Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

καταρχας georgi ξεχαστηκα περαστικα στο μικρο σου! μακαρι αυριο να ειναι περδικι

joanaki μου σε ευχαριστω...

σημερα ως δια μαγειας εξαφανιστηκε.. ολα καλα μια χαρα

samarcande ευχομαι το ψαξιμο να ευοδωθει και να βρεις γραφειο, αληθεια παντα τοση ουρα εχει στο μαλιγιαννη? Ρεζιλι εγινα στον ανθρωπο οταν μου ειπε οτι ολα καλα εβαλα τα κλαματα ξεσπασα ...ποπο :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Georgi περαστικά στο αγοράκι σου!

Afro μου πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!!! Με το καλό η κουκλάρα σου!! Όταν πήγα για την αυχενική διαφάνεια δεν είχε πολύ κόσμο αλλά μου έχουν πει πως σε γενικές γραμμές γίνεται χαμός! Τώρα τη Τρίτη που θα κάνω τη β επιπέδου δε ξέρω πως θα'ναι...

Μεγάλο θέμα κι αυτό με τα βλαστοκύτταρα, δε ξέρω κι εγώ τι να κάνω. Δε το έχω συζητήσει με το γιατρό μου καθόλου αλλά υποθέτω πως θα μου πει για τη τράπεζα του Ιασώ. Δεν είναι πολύ τέτοιος τύπος βέβαια αλλά αν δεν ευλογήσεις το σπίτι σου... Διαβάζω κι εγώ διάφορα και δε μπορώ ν' αποφασίσω ακόμα.

Όσο για το γραφείο, σας ευχαριστώ για τις ευχές, ελπίζω κι εγώ να βρω κάτι μέχρι τέλος του μήνα γιατί δεν πάει άλλο. Δε μπορείτε να φανταστείτε όμως τι έχω δει! Τα πιο άθλια διαμερίσματα και σε τιμές τρελές! Δυσκολεύομαι πολύ να βρω αντιστοιχία τιμής-ποιότητας και δεν έχω και πολλά για να δώσω... Πάντως οι τιμές ενοικίου στο κέντρο δεν πέφτουν με τίποτα! Που θα πάει ρε παιδιά αυτό, δε ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε georgi βρηκες το τηλεφωνο τι καλα,σε λιγες μερες θα παρω να μαθω λεπτομερειες :P

αφρο μου μαζεψες πολυ ανχος κ ξαλαφρωσες μπροστα στον γιατρο δεν πειραζει συνηθησμενοι ειναι σε τετοιες αντιδρασεις:lol::lol::lol: εγω 3 φορες δακρυσα μπροστα σε γυναικολογο την πρωτη φορα που ειδα σακο δευτερη στην αυχενικη που ηταν ολα τελεια κ μας ειπε το φυλλο κ τριτη φορα στην β επιπεδου που ειδα λιγο την φατσουλα της :lol::lol::lol:

samarcante μαλλον δεν εχουνε αναγκη τα λεφτα για αυτο δεν ριχνουν τις τιμες τι να πω...παντως το καταλαβαινω αυτο που λες σχεση ποιοτητας τιμης καμμια σχεση :lol::lol::lol: δεν θα ξεχασω ποτε τοτε που εψαχνα σπιτι το τι αχουρι εβλεπα κ τις τρελες τιμες τους :evil:

σημερα λειπει ο κυρης του σπιτιου ειμαι μοναχουλα το μπεμπακι μου κοιματε κ εγω τοσες ωρες εβλεπα βιντεακια στο youtube με γεννες κ μπεμπακια κ συγκινουμε πολυ :ymdaydream: [smilie=binkybaby.gif] φανταζομε τον εαυτο μου σε λιγο καιρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε απο το παιδιατρο, ευτυχως εχει μονο το λαιμο του.Βεβαια ειναι μια μικρη ενδειξη για την γριπη χοιρων και τωρα περιμενουμε να δουμε τι πυρετο θα ανεβασει την νυχτα.

