Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Αφροδιτη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κι εγω θελω να γινω γουρουνααααα!!!!! Προσπαθω με το να τρωω αλλα δεν... :lol::lol:

Αθηναααααα να χαιρεσαι την κορη σου!!!! Τωρα το ειδα... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γιωτα μου τωρα το ειδα..λυπαμαι πολυ..

θουλιτσα χαθηκα,αλλα σας διαβαζα!απο δευτερα ξεκιναω παλι δουλεια,τερμα οι διακοπες,κ αφιερωνα οοοοοοοολο τον χρονο στο ερωτακι μου!!ολο τον φιλαω κ τον ζουπαω τον κουκλο μου..κουκουβααααααα!καθε μερα με εκπλησσει με κατι καινουριο που κανει κ λεει!

πώς παει η κοιλιτσα;;;κοντευουμε σιγα σιγα,ε;;

σοκολατακι εφαγε στη μαμα μου πρωτη φορα,για την ακριβεια το αρπαξε μεσα απο τη φοντανιερα!,αλλα δεν πειραζει!πρωτη κ τελευταια,ελπιζω,φορα!

δε σας ειπα!εχθες καναμε αιμοληψια!πηγαμε ασκληπιο,εκει μου ειχαν πει η νατασουλα κ η χρυσα οτι ειχαν παει τα παιδακια τους κ ευτυχως εκει πηγα κ εγω!ηταν αψογες οι κοπελες!ο χ.τον κρατουσε στην καρεκλα αγκαλιτσα,εχει πιο πολλη δυναμη,εγω του μιλουσα κ τον χαιδευα κ 2 κοπελες του επαιρναν αιμα,η μια καρατουσε σταθερο το χερακι!μια χαρα!βρηκαν με την πρωτη φλεβα,κλαψαμε βεβαια,αλλα το ξεχασαμε αμεσως!αυριο περιμενουμε τα πρωτα αποτελεσματα!παει κ αυτο!

σισσιω στο θεμα μαλωματος,εχεις δικιο..η σταση σας πρεπει να ειναι κοιμη μπροστα στη μικρη..προσπαθησε να το εξηγησεις ηρεμα στον αντρα σου κ ας βραζεις απο μεσα σου!

κοριτσαρες παω να ξαπλωσω,σημερα ειχα τραπεζι,γιορταζε ο Χ.,κ ξεθεωθηκα!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diabaste auto

- Οι δεξιόχειρες άνθρωποι ζουν κατά μέσο όρο 9 χρόνια περισσότερο από τους αριστερόχειρες.

(Αν χρησιμοποιείς και τα δύο χέρια, χωρίζεις την διαφορά των χρόνων στα δύο?)

- Οι πολικές αρκούδες, είναι αριστερόχειρες!

(Καλά, και ποιος νοιάζεται γι αυτό? Και πως το ανακάλυψαν? Τις ρώτησαν με ποιο χέρι γράφουν?)

όχι μόνο μου ψήνει το ψάρι στα χείλη, αλλά θα ζήσω και 9 χρόνια λιγότερα;;; :shock::shock::shock:

Και σα να μη μου έφτανε αυτό έχω τώρα και κοινά με τις αρκούδες... :?:?:?:?:|:|

τι κανετε???????????

σισσιω σε καταλαβαινω,,κ γω το ιδιο θα ενιωθα ρε..ευτυχως δε μου το κανει...

ακους κ μπρους ντικινσον????????????σωστηηηηηηηηηηη

ηη:

Υπομονή κάνουμε Θούλη μου!! Υπομονή και ό,τι μπορούμε!

Δεν ακούω μονο Μπρους, ακούω και όλα τα παλια και καλα μέταλλα και χαρντ ροκ!

Όχι πως δεν υπάρχουν και νέα κάλα, απλώς η μέταλ εξελίχθηκε και εγω δεν εξελίχθηκα μαζί της. :roll::roll:

Λουκία προσπαθώ... η αρκούδα!! :lol::lol::lol:

Που να το βρω το δίκιο;;

Αν γνωριζες τον αντρα μου θα καταλάβαινες οτι το να μιλά κάποιος μαζί του είναι σα να μιλάει σε τοίχο! Εσύ τα λες εσύ τ'ακούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Σισσιω εξηγησε του οτι αυτο που κανει ειναι πολυ κακο για τη μικρη...της περναει το μνμ οτι μαμα=κακη,μπαμπας=καλος,μαμα=δε την υπολογιζουμε, μαμα-μπαμπας διαφωνουν=εγω κανω οτι γουσταρω! :?

