Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 3


Recommended Posts

σαμακαρδε βοηθησε με λιγο με το σιτε της Αγγλιας. Εχθες που εκανα την ισοτιμια μου εβγαινε η συσκευη περιπου 9ε. Πως τα πληρωσες; Σου πηραν κατι επιπλεον για τα μεταφορικα;

Μου αρεσε μια τσαντα- αλλαξιερα!

Αν λες για το κάδο για τις πάνες, ναι τόσο βγαίνει περίπου, απλώς εγώ πήρα και ανταλλακτικά. Πληρώνεις με πιστωτική κάρτα κι έχει μια μικρή χρέωση για έξοδα αποστολής. Στα στέλνουν σπίτι με κούριερ ή ταχυδρομείο. Γενικώς πιστεύω πως συμφέρει. Αν πας στο help που έχει πάνω δεξιά, μπορείς να βρεις όλους τους όρους αγοράς και παράδοσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τη καλησπέρα μου! Όλη μέρα ήμουν σε σπίτι φίλων, σκάσαμε στο φαί, γελάσαμε πολύ, περάσαμε καλά! Γυρίσαμε πριν λίγο και θα κάτσουμε να δούμε μια τανιούλα πριν κοιμηθούμε. Αύριο επιτέλους θα ξαναδούμε το μωρούλι μας κι ελπίζω όλα να'ναι καλά! Ανυπομονώ!!!

Τελικά η καθεμιά παίρνει διαφορετικά συμπληρώματα ε? Εγώ παίρνω 1 filicine το πρωί, 1 resoferon το μεσημέρι και 1 calcioral d3 το βράδυ. Δεν έχω ξανακάνει εξετάσεις αίματος από το 2ο μήνα, ο γιατρός μου θεωρεί υπερβολή τις μηνιαίες. Θα ξανακάνω στο τέλος αυτού του μήνα τις αιματολογικές και αρχές Φεβρουαρίου τη καμπύλη ζαχάρου. Κάθε γιατρός είναι διαφορετικός και κάθε οργανισμός επίσης!!

Σας φιλώ!! Καληνύχτες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!! Prwini prwini :)

Eixa pei tou sizigou na me 3ipnisei prin figei gia tin douleia gia na sfoggarisw to spiti parolo pou vazw k egw 3ipnitiri to prwi mipws k apokoimi8ei o giwrgos, sikwstika k molis eida tis vroxes eipa adikws o kopos k piga na 3ana koimi8w k stis 10 8a me epairne til alla to stomaxaki mou ekane parapona -peinase- k etsi anagkastika vour stin kouzina gia friganies-tost, teleiwse twra pou ore3i gia ipno pali :)..

Eseis koimaste akomi? Kala kanete den trella8ikate opws emena :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samacarde ευχαριστω πολυ. και εγω το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω την συσκευη για τις πανες. Ελενα η συσκευη αυτη μπορει και να σε βολεψει με τις πανες εαν σκεφτεις πως δεν θα μοιριζει μες στο σπιτι. Ακουσα απο μια κοπελα πως της ηταν πολυ χρισιμο και απο ενα αλλο ζευγαρι πως δεν βολευτικε.

Εγω θα το παρω σιγουρα επειδη ξερω τι τραβηξα στο πρωτο μου παιδι με τις μοιρωδιες. Στο σιτε που ειχε γραψει η σαμακαρδε η συσκευη κοστιζει 10ε και αλλα τοσα τα ανταλλακτικα. Εδω στην Ελλαδα 39ε και 29ε τα ανταλλακτικα.

