Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://ep.yimg.com/ca/I/brandsonsale-st ... 2_59865698

κοιταξτεεεεεεεεεεεεε θελω αυτες τις στολες τον γουινι κ τον γκαρυ η τον τιγρη γαμωτο αλλα θελει καρτα κλαψψψψψψψψψψψψ

νιου μαμμυ τα σπας

τα τοστ ερχονταιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ μούλτι ;)

Όλα τα διδυμομπεμπάκια είναι κουκλιά, τα δικά μου πλέον είναι διδυμοαντράκια :x:x

Καλά Κάρμεν... δεν του χαλάς χατήρι όμως ;) παντως όλοι οι άντρες πάντα μεγάλα μωρά θα μένουν....

Σας βλέπω πάντως όλες.... να πληθύνεστε έτσι όπως πάτε....

new_mammy πάλι πουλοσυζήτηση- κότες κτλ; ;)

Βιβή δε φτάνει που έκλεψες την κόρη της Νέγκα... εξαφανίστηκες κιόλας... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thanks δεν παρεξηγώ εγώ.... :P

έλπίζω να κοιμηθούν καλά σήμερα (βέβαια ήρθε και ο χάσμπαντ), γιατί κάθε βράδυ κατά τις 3 ο μικρός σηκώνεται, κάθεται στο κρεββάτι και με φωνάζει. Πάω τον ξαναξαπλώνω, βάζω πιπίλα,τον σκεπάζω και ξεραίνεται στα γέλια :shock: , τόσο δυνατά που μερικές φορές ξυπνάει και τον άλλο...

Και έχω και τη μάνα μου που λέει ότι αυτοί κοιμήθηκαν όταν έγινα 3 χρονών γιατί όλο το βράδυ ήμουν ξύπνια και ήθελα παρέα :? και ότι το παιδί απλά μου μοιάζει :oops: και καλά να πάθω :roll::o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρμεν ρε συ αν θες μου δινεις τα λεφτα κ στις παιρνω εγω που εχω καρτα.

γραψε τη σελιδα που ειναι αυτες οι στολες ν δω κ γω γιατι βγαζει μονο αυτη τη φωτο που ειναι κ φανταστικη!!!

α δεν σας ειπα το κουλο που μαθαμε σημερα...δεν επιτρεπεται λεει απο φετος να βγαινουν στο καρναβαλι των μικρων παιδια κατω των 4 γιατι λεει πανε οι μαμαδες με τα καροτσακια κ αλλοιωνεται ο χαρακτηρας του καρναβαλιου των μικρων!!! @-)@-):ymtongue::ymtongue:

εχει γινει χαμος στην πολη.δεν πανε καλα μιλαμε καθολου.

κ το περιμενα πως κ πως γμτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν υπάρχουν και οι προπληρωμένς κάρτες για αγορές απο το ιντερνετ εγώ σκέφτομαι να βγάλω μια!!!

καλά τι μ...κια είναι αυτη με το παιδικο καρναβάλι;;;;;

γιατί δηλαδη τα παιδάκια απο 4 και πάνω είναι ασυνοδευτα;;;;;

Καλά κατερίνα οι μανάδες μας με κάτι τέτοια παίρνουν το αίμα τους πίσω!!!

Ο Μήτσος μου κάνει κάτι πυρετους ανα 6ωρο...ο βήχας είναι καλύτερα...τι να πώ είμαι σε αναμονή να δώ πως θα πάει και το βράδυ και αναλόγως θα ξαναμιλήσω με την παιδίατρο!!!

Ζήλεψα και εγώ και έφαγα 2 τοστάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βγήκα κι εγω η καημένη και γύρισα στις 3 το μεσημέρι. από εκείνη την ώρα με 10λεπτο διάλειμμα όπου ρούφηξα στην κυριολεξία μία πίτα κρατάω ένα παιδί στην αγκαλιά. ταίζω, νανουρίζω και παρηγορώ. πήραμε τηλέφωνο το γιατρό. μας είπε να της βάλουμε υποθετάκι γλυκερίνης γιατί έκανε 2 μέρες αποχή η μικρή. τέλος πάντων. σήμερα ήταν τόόσο δραματική μέρα..

Ψηφίζω ναι και

ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΕΣ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΕΣ (ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ)

Αι λάικ Έλσας κιντ. μ' αρέσει ο μπεκρής μεζές σου Ελσάκι.

χάρηκα για εγκυμοσύνη Γεωργιας και υπέρηχο Σούλας. Κατ περαστικά και καλά να περάσεις με το χάσμπαντ.

Εύη, ακόμα επισκέψεις έχεις;;

Να σου πω ρε Κάρμεν, διάβασες πόσες φορές έγραψες τη λέξη ΠΟΥΛΙΑ;;;;;;; κι ο αθεόφοβος ο γύφτος τι έλεγε: δυνατά, καλά, γερά πουλιά..... Πολύ γέλασα.εμένα με θυμήθηκες μαρή;;;;;;

Συμπεθερα Μάμμυ, έπεσες απ' όξω. εν είναι ροζ τα ντιβιντι που γράφω, ελάθεψες. (μιλώ και Κυπριακά αν θες να ξέρεις) (είμαι σε σεμινάριο αεροπορικής πριν χρόνια στην Κύπρο και λέει μία κυπραία στην καθηγήτρια την οποία λέγανε Αγνή. Αγνήήήή, εν τα γλέπω τα γγράάμμμμματα εν να πολλά μεγάλλλλα. Και απαντάει η Αγνή καθηγήτρια: Ε, μίτσιανέ τα. έκλαιγα η σεμιναριζόμενη.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://us-dc2-order.store.yahoo.net/brandsonsale-store/ymix/MetaController.html?ysco_key_event_id=&ysco_key_store_id=brandsonsale-store&sectionId=ysco.cart

καρμεν δεν θελω να σε στεναχωρησω.

