Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

8 φορες ρε θηριο;;;

καλα εγω δεν ξερω πως ειναι κ τι κουραση σωματικη κ ψυχολογικη μπορει να περνας αλλα φανταζομαι οτι θα ειναι δυσκολο.

αλλα γονιμοποιημενα ωραρια εχεις φυλαξει;θα κανεις κι αλλα μωρακια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελσα, ειμαι συγκλονισμενη. ακου υιοθετημενος και δεν το λετε!!!!!!!!!!!!!!!!

α, ρε, ομαδικο γγγγγαργαλημα που τους πρεπει.

το ψυχολογικο, ενας μικρος θανατος καθε φορα;;;;

ελευθερια το ξερω το καρικωμα. ετσι θα το κανω. σας μερσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ ψυχοφθόρο και θέλει αντοχες και κυρίως ανθρωπο δίπλα σου!!

Ακριβώς όπως το είπες Βιβη...ένας μικρός θάνατος...

Αν δεν με στήριζε τόσο πολύ ο άντρας μου δεν θα τα κατάφερνα!!!!!

Η ειρωνεία είναι ότι η μοναδική φορά που κατάφερα να βάλω κατάψυξη έμβρυα ήταν η τελυταία αλλά δεν τα κράτησα...πείτε με άκαρδη πείτε με ότι θέλετε αλλά με την εγκυμοσυνη των διδύμων και κυρίως την γέννα πέρασα πολύ δύσκολες στιγμες και δεν έχω κουράγιο να το ξαναδοκιμάσω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καραμελελσα κανεις δεν σε λεει τιποτα,εισαι φοβερη μαμα ηδη για να μπορεσει κανεις να σε πει οτιδηποτε αλλο! μην μασας πουθενα! να χαιρεσαι ολη την φαμιλια και εισαι ηρωιδα που τα καταφερες!

εγω μολις ταισα και καληνυχτω...παλι...

φριντομ εγω λεω -ασχετο-να ντυσω τα παιδια σκορδο - κρεμμυδι...χαα καλο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φριντομ εγω λεω -ασχετο-να ντυσω τα παιδια σκορδο - κρεμμυδι...χαα καλο ε?

=))=))=))=))=))=))=))

Καλοοοοοο!!!!!!

Μήπως να το κάνω και εγώ;;;;;έχω και μια φίλη που ποτέ δεν θυμάται πια είναι πια...μήπως και την βοηθήσω έτσι :lol::lol::lol:

Την καληνύχτα μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα είστε προκλητικές,

εγώ θα τα ντύσω ντομάτα - αγγούρι

Πλάκα - πλάκα, εγώ είχα ντυθεί ντομάτα στο δημοτικό, μου είχε φτιάξει τη στολή η μάμμυ μου.

κι εμείς ταίσαμε και καληνυχτούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια τελειο το γουινοπαιδοοοοοοοοο απλα τελειο αλλα δεν εχω ξαναπαραγγειλει ετσι απο εξωτερικο κ δεν ξερω τι γινεται. Πολυ ωραιοοοοοοοο

Ελ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν μου εγω δεν νομιζω οτι ειναι εγωιστης.νομιζω οτι τα πιστευει αυτα που σου λεει.δεν το καταλαβαινει δλδ αυτο που του λες γιατι του φαινεται φυσιολογικο αυτο που κανεις εσυ κ φυσιολογικο αυτο που κανει αυτος.κ στο τελος εσυ βγαινεις η γκρινιαρα.

νομιζω οτι ετσι ειναι ολοι οι αντρες.θεωρουν δεδομενο οτι εμεις θα κανουμε ολα αυτα που χρειαζεται για να συντηρηθει το σπιτι μας κ η οικογενεια μας.

