Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ????


ΗΛΙΑΝΝΑ

Recommended Posts

σας το ευχομαι boub μου σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D καλα οσο για τη χοριακη ειχα μπερδευτει τοσο πολυ....δεν ηξερα τι μου γινοταν!!!!!!!!! :?: αστα αστα

σου ευχομαι να μην σου ερθουν για τους επομενους 9 μηνες!!!!!!!!!!!!!!!!!περιμενουμε νεα σου :D:D:D:D:D τι θα κανεις χοριακη η τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia ti kanete!!?!!nas sas po kai ego na mou peite ti gnomi sas?loipon:itan na adiaithetiso 9/1 alla telika ekana oorhxia 12/1 kai ekana xoriaki stis 21/1 kai vgike arnitiki lete na eime egkios kai na min edeixe akomi i xoriaki?ax makari panagitsa mou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia ti kanete!!?!!nas sas po kai ego na mou peite ti gnomi sas?loipon:itan na adiaithetiso 9/1 alla telika ekana oorhxia 12/1 kai ekana xoriaki stis 21/1 kai vgike arnitiki lete na eime egkios kai na min edeixe akomi i xoriaki?ax makari panagitsa mou!!!!

Λιγο με μπέρδεψες Λιτσάκι αδιαθέτησες 9/1 ή ήταν να έχεις ωορηξία τότε; Νομίζω βιάστηκες να κάνεις την χοριακή. Αν είχες ωορηξία στις 12/1 τότε η περίοδος έρχεται 14-17 μέρες μετά, οπότε εσύ θα πρέπει να περιμένεις περίοδο γύρω στις 26-28/1. Έχεις σταθερό κύκλο; Πόσων ημερων;

Νομίζω θα πρέπει να κάνεις λίγο ακόμη υπομονή. Εγώ που είχα ωορηξία στις 10/1 λέω ότι αν δεν μου έρθει μέχρι την Παρασκευή να κάνω κανένα τεστάκι και την άλλη Δευτέρα να πάω για χοριακή. Εύχομαι σύντομα να δούμε μια τεράστια χοριακή όλες μας και να κρατήσουμε ένα υγιαίστατο μωράκι στα χέρια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera madi mou se mperdepsa e?loipon itan na adiathetiso stis 9/1 alla den adiathetisa kai oorixia den ekana olo to mina ekana ligo arga 12/1.o kiklos mou genika eine megalos mporei na ftasei kai tis 40 meres.apo tin alli afou ekana tin xoriaki skeftika mipos tin ekana noris?de xero makari na eine noris kai na xanakano kai na eine thetiki!!!kai se esena na eine mia poli poli thetikotati xoriaki!!!ayrio tha pao kai sti ginaikologo exo rantevou na doume ti tha mou pei!!!!!!!esi ayrio les na kaneis xoriaki?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα είναι που με μπέρδεψες :shock: ... δηλαδή πότε είχες περίοδο τελευταία φορά; Την ωορηξία σου την καταλαβαίνεις μόνη σου απο υγρα κτλ ή κάνεις τεστάκια; Μήπως είχες διπλή ωορηξία και δε το κατάλαβες; Κοίταξε σίγουρα είναι καλύτερα να πας στη γυναικολόγο σου να σε δει αλλά νομιζω για την χοριακή περισσότερο παίζει ρόλο πότε είχες ωορηξία παρά πότε είχες τελευταία φορα περίοδο. Οπότε εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι νωρίς.

Όσο αφορα εμένα εγώ θα πάω για χοριακή αν δεν μου έρθει μέχρι τότε, την άλλη Δευτέρα όχι αύριο, που θα είναι 21 μέρες μετά τη ωορηξία. Ο κύκλος μου συνήθως είναι από 28-35 μέρες.

Ποτε δεν φανταζόμουνα πάντως ότι για να κάνω ένα μωράκι θα κατέληγα με ένα ημερολόγιο στο χέρι να κάνω προσθέσεις αφαιρέσεις και ένα σωρό υπολογισμούς και πάλι να μη μου βγαίνουνε 8-}8-}8-}:lol::lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleytaia periodos eixa 9/12 oorixia katalaveno apo ta igra mou kai ponao kai ligo otan kano oorixia.ante kai esi me to kalo na exeis ena sporaki stin koilitsa sou!!!kai ego de to perimena na eine toso periploko kai omos na pou eine telika.nomiza oti eine pio eykolo!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ....ΕΛΕΓΑ ΘΕΛΩ ΜΩΡΟ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...