Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

καλησπερααααα!!!

μπηκα να σας πω ενα γεια!!!

πηγα και εγω εχθες h&m ειχε καποια ομορφα αλλα οχι πολλα..

αυτα που μου αρεσαν πολυ ητανε τα gap..μα τι ομορφα!!! και ειχε προσφορες και καλες τιμες..αμα δεν ειχε τοσα ρουχα θα του επαιρνα αλλα πολυ ρουχο μαζεψαμε γιορτη γενεθλια και χριστουγεννα..

αντε φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι έγινε κοριτσούδια μου; Το ξεχειλώσατε το τρενάκι!!! :lol: Γιατί δεν ανοίγει καμιά; Θα άνοιγα εγώ, αλλά το δικό μου ήταν υπερταχεία και είχα ζαλιστεί μέχρι κι εγώ!!! Δε το ρισκάρω. :lol:

Γωγούλα, εγώ στην 1η εγκυμοσύνη, είχα κάνει πρώτα την μικρή καμπύλη με τις 2 λήψεις, αλλά μετά (μάλλον επειδή του φάνηκε οριακή η τιμή) με έβαλε να κάνω και τη μεγάλη με τις 4 λήψεις. Σύνολο 6!! :shock: Είχα ξενερώσει τη ζωή μου! Δεν τα πάω και καλά με τις βελόνες... :? Αυτή τη φορά, θα του πω ότι θα τα κάνω κατευθείαν τη μεγάλη, γιατί δε το ρισκάρω!!! :lol: Πάντως, αν είναι οριακή ή παθολογική η τιμή, φαίνεται κι από τη μικρή και μετά αναλόγως σε κατευθύνει... ;)

Αργυρώ, γιατί μόνη; Θα λείψει ο άντρας σου για δουλειά; Μη φοβάσαι βρε, θα σου κρατά συντροφιά ο άλλος άντρας του σπιτιού... Ο κυρ-Γιώργης να 'ναι καλά, θα είσαι ασφαλής!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε κοριτσούδια μου; Το ξεχειλώσατε το τρενάκι!!! :lol: Γιατί δεν ανοίγει καμιά; Θα άνοιγα εγώ, αλλά το δικό μου ήταν υπερταχεία και είχα ζαλιστεί μέχρι κι εγώ!!! Δε το ρισκάρω. :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφού είσαι έγκυος βρε, να οδηγείς αργά!!!!!! :-p8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι ναι...Περίπου τέτοιο στυλ είναι το παντελονάκι μας... :D:D:D Είναι πολύ βολικά αυτά... ;);)

Βένι είχε καλές τιμές στα Gap;;;Για πες.... :D:D Ο Φιλιππάκος καλά;;;;;

Snowgirl (αλήθεια ποιο είναι το πραγματικό σου όνομα) μένεις Νορβηγία ε;;;;;;; :o:o:o Ουάαααααααααααααααααου....Ωραία;;;;;Ο άντρας σου Έλληνας ή Νορβηγός;;;; :roll::roll::roll:

Αρζτι ποιος είναι ο κυρ-Γιώργης;;;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...