Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

http://www.globalsales.gr/

μπορεις να τα παρεις κ απο αυτη την εταιρεια κ να στα στειλει.χρεωνεσαι 15 ευρω ταριφα (τιποτα δλδ) κ τα μεταφορικα.

κοιτα το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το βρηκα!!!!

50 ευρω για τον κοπο μου!!!!!κ μια παστιτσαδα!!!κ μια πιτα γυρο απο ενα πιταδικο που ειχα παει στην πενταημερη που ηταν χωμενο σε ενα στενο που να θυμαμαι τωρα που κ εβαζε μεσα στην πιτα μια σαλτσα απιστευτη που ακομα τη θυμαμαι!!!

http://www.omirolis.gr/

δεν το δειχνει στον καταλογο αλλα παρε να ρωτησεις.μπορει να στο φερουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τον βρήκα τον Ομηρόλη αλλά σκέφτηκα οτι αφού δεν το βλέπω μάλλον κάνω λάθος.

Οκ. Θα σου στείλω την παστιτσάδα. Σιγά όμως μη σου στείλω πίτα από το Νίνο (πιθανολογώ). να έρθεις εδώ να φάμε μαζί.

Α, να σας πω και το άπαιχτο να γελάσετε.

Ξέρετε δεν έχω φάει ποτέ μου χάμπουργκερ. ούτε πίτα όπως την τρώτε εσείς. Δεν έχω φάει ποτέ στη ζωή μου σουβλάκι.

Από κρέας τρώω μόνο ψαρονέρφι και κάτι άλλα λίγα και μίζερα. Κοτόπουλο και ψάρι. Την πίτα την παίρνω "ορφανή", "χήρα", "νηστίσιμη", "χορτοφάγου", ή όπως αλλιώς τη λέει ο σουβλατζής.

Παντως Ελευθερία αυτό το σάιτ το νταβατζιλικοτό που σου αγοράζει από την Ίνγκλαντ δεν το ήξερα. και μερσί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στις μανουλες!!

εμεις κοιμηθηκαμε πολυ καλα κ τωρα συνεχιζουν ολοι να κοιμουνται εκτος απο μενα!!!

εχω ξεκινησει τα προσκλητηρια αυτες τις μερες.ειναι νωρις το ξερω αλλα ενα ενα να ξεμπερδευουμε.

μονο η εκτυπωση του κειμενου μου εχει μεινει κ να βαλω τις κορδελες στο φακελο.τις εχω ετοιμες κομμενες.

σκεφτομαι για μπομπο να κανω χαρτινα χωνακια κ μεσα να βαλω διαφορα κουφετακια,σοκολατακια,ισως κ κανα μικρο παιχνιδακι (σφραγιδα,μολυβακι ή κατι τετοιο).

κ επισης σκεφτομαι μηπως δωσω κ κανα γλαστρακι δωρο με καποιο φυτο ελια ή βασιλικο.

μετα τη βαφτιση δεν θα κανουμε τραπεζι.μονο με τους κουμπαρους θα παμε καπου ετσι για φαγητο.το σκεφτηκαμε ξανα κ ξανα κ ειπαμε πως καλυτερα ειναι να μην χαλασουμε χρηματα για ενα τραπεζι μονο.κ τα εξοδα της βαφτισης ειναι πολλα.κ επρεπε λογω της δουλειας του αντρα μου να καλεσουμε πολυ κοσμο.

απο τη μια λεω λογικο ειναι να μην κανουμε τραπεζι.ενα πρωτο υπολογισμο που καναμε εβγαιναν περιπου στις 5000 ευρω.πιστευω οτι ειναι παρα πολλα χρηματα.

απο την αλλη ομως ντρεπομαι να καλεσω καποιον στη βαφτιση να μου φερει το δωρο κ μετα να του πω γεια σου πηγαινε σπιτι σου να φας.δεν ξερω.

κ ετσι λεω τουλαχιστον να κανω ετσι κατι ωραιο στη βαφτιση κ να δωσω κ ενα δωρακι ετσι για να μας θυμουνται.

post-10130-13873935966021_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

πολυ ωραια τα χωνακια σου ελευθερια!!!