εμενα ο δικος μου κανει τα παντα για τα παιδια.τα παντα.απο αλλαγμα ταισμα παιχνιδι βολτα ολα ολα.βοηθαει στις δουλειες του σπιτιου δεν ειναι απαιτητικος ειναι μια χαρα.κ λεω δοξα το θεο.κ στο καπακι λεω:για κατσε ρε συ;υποχρεωμενος δεν ειναι κ αυτος να τα κανει αυτα;εγω γιατι να ειμαι κ αυτος οχι;μονη μου την εκανα την οικογενεια;γιατι να του το αναγνωριζω τοσο πολυ αυτο που κανει κ για μενα να θεωρειται αυτονοητο χωρις να το αναγνωριζει καποιος.

αλλα δεν φταινε οι αντρες κοριτσια.εμεις φταιμε που γινομαστε μαναδες κ τους βαζουμε το φαι στο στομα ακομα κ οταν παντρευτουν κανουν παιδια τα παντρεψουν κ παει λεγοντας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας μανούλες!εμεις σήμερα επιτέλους είμαστε αρκετά καλύτερα :P

κορίτσια σήμερα κλείνω τα 32!απίστευτο μου φαίνεται, αισθάνομαι τόσο μικρή!τώρα όμως που έχω τα μωράκια δεν με νοιάζει η ηλικία!

έλσα σου αξίζουν συγχαρητήρια που πάλεψες τόσο γι΄αυτό που ήθελες και τα κατάφερες. εγω αν και πέτυχα εγκυμοσύνη με την πρώτη εξωσωματική και μιλάω εκ του ασφαλούς νομίζω ότι θα έφτανα μέχρι τέλους για να γίνω μανούλα.

βιβή το μαγαζί λέγεται Mr baby και είναι στην Α.Μακαρίου. μην αγχώνεσαι με την πρώτη ευκαιρία θα πάω να ρωτήσω και θα βάλω και τα μωρά να κάνω τεστ ντραιβ!

είμαι πολύ απογοητευμένη από τις γιορτές. περίμενα πώς και πώς να μη δουλεύει ο άντρας μου 200 ώρες και να κάνουμε βόλτες αλλά τελικά τίποτα απολύτως :cry: είμαστε εσώκλειστοι και άρρωστοι εδω και 10 μέρες και δεν έχουμε πάει ούτε μέχρι το σουπερ μαρκετ! και είχα τόσο ωραία σχέδια!αυριο ξεκινάει ο άντρας μου τις 2 δουλειές κι εγω μόνη μου με τα μωρουλίνια. τώρα πρέπει να περιμένω το πάσχα :?

έβαλα 2 πρόσφατες φωτο με τα μωρουλίνια.

πάντως συμφωνώ απόλυτα με την ελευθερία στο θέμα σύζυγος. κι ο δικός μου κάνει τα πάντα όταν είναι σπίτι. συνέχεια όμως μου χτυπάει ότι κανένα άλλος άντρας δεν κάνει τόσα και εμμέσως πλην σαφώς πρέπει να λέω κι ευχαριστώ!ενώ εμείς είμαστε απλά υποχρεωμένες. καρμεν έχεις κάθε δίκιο να γκρινιάζεις και να έχεις νεύρα. και οι μαμάδες έχουν ψυχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνίσω με την Ελευθερία...εμείς τους κάνουμε ανίκανους στην αρχή ως μανάδες (μη τυχον και χάσουμε τον κανακάρη απο την φούστα μας) κια μετά ως σύζυγοι (αφου δεν ξέρει και δεν θέλει να κάνει τίποτα...)

Ευτυχώς που ο δικός μου έζησε πολλά χρόνια στο εξωτερικο μόνος κανοντας παρέα με τους ξένους και έτσι πήρε την δική τους νοοτροπία.Το να μοιράζεσαι την ανατροφή των παιδιών και τις δουλειές του σπιτιου το θεωρεί δεδομένο.