Και εγω εχω παραπονο με την συχνοουρια 2-3 φορες την νυχτα. Και οταν θα μπουμε στον 8-9 μηνα τι θα κανουμε θα κοιμομαστε πανω στην τουαλετα;;;;;;;;;;;;

σαμακαρδε οι τιμες των ενοικιων δεν πεφτουν πουθενα και ζητανε παραλογα. Ξερω επειδη η αδελφη μου εψαχνε για σπιτι και μου τα ελεγε. αυτοι οι ανθρωποι πιστευω πως ζουν σε αλλο κοσμο!

Απο το πρωι ο μπεμπης μου γυρναει ολη την ωρα και με εχει πεθανει στους πονους, μαλλον μεγαλωσε και αλλο, ευτυχως κοιμαμαι ανετα γιατι με αφηνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑς....ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΑΦΡΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΥΠΝΟ ΣΗΜΕΡΑ,ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΜΝΙΟ,ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ....ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟΛΥΤΑ....ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΩΡΑ.ΕΛΕΝΑ ΚΙ ΕΣΥ ΕΠΙΣΗς ,ΘΑ ΣΑΣ ΜΑΛΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ,Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ,ΑΝΤΡΙΑ,ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ,ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΑΤΟΦΟΒΙΑ....SAMARCANDE ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΘΑ ΒΡΕΙς ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.GEORGI PERASTIKA,ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΧΟΙΡΟΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑς????????? ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΣΚ....ΑΝ ΚΑΙ ΒΡΟΧΕΡΟ....ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΚΕΨΕΙς ΓΕΜΑΤΕς ΗΛΙΟ... : :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια! Παρ'ολο που εβρεχε ολη νυχτα φαινεται οτι παει να βγει ο ηλιος.

Τελικα η μανα ειναι μονο μια με ενστικτο απιστευτο. Λογω της εγκυμοσυνης (οπως ολες σας) κοιμαμαι αρκετες ωρες, αλλα χθες την νυχτα ξυπναγα ανα μια με δυο ωρες και ελεγχα το πυρετο του μικρου. Δεν το περιμενα. Τελικα κοιμηθηκα ησυχη στις 4 οταν καταλαβα πως τα καταφερα με κομπρεσα να μην ανεβασει πυρετο.

να εχουμε ενα ομορφο και ησυχο Σ/Κ ολες μας.

Περιμενω τα νεα σας να διαβασω. Τι θα κανετε σημερα; Τι θα μαγειρεψετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και μπεμπακια!!!! εχει πολυ ομορφη μερα και χαιρομαι γιατι ειμαι παιδι του ηλιου!!! γι'αυτο ειναι ωραια η αθηνα!!!!στην αρτα θα εβρεχε ακομα μεχρι το μαρτιο!!!ελπιζω να προλαβα τα σημαντικοτερα νεα σας!!! αφρο μου, μπραβο κοριτσι μου!!!ολα μια χαρα!!κι εγω στη θεση σου δεν θα σταματουσα τα δακρυα, σιγα μη σε παρεξηγησει ο γιατρος!!!ειδες, ολα καλα!!!!αντε, ευχομαι καλα αποτελεσματα και στις υπολοιπες που εχουμε να κανουμε τη β'επιπεδου!!!!

samercande , ακομα το διαμερισματακι εεεε;;; βλεπεις, αυτοι που τα εχουν και τα νοικιαζουν, δεν εχουν αναγκη απο λεφτα, οποτε περιμενουν το κοροιδο που θα τσιμπησει!!

georgi περαστικα στο γιοκα σου, και ηδη ειναι καλυτερα, ε;;;; μη βαζεις το χειροτερο με το νου σου... παντως και τα μικρα των φιλεναδων μου, σχεδον ολα αρχισαν βηχα και πυρετουλι!!! μου εκανε τρομερη εντυπωση ο συγχρονισμος!!!ευτυχως που δεν ειμαι σχολειο με τα πιτσιρικια, γιατι ολο και κατι θα ειχα κολλησει!!