ο ομηρολης οταν το εψαχνα και εγω.... δεν το ειχε πια.... δυστυχως....

ειχα τηλεφωνησει τοτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας φιλενάδες μου λείψατε!

έλσα και οι μικρούλες σου αρρωστούλες? περαστικά ρε κοριτσάκι.

εμεις από σήμερα μάλλον καλύτερα αλλά νομίζω ότι έχουμε μέλλον ακόμη. τουλάχιστον πέρασε η πολύ δύσπνοια της μπέμπας που μας ανησυχούσε. παίρνει ακόμη βέβαια κορτιζόνη και μέρα παρά μέρα πηγαίνουμε γιατρό. εγω κι ο άντρας μου στα όρια υπερκόπωσης και νευρικής κρίσης ταυτόχρονα! εκτός από το άγχος μας τα μωρά λόγω αρρώστιας και φαρμάκων έχουν φοβερή υπερένταση και γκρίνια. κλαίνε όλη μέρα ειδικά η μπέμπα και το βράδυ κοιμούνται στις 12. επίσης τρώνε από λίγο συνέχεια για να μη δυσκολεύαται η αναπνοή τους και δεν σταματάμε λεπτό. εμεις έχουμε να βγούμε από το σπίτι από τη 2η μέρα των χριστουγέννων και αρχίζουμε να εμφανίζουμε τα ίδια συμπτώματα με τα μωρά, ξέρετε γκρίνια ατελείωτη! αφήστε που έχουμε κολλήσει όλο το σόι, οποις έρχεται φεύγει άρρωστος!

πάντως καρμεν μου δίνεις κουράγιο που λες είναι η ηλικία για γκρίνια, έχουμε ελπίδες να το ξεπεράσουμε!

κοριτσάκια σορρυ που δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα νέα σας, ελπίζω κάποια στιγμη να τα καταφέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βιβή ψάχνεις το καροτσάκι cossato γαλάζιο ροζ?δεν ειμαι σίγουρη ότι κατάλαβα καλά γιατί δεν τα διάβασα όλα. αν ναι σου έχω λύση. θα σου έρθει στο σπίτι με κουριερ από γιάννενα. το βρήκα σε μαγαζί εδω πριν από καιρό και είναι τέλειο. εχει μαζί και τους ποδόσακους και είναι πολύ ελαφρύ. αν θέλεις πάω να κοιτάξω αν το έχει ακόμη και πόσο κάνει και στο στέλνω. γιάννενα κέρκυρα ένα τσιγάρο δρόμος, πανεύκολο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και για να μη παραπονιέται η νιου μαμι να μαστε, η κοιλιά μου κι εγω!

και δεν είμαι τόσο τεράστια, τα ριγε με παχαίνουν :lol::lol::lol:

P5260003.JPG[/attachment:16gjkoeh]

post-5353-13873935966677_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alikh εισαι μια κουκλα! χαχα! δεν παραπονιεμαι! σ΄ευχαριστω που την ξαναεβαλες!

χαχα! πολυ ωραια η κοιλιτσα σου!!

περαστικα και στα μωρουλια!

για το καροτσι που λετε κοριτσια κι εγω οταν ημουν εγκυος το ειχα ερωτευτει αλλα το βρηκα μονο στον ομηρολη τοτε, και δεν το πηρα τελικα γιατι ηθελα και να το δω να σας πω την αληθεια και απο κοντα,ισως ομως αν το ειχα παρει να μου αρεσε περισσοτερο απο το μακ το οποιο συχαινομαι!

καρμενακι ακομα δεν κοιμοσαστε μωρε>? εμεις κλασικα δεν κοιμομαστε βραδυ...

θελω να σου γραψω την ιστορια της ζωης μου για τον υπνο μας-να λες ευτυχως που δεν εχω προλαβει!

φριντομ αναλαμβανεις και στολες μεγαλων?