Το άλλο λάθος που κάνουμε πολλές φορές είναι όταν, εκείνες τις σπάνιες φορές που προσπαθούν να ασχοληθούν με τα παιδιά ή το σπίτι, τους αρχίζουμε τα... δεν το κάνεις καλά... άσε άμα είναι να το κάνεις έτσι καλύτερα να μην το κάνεις καθόλου...οπότε άλλο που δεν θέλουν αυτοί...

Όταν γεννήθηκε ο Δημήτρης τον έβαλα απο την αρχή μέσα σε όλα και του έδειξα πλήρη εμπιστοσύνη, ακόμα και πράγματα που δεν χρειαζόταν να τα ξέρει του τα έδειχνα και έλεγα...ποτέ δεν ξέρεις τι ξημερώνει μπορεί εγω να μην είμαι εδώ καποια στιγμη και να χρειαστεί να τα κάνεις εσύ...

Και βγήκα αληθηνή!! Όταν έλειψα ένα μήνα απο το σπίτι οι γιαγιάδες κρατούσαν τον μικρό μόνο τις ώρες που έλειπε ο άντρας μου στην δουλειά...μόλις ερχόταν έφευγαν και αναλάμβανε εξ' ολοκλήρου, παιδι και σπίτι. Ακόμα και όταν αρώστησε το πουλάκι μου έμεινε σπίτι και τον φρόντιζε.Μόνος του!!! Και πάλι ο μικρός είχε θέμα μετά που επέστρεψα απο το νοσοκομείο...φαντστήτε πόσο θα του κόστιζε του παιδιού αν έλειπα εγω και ο μπαμπάς τούρίστας στο σπίτι;;;;;;;;;;;

Πάλι μυθηστόρημα έγραψα sorry... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι σε καταλαβαινω κ εμεις αρρωστουληδες ειμαστε. Οσο για την ψυχη της μαμας τι να πω απλα περιμενα περισσοτε τελικα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκηόλγα Χρόνια πολλάάάά να τα εκατοστήσεις και να δεις δισέγγονα. (ρε Αλίκηόλγα μήπως γνωριζόμαστε; έχεις μία φίλη Χαρά που σπούδασε στο Ιόνιο;)

Λοιπόν, σωστές σας βρίσκω για το θέμα ανατροφή αγοριού σε παιδοβούβαλο και τέλος σε γαιδούρι.

Εγώ ανήκω στο κόμμα της Ελευθερίας - Αλίκηόλγας - Έλσας. Όσο ήμουν έγκυος ήτανε η νοικοκυρά μέσα στο σπίτι. Τα κάνει όλα, εκτός από σιδέρωμα (που δεν του αρέσει). Ακόμα και τώρα κάνει ότι μπορεί. Σήμερα μαγείρεψε εκείνος γιατί το βράδυ είχαμε πανηγύρι εδώ μέσα, ο μπέμπης σαξόφωνο και η μπέμπα πλήκτρα και τραγούδι, και μας άφησε στον ύπνο και ξύπνησε εκείνος για να μεριμνήσει. Παράπονο δεν έχω, φωτιά θα πέσει να με κάψει, ΟΜΩΣ, όπως λέει και η Αλίκηόλγα, όταν δούμε καμία περίπτωση ζευγαριού, μου λέει: "βλέπεις πως κάνουν οι άλλοι άντρες"; που σημαίνει οτι θέλει να του πω ευχαριστώ, όσο και αν δεν το παραδέχεται.

Καρμενσίτα, εσύ είσαι άλλο πράμα από μόνη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ζούσες Καρμενσίτα στο εξωτερικό; και ο άντρας σου Έλσα;;

πάντα ήθελα να ζήσω στο εξωτερικό, αλλά ποτέ δεν θα το κάνω γιατί δεν μπορώ μακριά από τη θάλασσα. Και στην Αθήνα όταν ήμουν, κάθε σκ πήγαινα Πειραιά για να δω το μπλε της.

