Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

touristria ο γιατρος που πηγες πραγματικα ειναι πολυυυυυυυυυυυ ΜΑ......Α. Κοπελα μου μια χαρα εισαι στα κιλα, το ιδιο ειμαι και εγω. εκτος απο τον γιατρος σου που σε γνωριζει καλυτερα δεν μπορει να σου πει κανεις αλλος. Ο γιατρος μου μου ειπε πως ειναι καλα τα κιλα μου και απλα να προσεχω επειδη απο τωρα παιρνουμε τα κιλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πω πω ρε ειρηνη σορρυ αλλα πολυ παπαρας ο γιατρος τον πληρωσες κιολας!!!απορω με την υπομονη σου πως δεν τον εβρισες τον ανοητο....αυτος τι ζορι τραβαει????οσα κιλα θελουμε θα βαλουμε κυριε μου κουμαντο στην γυναικα σου!!!!νευριασα παλι :evil::evil::evil: μην δινεις σημασια σε κανεναν καρδουλα μου μην στεναχωριεσαι πεντε κιλα ειναι πολυ καλα ως τωρα!!!ην τρομαζεις κ φοβασαι αν δει κατι υποπτο ο γιατρος σου θα στο πει!!!

γεια σου happy συνωνοματη!!!!

μολις γυρισα απο το σουπερ βρηκα τελικα συνταγη για αλμυρο κεικ ελπιζω να βγει καλο μην γινω ρομπα :lol::lol:

γιουλακι εγω στην αρχη φρικαρα οταν ειχε υπηρεσια ο βαγγος μετα το κοσσοβο ομως που ελειπε τοσους μηνες συνηθησα κ δεν μου κακοφαινετε πλεον ισα ισα ας λειψουμε λιγακι ο ενας στον αλλον :lol::lol::lol: εσενα ο δικος σου βγαινει ασκησεις????εμενα βγαινει 5ημερα χθες καθοταν κ υπολογιζε πως οταν σαραντηση η μπουμπου μας θα εχει σκηνακια κ δεν θα ειναι μαζι μας ΤΕΟΝ με εστειλε δεν περιμενα να σκεφτεται τετοια πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα γιατι δεν φτιαχνεις κατι που εχεις ξαναφτιαξει; Χαιρομαι που δεν ειμαι η μοναδικη σε αυτη την παρεα που ο ανδρας της λειπει με τις ωρες - μερες.

Γιατι δεν φτιαχνεις πιροσκι ή καμια πιτα;

jule δεν ειναι οτι δεν ξεκουραζομαστε αλλα κοιμαμαι νωρις το βραδυ, γυρω στις 9.30 - 10.00. Τα παραταω ολα στο σπιτι και ξαπλωνω, πρωτα η ξεκουραση μου και μετα οι δουλειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ειρηνη μου μεγαλος παπαρας ο τυπος... Οι αγαπημενοι μου ειναι κατι τετοιοι θα ειχα κανει τρελο τσαμπουκα... Μην τον ακους ρε ειρηνη, με το γιατρο σου θα συνεννοεισαι...

Ρε κοριτσια εχω μια απορια οταν πας σε καποιο κεντρο για υπερηχο β σε ζυγιζουνε και τετοια?

εγω νομιζα οχι...απλα τον υπερηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα κοριτσια οι φαρμακοποιοι εχουμε απεργια...

Και εχω κοιμηθει δεκα ωρες τουλαχιστον, βεβαια ταλαιπωρηθηκα πιν κοιμηθω πολυ γιατι επαθα ημικρανια...

Ειχα τρομερο προβλημα και πριν την εγκυμοαυνη απλα τωρα μπορω να παρω μονο ντεπον :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο ειπαν απο Τεταρη στην τηλεοραση, τελικα ειχατε και σημερα;

Πολλες απουσιες σημερα!!

Χριστινα ολα καλα;

Τουριστρια δεν μας ειπες η μπεμπουλα ποσα γρ. ειναι;

happy να μου στειλεις την συνταγη για το κεικ, απο περιεργεια μηπως και χρειαστει ποτε δεν ξερεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helllo koritsakia!pws pane oi koilitses?

egw perasa kati san gastrenteritida..kai pramatika tosi atonia!anevasa kai pureto..alla simera niwthw les kai me exoune deirei 10 atoma!kollise kai o antras mou..elpizw na min kollisei kai o mikros..

touristria kala ti karagkiozis o tupos..milame megalo kollima!!mia xara einai ta kila sou...an oi eksetaseis sou einai entaksei min dineis simasia sto m@laka...milame mou sikwthike i trixa apo ta neura..ti na pw!!lathos anthrwpoi se lathos theseis!

filakias se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟ24 ,ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΚΥΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ.ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ.ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ......ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΝΙΚΑΙΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΔΕΝ ΠΑΩ ΓΙΑ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ .....ΞΕΠΕΤΑ....ΕΤΣΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ,ΟΥΤΕ ΚΙΛΑ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ,ΟΛΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΜΟΡΦΕς ΕΙΚΟΝΕς ....ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΩ ΤΕΛΕΙΑ...ΑΣΕ ΠΟΥ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑΝΕ ΚΑΙ Η ΚΑΥΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ.......ΑΝ ΘΕς ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕς ΠΕς ΜΟΥ.....150 ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΡΑΤΗΣΕ ΔΕ 40 ΛΕΠΤΑ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi το αλμυρο κεικ εγινε τελειο τελικα εφαγα δυο κομματια ως τωρα το υπολοιπο το εκρυψα να μεινει τιποτα κ για αυριο :lol::lol::lol: η συνταγη ειναι..