κοριτσια δυο ερωτησεις: 1.με ρωτανε οοοοοολοι αν εχω κανει εξωσωματικη, εσας?

2.ειναι καμια απο αθηνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω ρε σεις;μονο εγω πηρα πεντακοσια κιλα στην εγκυμοσυνη;;;;;;;ρε ολγα μονο κοιλια εχεις εσυ.κ αυτη ειναι κ μικρη!!!!κ εισαι κ κουκλα!!!

περαστικα ρε γμτ στα μωρα.πωπω ταλαιπωρια που τραβανε τα κακομοιρα.κ δυστυχως η αρρωστεια εχει κ συνοδευτικα (γκρινια,αγχος,αναστατωση).ευχομαι να γινετε γρηγορα καλα!!!!

βιβη ολοι για σενα δουλευουν!!!κοιτα που εχω ψηθει κ γω να το παρω!!!!!αλλα κατα το καλοκαιρι οχι ακομα!

νιου εννοειται οτι το πρωτο που με ρωτανε ειναι αν εχω κανει εξωσωματικη.πολλοι μαλιστα σκυβουν κ μου το λενε στο αυτι ψυθιριστα λες κ ειναι το μυστικο του κρατους.η τελευταια γιαγια που με ρωτησε με εκνευρισε κ αποφασισα απο δω κ περα οτι θα λεω οτι ναι απο εξωσωματικη τα εκανα.δεν καταλαβα δλδ.τι εχει η εξωσωματικη;γιατι εξελισσεται η επιστημη;για να μας βοηθαει ή οχι;ασε μωρε με τους κολλημενους ολους.λες κ ζουμε στην ουγκαντα.κ εκει πιο πολιτισμενοι θα ειναι.ξερω περιπτωση που ζευγαρι εκανε διδυμα με εξωσωματικη κ δεν το εχει πει ουτε στους γονεις τους για να μην το παρουν στραβα.τελοσπαντων.μπορει να μιλαω εξω απο το χωρο κ δεν ξερω πως ειναι αλλα μου φαινεται τοσο φυσιολογικο να χρησιμοποιει για καλο καποιος τα μεσα που εχουμε στη διαθεση μας που μου κανει εντυπωση οταν καποιος το θεωρει κακο.

αυτα.τα ειπα κ ξαλαφρωσα.

εγω απο πατρα ειμαι;σου κανω;;;;; :lol::lol::lol:

δεν φορτωνεις το τσουρμο καμια μερα να ερθεις;μια χαρα ειναι κ δω.

P.S.εφτιαξα σοκολατοπιτα...μιαμ...μιαμ...

(καλα ποσα εγραψα;;;;;; :shock::shock::shock: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ ρε κοριτσάκια!αλήθεια δεν σας φαίνεται μεγάλη η κοιλιά μου???όλοι οι γνωστοι και φίλοι έχουν να λένε ακόμη!

εμενα δεν με έχει ρωτήσει κανείς αν κάναμε εξωσωματική!μάλλον γιατί είναι σίγουροι :lol:

πολλά κορίτσια χάθηκαν μετά τη γέννα. εκτός από την katekargi και η marsoupilami και η lilaloy που γεννήσαμε και με τις 2 την ίδια μέρα. πολύ θα ήθελα να μάθω νέα τους.

όταν έχεις χρόνο πες μας την ιστορία του ύπνου, σίγουρα θα βρεις πολλές συμπάσχουσες! εμεις τώρα με την αρρώστια αποσυντονιστήκαμε τελείως. χασαμε κάθε σχέση με πρόγραμμα, μου φαίνεται τόσος κόπος χαμένος πηγε. όταν με το καλό γίνουμε καλά φτου κι απ΄την αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mammy αθηνα εγω....

τελεια κοιλιτσα αλικη!!!