Ακομη και να υπερβαλεις καποια στιγμη να σε υποστηριζει οταν ειναι η μικρη παρουσα και να σου πει οτι θελει καποια στιγμη που θα ειστε μονοι...

Κι ο δικος μου αγανακτησε να το καταλαβει αλλα με το πολυ μπουρου-μπουρου και μερικους τσακωμους το εμπεδωσε! :D

Γωγω παει...σε κολλησανε κι εσενα!!!! Μονο εγω θα μεινω το απολωλο προβατο!!! :lol::lol::lol:

Αθηνα πολυχρονη η κουκλιτσα σου!!!! [smilie=occasion13.gif] Πως πηγε τελικα το ταξιδι;;;ταλαιπωρηθηκατε με τη μπεμπα;;;

Δε θυμαμαι τι αλλο ηθελα να σχολιασω γιατι με εχει πιασει ενα παραπονο.....

Εγω γιατι δε γεννηθηκα ΓΟΥΡΟΥΝΙ;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αφρο θεικο!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

τι κανετε???

εμεις σημερα ειχαμε μια ΤΕΛΕΙΑ μερα!!!!

το πρωι ηρθε για καφε μια φιλη κ περασαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!

εγω δηλ, γιατι κατι ακουστηκε οτι ειμαι κ ξενερωτη!!! :lol::lol::lol::lol:

τα μικρα επαιξαν αρκετα καλα αν κ τον δικο μου τον επιασαν κατι μικρες κρισεις παρτακισμου!!

το απογευμα πηγαμε κοσμος με τη νονα!!! ο μικρος ξεσαλωσε!!!!

ετρεχε απο εδω κ απο εκει, ανεβηκε στα αυτοκινητακια που εχουν εξω κ εγω ξεμεσιαστηκα!!! καλε εχει βαρυνει τοσο πολυ!!!

κ οταν γυρισαμε επεσε ξερος!!!!!

αχ παναγιωτα ακομα πονας κοριτσακι μου???

τονια τι κανετε?? ολα καλα??

το καρολινακι δε φανηκε σημερα... βολταρανε μαλλον!!

χρυσα καλε τι χρυσοχερα εισαι εσυ???

γιωτα σου ηρθε αιμα τελικα ε?? αχ τι να πω.. τουλαχιστον τελειωσε οσο ηταν νωρις...

κ εγω περσυ τετοιο καιρο περιπου ειχα την ατυχη μου εγκυμοσυνη... ηταν ανεμβρυικη με πολυ ψηλη χωριακη!! η τελευταια σου στεναχωρια ας ειναι αυτη!!

αθηνουλα να τη χαιρεσαι την κουκλιτσα σου!!!

θουληηη ξεχασες τη φτυσια μου!!! :lol:

φρανιτα τι κανετε??

συμπεθερα τελεια καλε!!! μπραβο στη ζουζουνα!!!!!! μα τι σπιρτο νυφη που εχω!!

καλα ο αντρας σου πλακα κανει, αλλα ελπιζω να σε στηριξει οταν ερθει η ωρα αλλιως...

καλε ιουλια που χαθηκες!! σε πεθυμησαμε!!!

σισσιω ναι η μικρη θα δημιουργησει λαθος συχεστισμους, αυτο που λεει η τονια!! προσπαθησε να το εξηγησεις ΗΡΕΜΑ ομως!!

τρις κ εγω θα ηθελα να ειμαι γουρουνα!! δεν απεχω κ πολυ ομως!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα βγηκε υπναρου η μαιμουδιτσα ε????

παρεπιπτοντως πολυ μαρεσει που τη λετε ετσι!!!!!!! :mrgreen::mrgreen:

επισης τι θα γινει θα κανονισετε κανενα καφεδακι με τη γιωτα??????????

αντε να βρεθουμε!!!

σας καληνυχτω παω να βυθιστω στην αγκαλια του αντρα μου!!

φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλα αυτά που λέτε τα ξέρω!!

Το πρόβλημα είναι οτι δεν τα αποδέχεται ο Παν.

