Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο28-γιατί όλα γίνονται!!!


Recommended Posts

Τωρα διαβασα για τις αρρωστιες. Κοριτσια κι εγω θηλαζω και αποκλειστικα μεχρι τον 7ο αλλα το παιδι μου απο 20 σεπτεμβριου ηταν αρρωστο μεχρι πριν 20 μερες.. Τελικα δεν ξερω κατα ποσο μετραει ο θηλασμος... Ξερω οτι αρρωσταινουν ελαφρυτερα.. Αλλα αν δεν θηλαζα τι θα γινοταν? Θα εβγαζε και τριτο αυτι για να παθει ωτιτιδα? :? Αφου και τα 2 αφτια χαλια ηταν και ο πυρετος 41!! τΙ ΑΛΛΟ ΔΗΛΑΔΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άφρο ευχαριστώ πολύ!

Γωγούλα τα ίδια μου κά και μένα με τον τοκετό, αλλα τώρα χέστηκα!! :twisted::twisted: Καθόλου δε με ενδαφέρει!! Όχι που θα είμαι η μαριονέτα που ήμουν στην πρώτη εγκυμοσύνη!! :twisted::twisted::twisted:

Πάντως στο θηλαμό εμένα με ενθάρρυνε πάρα πολύ μωρεεε... :x:x:x

Δε θα ξεχάσω τη δίψα που ένιωθα!! :shock::shock::shock: Νομιζα οτι μπορω να πιω τον Μορνο μονορούφι!! :shock::shock:

Και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΑΘΗΝΑΙΕΣ!! ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΩΝ ΚΑΙ ΝΤΙ ΤΖΕΙ!! (Δοκιμασμένων και καλών ε!! ) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες :D

πηγα σημερα και εκανα μια ακομα χοριακη...περιμενω στις 4 να παει ο αντρουλης μου να την παρει..ελπιζω να ειναι ενταξει :?

αφρο εριξα πολυ γελιο με τα τουβλακια :lol::lol::lol:

σες καλυτερα να μην το πολυσυζητας..εδω ο αντρας σου και αντιδραει ποσο μαλλον οι αλλοι ,ασε που λενε στο τελος οτι κανετε απο εγωισμο :twisted::twisted:

γωγω ολα τα λεφτα η κορη σου...πολυ θελω να την γνωρισω :D:D

αργυρω και εγω δεν πιστευω οτι ειναι απο αυτο...παντως πεταξε τα αυγα...

σισιω εσυ κανονικα πρεπει να πας σε οφθαλμιατρο...αυτος θα σου πει αν μπορεις να γεννησεις φυσιολογικα...και αν θυμαμαι καλα σου κανει εξεταση στον 7 η 8 μηνα για να σου δωσει το οκ...

για φωτογραφο εχω να σου δωσω αν θες..ειναι πολυ καλος..ουτε φτηνος ουτε ακριβος...

νατασουλα σε ποιον μοιαζει η μικρη..;;

θου που εισαι;;; :roll:

μπεμπουλης που εισαι και εσυ;;;;

μαριαιωαννα τι εχεις;;;;

τρις καρολινακι τονια πεμπι τα φιλια μου...ελπιζω να μην ξεχασα καποια :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Θούλη που είναι καλέ;;;Σήμερα υποτίθεται δεν ξεκινούσε η άδειά της;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σισσάκι δεν μπορώ να σε βοηθήσω...Για νυφικό πήγες ρε τρελή;;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα εκτος απο εσας δεν το πολυ λεω προς τα εξω..

Μια- δυο φορες κατι ανεφερα και τα σχολια που εισεπραξα με εκαναν να συμπεριφερομαι οπως με τον θηλασμο..μουγκα στη στρουγγα..

δεν τους αφορα...ουτε με τον Οδυσσεα το πολυσυζητω..για τη δε μανα μου ειμαι καθετη..δεν της λεω τιποτα..θα με γλωσσοφαει και δε θα κανω τιποτα η αν κανω ολα θα πανε στραβα..αυτη τη φοβαμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ekei exei polles plirofories .

Μα είναι δύο σελίδες θέμα!! Το διάβασα όλο και δεν είχε πολλά!