κι εμενα με ρωταγαν για εξωσωματικη, ακομη και ασχετοι.. και απορω ποση περιεργια εχει ο κοσμος να μαθαινει τι κανει ο καθενας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γιεα σας,

ΑλίκηΌλγα κατ' αρχήν είσαι μια κούκλα. και δεύτερον σ' ευχαριστώ. πριν λίγο αγοράσαμε τα μονά καρότσια της φτήνιας, τα οποία είναι μια χαρά. (αλλά εκείνα είναι πόθος - και μου φαίνονται ίδια με το Μακλάρεν κορίτσια) Πάντως, όόταν αναρρώσετε πλήρως και βγείτε έξω, αν σε φέρει ο δρόμος, πήγαινε να δεις τιμή και λοιπά. Πές μου και που είναι το μαγαζί και πως λέγεται, αν και είναι δύσκολο να με φέρει ο δρόμος κατά κει. (έχω όμως φίλη μαμάς μου που μένει Γιάννενα)

Εμένα με ρωτούσαν όντας έγκυος αν έκανα εξωσωματική. Υπήρχαν και κάποιοι άλλοι που μου έλεγαν: έχετε ιστορικό με δίδυμα στο σόι;; (αυτοί ήταν οι δικριτικοί - τρομάρα τους). πριν μείνω έγκυος μου έλοεγαν τι έγινε; πότε θα μείνεις έγκυος να κάνετε παιδάκι; Μετά, επειδή όπως σας έχω ξαναπεί για ένα χρόνο πηγαινοερχόμασταν στα Γιάννενα τρώγαμε αηδίες (ε, όχι και αηδίες οι πίτες οι Γιαννιώτικες) και είχα πάρει 5 -6 κιλά, πάλι με ρωτούσαν, είσαι έγκυος; όχι! - μη μάθω οτι είσαι έγκυος .. (ναι, λες και θα μου πληρώσεις το γιατρό, τόόσο ενδιαφέρον )

Τέλος πάντων, έχω θέμα. μου έχουν κάνει δώρο δύο σάκους εξόδου από το Μπένετον. όμως τα ανοίγματα πουι έχει πίσω δεν είναι για να εφαρμόσουν σε καρότσι, ούτε στο μονό που αγοράσαμε τώρα, ούτε στο άρια. θα σας βάλω φωτό εσείς που ξέρετε τα πολλά να μου πείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω το ιδιο λεω...οτι δηλαδη δεν ειναι κακο να κανεις εξωσωματικη και οπως λεει η φριντομ η επιστημη ειναι για να βοηθαει αν μη τι αλλο, αλλα ρε παιδι μου πολυ αδιακρισια λες και ειναι αμαρτια...στην ουσια πιστευω ομως οτι ειναι ζηλια και πειτε με κουκουβαγια μανα...

αλικη οντως χαθηκαν αυτα τα κοριτσια και μαλιστα την μαρσουπιλαμι την ειχα και αδυναμια. Αλλα που ειναι τη οεεεεοοοοοοο????

απο κιλα φιλη φριντομ εγω ειμαι 10 κιλα συν απο οτι ημουν. ετσι ειπε η ζυγαρια σημερα το πρωι.

θελω να τα χασω μεχρι το καλοκαιρι. για να δουμε.

συμπεθερα αναμενουμε φωτο.

ξεχασα να σας πω κατι πολυ σημαντικο φιλες μου. χθες αφησα για ενα και μοναδικο βραδυ τα παιδια στη μαδερ να τα φυλαξει και βγηκα με τον αντρα μου απο τις 8 εως τις 12. περασαμε αρκετα καλα, πηγαμε για φαγητο με φιλους, αλλα περιττο να πω πως η συζητηση στο τραπεζι μονοπωλειτω στα παιδια ολων μας και το μυαλο μου ηταν συχνα αν οχι συνεχεια στο τι γινεται σπιτι. η αληθεια ειναι οτι ξεσκασαμε λιγο αλλα οταν γυρισα σπιτι και βρηκα του υπνου το χαος λιγο σκεφτηκα οτι ειναι δυσκολο να βγαινουμε συχνα, εως και καθουλου...τελοσπαντων φευγουν και οι δικοι μου τωρα και ετσι δεν θα υπαρχει και το δελεαρ...αληθεια δεν σας ειπα και το καλυτερο...