καλημερα ανδρια!! εμεις απ'οτι καταλαβα ξυπναμε μαζι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κανουμε βλεπουμε τηλ. περιμενουμε να περασει η ωρα να κανουμε καμια δουλιτσα. Και εδω εβρεχε χθες. Εγω εχω να βγω απο το Σαββατο απο το σπιτι. Και σημερα εχω να κανω σουπερ και θελω να παω σε μια βιοτεχνια για το μωρο. Η μπεμπα ξυπνησε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oute emeis pigame pou8ena..Pigame tin paraskevi to vradaki stin koumpara mas alla to s/k tin vgalame spiti..Egw skeftomai na paw na dw pws proxwrise to spiti tou aderfou mou-xtizei-, analavane oi dikoi mou na to feroun eis peras k exei 2-3 evdomades na paw na dw pou eftase,exei k polles meres na dw k tous goneis mou k einai eukairia na tous dw k autous, telos tou mina ipologizoun na teleiwsei teleiws, twra na doume..Prepei na koimate akomi :))..Esena? :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιγο γυρναει που και που. Εγω ξυπνησα με δυνατους πονους χαμηλα και προσπαθω τωρα να χαλαρωσω, ειναι απο το κολοεντερο.

Σημερα που βρεχει δεν ειναι καλυτερα να μεινεις σπιτι; Να προσεχεις!

Ποτε θα ξεκινησεις τα ψωνια για την μπεμπουλα;

ΣΟΣΣΣΣ ακουσα τωρα στην τηλεορ. οτι εδω στην Ελλαδα απο Τεταρτη μαλλον θα κλεισουν τα φαρμακεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ζηλευω τις αλλες κοπελες που κοιμουνται ακομη. Εγω ξυπναω καθε πρωι στις 7.10 για να παω το μικρο σχολειο και σημερα που δεν ειχε ξυπνησα στις 7.20. Ελεοοος. Ο ανδρας μου κοιματε ακομη, αυτος γυρναει την νυχτα αργααα απο την δουλεια του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιορταζει ο Αγ.Αντωνιος σημερα και στο δημο Περιστεριου δεν εχουν σχολειο. Οπως το ειπες για το καιρο, Τωρα εχει ηλιο και απο την αλλη μερια κατι μαυρα συννεφααααααα.

Τι θα μαγειρεψεις σημερα;

Εγω εχω για το μεσιμεριανο σουτζουκακια γιαουρτλου. Για το βραδυ δεν ξερω ακομη, σκεφτομαι καμια σουπιτσα ελαφρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mesimeriano den kanw giati o giwrgos den erxete spiti, stis 4:00 sxolaei k etsi pernei mazi tou ena sandwich..To vradaki mallon kanena osprio (louvi,fasolada) den apofasisa akomi..Parolo pou den mou aresei na trww etsi vareta to vradi alla prepei na trwme k ospria k etsi anagkastika ta trwme vradaki toulaxisto 1i fora tin evdomada..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!Πρωινές πρωινές σήμερα!Μη νομίζετε ούτε εγώ είμαι απο τις τυχερές που κοιμούνται μέχρι αργά..Συνήθισα απο τη δουλειά να σηκώνομαι απο τις 7 κ τώρα δεν αλλάζει με τπτ.Αλλα κ αυτό να μην ήταν πάλι θα ξυπνούσα γιατί βάζω κ εγώ ξυπνητήρι για τον Χαρη.Δε πειράζει όμως,ας μην καλομαθαίνουμε τώρα στον ύπνο γιατί μετά σίγουρα θα μας λείψει κ θα μας κακοφανεί!! :lol::lol: Εμένα το αγοράκι μου έχει ξυπνήσει απο τις 4:30! Το μενού σήμερα έχει αρακά με μοσχαράκι.

Georgi μου καλημέρα!Πολύ θα θελα το γιαουρτλού σου!! Σ'ευχαριστώ κιόλας για την πληροφορία για τον κάδο με τις πάνες.Θα το παραγγείλω κ βλέπουμε. Ανδριάκι μου καλημέρα κ σε σένα!Αν είναι τόσο χάλια ο καιρός μη πολυκυκλοφορείς κ την αρπάξεις! Εδώ προς το παρόν έχει ήλιο οπότε λέω σε λίγο που τελειώνω με το φαγητό να πάω καμια βόλτα Περιστέρι στη PRENATAL μπάς κ πάρω κανένα τζινάκι που έχουν μπεί οι εκπτώσεις κ μετά Μοthercare κ Λητώ.Απο τιμές είδατε άν όντως έπεσαν καθόλου ή είναι πλασματικές κ μας δουλεύουν;; Τα φιλιά μου στις κοιλίτσε σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα καλημερα! ειδα το Σαββατο στο mothercare καποια τζιν σε προσφορα με 25ε. Δες το πρωτα.