5 αυγα

1 ποτηρι γαλα

1\2 ποτηρι ζαμπον η οτι αλλο αλλαντικο θελεις

1 ποτηρι κεφαλοτυρι

1 καλουπι βιταμ

1 μπεικιν παουντερ

2 1\2 ποτηρια αλευρι για ολες τις χρησης

1 ωρα σε προθερμανσμενο φουρνο αλλα αναλογα κ με τον φουρνο σου στον δικο μου ηθελε λιγοτερο

εγω εβαλα κ λιγο φετα μεσα κ ζαμπονακι, το βιταμ το ελιωσα στο μπρικι,τα υλικα τα ανακατευεις ολα μαζι.

τζοαννακι μου περαστικα σας!!!

swetty σε χασαμε βρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλα ειναι τελειο το κεικ και σιγουρα μια απο αυτες τις συνταγες που θα κανω αυτη την εβδομαδα.

ευχαριστω! Για να πω την αληθεια περιμενα πως θα εχει και λαχανικα και μολις διαβασα τρελαθηκα απο την χαρα μου. :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει αν θελει καποιος να σοταρει λιγες χρωματιστες πιπεριες να ριξει μεσα,αλλα κ ετσι τελειο ειναι περιμενω να μου πεις εντυπωσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweety κι εγω εκει πρεπει να εχω ραντεβου, στο προγενεσις στη γρηγοριου λαμπρακη στην καρανταση σε αυτο πηγες? αν ναι πολυ χαιρομαι :D:D:D:D

αντε να ερθει η πεμπτη να δω τη μπουμπου μου, happy τελειο ακουγεται το κεικ.

αφηστε κοριτσια ειχε παρατησει το μπασο ο αντρας μου στο σαλονι και αποφασισα να το βαλω στη θηκη του κτλ και ολα καλα. Μετα πηγε να το παρει και υποστηριζει οτι ειχα ξεκουμπωσει τη ζωνη(πραγμα που σιγουρα δεν εκανα συνειδητα) και του επεσε στο μεγαλο δαχτυλο του ποδιου και το ραγισε μαλλον..

Ξερω οτι ποναει γιατι τη χρονια που μας περασε ειχα αρκετα πεσιματα αλλα δεν ειναι οι αντρες να χτυπανε ρε κοριτσια... ολο γκρινιαζει ολο εχει νευρα λες και θα του το κοψουνε το δαχτυλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα Άφρο σε καταλαβαίνω, οι περισσότεροι άντρες έτσι είναι κι ο δικός μου την προηγούμενη βδομάδα που ήταν γριπιασμένος έκανε λες κι ήταν ετοιμοθάνατος!!

Πήγαμε στο ραντεβού μας με το γιατρό, όλα τέλεια είναι, ο μικρός είναι 395γρ. και ζωηρούλης! Ουσιαστικά κάναμε το μεγαλύτερο μέρος της β επιπέδου. Άντε και την άλλη Τρίτη θα τον ξαναδούμε! Τι καλά!!!

Καληνύχτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδατε αυπνιες ε?

με εχει ταραξει το στομαχι μου... ευγε samarcande τελεια ο μικρος... και θα τον ξαναδειτε κιολας.

εγω ανυπομονω να ερθει η πεμπτη για τον υπερηχο β

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν τω μεταξυ παιδια η ωρα ειναι 5 τα ξημερωματα και τοσο δυνατες κλωτσιες η μπουμπου δε μου εχει ξαναριξει... τοσο που τρανταζεται η κοιλια μου...

χθες εφτιαξα χταποδι κρασατο και ραβανι, αυριο κοτοπουλακι με μπαμιες, εσεις τι θα φτιαξετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! αφρο σταματα να τρως βαρια φαγητα το βραδυ, προσπαθησα να τρως καμια σουπιτσα μηπως σταματησει και η αυπνια και το κακομοιρο το στομαχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera !!!! Xa8hka ligo alla exo mplexei me douleies....vlepo exoume apotelesmata apo b epipedou,mpravo koritsia :D

Proxtes enoio8a thn koilia mou poly sklhrh k varia,ka8os k den mporousa na xonepso k eykola to elaxisto faghto pou etroga,eipa logiko 8a einai katse 3 meres meinan gia na pao ston giatro....etoimazomai na fygo

na pao mia volta k ksafnika ais8anomai na trexei ligo nero apo kato....trela8hka ego...phge to myalo mou

sta xeirotera,oti einai apo ton amniako sako logo syspaseon ktl ktl....parta klamata.Pairno thl ton giatro k mou leei ksaplose k an to ksanapa8eis pare me thl...pou na antexo ego ton ksanaphra gt eixa poly agonia k me esteile sta epeigonta sto Elena...ok...me koitaksane mia xara oi giatroi k telika den htan tipota!!!