Να ρωτήσω κάτι εσάς που έχετε μεγαλύτερα μωρά. Πότε μπορούν να πάνε κολυμβητήριο τα μωρά;; Απαντήστε σ' αυτό, έχω κι άλλες ερωτήσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βιβή πολύ μου άρεσε η μπάντα σας :lol::lol: αν και δε φημίζομαι για τη μνήμη μου φίλη χαρά δε νομίζω να έχω!δεν το αποκλείω να γνωριζόμαστε, μπορεί να εχουμε συναντηθει σε κανενα μπιτς μπαρ στην κερκυρα :lol:

τελικά όλοι οι αντρούληδες καλά τα πάνε από δουλίτσες. πρέπει να τους γνωρίσουμε να σταματήσουν να αισθάνονται "μόνοι", χαχα!

απ΄ότι έβλεπα στη φαίη-λιάγκα από 6 μηνών! θα τα πάς κολυμβητήριο???τέλεια!next question!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλάκα κάνεις με τον αδερφο!!!!!έναν αιώνα πισω ζει???

κι εμενα που βοηθάει σπανίως πλέον έχω τη χαρά γιατί δουλεύει τουλάχιστον 12ωρο. αλλά τουλάχιστον προσπαθεί. καρμενίτσα προσπάθησε να τον βάλεις σιγάσιγά στα βάσανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφού ζούσες Γερμανία (σε ποια πόλη; πέρσι πήγα Φρανκφούρτη - ξέρεις να φτιάχνεις πατατόσουπα;; αλλά η Δρέσδη μου έκλεψε την καρδιά)

Μπορείς να μου πεις που στο καλό λέει για Αγγλικά σ' αυτό το σάιτ; γιατί δεν μπορεί, μόνο γερμανικά έχει;

http://www.mytoys.de/New-Born-M%C3%A4dc ... 02/?page=2

Αλίκηόλγα, το σκέφτομαι με το κολυμβητήριο γιατί το μπάνιο το θεωρώ, πως να σου πω, όπως προχωράμε ένα πράγμα, μπορεί κάποια στιγμή να τους σώσει τη ζωή, μπορεί να τους προσφέρει δουλειά, νομίζω οτι είναι απαραίτητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκηηηηη χρόνια πολλάααα!!!!!!!Να τα εκατοστήσεις!!!!

Κάρμεν ωραία ιδέα για δώρο!!!

Και μένα μη νομίζετε μου το κοπανάει καμια φορά ο αντρούλης μου, αλλά ανάλογα με τα κέφια μου του άπαντάω...Γι' αυτό μωρό μου έχεις το προνόμιο να είσαι εσύ ο αντρας μου και όχι κανένας άλλος...ή ...τα παράπονα σου στους φίλους σου τους γάλλους που μου άνοιξαν τα μάτια, ας τους έλεγες μπροστά μου να το παίζουν ανατολίτες (που να τολμήσουν θα τους φάνε ζωντανους οι γυναίκες τους!!!)

Βιβή έζησε 7 χρόνια Παρίσι και εξακολουθεί να έχει δεσμους με τους φίλους του και κάθε φορά που περεκλίνει τον πάω για σεμινάρια :lol::lol::lol:

Αν ενοείς τα βρεφικά τμήματα όπου υπάρχουν τα παίρνουν απο μηνών...απλώς θέλει προσοχή το κολυμβητήριο που θα επιλέξεις!!!!

Κάρμεν με λίγη...πονηρια τώρα με τα δίδυμα μπορείς να βελτιώσεις την κατάσταση νομίζω.