Τες πα να μη σας πρήζω! :roll::roll:

Καλό βράδυ και καλό ξημέρωμα!

Γάλα η μικρή δεν ήπιε για βραδυ ούτε χθες ούτε σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω εγω? Κουκλος ο γιος σου!!!! :mrgreen::mrgreen:

Ναι ναι το ξερω οτι στο χω πει 1000 φορες αλλα τον ειδα στην φωτο που ειναι πασαλειμενος κι ελιωσα... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερικά λιοντάρια, ζευγαρώνουν 50 φορές την ημέρα...

(Εγώ πάντως εξακολουθώ να θέλω να είμαι γουρούνι στην επόμενη ζωή μου! Προτιμώ την 'Ποιότητα' από την 'Ποσότητα')

χαχα. ακόμα γελάω. Ιουλία μου καλή ξεκούραση.

Μαρή θου??? Ξεκίνησες $μαθήματα ανωδυνου? Για πεεε...Εγώ ψήνομαι να πάρω την Ειρήνη (την μαία της Νατάσας) στον τοκετό μόνο, χωρίς να κάνω μαθήματα. Με έπεισε η διήγηση της Νατάσας αλλά και γενικά που έχω μιλήσει μαζί της φαίνεται πολύ καλή κοπέλα. Πφφφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας γράφω όρθια!!!!

Με πονάει το ένα και μονάδικό μου ράμμα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χαλάλι του όμως!!!!

Ιουλία με κάνεις και ντρέπομαι... :oops::oops::oops:

Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!! Άντε να του κάνεις και μια κόρη να κατουρηθεί ακόμη πιο πολύ!!!!

Σισσιώ αν δεν καταλαβαίνει τί άλλο να κάνεις;;; Φαντάζομαι πως θα μαλώνετε συνέχεια γιαυτό. Δεν ξέρω τί να σου πω. Ελπίζω να το καταλάβει πόσο λάθος κάνει όσο είναι νωρίς...

Λένα εγώ έμαθα οτι μυρίζουν τα πόδια σου!!! :lol::lol::lol:

Θου στείλε το ντόντο εδώ να σου τον κάνω υπναρά. Θα τον βάζει στο κρεβάτι η Ειρήνη και από το πολύ μπλα μπλα θα κοιμάται ο καημένος για να μην την ακούει!

Αθηνά να χαίρεσαι τη Δανάη σου!!!! Πολύχρονη! Η μαιμουδίτσα γεννήθηκε στις 2/1!

Αφροδίτη γέλασα με το άρθρο αλλά έχω απορία...

Τα μυρμήγκια ζαλίζονται και πέφτουν κάτω;;;;;; :lol::lol::lol:

Γωγώ με γεια το μουστάκι ρε!!!! Άντε περαστικά!!! Φιλιά στην Ιωάννα!!! Ζουζούνα σκέτη είναι!!!

Φρανίτα είσαι Αθήνα; Το έχασα μάλλον. Είχα την εντύπωση πως θα φεύγατε Δανία

Μαρία θα σε τηλ αύριο να σου πω περισσότερα!

Τρις από καιρό ήθελα να σε ρωτήσω από τον παιδικό σταματήσατε; Δεν έίχες αρχίσει δουλειά;

Κούκλες παω και γω για ύπνο! Έχω νυχτερινό ξύπνημα!!! Αχ και αυτή η γαλατίλα πόσο μαρέσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα να ρωτήσω εσένα που τα παιδιά μας είναι σχεδόν στην ίδια ηλικία και έχουν το ίδιο φύλο!!!: τι γίνεται όταν τρώνε μαζί?

γιατί σε μας χαμός, όχι κάθε φορά, αλλά πολύ συχνά....πάει η μικρή και ενοχλεί τον μεγάλο, εκείνος φωνάζει και γίνεται το έλα να δεις!!!! :o :o :o :o :o :o :o

μετά αν σηκωθεί ο Λ. θα σηκωθεί και εκείνη ακόμη και αν δεν έχει φάει, τον ακολουθεί σε όλα!!!! εγώ εκνευρίζομαι αφάνταστα!!!!....επίσης την χρησιμοποιεί: της λέει, "πήγαινε να σβήσεις την τιβι" τρέχει και αυτή, "πήγαινε να ανοίξεις την πόρτα του υπογείου" τρέχει και αυτή να το κάνει!!!! και άλλα πολλά είδαν τα μάτια μου αυτές τις μέρες των διακοπών του σχολείου!!!! :o :o :o:shock: :shock: :shock: :shock:

