Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσάκια μου τί κάνετε? κεφάκια βλέπω και απίστευτες κοιλούμπες! ελευθερία καλή η κοιλίτσα αλλά μικοσκοπική σε σχέση με τη βασιλική κι εμένα! αλήθεια κάνει δουλειά το γυμναστήριο στην κοιλιά ή μόνο στα κιλά?

χάθηκα γιατί έχουμε τρεχάματα, τα μωρουλίνια και τα δύο βρογχιολίτιδα και είναι χάλια. η μπέπμα ειδικά έχει και πολύ δύσπνοια και παλεύομε με 500 φάρμακα να γλιτώσουμε το νοσοκομείο. χάλια μέχρι τώρα το 2011 :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΓΑΜΕ!!!ΦΑΓΑΜΕ!!!

ΓΙΟΥΠΙ!!!

το ειχα κανει κ γω μεσανατολικο ρε κοριτσια!!μια χαρα πηγε!!δυο κουταλιτσες!!

μιαμ μιαμ!!!

ολγα τωρα το ειδα το μνμ σου.πω ρε γμτ περαστικα ρε συ.πωπω.βροχιολιτιδα.μακαρι να μην πατε νοσοκομειο

post-10130-13873935956122_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τί κόλλημα έφαγα τώρα! μόλις τώρα κατάλαβα ότι πήγαμε στο Νο3 και μάλιστα 13 σελίδες σε 3 μέρες!!!!!!!

είδες που είχες άγχος για το μαμ?μια χαρά τα πήγαν τελικά!καταλαβαίνουν από μικρά τη χαρά του φαγητού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μωρε κ γω η χαζη!!τραβηξαμε κ βιντεο να αποθανατισουμε τη στιγμη!!μιλαμε για πολυ γελιο!!

α την υπολοιπη κρεμα την εφαγα εγω!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλή αρχή με τις κρέμες !!!!!

Αλίκη και μένα με βρογχιολίτιδα είναι και τα δύο, και η Ελένη μου έκανε πάλι πυρετό...μετα απο 3 μέρες...αν ξανακάνει αρχίζουμε αντιβίωση!!!

Πήγαμε σήμερα παιδίατρο (φυσικά τα εμβόλια δεν τα κάναμε).Αυτο που με στεναχώρισε ήταν ότι η Ελένη μου σε 1,5 μήνα έβαλε μόνο 150 γρ.Είναι που είναι μινιόν...και να πώ ότι δεν τρώει...

Μ' αρέσει που στείλαμε σήμερα τον Δημήτρη στους παππούδες, για να είμαστε λίγο πιο άνετοι το βραδάκι...ναι καλά...και δεν θέλει ο άτιμος να έρθει αύριο στο σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok, συγχωρεστε με αλλα δεν βλεπω και πολλες ειδησεις...τι εγινε στο μενιδι?

αλικη και ελσα περαστικα στα παιδακια σας. ευχομαι γρηγορα να αναρρωσουν.

φριντομ καλα μαγειρεματα και καλες μασες ευχομαι!

συμπεθερα ξεχασα να σου απαντησω οτι οχι δεν ηρθε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dear sir/madame,

hello.

I am a mother of twins since last May and In order to be ready before my twins arrived i bought the mclaren twin techno stroller in the ammount of 480 euro last March.

I have to tell you that Iam very dissapointed of the stroller for ten reasons.

1.there are two handles instead of one bar -this makes mooving around with one hand very difficult

2. the bascket is only proper to use when the babies are atleast 4 months old and are able to sit a bit higher so one can rase the sits in order to use the bascket.

3.there is no bar for the children to use -infront of them-

4.the umbrellas come with extra money-so i pay about 500 for a stroller but without umbrella????

5.the babies' heads keep bumbing to the metall conjuctions of the tent left and right from the sits - the poor security fabriques can not prevent such accident.

6.it is very difficult to open the stroller if you're not wearing sport shoes-so I also spent 50 euro to buy a pair of new nike.

7.the brake can only be put by HAND-the sport shoe can not enter the space between the wheels.

8.IT'S GREY!!! for God's shake...

9.my baby boy is 8 months 8,5 kg and if he wears a jacket he doesn't fit in the sit.

10.IT'S UNBELEIVABLE HOW EXPENSIEVE IT IS CONCEDERING ALL THE NEGATIVES IT HAS

Thank you, i hope you read this

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑλίκηΌλγα και Έλσα περαστικά και καλή δύναμη.