λεω , σημερα, να κανω μια μακαροναδα με κοκκινη σαλτσα, χωρις κρεας, γιατι θα κανω αυριο ρολο.... παντως, εχω μια αδυναμια σ'ολα τα μακαρονια και τις μακαροναδες, ειδικα τωρα που ειμαι εγκυος!!! γλυκα και σοκολατες, ουτε να τα φτυσω!!!!! ζηλευω ομως πολυ ολα τα φαγητα!!! μονο παναγιτσα μου μη κανω κανα ζαχαρο, γιατι δεν ξερω πως θα τα κοψω ολα αυτα τα ωραια!!!!

σας ζαλισα λιγο!!

αντε, καλη σας μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες φουσκωμενες!! Sweety μου η ευχη που εκλεισες χθες ηταν η καλυτερη! Σκεψεις γεματες... ηλιο! GeoV μου καλα εισαι? Η μπεμπουλα σου? Πηγαμε στα Jumbo τις προαλλες και πηραμε στην δικη μας την μπουμπου, ζιπουνακια και φορμακια! Ειναι τοσα πολλα αυτα που χρειαζεται ενα μωρο! Θα ξαναπαμε να συνεχισουμε τις αγορες!! Afro24 ολα καλα ετσι? Μπραβο κοριτσακι! Georgi περαστικα στον γιο σου, οταν εχει τη μαμα διπλα του σιγουρα θα γινει γρηγορα καλα! Afrodite συνηθως γλυκα πολλα στην εγκυμοσυνη θελουν οι μαμαδες που περιμενουν κοριτσακι! Οποτε...αντε και η β' επιπεδου δεν ειναι μακρια! Samarcande καλη συνεχεια στο ψαξιμο κι απο μενα και υπομονη κατι καλο θα βρεθει! Σημερα το μενου εχει φακες! Κι εμενα μ αρεσουν πολυ τα μακαρονια, θα φτιαξω αυριο! Φιλακια και σε ολες τις υπολοιπες κοιλουμπιτσες, να εχετε ενα ομορφο Σαββατοκυριακο!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!Μετά τη βροχή βγήκε ο ήλιος![smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif]