Καλα ο αδερφός στον δικό του... μεσσαιωνικό κόσμο!!! :shock:

μήπως της φοράει και ζώνη αγνότητας;;;;;;;

τι θα γίνει θα σταματήσετε καμια ώρα για να κάνω την ρημαδα την υποβολή του μυνήματος;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον Βιβη μου δεν βλεπω να χει αλλη γλωσσα αλλα οι γερμανοι φημιζονται γι αυτο οτι δεν γουσταρουν δηλαδη τις αλλες γλωσσες. Μηπως να τους δειξω κ την δικη μου? :-p:-p:-p

αν θες κατι παντως ρωτα. Κ ξαναρωτω. Πως παραγγελνετε απ αυτα τα ξενα σαιτ? με πιστωτικη?

Ελσα μου ναι πρεπει να τον ξυπνησω λιγο οπως τον αλλαξα κ με τα αλλα πρεπει να τον φερω κ τωρα στα νερα μου.

Καλα μιλαμε για πολυ μυξα εδω μεσα εχει καταντησει αηδια μπλιαξ μπλιαξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον διαβαζω διαβαζω κ στο τελος θα ξεχασω τι θελω να σχολιασω.

για το θεμα αντρες ουδεν σχολιον.

καρμεν εγω ψωνιζω συνεχεια απο το εξωτερικο.εχω χρεωστικη καρτα δλδ εχεις ενα λογαριασμο πχ στην κυπρου κ πας κ βαζεις οσα χρηματα εχει αυτο που θες να παρεις δινεις τον αριθμο της καρτας κ τ παιρνουν απο κει.δεν εχεις λογαριασμους οπως στην πιστωτικη.την χρησιμοποιεις ας πουμε αν μεσο καταθεσης.αν θες παντως κατι να σου παρω πες μου.

βιβη επειδη εισαι εσυ αμορφωτη κ δεν ξερεις γερμανικα μηπως θες να στην εχουν κ στα ελληνικα!!!! :lol::lol::lol:

δεν εχει αγγλικα.απλα κ γω που ψιλοχαζευω τελειως ψαχτα παω.

ολγα

[smilie=occasion13.gif]

γερη κ τυχερη να εισαι εσυ κ η οικογενεια σου!!

για τα μωρα αλλα κ για σενα στις φωτο τα σχολια περιττευουν!!!

ελσα στα παρισια ηταν ο χασμπαντ;;;;;μπραβο!!!

δεν θυμαμαι κατι αλλο τωρα.

βιβη ζουμε τη φατσα σου να δουμε!!!! =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι φιλενάδα στα παρίσια!!!!!

Βέβαια αυτό έχει και τα αρνητικά του...όπως το σημερινο π.χ...που νομίζει πως επειδή ζούσε στην γαλλία είναι και ο μαστερ σεφ!!!! Αγοράσαμε κατι ωραίες γλώσσες .Εγω δεν τα πάω καλά με τα ψάρια αλλά οι γλώσσες τηγανιτές μου αρέσουν πολύ. Ασε μου λέει θα τις κάνω εγω.Αχ κορίτσια μου τι πήγε και έκανε ο αθεόφοβος!!!!! Μέσα στο λάδι που τηγάνισε τις αλευρωμένες γλώσσες πήγε και έριξε κρασί και μετά τις περιέλουσε μ' αυτην την ταγγιασμένη αηδία.... :ymsick:

Και έπρεπε να κάνω πως μου αρέσει αυτό το πράγμα μπας και φάει και ο μικρός λίγο που είχε μέρες να φάει...το κοκόμοιρο το παιδάκι μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα! χα! Ελσα......

Ελευθερια, αγγλικα πολυ καλα, ιταλικα - δεν τα΄χω χρησιμοποιησει ποτε και γαλλικα - λιγο πιο πολυ απο τα βασικα. τα γερμανικα ποτε δεν μου αρεσαν

Καρμενσιτα, περσι στη Γερμανια στα εστιατορια πολυ νευριαζα που τα λεφτα μας τα ηθελαν αλλα να μιλησουν αγγλικα δεν καταδεχονταν. οταν ερχονται στην ελλαδα ομως;; εχω να πω κι αλλα, αλλα εχω το πιπιλοαγορι μου αγκαλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...