Ελευθερία, είδες; εγώ περιμένω πως και πως τις κρέμες. αφού παιδί μου, τους δίνω κάθε βράδυ τις biogaia (εγώ με τους κολικούς είδα μικρή βελτίωση, αλλά με τα κακά της μπέμπας είδα όχι μόνο βελτίωση, αλλά και σταθερότητα) και τους τις δίνω με κουταλάκι του εσπρέσσο. μιλάμε και τα δύο το γλύφουν (τους το βάζω πλάι ε;) μια χαρά.

Συμπεθεράκι να τους τα χώσεις χοντρά.

Βρε Βασιλική έψαξα μήπως και βρω κανένα καρότσι στο ίντερνετ, νομίζω οτι δε συμφέρει να το αγοράσω εγώ εδώ και να σου το στείλω. εσύ τι λες;;

πάντως εμείς είχαμε στο νου μας να αγοράσουμε το καλοκαίρι δύο Μαδερκερ που έχουν γύρω στα 120 ευρώ έκαστο. αλλά δεν έχουν ποδόσακους όπως αυτό το 65 €

http://www.agora.net.gr/index.php?page= ... Itemid=214

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάμμυ μου, θες να σου πλερώσουνε τα ΝΙΚΕ ε;;

Λοιπόν, προπερσι το καλοκαίρι πήγαμε Βαρκελώνη. Στην επιστροφή χάσαμε τη βαλίτσα μας. Είχα κι άλλη μία, μικρή, καμπίνας, που είχα μέσα τα μαγιώ που δεν χρησιμοποιήσαμε και τη σαγκρία. Αυτή δε χάθηκε. Μείναμε στη Θεσσαλονίκη 6 - 7 ώρες άυπνα και κακομοιριασμένα περιμένοντας νέα. Νιώθαμε λες και μας είχανε κλέψει. Ήμασταν κοντά στα Γιάννενα πια όταν ξαναπήραμε τηλέφωνο και μας είπαν οτι βρέθηκε η βαλίτσα στη Μόσχα. (δε φαντάζεστε τη ζήλια μου που δεν ήμουν μέσα στη βαλίτσα)

Την πήραμε στο σπίτι μετά από μία εβδομάδα. Την ξαναγύρισαν στη Βαρκελώνη, μετά στη Θεσσαλονίκη και μετά στην Κέρκυρα. Η Οδύσσεια μιας βαλίτσας.

Έστειλα εμαιλ στην Czech Airlines (καθότι εργαζόμουν σε ταξιδιωτικό γραφείο και ξέρω οτι κάποιες εταιρίες αποζημιώνουν) αλλά έκαναν τον ψόφιο κοριό. Λυπούμεθα αλλά τι να σας κάνουμε;

Α, ρε καημένη Ολυμπιακή. Λάχανο σε φάγανε. Πολλά είπα.

Συμπέρασμα: Μην περιμένεις να βρεις και το δίκιο σου δηλαδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε το ξερω αλλα εγω τα ειπα τωρα!

κι εγω συμπεθερα εχασα την βαλιτσα ερχομανεη απο μιλανο και εγινε ο κακος χαμος!

και ποιον δεν κατηγορησα,μονο στο γραφειο του καραμνλη τοτε δεν πηρα τηλεφωνο να πω οτι φταει αυτος(ηταν αυτος τοτε ο πρωθυπ)

τελικα ηρθε η βαλιτσα μετα απο 4-5 μερες και εννοειται καμμια αποζημιωση.

ολα αυτα με σφραγιδα ολυμπιακης παρακαλω-το αεροπλανο ομως που πετουσαμε ηταν της Hellas jet αν δεν κανω λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σου ρε νιου...ωραία τους τα είπες!!!!! :lol:

Πάντως εγώ το μακλάρεν το απέριψα 1ον γιατί δεν έχει την μπάρα και τα παιδιά αναγκαστικά τα έχεις δεμένα με τις τιράντες, οπότε δεν μπορουν να κινηθούν καθόλου και δυσανασχετουν, 2ον είναι γκρι και 3ον μου φάνηκε πανάκριβο!!!

Τώρα πια αν χρειαστουμε μονα καρότσια θα πάρω δύο "καλοκαιρινά" που είναι ελαφριά, μικρά και φθηνά!!!!

Αποζημίωση;;;;; =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκεί γίνεται η παπαρδέλα, όταν κάνουν μοιρασιές τα αεροπλάνα.