ερχεται ο ορχιδεοφερων...απο λεπτο σε λεπτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα πέρα για πέρα!!

Πάλι φωτιά πήρατε...

Ξεκιν'ησατε από τις απόκριες,περάσατε στα καρότσια και τώρα στον ορχιδεοφερων,ορχιδεοτετοιον,new mammy μου καλο είναι αυτό?

Και εμένα μου φέρανε 2 καταπήκτικές ορχιδέες!!! :lol::lol::lol: ( να μην πω την μλκ μου?)

Εμεις είμαστε καλούτσικα,χθες ξεπατωθηκα στις δουλειές ολη μέρα....

Ξεστόλισα,έβαλα πληντύρια,έφτιαξα τις γλαστρες μου και σήμερα σιδερώνω...

Τώρα πίνω καφεδάκι και μετα θα συνεχίσω....Τα μωρα όπως τα ξέρετε :roll::roll::roll:

Βιβή,αν κατάλαβα αγοράσατε δύο μονα....Με γεια σας και καλές βόλτες!

Το cossato το είχα δει όταν ήμουν έγκυος σε ένα μαγαζί με βρεφικά απέναντι από τοο σπίτι μου.Αν ενδιαφέρεσαι θα πεταχτώ να ρωτήσω για τιμές κτλ,αν εννοείς το συγκεκριμένο χρώμα,ροζ -μπλε,δεν ξέρω,τότε είχε ένα χρωματιστό...

Πάντως τότε τρέχανε τα σάλια μου ήταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ και πολύ ελαφρύ και ευκολο..

Ελα όμως που μας χάρισαν ενα maclaren.....Hταν όμως και ακριβούτσικο και λεω ρε γμτ στο καρότσι κάθονται μέχρι 1 με 1,5( από τον γιο μου) , πεταμένα λεφτά θα είναι αφού έχουμε το άλλο.Και έτσι το ξέχασα.....

Εσύ όμως κακό κορίτσι μου ξαναναψες τη φωτιά!!!!Δε θέλω και πολύ!!!!!

Το καταστημα είναι το bebehome από τη Θεσσαλονίκη!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως να το εφαρμόσω ρε κορίτσια;; δεν μπορεί να δεθεί το παιδί και επειδή είχανε 40 ευρώ ο καθένας είναι κρίμα να πάνε άχρηστοι

post-12883-13873935976524_thumb.jpg

post-12883-13873935976664_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!!

Σήμερα ήμασταν έξω βόλτα όλο το πρωί και μετά ξεστόλισα και συμάζεψα το σπίτι.

Η ελένη όση ώρα ξεστόλιζα ήταν απο πίσω μου και έκλαιγε...το είχε αδυναμία το δέντρο :lol:

Και επίσημα πλέον περπατάμε!!!!!

Βιβή νομίζω πως αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να ανοίξεις εσύ δύο τρύπες σαν μεγάλες κουμπότρυπες για να περάσει η ζώνη ;)

Το cossato τελικά νομίζω πως είναι το όνειρο κάθε διδυμομανούλας :lol::lol::lol:

Και εγώ το ζαχάρωνα απο το ιντερνετ αλλά δεν πρόλαβα!!!!

Κάπου το έχω ξαναγράψει πως όταν με βλέπουν μόνο με τις δίδυμες με ρωτάνε αν είναι απο εξωσωματική, αλλά όταν είμαι και με τον γιό μου με ρωτάνε αν έχουμε κληρονομικο διδύμων, απο κανενός το μυαλο δεν περνάει πως τα έκανα όλα με εξωσωματική.Και όμως αυτή είναι η αλήθεια και την λέω με καμάρι! Με ενοχλει η αδιακρισία αλλα δεν διστάζω να κρύψω την αλήθεια και ας τολμήσει κανείς να μου πει κανένα κουλο...Νιώθω περήφανη που κέρδισα αυτην την μάχη και κανένας δεν θα μου το στερείσει αυτό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελσα καλα κανεις και νιωθεις υπερηφανη!!!!