Άfro μου χάρηκα πάρα πολύ που είναι καλά το μωράκι σου!!Άντε να ηρεμήσεις τώρα γλυκειά μου.Μην ανησυχείς για τον άν έγινες ρεζίλι..φυσικά κ δεν έγινες,πολύ φυσιολογική η αντίδραση σου..Όλες έτσι θα κάναμε! Georgi μου περαστικά στον Αλεξανδράκο!Ελπίζω να είναι καλά σήμερα κ να ξεκουραστείτε.Όσο για τα ψώνια τελικά δεν πήρα τζιν γιατί μου ήταν όλα μεγάλα.Πήρα μόνο 2 σετ σεντονάκια γιατί δεν είχα αντοχές για περισσότερα ψώνια απο το βάλε-βγάλε!Εσύ πήρες τίποτα; joanaki μου τι κάνεις;;Ο τυφώνας Χαρούλης τί λέει για το αδερφάκι του;;Απο κιλά μια χαρά είσαι!5-5,5 πάτησα κ εγώ..Σήμερα ξύπνησα απο τις 6..ο μικρός μου μου έριχνε κάτι κλωτσιές(με βουναλάκια) αριστερά πλάϊ μέχρι τις 8:30 κ δε ξανα κοιμήθηκα απο τον πόνο! :? Εσάς πονάνε κάποιες φορές οι κλωτσιές;; Samarcande μου υπομονή,μακάρι να βρείς κάτι σύντομα να ξεμπερδεύεις. Sweety μου καλημέρα!! Ηλιοδώρα μου μεγιά τα πραγματάκια της κορούλας σου!! Γιωργάκη τί κάνεις;;Απο τη μια δουλειά στην άλλη πρόσεχε μην πάθεις καμια υπερκόπωση.Φιλιά στο Μαριανάκι σου κ στον Χρυσοβαλάντη!!Σούλα μου πώς είσαι; Ανδριάκι μου τελικά το καθαρίσατε το αμάξι;Πάντως για να μην αγχώνεσαι κάνε ένα βιολογικό μιάς κ ξέρει ο αντρούλης σου. Αfrodite μου όντως θέλει πολύ ψάξιμο όσο αφορά τα βλαστοκύτταρα..Κ εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα,50-50 είμαι. Έχω βρεί αυτή τη τράπεζα ιδιωτική κ λέει κάποια πράγματα.Αν θέλετε ρίξτε μια ματιά. http://www.interbiobank.com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά στο κουράγιο σου Γιώργο μου!Μακάρι να σας τα φέρει έτσι η ζωή κ να μή χρειάζεται να κάνεις κ 2 δουλειά!Σκέψου το αυτό που συζητούσαμε για δικό σου γραφείο..άν κάποια στιγμή έχεις ένα καλό ποσό για να ξεκινήσεις,κάντο!Είσια τόσο καλός που ο κόσμος θα σε ακολουθήσει σίγουρα! Όσο για τα μωράκια μας παρακαλώ κάθε μέρα τη Παναγιά μας να τα έχει καλά!!Να είναι γερά πάντα κ αυτή θα είναι η μεγαλύτερη ευτυχία στη ζωή μας!! Μπορεί να χάνω τον ύπνο μου κ να κουτουλάω όλη μέρα αλλα τόσο όμορφο συναίσθημα δεν το αλλάζω με τίποτα! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα εγω πηγα μονο στα Μαθερκαρε, κουραστηκα. Πηρα σακκο για τα απλητα, τελειο μεγαλο και ενα μεγαλο αρκουδο. Ρουχα για μενα πηρα απο την πρωτη στιγμη που εμεινα εγκυος, δεν μπορω να με ακουμπαει τπτ στην κοιλια.

Ηλιοδωρα με γεια τα πραγματακια αντε και καλη συνεχεια!!!!!!!!!

Εχθες ο μπομπιρας μου γυρναγε συνεχεια και με ποναγε πολυ,λετε να καταλαβαινε οτι το αδελφακι του υπεφερε;;; Ευτυχως σημερα ειναι και οι δυο καλα και ηρεμοι.

Να σας πω το παραπονο μου; Ο πατερας του Αλεξανδρου τσαντηστηκε επειδη δεν τον αφησα να παει στο σπιτι του αυτο το Σ/Κ, και δεν πηρε ουτε ενα τηλ. να ρωτησει πως ειναι το παιδι.Γενικα δεν του εχω εμπιστοσυνη οταν ειναι αρρωστος ο μικρος. Το θυμηθηκε σημερα κατα τις 11. Ανευθυνος δεν ειναι; Χαιρομαι για αλλη μια φορα που δεν ειμαστε μαζι πια.

Ανδρια τι κανεις; Σε χασαμε.

Ελενα πως εισαι με την κοιλια σου που ειχες προβλημα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφη παρεουλα μου!!!!!

αχ πολυ σας ζηλευω που σας κλωτσανε τοσο πολυ τα μωρουλια σας...ειναι μωρα που θελουν να επικοινωνουν συχνα!!!!η δικια μου ειναι λιγο τεμπελιτσα ετσι οπως την κοβω...συνεχεια κοιματε!!!!καπου καπου δινει το παρων...ελπιζω οταν γεννηθη να συνεχισει να ειναι ησυχουλα μην ξεσαλωσει αποτομα :lol::lol::lol:

σημερα θα κανω πανσετες με ρυζι στο φουρνο κ αυριο στην πεθερα γεμιστα.

georgi μου ελπιζω να ειναι καλυτερα το ζουζουνι σου σημερα...ποσο χρονων ειναι αληθεια???