Τέλος πάντων, τα είπες κι εσύ και μακάρι να το ευχαριστιώσουν τουλάχιστον.

Να σας ρωτήσω κάτι, γιατί όταν ανοίγω το τσατ μου κολλάει το ρημάδι;; το ίδιο παθαίνω και στο φατσοβιβλίο (Facebook).

Τα μωρά μετά από αδιάκοπη γκρίνια κοιμούνται, (εμβόλιο είπαμε). ελπίζω να μην μας ξυπνάνε γύρω στις 3 για μάμ. έχουν να φάνε από τις 5.30 το απόγευμα. Ωχ! Παναγία μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dear sir/madame,

hello.

I am a mother of twins since last May and In order to be ready before my twins arrived i bought the mclaren twin techno stroller in the ammount of 480 euro last March.

I have to tell you that Iam very dissapointed of the stroller for ten reasons.

1.there are two handles instead of one bar -this makes mooving around with one hand very difficult

2. the bascket is only proper to use when the babies are atleast 4 months old and are able to sit a bit higher so one can rase the sits in order to use the bascket.

3.there is no bar for the children to use -infront of them-

4.the umbrellas come with extra money-so i pay about 500 for a stroller but without umbrella????

5.the babies' heads keep bumbing to the metall conjuctions of the tent left and right from the sits - the poor security fabriques can not prevent such accident.

6.it is very difficult to open the stroller if you're not wearing sport shoes-so I also spent 50 euro to buy a pair of new nike.

7.the brake can only be put by HAND-the sport shoe can not enter the space between the wheels.

8.IT'S GREY!!! for God's shake...

9.my baby boy is 8 months 8,5 kg and if he wears a jacket he doesn't fit in the sit.

10.IT'S UNBELEIVABLE HOW EXPENSIEVE IT IS CONCEDERING ALL THE NEGATIVES IT HAS

Thank you, i hope you read this

Τώρα που το θυμήθηκα...

Την χειρίζεσαι ωραιότατα την αγγλική...

Και μετα ο "αγνοήτε η τύχη του ευτυχώς" πεθερός σε λέει αγράμματη βλαχάρα

Οοουυυ να μου χαθεί το βόιδι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Έλσα παιδί μου, έχω σπουδαγμένη συμπεθέρα αλλά ο κακιασμένος ο άνθρωπος όταν θέλει, λέει.

Για πείτε μου πως σας φαίνεται το καρότσι;; (έβαλα το λινκ λίγο πιο κάτ')

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

for god's shake!!!

θεικο!!!κ ξερεις νιου τωρα συγκινηθηκαν στη μακ λαρεν κ θα σου στειλουν ενα στα μετρα σου!σκατοκαροτσο indeed!!!sheetstrollet ελληνιστι!!!

βιβη δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα απο τις 5,30 νηστικα ποτε θες να ξυπνησουν τα καημενα;αυριο το πρωι με χαρα;;;

ελσα περαστικα.τι γινεται ρε παιδια;μας μπηκε η χρονια καπως ή μου φαινεται;

λοιπον να σας πω κ το δικο μου θεμα τωρα.

η ευα δυο μερες τωρα κανει το εξης κουλο:το βραδυ οταν την βαζουμε μεσα στην κουνια κ ειναι σχεδον κοιμησμενη απο την πολυ νυστα αρχιζει να στριφογυρναει μεσα στην κουνια κ να κοπανιεται.τις εχουμε βαλει μαξιλαρια για αντισταση αλλα τα καβαλαει.κ οταν τελικα καταφερνει κ γυρναει μπρουμυτα επειδη δεν μπορει να γυρισει παλι ανασκελα κλαιει.κ αυτο γινεται πανω απο μιση ωρα.δλδ αν τη βαλω για υπνο δεκα παρα κατα τις δεκα κ μιση θα αποκοιμηθει στο πλαι τελικα.δεν μπορω να καταλαβω τι της φταιει.επισης το ιδιο κανει κ το πρωι που θα ξυπνησει.δλδ ξυπναει κατα τις 7 ή 7 παρα κατι κ ενω μεχρι τωρα πηγαινα της εβαζα την πιπιλα κ μετα ξυπναγε 8 παρα κ την ταιζα τωρα δεν στεκεται πουθενα κανει αυτα που σας ειπα οποτε αναγκαστικα 7 κ10 το πολυ την εχω ταισει.