Οι εκπτωσεις ειναι σχετικες, λιγο μας δουλευουν.

Λοιπον και εγω ζηλευω τον αρακα σου, δεν κανουμε καμια αλλαγη; Αλλα ταυτοχρονα και στα εντερα μας, γιατι το δικο μου δεν μπορει τα οσπρια. Ενω εγω τρελενομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera Elenaki mou!!

Lew na nti8w zesta k na paw ws tin mama mou, emeine sto spiti na kanei kamia doulitsa k na mageire4ei k kati na tous parei pio meta sta xtismata na fane (opws anafera pio panw xtizei o aderfos mou spiti k oi goneis mou to analavane) k epeidi k egw prepei angkastika na paw farmakeio pou mou exoun teleiwsei kati xapakia apo xtes eipa na paw k apo to patriko mou na tin dw ligo :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!! Κι εμεις ξυπναμε πρωι καθε μερα μεχρι τις 7 το αργοτερο. Χορταινουμε υπνο γιατι κοιμομαστε νωρις. Αχ τα φαγητα σας μου ανοιξαν την ορεξη! Σημερα μακαροναδα με σαλτσα κοκκινη θα κανω. Κλασικο αλλα αγαπημενο. Εγω το κοριτσακι μου πριν λιγο το ενοιωσα!! Ακομη δεν εχει τυχει να με χτυπησει τοσο πολυ που να με ξυπνησει! :D Ειρηνη μου περιμενουμε τα νεα σου! Και για οποιο αλλο κοριτσακι σημερα κανει εξεταση να μας πει νεακια! Samarcande εσυ νομιζω κουκλιτσα! Πολλα φιλια σε ολες! Σημερα πολυ αερας και κρυο εδω στην Αθηνα, ειναι να μεινεις στο κρεβατακι ολη μερα! Να δω ποτε θα αποφασισω να βγω στα μαγαζια!! Τρελαινομαι να χαζευω πραγματακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi πολύ ευχαρίστως να κάνουμε την ανταλλαγή μόνο που κ το δικό μου εντεράκι είναι "προβληματικό"!Σπαστική κολοίτιδα όπως κ εσύ..Τον αρακά δυστυχώς θα τον φάει ο Χάρης κ γώ θα τσιμπήσω λίγο μοσχαράκι κ ελάχιστο αρακά για τη γεύση.Άσε αυτό το βρωμοέντερο δεν παλεύεται.Παίρνεις κάποιο φάρμακο τώρα στην εγκυμοσύνη;

Ανδριάκι μου καλό κουράγιο στον αδερφό σου κ στην τσέπη των γονιών σου!! :D Πακέτο είναι η οικοδομή αλλα τουλάχιστον ξέρεις τί φτιάχνεις. Καλά να περάσεις στη μανούλα σου αλλα κοίτα μην είσαι πάλι στον υπολογιστή κ στα "ψάλλει"!! :lol:

Καλημέρα Ηλιοδωρίτσα!!

Καλή επιτυχία στην Eιρήνη κ την Samarcande!!K σε όσες ακόμα έχουν γιατρό!Θα περιμένουμε νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hehe asta exoun kanei spitarwna-villa- :))..Den xtizei spitia o mpampas mou den einai ergolavos den exei autes tis gnwseis , i douleia tou einai ilektrologos aplws pianoun ta xeria tou para poli k gia na glitwsoun xrimata analave na tous kanei ta ilektrologika,ta va4imata,ta idravlika vasika ola ektos to ktisma..Oxi den 8a anoi3w pc stin mama :)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα και σε σενα τοτε!!! Δοξα το Θεο μονο λιγο στην αρχη χρειαστηκε να παρω το Ιμπουτιν που παιρνω συνηθως. Αλλα εγω προσεχω και δεν τρωω τιποτα που θα μπορουσε να με πειραξει. Καποια στιγμη μου ειχες πει να δοκιμασω γαλα χωρις λακτοζη, με πειραξε λιγο.

Ανδρια καλα να περασεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκα μου πολυ λογαδικα κοιλουμπακια!!!