Γωγούλα είναι νωρίς για νυφικό!Τον Απρίλη θα πάω! :oops::oops:

Γιώτα ο βυθοσκοπικός έλεγχος στην προηγούμενη εγκυμοσυνη έδειξε οτι τα μάτια μου είναι σε άριστη κατάσταση και πήρα μάλιστα και βεβαίωση. Ο γιατρός μου δεν τη δέχτηκε! Δύο γυναικολόγοι μάλιστα μου είπαν οτι οι κλάδοι έχουν απομακρυνθεί και οτι ο οφθαλμιατρος δε μπορεί να ξέρει τί πιεσεις ασκούνται στα μάτια απο τις εξωθήσεις! :shock::shock::shock:

Στειλτε μου τα τηλέφωνα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αφρο κοιτα να δεις..αντι να εχουμε συμπαρασταση απο τις μανες μας...

παρειγγειλα πιτσα λαχανικων...

αχ ποτε θα παει 18/01..θελ να δω το νινι μου...

μου φαινετε πολυ μακρινα..ενα μηνα σχεδων δεν το εχω δει....

Σημερα ο Χριστοφορος ξυπνησε νωρις..μαλλων ακουγε τον εμετο μου και το ζουζουνι δεν φωναζε, μολις βγηκα ακουω μαμάάάάάάά...

ηταν πολυ χαδιαρης, ξεπλωνε και φιλουσε την κοιλι αμου και ελεγε νινι;, νινι;...

λεω τωρα το αγαπαει, και χαιδευει την κοιλια..μετα τι θα κανει αραγε...θα το κοπαναει κατακεφαλα;;;;;...

Παντως ο γιος μου ειναι αλτρουιστης..δινει τι - αδειο- παγουρακι του στα αρκουδια του για να πιουνε και τους λεει νιαμ νιαμ...χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νωρίς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Τι λες ρε τρελή;;;;Εγώ παντρευόμουν 30-8 και για νυφικό πήγα Φεβρουάριο...Την ημέρα που πέθανε ο Μακαριστός Χριστόδουλος... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω το τηλεφωνο του ειναι 6944584820 και το λενε γιωργο...αν θες πες του οτι σου εδωσα εγω το τηλ....γιωτα απο κορωπι θα καταλαβει..

οσο για τους γυναικολογους ειναι μερικοι πολυ μεγαλοι μα.... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χααχαχα

Γωγω εισαι τρεληηηηη

Λοιπον σας εχω πει πως μερικα παιδια που μεγαλωνου στα πουπουλα γινονται απιστευτα κακομαθημενα;;;;;;;

Αχ σημερα μιλησα με ενα τσουτσεκι ετων 23 που μιλουσε λες και ηταν ο παπουλιας!!!

ε ρε ψωνιααα..αμα τελειωσουν τα λευτα των γονιων τους αυτα τα αχριστα κακομαθημενα να δω τι θα κανουν;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως ο γιος μου ειναι αλτρουιστης..δινει τι - αδειο- παγουρακι του στα αρκουδια του για να πιουνε και τους λεει νιαμ νιαμ...χαχαχαχαχ

αχ και εμενα χρυσουλι μου ταιζει τα παντα..τα μωρακια ..τα αρκουδακια... τρωμε όλοι τ α πλαστικα λαχανικα της... :lol::lol: και εννοειται τους δινει και νερακι...εχουν πολυ πλακα...

Σισσιω θα σου δωσω το τηλ.του φωτογραφου μου..κατσε να το βρω ...θα πεις από την καρολινα στου παπαγου...αλλα ειναι λιγο τσουχτερος...αλλα πολυ καλος επαγγελματίας...

Μαρια ιωαννα τι εχεις?

τρις δεν θυμαμαι αν τα χουμε ξαναπει... :oops: να σαι παντα όνομα και πραμα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

siderwnw twra kai adunato ligaki .

εγώ γιατί παχαίνω???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μόλις σιδέρωσα παρέα με τα παιδιά!!!! :? ήταν ρούχα περισυνά!!! :oops::oops:

μου έμειναν πολύ λίγα αλλά ξεκουράζομαι τώρα!!!

εγώ πάλι δεν ανέφερα τίποτα στον γιατρό για την μυωπία μου, δεν έχω 7 τόσο πολύ, αλλά δεν είπα καν ότι φοράω φακούς την ώρα του τοκετού!!! :?:?

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑΑΑΑΑ πέρασα με το τζετάκι μου νασ επάρω να πάμε παπάγου αλλά δεν άνοιξες την πόρτα!!!! :(:(:(:(:roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω....

νατασουλα πολυ συγκινιτικη η ιστορια σου

πολυ χαιρομαι που τα καταφερες

να σου ζησει η κορουλα σου!!!

