράκια!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kaloooo

κ συμφωνωωωωωωωωωωωω

μπαμπουής εκανες απονευρωση?

γιωτα ολα καλα με τη δουλεια?

παντως εγω δε γεννησα :D

:lol::lol::lol::lol: ναι το ειδα....καλα μωρε....βαρετα....εχει δουλεια....αλλα δεν μου αρεσει αυτο το τμημα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα δηλαδη και τα σαμπουαν και τα αποσμητικα ολα χωρις πάραμπεν;;;;;

ναι όλα, τα διαβάζω πολύ προσεκτικά πριν τα αγοράσω, τα καλλυντικά μου είναι φυτικά ή βιο οπότε δεν έχουν και των παιδιών το ίδιο, μόνο με το άρωμά μου την πάτησα, αλλά δεν πειράζει απλά δεν είμαι σίγουρη αν θα το ξανα αγοράσω εξαιτίας αυτού!!!!, έλεγξα μόνο αν είναι στη λίστα των απαγορευμένων τοξικών αρωμάτων και δεν είναι και μου διέφυγε το παραμπέν!!! :?:? τα παραμπέν προκαλούν καρκίνο και εγώ έχω ιστορικό, δεν θέλω να ρισκάρω μερικά πράγματα, αφού μπορώ να αποφύγω κάποια το κάνω!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μαμα μου εφυγε ,μονοι παλυ .

χθες καταλαβα οτι μπηκα στον εκτο μηνα!!! πως περναει ο καιρος!!!

στην β επιπεδου εδειξε οτι γενναω στισ 26 αντι για 29 μαιου και ρωτησα τον γιατρο μου πια ημερομηνια να βλεπω και μου ειναι αυτην που εδειξε ο υπερηχοσ και οχι την ημερολογιακη ....αρα ειμαι στην 23 ευδομαδα και οχι στην 22 που γραφει το τικερ .

το πρωι εφαγε μια φετα μελι και γαλα,το μεσημερι εναν χυμο και τιποτα αλλο πηγε για υπνο και τωρα που ξυπνησε στις 5 ενα γιαουρτακι και ξανα πινει γαλα .

αυριο θα κανω καρμποναρα με φιογκακια χρωματιστα

πηγαμε σημερα σουπερ και επεσε το ματι του στισ φρυγανιεσ και ηθελε και πηραμε ...θα του ανοιξω τωρα να του δωσω ,του πηρα και σταφιδες που του αρεσουν .

μα γιατι του αρεσουν τα αποξηραμενα φρουτα????και μπανανα μονο αποξηραμενη τρωει !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αφου του αρεσουν τα αποξηραμενα..καντου μπαρες δημητριακων

εγω σημερα εκανα του Χριστοφορου ..βεβεια μπασταρδεψα τη συνταγη γιατι ηταν με σοκολατες κλπ...αλλα εγινα πολυ νοστιμα..εφαγα ηδη μια...

αυριο θα δοσω του μικρου

εβαλα κορν φλεικσ, θρηματισα μια ρυζογκοφρετα πολυσπορη, εβαλα σταφιδες αποξηραμενα κρανμπερι και μελι...εγινα τελεια...

Αχ δεν πρεπει να κανω δουλιες στην κρεβατοκαμαρα...βλεπω ποσες βλακιες εχω στα συρταρια μου και τρελαινομαι..απαπαπαπα...ποτε θα τα πασαλειφτω ολα αυτα...

μου φαινετε θα κανω μπαζαρ καλλυντικων...χαχαχα

Μπεμπου καλο κουραγιο ρε με το δοντι..καλα θα κανεις και θα πας βολτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπιαχ δοκιμασα τισ φρυγανιες που του πηρα ...σικαλεοσ χωρισ ζαχαρι και με ελαχιστο αλατι μπιαχ μπιαχ μπιαχ ....αυτοσ ομως την επιασε και την τρωει παλυ καλα !!!!

αν δεν τισ θελει παντως θα το καταλαβω :lol::lol::lol::lol:

και εγ εχω αρχισει και παιρνω χωρις παραπερνς ...σαμπουαν βρηκα της-τα ορζεν που δεν γραφουν ουτε τα βρηκα σε καμοια λιστα .

μεχρι τωρα παω καλα με τα κιλα .τα χριστουγεννα ειδα το κοντερ να ανεβαινει αλλα σταματησε τωρα και ηρεμησα .ημουνα 68 οταν εμεινα ,εχασα 2 κιλα τουσ πρωτους μηνες ,ξεφυγα λιγο τα χριστουγεννα αλλα τωρα σταματισα στα 71 .παντως μεχρι των τεταρτο μηνα φορουσα ακομα τα τζιν μου πατελονια !! δεν με σφιγγαν .στον Μανωλη απο την αρχη (δευτερο μηνα) δεν αντεχα και φορουσα φορμες .