Με το φαγητό δεν έχουμε πρόβλημα. η Έλενα πολλές φορές θέλει να τρώει από το φαγητό του Μιχάλη αλλά ο Μιχάλης της δίνει απλώχερα και χαίρεται κιόλας γιατί θα αδειάσει το πιάτο του πιο εύκολα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα υπόλοιπα ακριβώς όπως τα περιγράφεις

Η Έλενα τρέχει πίσω από τον Μιχάλη διαρκώς και τον τραβάει για να παίξουν, ο Μιχάλης όταν βαρεθεί και θέλει να παίξει μόνος του αρχίζει να της λέει τρέχα στο σαλόνι έχει ένα δώρο για σένα κι αυτή τρέχει μέσα στην χαρά, ο Μιχάλης κλείνει την πόρτα στο δωμάτιο για να μην μπορεί να μπεί και αρχίζει το πανηγύρι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Γωγώ να χαίρεσαι την Ιωάννα σου να σου χαρίζει απίστευτες στιγμές ετυχίας κι εσύ να καμαρώνεις!!!!!!!!

Αθηνά να χαίρεσαι την Δανάη, πολύχρονη κι ευτυχισμένη να είναι

Πως ήταν το ταξίδι σας, ελπίζω να μην ταλαιπωρηθήκατε και να είσαι καλύτερα

Ιουλία και Μπεμπούλης να χαίρεσται τους συζύγους

Εμείς είμαστε καλύτερα, ο Μιχάλης χθες έφαγε περισσότερο οπότε όλα καλά

Παναγιώτα ελπίζω να στρώσουν γρήγορα οι θηλές και να απολαμβάνεις θηλασμους

Γιώτα λυπάμαι για την εξέλιξη που είχες.....

Σας φιλώ προς το παρόν γιατί έχω πολύ δουλειά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

γωγω να χαιρεσαι την κορουλα σου...οτι επιθυμεις για την μικρη σου... :)

εχω μια βαρεμαρα σημερα :oops: δεν θελω να κανω τιποτα...μονο να κατσω στον καναπε μου και χαλαρωσω....βασικα θα ηθελα να κοιμηθω...αλλα δεν παιζει αυτο το σεναριο :roll:

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Γωγω να χαιρεσαι την Ιωαννα σου!!

Βικυ να χαιρεσαι την Μαρια Ιωαννα σου που μεγαλονοντας η θα γιενι η επομενη Ελλη Σταη...η συγγραφεας!!!

Τι κανετε;;;

Ιουλια χαθηκες!!..τα φιλια μου και να χαιρεσαι τον καλο σου!!!!

Νατασουλα μια χαρα ο Μιχαλης..μεχρι την Κυριακη τον βλεπω περδικη!!!

Γιωτα πως εισαι σημερα;;;;;

νατασα τελεια που ειναι υπναρου...!!!!!

Σισσιω τι να πω..μερικοι μπαμπαδες ειναι....εμεις τουλαχιστων σε αυτο το θεμα συμφωνουμε.

Δεν ειμαι και πολυ καλα σημερα..ξυπνησα λιγο πρισμενη και εχω απιστευτο πονοκεφαλο..και φυσικα ξερασα και αλλα τετοια αηδιαστικα...

Θα παρω τηλ τον γιατρο γιατι ειμαι πρισμενη σε προσωπο και ποδια να δω τι θα μου πει...και δεν εφαγα και τιποτα αμλυρο χτες ουτε ηπια νερα...

Αφρο στελνω σημερα με κουριερ στην παναγιωτα το σπαθολαδο με παραδωση αυριο πρωι...το ειχα ηδη στο σπιτι οποτε μη τρεχεις και εσ με τον Μανωλακι.

Αυριο πρωτα ο Θεος θα παμε ΙΚΕΑ να παρω ιδεες ...Αφρο θυμησε μου το κρεβατι που πηρες στον Μανωλακι εχει καγκελο σε ολο το μηκος;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες μου να παρεις τηλεφωνο τον γιατρο σου σιγουρα...περιμεουμε να πας πεις..μη μας ξεχασεις...