κοριτσια τι κανετε??? εχω χασει πολλα νεα,δεν ειχα ιντερνετ 2 μερες και επαθα στερηση

οι φουσκωκοιλιτσες τι κανετε???

φιλακια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω και εγω δεν πιστευω οτι ειναι απο αυτο...παντως πεταξε τα αυγα...

όχι τα κακά της δεν είναι από αυτό, ίσως κάτι να έφαγε και την πείραξε!!!

Η διοξίνη στα τρόφιμα φαίνεται σε βάθος χρόνου δλδ πολύ απλά προκαλεί καρκίνο!!!!

τώρα βέβαια καθησυχάζουν τον κόσμο γιατί οι περισσότεροι έφαγαν γαλοπούλες για τα Χριστ. και τα αυγά όλοι τα τρώνε καθημερινά!!!!

Αναστασία-μπεμπ. λέω και εγώ πού είσαι? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε βρε αργυρω..αν σκεφτουμαι τι τρωμε τα παιδια και εμεις καλτυτερα ειναι να παμε να φουνταρουμε...κριμα ρε γαμωτο...τι φταινε αυτα για τον τοσο απαισιο κοσμο που φτιαξαμε :(:twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

αχ αργυρουλα να πεταξεις οτι εχεις αλλα μην το σκεφτεσαι.. οτι φαγατε φαγατε!

να προσεχετε πολυ απο εδω κ περα!

οταν ο αντρας μου ηταν στη γερμανια θυμαμαι επειδη ειχε παρει φωτια ενα εργοστασιο μας ειχαν βγαλει ανακοινωση ουτε να πιουμε ουτε να πλυθουμε ουτε τα χερια μας να πλυνουμε με αυτο το νερο! μας ειχαν πανικοβαλλει!

συμπεθερα τι κανουν οι μυτες σου?? :lol::lol::lol::lol: τρεχουν???

αχ ειναι τοσο εξυπνη η νυφουλα μου!!!!!!!! αστεριιιιιι!!!!!!!!!

καρολινακιιιι τι κανεις???φιλακια κοριτσακι

ευχαριστω για τη ροχαλα!!

κοριτσια εννοειται οτι αυτες τις συζητησεις θα τις κανετε ανευ συζυγων!!!

αυτοι δε μπορουν να καταλαβουν τι νιωθετε, αυτοι θιελουν να εισαστε εσεις καλα1

μην ξεχνατε κ ποσο φοβιτσιαρηδες ειναι..

δε μπορουν να νιωσουν αυτη τη σωματικη "παραβιαση"

χρυσα σου ευχομαι ολοψυχα κοριτσι μου να γεννησεις κ εσυ οπως θελεις!!!!

μπεμπουλης τι κανετε? ποτε θα κανετε την εξεταση για το σπυρο?

που ειναι η πεμπι??? πολλες λειπουν σημερα...

θουλαρααααααααααααααααα μεφτυσες σημερα??

καλε δε μπορω να σας περιγραψω το ποσο χαρηκα για τη νατασα!!

χτες διαβαζα την ιστορια της κ εκλαιγα!! σκεφτομουν ποσο ευτυχισμενη μπορει να νιωθει, την ολοκληρωση.... και με ακουει ο τολης και με ρωτουσε τι επαθα κ τι επαθα..αχ ποσο χαρηκα νατασα!!! συγχαρητηρια κ παλι!!!

σημερα σηκωθηκα πρωι πηγα στον οπαδ να κανω δαπανη τα λεφτα για το εμβολιο του μικρου κ κατι φαρμακα (70 ευρω) κοριτσια γινοταν της ανωμαλιας!!!!!!!!!!!! πρεπει να ηταν 400 ατομα που περιμεναν για θεωρηση βιβλιαριου!!!

μετα πηγα να αλλαξω κατι ρουχα, να παραγγειλω κατι πραγματα, να παω σουπερ, να παρω ψωμι κλπ κλπ κ οταν ειχα μπει στο τελευταιο μαγαζι ημουν ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!

ειλικρινα δεν ξερω πως κρατηθηκα κ δεν ξαπλωσα στο πατωμα :lol::lol::lol::lol:

αχ τωρα εφαγα φακες κ πινω κοκα κολα μπας κ φουσκωσω :mrgreen:

μπουρεκακι η φτυσια μου που ειναι σημερα???? 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...