γιωργο μου με το καλο να ξεκινησεις το δωματιακι σας,χαρα στο κουραγιο σου με τοση δουλεια ολη μερα τρεχεις...ελπιζω τα πραγματα να πανε καλυτερα για ολους μας υγεια να εχουμε κ ολα γινοντε!!!

προχθες καθοταν ο αντρουλης μου κ εκανε υπολογισμους αν θα βγαινουμε οικονομικα κ.τ.λ.κ του λεω πως ακομη κ οταν δουλευα κ ειμασταν +600 ευρω παλι λεγαμε δεν εχουμε λεφτα :lol: οσα εχουμε τοσα θα χαλασουμε,ειπαμε υγεια πανω απο ολα,αλλοι ανθρωποι κοιμουντε στον δρομο δεν εχουνε 80λεπτα να παρουν ενα ψωμακι αυτο του υπενθημιζω οταν τον βλεπω λιγο ανχωμενο :D

ελενακι κ εσυ αρχισες να κουραζεσαι ευκολα ε???κ εγω αστα,οταν περπαταω ποναει το κοκκαλο κατω χαμηλα...στο πιπι :oops:

χαρα στο κουραγιο σας κοριτσια εσεις που εχετε κ παιδακια!!!πως τα βγαζετε περα!!!σας θαυμαζω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουλαχιστον georgi εστω κ αργα πηρε ενα τηλεφωνο...εμενα ο μπαμπας μου ηταν αδιαφορος κ ακομη ειναι...

απορω πως υπαρχουν τετοιοι μπαμπαδες...βλεπω τον γιωργο μας κ πολυ τον χαιρομε!!!

για αυτο μην του θυμωνεις απλα δεν καταλαβαινει...τουλαχιστον ομως καπου υπαρχει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μου ο γιος μου ειναι 7 και παει δευτερα δημοτικου, ειναι και πολυ καλος μαθητης. Καλα ειναι σημερα μεχρι στιγμης τουλαχιστον.

Οπως λες εσυ για το διψηφιο ετσι εστειλα ενα ιμειλ στον ανδρα του και του λεω "εμειναν 98 ημερες μεχρι να παρουμε το μπεμπη μας αγκαλια". Μολις γυρισε σπιτι ειχε ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια απο την χαρα του.

Οσο για τα λεφτα που γραφεις για ολους ειναι δυσκολα και ειδικα οταν δουλευει ενας μονο και με δυο παιδια. Δοξαζουμε το Θεο που εχουμε να φαμε και ειμαστε καλα. Εγω ευτυχως παιρνω επιδομα απο το Ικα και ετσι εχουμε λιγα επιπλεον για τα απαραιτητα τουλαχιστον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιο διαβαζω στην αθηνα....ζηλευω ,εδω μαλλον εχει σκοπο να μας παρει να μας παει στη πελοποννησο...αλλα αφου ειμαστε καλα ,ολα θα ειναι οκ,εμεις πηγαμε μια βολτιτσα οικογενειακως στην αλλη μερια του νησιου,καλα ητανε...μετα μια γρηγορη καρμποναρα και μετα διαδρομο ...για να καψουμε και κατι,,,,,,,να ειστε ολοι καλα και να εχετε ενα υπεροχο απογευμα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

swetty που μενεις; κανεις διαδρομο, δεν κουραζεσαι; εγω δεν μπορω να περπατησω για πολυ ωρα, ποναω απο κατω και κουραζομαι ευκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas fouskitses!!!

elenaki mou o tufwnas xaris kala kratei!gia to aderfaki leei diafora.."tha to pairnei agkalitsa me ti maska sti thalassa na piasoune psarakia" mou eipe xtes..xaxa!!!oti theleis akous apo ta 3xrona!