απο χθες το βραδυ τρεχω κ δεν φτανω..ξεκινησα γενικη αυριο ειναι η μερα μου μου γιορταζω :D περιμενω κοσμο σκεφτομε να φτιαξω πορτοκαλοπιτα-παρταλοπιτα κανα κεκακι θελω να βρω μια καλη συνταγη για αλμυρο κεικ...αν εχει καμμια μανουλα ευπροσδεκτη η συνταγη!!!!

η δικια μου η μπεμπα ριχνει κατι υπνους!!!!λετε κ οταν γεννηθη να ειναι τοσο ησυχουλα???? :lol::lol::lol:

εγω ειδικο καδο για τις πανες δεν θα παρω θα βαλω δυο καδους στα μπαλκονια μολις αλλαζουμε πανα τσουπ εξω θα πηγαινει ο μπαμπακας καθε βραδυ να τις πεταει :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

καλη βολτα κ καλα ψωνια κοριτσια για οσες πατε βολτιτσα!!!

samarcante κ ειρηνακι περιμενουμε νεα απο τον γιατρο!!!

σμουτς!!!!!!

[smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love3.gif][smilie=love2.gif][smilie=love7.gif][smilie=love6.gif][smilie=love4.gif][smilie=love3.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!

Δεν μπηκα το σαββατο να σας πω για την β επιπεδου, ειχα θυμωσει με τον γιαθτρο λιγο..

Ολα καλα ειναι.. θα σας πω λεπτομεριες..

πηγαμε εκει 10 το πρωι.. ξεκινησαμε υπερηχο κ ο γιατρος ηταν λιγο εριστικος με το θεμα των κιλων μου..Οταν ειπα οτι εβαλα 5 κοιτουσε σαν να μη πιστευει.. χεστηκα λεω εγω απο μεσα μου..δεν ειναι ο γιατρος μου!!

Ξεκινησε με ζουλουσε απιστευτα πολυ με τον υπερηχο..τοσοι που ποναγα απιστευτα πολυ! Λεει ετσι πρεπει ..δεν εισαι και αδυνατουλα :shock::shock: .. προσπερασα το σχολιο του :shock: συνεχισε αυτος να ζουλαει μετρουσε.. εγω εβλεπα τη μπεμπουλα μας ποσο ειχε μεγαλωσει κ δεν με ενοιαζε!!

ΤΟ καΚΟ Ειναι οτι μου βρηκε υψηλη πιεση στην μητριαια αρτηρια.. επειδη τρωω λεει πολλα αλατισμενα κλπ.. του λεω ειναι κακο?? Εννοωντας προεκλαμψιες κλπ.. δε μου διευκρινησε απλως ειπε οτι " δε σας τα λεμε απο κακο να μη παχαινετε!!" Μα τι ρατσισμος σκεφτηκα κ μου ηρθε να βαλω τα κλαματα.. μετα μου ειπε κιολας : ¨" εισαι υποψηφια για διαβητη κυησης.." Βλεπετε κατι του λεω? Οχι απλως εχεις πολλα κιλα :shock::shock::shock:

αφουτ ελειωσαμε την εξεταση μας εριξηε και ενα : 150 ευρω ειναι! Χυμα λες και ειχαμε παει στον χασαπη!! Στο τελος τον ρωτησα που ειναι η μητρα μου και αφου ειδα ποσο ανεβηκε λεω: α για αυτο θα ροχαλιζω τοσο.. κ ειπε αμεσως : - απο τα κιλα ειναι ... :shock::shock::shock:

Του λεω πριν δε ροχαλιζα εκτως κια ν πηρα 5 κιλα στο θωρακα που τοτε παω πασο

Οταν φυγαμε ηθελα να βαλω τα κλαματα τοσο πολυ.. κοινωνικος ρατσισμος ακομα και στο παχος ετσι ενοιωσα.. μετα θυμωσα λεω τι στο καλο .. επειδη ειμαι παχουλη δεν εχω δικαιωμα να χαρω ουτε αυτο?!?

