Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ!!!


ΗΛΙΑΝΝΑ

Recommended Posts

γεια σας και απο εμενα,ειμαι καινουρια στο forum!!!κατ'αρχην να σας συστηθω ειμαι η ηλιαννα και εχω δυο παιδακια.η κορη μου ειναι 3 χρονων (σχεδον) και ο γιος μου ειναι 9 μηνων.αποφασησα να γραφτω εδω για να τα λεμε (θεματα που μας απασχολουν),. συχνα στην πολυ ωραια παρεα σας,οπου ειναι η καλυτερη συντροφια!!!!!!να ειστε καλα και οσες περιμενετε τα μωρακια σας με το καλο να τα κρατησετε στην αγκαλια σας!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την Ηλιαννα!!! Καλωσορισες...εδω μεσα ειναι ολες κακιες και χαζες...μονο εμενα να αγαπας!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να σου ζησουν τα παιδακια σου, γερα και καλοτυχα να ειναι!!!

φιλια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την Ηλιαννα!!! Καλωσορισες...εδω μεσα ειναι ολες κακιες και χαζες...μονο εμενα να αγαπας!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να σου ζησουν τα παιδακια σου, γερα και καλοτυχα να ειναι!!!

φιλια :D

οκ θα το εχω στα υποψην μου!!σε ευχαριστω πολυ και εσυ οτι επιθυμεις!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρεμα,κοριτσια zaxarenia και koukida,ηρεμα!!!τι ηρθα και αρχισαν τα οργανα??οχι οχι δεν θελω τετοια!!(μονο οταν πρεπει) :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalosirthes Iliana :D na sou zisoun ta pedakia sou ;):D To onoma mou ine toula exo ena gio 10 eton kai ime 5 minon egios :D:D tha xaro poli na ta leme!!!

γεια σου τουλα σε ευχαριστω πολυ κ εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!ναι βεβαια και εγω θα χαρω πολυ να τα λεμε,εννοειται!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

welcome και απο μενα!!!

Να σου ζησουν τα παιδουλια σου τα καλα!

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ και ΚΟΥΚΙΔΑ ελεος!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σε ευχαριστω πολυ lollipop να εισαι καλα!!και εσυ με το καλο να κρατας στην αγκαλια σου τις κοριτσαρες σου!!!!σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!αλλωστε θα τα λεμε κιολας ε? :P:P@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιανα welcome και απο μενα... :D:D:D και εγω δεν ειμαι τοσο παλια οπως αλλες κοπελες αλλα ελπιζω να τα λεμε

mam nantia σε ευχαριστω!!ναι εννειται πως θα τα λεμε!!!(που θα παει θα γινουμε και εμεις ετσι παλιες οπως τα κοριτσια)χα χα χα :oops::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουλα μου σου ευχομαι καλη εγκυμοσυνη να εχεις,να πανε ολα καλα και να εχεις σε λιγο καιρο το μωρακι σου στην αγκαλια σου :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ηλιαννα καλως ηρθες και να σου ζησουν τα παιδακια σου :D

Εγω ειμαι η Βασω και εχω εναν γιο 2χρ :D:D:D

Θα χαρω πολυ να τα λεμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ηλιαννα καλως ηρθες και να σου ζησουν τα παιδακια σου :D

Εγω ειμαι η Βασω και εχω εναν γιο 2χρ :D:D:D

Θα χαρω πολυ να τα λεμε :D

καλημερα βασω σε ευχαριστω πολυ!!και εσυ να χαιρεσε τον πριγκιπα σου!!φυσικα και θα τα λεμε....!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ!!!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!

καλημερα!σε ευχαριστω πολυ μικα μου,ναι πραγματικα ειναι (εισαστε) υπεροχη παρεα!!!!να εισαι καλα και σε σενα σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!εχεις παιδακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 7 ΜΗΝΩΝ Κ ΘΕΛΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!

αληθεια??να σου ζησει,να την χαιρεσε και να ειναι γερη και τυχερη!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D σου ευχομαι ολοψυχα να αποκτησεις συντομα το μωρακι που επιθυμεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θα τα λεμε τα νεα μας ε????? ;););):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες στη παρέα μας Ηλιάνα!!Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!! :D

σε ευχαριστω elenakos καλως σας βρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη,να πανε ολα καλα και με το καλο να κρατας στην αγκαλια σου το μωρακι σου καλη μου!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!

Καλως ηρθες στην παρεουλα μας! Να χαιρεσαι τα μικρακια σου!

Ειμαι η Ελενα,29 ετων και εχω 2 παιδακια! Την Ειρηνη 2 ετων και κατι ψιλα και τον Γιωργο

2 εβδομαδων περιπου! Θα τα λεμε οταν μενει χρονος! χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!

Καλως ηρθες στην παρεουλα μας! Να χαιρεσαι τα μικρακια σου!

Ειμαι η Ελενα,29 ετων και εχω 2 παιδακια! Την Ειρηνη 2 ετων και κατι ψιλα και τον Γιωργο

2 εβδομαδων περιπου! Θα τα λεμε οταν μενει χρονος! χχχ

καλημερα ελενα σε ευχαριστω πολυ!!!!και εσυ να τα χαιρεσαι τα ζουζουνακια σου!!!να σου ζησουνε!!!!οκ ναι σε καταλαβαινω απολυτα....τα λεμε οταν βρεις χρονο λοιπον!....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...