soulitsa gia autes pou exoume paidakia..pou eipes!!kai ti na kanoume?prosarmozomaste afou thelame na ksanazisoume to thaumataki tis fusis..!pistepse me ki esu tha theleis...otan ksepetaxtei to diko sou..xixi!

iliodwra ola kala koritsaki mou?min pswnizeis polla rouxalakia..tha sou feroune apeira sto maieutirio..!kalutera na pareis..suritia,aposteirwti,kanena mpoukali,nuxokopti,kalluntika kai tetoia..pragmata pou ta xreiazesai alla duskola tha sta pareis kapoios..ektos an tous peis ti thes!

giorgaki me to kalo na teleiwsete to omorfo dwmatiaki sas...kai na gemisei suntoma me omorfa klamatakia..

georgi xairomai pou einai kala o megalos sou gios..na iremiseis ki esu ligo..

andria,afro,afrodites,geov,samarcande,touristria..pou eiste oles?

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ωραιο νησι μενεις. Ο ανδρας μου ειναι κεφαλλονιτης και καθε καλοκαιρι ειμαστε για 3 βδομαδες εκει.

επειδη δεν το ξερω τι ρολο παιζει το ζαχαρο με την γυμναστικη. Εγω παω την αλλη εβδομαδα για καμπυλη, αναλογα πως θα ξυπνησω το πρωι.

Η γλυκοζη που μας δινουν απο τι ειναι φτιαχμενη; ξερει καποια; Στο πρωτο μου μου ειχαν δωσει ζαχαρη στο Ελενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παρεις απο το φαρμακειο,γλυκοζη.50ML,ΑΝ ΚΑΝΕΙς ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΜΠΥΛΗ,ΘΑ ΤΟ ΑΡΑΙΩΣΕΙς ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΝΕΡΟ,ΤΟ ΠΙΝΕΙς ΑΡΓΑ,ΝΟΜΙΖΩ 15 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙς ΑΚΙΝΗΤΗ ΜΙΑ ΩΡΑ.....ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε όλους.. Έχω μείνει λίγο πίσω με τα νέα σας.. μπαίνω και εγώ και τα διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να απαντήσω γιατί ή θα είναι η ώρα που σχολάω απο το μαγαζί ή σπίτι ξεκλέβω λίγο τον Η/Υ απο τον αντρούλη μου για να μπω για λίγο μέσα.. Βλέπω σήμερα γενικά το μενού όλων είναι νόστιμο ε?? Εγώ έκανα παστίτσιο, αρέσει σε εμένα και στον άντρα μου πολύ! Και αύριο δεν θα μαγειρέψω μάλλον αφού είδη μας έχουν μείνει φαγητά απο τις προηγούμενες μέρες, θα μείνει σίγουρα και απο το παστίτσιο.. 2 άτομα είμαστε. Πόσο να φάμε πια.. αλήθεια η antria που είναι?? καλο σαββατόβραδο να έχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κανω την μεγαλη καμπυλη. Θα μου δωσουν αυτοι γλυκοζη. Σιγα μη μεινω ακινητη, θα φυγω και θα παω σπιτι και μετα θα ξαναπαω, ειναι κοντα στο σπιτι. Εδω σκεφτομαι μηπως να παω στο ενδιαμεσο το μικρο σχολειο.

Εγω ρωταω απο τι φτιαχνετε η γλυκοζη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalispera sas!!

Sas egra4a ena minima edw k wres k nomiza stalike alla twra prose3a pws den dimosieutike :(..

