Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ!!!


ΗΛΙΑΝΝΑ

Recommended Posts

γεια σας και απο εμενα,ειμαι καινουρια στο forum!!!κατ'αρχην να σας συστηθω ειμαι η ηλιαννα και εχω δυο παιδακια.η κορη μου ειναι 3 χρονων (σχεδον) και ο γιος μου ειναι 9 μηνων.αποφασησα να γραφτω εδω για να τα λεμε (θεματα που μας απασχολουν),. συχνα στην πολυ ωραια παρεα σας,οπου ειναι η καλυτερη συντροφια!!!!!!να ειστε καλα και οσες περιμενετε τα μωρακια σας με το καλο να τα κρατησετε στην αγκαλια σας!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΡΑΝΙΑ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3 ΜΗΝΩΝ.ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΕΥΒΟΙΑ ΕΙΣΑΙ.ΑΠΟ ΠΟΥ?ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΧΑΛΚΙΔΑ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμενα,ειμαι καινουρια στο forum!!!κατ'αρχην να σας συστηθω ειμαι η ηλιαννα και εχω δυο παιδακια.η κορη μου ειναι 3 χρονων (σχεδον) και ο γιος μου ειναι 9 μηνων.αποφασησα να γραφτω εδω για να τα λεμε (θεματα που μας απασχολουν),. συχνα στην πολυ ωραια παρεα σας,οπου ειναι η καλυτερη συντροφια!!!!!!να ειστε καλα και οσες περιμενετε τα μωρακια σας με το καλο να τα κρατησετε στην αγκαλια σας!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

καλωσήρθες στην παρέα μας κ να σου ζήσουν τα παιδάκια σου.Είμαι η Ελένη κι εχω δυο κοριτσάκια το ενα 3 ετων κ κατι κ το άλλο 9 μηνών!!!! ;) είδες συμπτωση?πότε γέννησες το γιο σου?

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...