Ola fysiologika apla fanhke sto yperhxo oti to moro eixe tentosei to podi ths k me travage sthn koilia,ta ygra htan fysiologika k mou eipan oti symvainei k ayto....na fevgoun xoris na ais8anesai oti 8es na ourhseis.

Opote an sas symvei kati paromoio DONT :o PANIC!!!O antras mou o kakomoirhs eixe saltarei...eixame fovh8ei mexri na doume ti ginetai.Epi thn eykairia omos eida to morouli,kaleee??exe ftasei 900 gr ouaooo!!!

Shmera 8a pao ston giatro gia na mou pei poia exetash 8a kano k na thn ksanado.....sas filo manoules k Daddy.... :D

AAA koritsia ti 8a kanoume gia kounies>exo mperdeytei,pistopoihseis ktl....ufffff...an katalhksate kapou peite mou k emena na to tsekaro.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geoV χαιρομαι που δεν ηταν κατι το σοβαρο. Ο γιατρος σου σε ποιο νοσοκομειο ειναι;

δεν ξερω σε ποια περιοχη μενεις, αλλα σου στελνω ενα σιτε που εχθες πηγα και τα ειδα και τρελαθηκα και με τις τιμες και με την ποιοτητα. Απο κει ειχα παρει και για το πρωτο.

http://www.babynet.gr/proionta.htm

Σε ποια εβδομαδα εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geoV χαιρομαι που δεν ηταν κατι το σοβαρο. Ο γιατρος σου σε ποιο νοσοκομειο ειναι;

δεν ξερω σε ποια περιοχη μενεις, αλλα σου στελνω ενα σιτε που εχθες πηγα και τα ειδα και τρελαθηκα και με τις τιμες και με την ποιοτητα. Απο κει ειχα παρει και για το πρωτο.

http://www.babynet.gr/proionta.htm

Σε ποια εβδομαδα εισαι;

Geia Georgi mu....se eyxaristo poly gia to site,8a katso se ligo na to do....

Meno Kalli8ea k o giatros mou einai sto Elena,Farmakidhs legetai....

27h evdomada.......;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ο δικός μου μπόμπιρας χθες έστησε πανηγύρι, πριν και μετά τον υπέρηχο, τον αισθάνθηκε πεντακάθαρα κι ο μπαμπάς του και μετά απ' όλον αυτό το χορό σήμερα το'χει ρίξει στον ύπνο!!! Κι εγώ μαζί! Μετά τις αυπνίες της προηγούμενης βδομάδας, όλο κοιμάμαι τώρα. Ξύπνησα πριν ένα τέταρτο και νομίζω πως μόνο μαγείρεμα θα προλάβω να κάνω πριν τη δουλειά το απόγευμα. Το μενού έχει ρεβύθια και παστίτσιο, να έχουμε και για αύριο γιατι δε θα'χω χρόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπούλες τί κάνετε;;

ΣΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! :ymparty::ymparty: Εύχομαι ότι καλύτερο για σένα κ την οικογένεια σου!!!Με το καλό να έρθει κ η μπουμπούκα σας ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ κ να ομορφύνει ακόμα περισσότερο τη ζωή σας!!!Να περάσεις πολύ όμορφα! @};- Υ.Γ: Με ρέγουλα οι δουλειές ε;!

Συγχαρητήρια κ στα κοριτσάκια μας που πήγαν όλα καλά με τους ύπέρηχους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GeoV ειναι καπως μακρυα για σενα αλλα παρε μια ιδεα. Εγω ημουνα ευχαριστημενη απ'οτι πηρα. Παντως τις οικονομικες τιμες σε σελτεδακια, σεντονακια κτλ. θα βρεις στα jumbo.

Και εγω στο Ελενα θα γεννησω με το Δεσυπρη. Σκεφτηκες σε τι δωματιο θα πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σε ολους τους υπεροχους υπερηχους.....μεχρι το τελος ολα να ειναι ετσι.....σε οσες γιορταζουν ...πολυχρονες.....ΑΦΡΟ24,ναι εκει εκανα το Βεπιπεδου,στο προγεννεσης....μπραβο.Ολα θα ειναι τελεια εμενα μου το εκανε η αλλη κυρια, η Αυγιδου,δεν πιστευω να εχουμε και τον ιδιο γιατρο?στην π.ραλλη ειναι ο δικος σου?τωρα πηγα πηρα τη μικρη και πηγαμε μια βολτα στη θαλασσα,μου μυρισε καλοκαιρι κι ας ειμαστε στην καρδια του χειμωνα!!!!!!!!!!!!!!Καλη ορεξη.....εγω φασολακια στον ατμο...το λεω ,γιατι ξερω οτι λιγουρα δεν θα προκαλεσω.....η ζυγαρια μου κανει κολπακια και ειπα να της κοψω λιγο το γελιο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...