Ε μετα ο αντρας μου με ηρεμισε κ τωρα θελω να παω στον δικο μου το γιατρο να μετρησει την πιεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!! Πωπω πολύ διάβασμα πρωί-πρωί, ειχα να τσεκάρω 20σελιδες περίπου!!!! Σας ευχαριστω για το θερμο καλοσωρισμα!!

Καλε πότε προλάβατε τόσα πολλά! Ευτυχως που στην διαλεια μου το πρωι είναι καπως ησυχα κ εχω χρονο! ( Αν και από τις 7,30 που έπιασα δουλεια, μολις τωρα καταφερα να τα διαβασω όλα!!) Λοιποοον σε προηγουμενες σελιδες ειδα ότι συζητουσατε για τα ονοματα, εμεις ειχαμε αποφασισει το ονομα, μονο σε περιπτωση που ηταν αγορι, και αυτό γιατι θελουμε και οι δυο του πεθερου μου, που είναι Ιγνατιος. Τωρα στο κοριτσακι, εγω θελω παααρα πολύ να την πουμε Κλειω, αλλα ο καλος μου δεν τρελαινεται…Ελπιζω όμως τελικα να μου κανει το χατηρι!!!

Για ενδοεπικοινωνια εμεις λεμε για αυτην http://shopping-mommy.blogspot.com/2010/08/gadget.html, διοτι άλλες, που εχω δει σε φιλες μου, κανουν πολλα παράσιτα και θεωρω πως είναι πολύ βαβουρα να ακους αυτό κσσσσσσσσς συνέχεια… Για αυτήν με την απνοια, μου ειπε φιλη μου, πως χτυπαει κάθε τρεις και μια, γιατι λεει, πως αν το μωρο πχ χασμουριεται, κανει καποια ωρα παραπανω, με αποτέλεσμα το μαραφετι να χτυπαει..Και εγω δεν ειμαι της ψυχραιμιας.Ετσι και αρχισει να χτυπαει, από εγκεφαλικο θα παω και ειμαι και σε κρισιμη ηλικια (34) χαχαχαχαχχα

Και επειδη ειπαμε ειμαι αγχωτική, ανακαλυψα αυτό εδώ το εργαλειο http://cgi.ebay.co.uk/ANGELSOUNDS-FETAL ... 5086628473

Το οποιο λατρευω! Αν εχω πολλές ωρες να την νιώσω η’ θελω να παίξουμε, βάζω τα ακουστικά και ακούω την καρδιά της και μπουρμπουλήθρες!!! Είναι τέλεια!! Της χτυπαω και ανταποδιδει!! :)

Αυτά τα ολιγα :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!ισα που προλαβαινω να πω μια καλημερα, γιατι τον υπολογιστη τον διεκδικει ο αντρας μου για τη δουλεια του!!!

happy, καλως ηρθες και με το καλο το νινι σου!!!!

τουριστρια, η συμπεριφορα του γιατρου ηταν απαραδεκτη!!!!αν ειναι δυνατον!!!τον παλιο#@#@#!!!! ακου τωρα....!!καλα θα ηταν να μας πεις που πηγες, να μην ξαναπατησει καμια!!!να μη στεναχωριεσαι, τα κιλακια σου ειναι μια χαρα!!εγω πηρα 5.5 και την β επιπεδου την κανβ σε 2 εβδομαδες!!!μια χαρα εισαι κουκλα μου!!!!

φιλια στα μωρακια μας!!!να τα φυλαει η παναγιτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΡΓΟΠΟΡΗΜΕΝΗ...ΚΑΛΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΙΝΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΡΗΓΟΡΑ,ΔΕΝ ΤΗΣ ΜΠΟΡΩ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΘΑ Κ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΧΕ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΧΤΕΣ...ΧΤΕΣ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΣΤΟΝ 7ο ΚΑΘΕ 16 ΑΛΛΑΖΩ ΜΗΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΡΑΓΑΔΟΥΛΕΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΝΙΚΟΣ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΑΛΟΗ ΜΕ ΠΡΟΠΟΛΗ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ...ΕΣΕΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΒΑΖΕΤΕ ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?

ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΟΣΠΡΙΑ...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΑΛΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...