γιατι να του κανω μπαρεσ και να μην του τα βαλω ολα αυτα σε ενα μπολ? παλυ τα τρωει .

πως τισ σταθεροποιησεσ και δεν κολλαει το μελι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ κανετε ομορφες μανουλς?

Αφροδιτη γιατι στεναχωριεσαι?

φση ειναι και θα οερασει..//αλλωστε ο Μανωλακης ...ειναι αφρατουλης....ειναι ολο διπλες!

Χρυσα τα καλλυντικοκρεμες δεν καρατουν πολλα χρονια....ξεκινα το μπαζαρ....

εγω οτι χαζομαρα αγοραζω που δεν μου αρεσει...τα παω στη δουλεια....

χθες βραδυ τους εβαφα τα νυχια....σε ολες γκρι....ε να μην ειναι μεσα στη μοδα?

φορουν κατι κολιε που ειχα ξεχασει....αυτα με τους μεγαλους σταυρους....!

και εγω ξερω ατομα που εχουν πλ. πιατων και δεν το χρησιμοποιουν!

εγω πλαι μπορει να βαλω και 2 την ημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι να πασαλειφτεισ θα εχουν ληξει :lol::lol::lol::lol:

εγω παντως δεν το ψιριζω τοσο ,μια κρεμα προσωπου μου κανει και δεν θα την σταματησω κανει δεν κανει .

εγω δεν εχω πλ.πιατων :(:(:(:( δεν χωραει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς οι μεγάλοι μόλις τσακίσαμε μία μηλόπιτα και καφεδάκι, ήθελε και η μικρή αλλά δεν της έδωσα γιατί δεν έφαγε το φαγητό της!!!! πρώτα φαγητό και μετά τα γλυκαντικά!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ πως ειστε οικογεννιακως;;;;..

Αφρο τα εβαλα ψυγειο και εβαλα λιγο μελι..ισα ισα να κολλισουν και μετα τα εκανα και γυρω γυρω με τη βρομη..

εμενα ο δικος μου αρεσκετε να κραταει στο χερι παρα να τρωει απο μπολ..

Να παρεις ενα μικρο να το βαλεις πανω στο παγκο δεν χωραει..

ηδη επλυνα τα ταπερ που εχω..τα εχωσα ολα μεσα....καμια σχεση μηλαμε με την καθαριοτητα...

Αργη πετα καμια μηλοπητα καλα ενταξη ας ξεπερασουμε τις 100 σελ μια φορα ενταξη δεν εγινε και κατι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε περιμενουμε την σισσιω

και εγω εκαν μηλοπιτα!

Χρυσα καλα ειμαστε...ο Π. συνεχιζει βηχα και ροχαλιτο....ευτυχως ειμαι νυχτα... και η μικρη μυξες...

εσεις?\

ναι ΑΦΡΟΔΙΤΗ πες στον Κ. να σου το κανει δωρο για το νινι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις καλα..λεμε τωρα..

ο τζεφ τρωει με τον μπαμπα του..ξεχωρησει το ρυζι απο τα γεμμυστα και τρωει το κρεμμυδι απο τη σαλατα...

για της μηξες παρε Νασαλιν..εγω σωθηκα!!!!

Πολυ βαρια την περασε ρε συ ο Π...ποιος σας μουντζωσε βρε παιδι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ντε?

μας παει...

συν τη μεταθεση του Π.

Καιτωρα θα ειναι πιο δισκολα....ο Π. θα πρεοει να ειναι στην δουλεια στις 6:30 και 7:00 που ηταν τωρα...

αρα θα φευγει απο το σπιτι στς 6:00 και εγω απο νυχτα σχολαω 7:00...θα ξυναμε την Μ-Ι απο τις 5:00...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα στην πλακα και να χωρουσε θα ηταν το τελευταιο που θα αγοραζα :lol::lol::lol:

εχω ξεμεινει απο σκουπακι περιμενω τον κωστα να ερθει να παμε να παρουμε....πολυ χρησιμα τα σκουπακια !!7 χρονια το ειχα και τωρα εβγαλε ολη την δουλεια του :lol::lol::lol:

ο μικροσ μου πηρε της καινουργιεσ μου παντοφλες :( εχουν ενα κουκλακι πανω και παει να παιξει :lol::lol::lol:

βικη τι να μου κανει δωρο?

σημερα βρηκα 2 φορμακια που ειναι για το νινι και τα εδειξα στον μανωλη ,του ειπα οτι ειναι τα ρουχαλακια για το νινι και χαρηκε!! τα πηγαινε και βολτα ...τα εδειχνε και στην γιαγια και ελεγε οτι ειναι για το νινι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πλυντηριο πιατων....

εμενα το σκουπακι δεν με βολεψε καθολου...το πεταξα...και ειχα λισαξει να το παρω....

αλλα μπορει να βαλω ηλεκτρικ και 5 φορες την ημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...