Pira apousia simera? :lol: ..3ipnasame arga, pigame supermarket,meta stin mama mou gia fagito k meta sto spiti tou aderfou mou pou xtizei na doume pws proxwraei k telos sto spitaki mas gia plintiria k stegnwtiria..K emas i mera simera itan xalia mavra..E4es olo to vradi k simera to prwi ws to mesimeri eixe poli vroxi, kataigides alla eutixws tin wra pou vgikame gia volta iremisane..Xarika poli pou vgikame k pigame k kapou giati oli tin evdomada sto spiti exw trella8ei, e4es me epiase k krisi k 3espasa, ee ma poses wres kleismeni mesa sto spiti, mesa se 4 toixous? an8rwpos eimai k egw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ειλικρινά που τα καταφέρνεις μόνη σου τόσες πολλές ώρες σερί. Είσαι μάχιμη και αγωνίστρια. Δεν είναι εύκολο ούτε ψυχολογικά, ούτε σωματικά, ειδικά τώρα που έχουν μειωθεί οι ημερήσιοι ύπνοι - εμένα πχ κοιμάται το πολύ 2-3 ώρες κατά τη διάρκεια της ημέρας, που σημαίνει ότι είναι δύσκολο να προλάβω να κάνω τα πάντα σε αυτό το μικρό χρονικό παράθυρο.  Ο δικός μου άντρας λείπει από τις 9.00 και επιστρέφει στις 17.30. Δεν είναι το καλύτερό μου να μένω σπίτι τόσο πολύ και έτσι κάνω τουλάχιστον 2 βόλτες με το καρότσι στη γειτονιά και μάλιστα τη μία επιλέγω να πηγαίνω σε φούρνο ή καφετέρια, γιατί εκεί συνήθως ξοδεύουμε λίγο περισσότερο χρόνο~ @Eliza Kats @peacock Ρε παιδιά, σήμερα ξεμύτισε και το έβδομο (7ο) δοντάκι.... Επειδή με δαγκώνει αρκετά πλέον (έχει βαρεθεί όλα τα μασητικά του), σε σημείο τέτοιο που πονάω ΠΟΛΥ, θα ξεκινήσω άμεσα τα πατημένα, μήπως πάμε και σε κομματάκια πριν κλείσουμε το έτος.. Το έτος.. πόσο απίστευτο, πόσο ονειρεμένο.  Ακόμα συνέρχομαι ψυχικά, νοητικά, σωματικά από την κύηση, τον τοκετό, το νεογέννητο. Πόσο πανδύσκολο ήταν και είναι, μα και π΄όσο ανταμειφτικό. Ένας παραμυθένιος, συγκλονιστικός χρόνος... ❤️❤️❤️❤️❤️               
    • Με το καλό κορίτσι μου!! Η γλυκουλα πλέον συνήθισε ❤️❤️ ο ύπνος γιατί; Ο βραδινός; Εμείς καλά! Αρχίσαμε εδώ κ μια βδομάδα λαχανικά κ σιγά σιγά κάτι τρώει η μπουμπου μου. Είχε κ παλινδρόμηση με το γάλα κ ελπίζουμε τώρα με τις τροφές να στρώσει. Γενικά το θέμα γάλα, δεν μας πάει καλά απ την αρχή 😂 κατα τα αλλά καλά…εγώ αρχίσει κ κουράζομαι λίγο παραπάνω πλέον, γιατί βαριέται εύκολα κ θέλει συνέχεια ενασχόληση, ενώ ήταν αρκετά ανεξάρτητη. Την μέρα κάνει 3 μισαωρους ύπνους κ δεν προλαβαίνω καθόλου να ξεκουραστώ…
    • Νομίζω ότι αυξάνονται και οι ανάγκες τώρα όσο προχωράει η εγκυμοσύνη οπότε αν είχες χαμηλό κι από πριν λογικό τώρα να κατεβαίνει κι άλλο  Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι λογικά κάποια στιγμή θα χρειαστεί να αυξήσουμε τον σίδηρο, οπότε ίσως και σένα να παίρνεις παραπάνω. Τώρα που θα πάω κι εγώ θα μου γράψει εξετάσεις να δούμε πού είμαστε 
    • Μπορεί! Τι να πω ..πάντα είχα χαμηλή αιμοσφαιρίνη.. για να δούμε και την τιμή..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...