εγω καλα ειμαι..λεμε τωρα :oops::lol: απο αιμα δεν εχω σχεδον τιποτα....απλα περιμενω να ερθει αυτη η δευτερα να κανω την χοριακη και να τελειωνουμε με αυτο το θεμα....

εγω παντως στον ταλιμπαν εχω παρει κρεβατακι που εχει καγκελο σε ολο το μερος...μπορει να κατεβει απλα δεν μπορει να πεσει...ελπιζω να με καταλαβες :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

αχ ρε αφρο ηθελα να πω για τη βολτα σας στο αττικο παρκο!!! αλλα το ξεχασα :oops::oops: πως κ δεν εκατσε ησυχος με τα ζωακια ο μανωλακης?? δεν του αρεσουν??

παρεπιπτοντως ειναι ενας κουκλος ο μικρος!!!!!

που ειναι αυτη η φωτο που ειναι πασαλειμενος???

εγω γιατι δεν την εχω δει???

αχ νατασα μπραβο1! μονο ενα ραμμα!!! μια χαρα!!!

αχ βυζακι γαλατιλα.... τι ωραιες εποχες!!! :D:D

α ωστε ετσι σου ειπε το πουλακι... μυριζουν τα ποδια μου!!! :lol::lol::lol:

χρυσα ναι παρε ενα τηλ το γιατρο... νωρις δεν ειναι για πρηξιματα?

μπουρεκακι αντε να δουμε τη δευτερα!!!

αντε νατασουλα βουρ στη δουλεια! :lol::lol:

αχ η κουμπαρα μας μας εφτιαξε ενα ντιβιντι με τραγουδια κα φωτο απο το 2006..

τι συγκινητικο που ειναι...

αχ πως περνανε ετσι τα χρονια καλε... χαμπαρι δεν παιρνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μα τι γουρουνα που ειμαι επιτελους...

γωγω να χαιρομαστε το κοριτσι μας!!!!!!!!!

να ειναι παντα ευτυχισμενο, ζουζουνιαρικο και υγιεστατο!!!

με το καλο να ερθει κ η αδερφουλα του1!!!!!

δωσε πολλα φιλακια στην πανεξυπνη νυφουλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Κορίτσια!!!

Έχω κατι νεύρα... :twisted::twisted::twisted::twisted: Σκοτώνω άνθρωπο!!!

Σήμερα το πρωί η μικρη ξύπνησε πριν φύγω για το γραφείο και όπως ήταν φυσικό άρχισε να κλαίει για να μη φύγω και ο κύριος (σ.σ. Παν) στην κοσμάρα του!! Άρχισε να λέει παπαριές και να σηκωθεί από το κρεβάτι; Ούτε λόγος!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Μου έχει σπάσει τα νεύρα, μου την έχει δώσει και θα σκεφτώ κατι ΠΑΑΑΑΑΡΑ πολύ άσχημο να του κάνω!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ω ναι!! Το αποφάσισα!! Θα πληρώσει!!

Χρόνια πολλά στους Ιωάννηδες και τις Ιωάννες!!! :D:D:D

Γωγώ να χαίρεσαι το βλασταράκι σου! :x:x:x

Με τούτα και με κείνα άργησα να έρθω στο γραφείο. Χαλαροί φαινόμαστε σήμερα... Μακάρι Παναγίτσα μου να συνεχίσουμε έτσι!! :-ss:-ss:ympray::ympray::ympray:

Θα επανέλθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

Βίκυ να χαίρεσαι την νύφη μου, πάντα να σας "τρελαίνει" με την τσαχπινιά και εξυπνάδα της!! :)

Γωγώ και εσύ να χαίρεσαι την Ιωάννα σου ό,τι επιθυμεί να το έχει στην ζωή της :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα τις μισές εορτάζουσες

Βίκυ να χαίρεσαι την Μ-Ι πολύχρονη κι ευτυχισμένη και πάντα πολυλογού

Μαρία να χαίρεσαι την Ιωάννα σου να την δείς όπως επιθυμείς

Επίσης ήθελα να σου πώ ότι κι εγώ πήγαινα τον Μιχάλη για 2 χρόνια σε ομοιοπαθητικό και είδα βελτίωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...