τι κουλο ειναι παλι αυτο μου λετε;τι να της φταιει;κ ειχα συνηθισει τοσους μηνες που με το που τα εβαζες στην κουνια ξεραινονταν τωρα αποκτησαμε νεο κουσουρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία το πιό πιθανό είναι ότι απλώς προσπαθει να βολευτεί μόνη της και δεν μπορεί.Αυτο μπορεί να την εκνευρίζει.Τα περισσότερα μωράκια όταν θέλουν αλλά δεν μπορουν να γυρίσουν ενοχλούνται.Δοκίμασε σε ώρα παιχνιδιού να την εκπαιδεύσεις στο να γυρνάει απο μπρούμητα ανάσκελα ;)

Αμα το μάθει αυτό θα καταφέρει να βρεί και τον τρόπο να ισσοροπει απο μόνη της πλάι και να κοιμάται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το χω καταλαβει οτι προσπαθει να βολευτει η καημενη κ δεν μπορει.θα κανω απο αυριο αυτο που λες.θα τη βοηθαω σιγα σιγα να γυριζει παλι ανασκελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φριντομ καλως ηρθες στον κοσμο μου! εμεις ξεπερασαμε το σταδιο δεν γυρναω ανασκελα-μπρουμουτα-μονος-μου και ειμαστε στο σταδιο μολις-χτυπησα-το-κεφαλι-μου-στο-πανω-μερος-της-κουνιας-μα καλα!δεν εχει αλλο να προχωρησω τωρα που εμαθα και να μπουσουλαω????ουαααααααααα αααααααααα!!!!!!!!!

επισης εμεις βγαλαμε ολα αυτα που τωρα βαζεις εσυ γιατι εδω και κανενα 20ημερο εγιναν τα παιχνιδια μας βλεπεις.

επισης τωρα τραβαμε την παντα και κανουμε και τσα!

ελσα ευχαριστω για τα καλα σου λογια...εχω και δυο πτυχια ε?στο αντικειμενο που εργαζομαι παντα λεω.(το οποιο δεν εχω πει σορυ) και ενα το proficiency ,πιανει? ναι? τοτε 3!παρολα αυτα βλαχα κυρια μου σαν το γαλα. (γαλα βλαχας)

καληνυχτα παω στον αντρα

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ρε γλεντια που εχουμε να κανουμε....

α επισης το οτι τις αφηνεις στη μεση της κουνιας κ της βρισκεις στην τερμα πανω γωνια να τριβεται το κεφαλι στην παντα το εχετε κ εσεις ή εχουμε εμεις την αποκλειστικοτητα;;;;

γκερλς χαιρετω κ γω.παω να την πεσω.

αυριο παμε εκδρομη με τα μωρα κ τη μια νουνα να δουμε μια φιλη στον αστακο αιτωλ/νιας.θα τα πουμε το απογευματακι!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι δικές μου κουτουλάνε όλη την νύχτα στα προσκέφαλα στην προσπάθεια τους να φύγουν μακριά απο την κουβέρτα...

Αχ αυτή η ποντιακή ρίζα...!!!!Πιο έυκολο θα ήταν αν δείνατε μια κλωτσιά την κουβέρτα απο το να κοπανάτε τα κεφάλια σας όλη νύχτα!! :lol:

Νιου ποντιακά ξέρεις;;;;Αμα δεν ξέρεις είσαι αγράμματη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τώρα κατάφερα να σας διαβάσω.

Εμείς καλά, τα ζουζούνια μου ξεράθηκαν προς το παρόν.. ;)

Καρότσια εμείς έχουμε μονά quinni speedi και διπλό chicco ct 0.5 twin.

Βασικά τα μονά χρησιμοποιούμε για τις μετακινήσεις μας, που ανεβαίνουν εύκολα πεζοδρόμια και είναι εύκολα στη χρήση. Το διπλό κυρίως στον κήπο :roll:

Τα maclaren δεν μου άρεσαν ποτέ...

http://www.ethnos.gr/article.asp?catid= ... id=8194817

http://www.babyspace.gr/Article/maclare ... -1016.html

http://www.imerisia.gr/article.asp?cati ... d=21037139

http://www.healthview.gr/%CE%B5%CF%80%C ... F%80%CE%B1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τα δικά μου κουτουλάνε στα κάγκελα τις νύχτες ψάχνοντας τις πιπίλες..... :?

Αφού ανάλογα με το χτύπημα, ξέρω ποιος ξύπνησε μέσα στην άγρια νύχτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...