απλα ειναι εκνευριστικο να ειναι ο κοσμος τοσο αδιακριτος.... ειναι προσωπικο θεμα και το αν εχεις κανει εξωσωματικη και το καθε ποτε κανεις σεξ.. ελεος πια με την κατινια..

συγχαρητηρια για το τροχαλητο σας :lol:

βιβη οντως η μονη λυση ειναι να ανοιξεις εσυ τρυπες εκει που τις θες και για να μην χαλασει να πας σε μια μοδιστρα να σου τις γαζωσει οπως τις κουμποτρυπες...

το καροτσι ωραιοτατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα εχω πληρη αγνοια να σε βοηθησω αλλα καλο μου ακουστηκε απο την καραμελελσα να ανοιξεις κουμποτρυπες. με΄γεια τα καροτσια σας!

καραμελελσα, συγχαρητηρια που αντεξες 2 φορες την διαδιακασια της εξωσωματικης.

και συγχαρητηρια που τα καταφερες φυσικα! εγω παντως πιστευω οτι ο κοσμος ειναι απλα κακος και ακομα και κατι το οποιο ειναι απλα βοηθητικο και τιποτα παραπανω-οπως η εξωσωματικη- , το κανει με την κακομοιρια του ο καθενας να ακουγεται ενοχο. εγω παντως ετοιμη ειμαι την επομενη φορα να πω οτι εχω κανει εξωσωματικη! αλλα μου αρεσε αυτο που εγραψε η βασιλικη ...γι αυτο οποιος με ξαναρωτησει θα πω οχι καναμε πολυωρο σεξ και τα πιασαμε χαχαχαχαχαχα!

φριντομ ξεχασα να σου πω οτι παλια το ειχα καψει τρελα στα καρναβαλια σας!

η καρμενσιτα μας τι εγινε??

καληνυχτα τσουπρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηθελα απλα να ηξερα αφου ολες καραγουσταραμε το κοσατο γιατι πηγαμε κ πηραμε τη μλκια το μακ λαρεν !!

αβυσσος η ψυχη της διδυμομαμας!!!

νιου ξεσαλωνες;;;;κ σε ειχα για πιο ιντελεκτουελ!!!!

καρμεν καφεδακι αυριο κ αστον τον χασμαντ να κοπανιεται.δεν φευγει το σπιτι απο τη θεση του.εκει θα ειναι κ οταν γυρισεις να το κανεις.

τα μωρακια σου τα γλυκουλια τι παθανε μωρε;;;

βιβη ωραιοι οι ποδοσακοι κ τα καροτσια.κανε κουμποτρυπες.ανοιξε με το ψαλιδακι σου δυο τρυπουλες ωραιες ωραιες εκει που χρειαζεται κ μετα γυρω γυρ στην σχισμη καρικωσε το με μια χρωματιστη κλωστουλα.αν δεν ξερεις τι σημαινει καρικωνω ρωτα τη μαμα σου.αυτη θα ξερει.

η γιωργια (2002) που ειναι;

οι αλλες κοπελες εχουν εξαφανιστει απο πολυ καιρο.απορω που τις θυμηθηκατε κιολας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το cossato είναι κάτι σαν άπιαστο όνειρο!!!! :lol::lol:

Κάρμεν πάνε για καφέ και αν ο χάζμπαντ θέλει δουλειές να τις κάνει αυτός!!!

Βιβή ξέχασα να στο γράψω πριν...ωραίο όχημα!!!!!!Καλοτάξιδο!!!!!

Νιού μαμυ την διαδικασία της εξωσωματικης την πέρασα 8 φορες και δεν το μετανιώνω!!!

Πάντως η μεγαλύτερη χοντράδα που άκουσα επειδή για χρόνια δεν κάναμε παιδιά, ήταν ότι τον Δημήτρη τον υιοθετήσαμε και το κρύβουμε!!!!(Αυτό βέβαια πριν τις δίδυμες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...