πρωτον ειναι για 12-18 μηων κ δευτερον

ΚΟΙΤΑ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ!!!!!!!!!!!!με τα μεταφορικα εχει 98 δολαρια δλδ 70 ευρω!!!!!

βιβη...τι λες παιδι μου;;;;;σε πειραξεη πιτα;;;ηταν με τζατζικι;;;ρευεσαι τωρα;;;;τι σου φταινει τα παιδια;;;φιλακια στη μικρουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια ο μαυρος ο αντρας μου κοιμαται εδω κ μια ωρα κατω στο παπλωμα που βαζω τα παιδια κ γω ειμαι διπλα του κ χαζευω στο πισι.

κ ολο λεω να τον ξυπνησω να παμε μεσα αλλα τον λυπαμαι ετσι που κοιμαται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι τον εχεις τιμωρια τον καημενο? μα στο πατωμα κ εσυ? κακουργααααααααααα

70 ευρω η μια δηλαδη αν καταλαβα καλα? παπαπαπα

καλυτερα να πω του αδεφου μου να κοιταξει στα τζαμπο αν παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης:

ΠΑΡΕΞΗΓΙΑΡΕΣ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΕΣ (ΟΥΤΕ ΕΔΩ ΠΑΕΙ ΤΟ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ)

Κάρμεν χέσου λέφτερα.

Κατ-Κατερίνα, κι εμένα τα δικά μου τα παιδάκια έτσι κάνουν. Ξυπνάνε κάθε μισή ώρα και κλαίνε και όταν τα πλησιάζω μου γελάάνεεεεεεεεεε και τους βάζω πιπιλίγκα και κοιμούνται.

Είμαι ξύπνια από τις 6 και όρθια από τις 6.30. Πριν λίγο είπα Άλεξ και μου έφτιαξε καφέ γιατί δεν την πάλευα. Χθες της δώσαμε ντεπόν και ηρέμησε. Κι ο μπέμπης όλο βάζει τα δάχτυλά του στο στόμα, με μία μανία.. Σάλια η μπέμπα έχει λίγα, ο μπέμπης όχι.

Ελευθερία τι έπαθε το Τετουλίνι και κλαίει στη χωτογραφία;; Μη μου αφήνετε τα παιδιά να κλαίνε θα σας τσακίσω. Θα κλάψουν μεγαλώνοντας, πρέπει και τώρα;; (δε λέω με το κιχ να τρέχουμε, αλλά δεν γουστάρω κλάμα πολύ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι 70 η μια.κοιτα αν το γουσταρεις τρελα να τις παρεις παρτες κ μην το σκεφτεσαι (παρενθεση) (αν τα εχεις φυσικα να τα δωσεις) (κλεινει η παρενθεση).

κ στα τζαμπο που πηγα προχτες δεν ειχε κ τιποτα τρομερο ρε γμτ

ελα βιβη μου μην στεναχωριεσαι.μια χαρα ειναι το παιδακι.απλα σου κανει ναζακια για να το παιρνεις αγκαλια!!

κ γω δεν τα αφηνω να κλαινε!!αλλα μερικες φορες οταν κλαινε εχουν πολυ πλακα!!!!

μπα θα τον ξυπνησω κοριτσια.πιαστηκε ο κωλος μου συγνωμη κιολας στο πατωμα...

παω να ξεραθω...

αυριο με καινουργια ομαδα...

κατα το μεσημερακι θα μπω..

φιλακια

καλο κ ησυχο βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα girls, την κάνω σιγά σιγά γιατί σε κανένα 2ωρο ο μικρός θα με ζητάει.... :roll::?:lol:

Σιγά μην αφήσω τα παιδιά να κλαίνε! %-( Αγκαλίτσες δε χορταίνουμε!!! :x:x

Χορτάστε τα τώρα που είναι μικρούλια... πότε θα μεγαλώσουν δε θα καταλάβετε :roll:

Όνειρα γλυκά!!!!! :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρμεν να πω οτι το μαλλί είναι ωραίο (μαλλί-γυαλί και παντελόνι Λί)

Επίσης οτι στολές γουινοκατάσταση έχει και στο ΛΗΤΩ αν δεν κάνω λάθος, και νομίζω οτι σου τα στέλνει κιόλας. Οχι, λάθος κάνω μάλλον. Νομίζω έχει σπάιντερμαν. Καλύτερα πήγαινε στη Τζαμπίλα, θα βρεις περισσότερα.

ΜΙΑ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΑ ΜΟΝΟ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ :o:o

ΤΗΣ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΑΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΒΥΣΣΟΣ :lol::lol::lol::lol:

ΓΕΡΑΣΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑΣ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΑΣ

Κι ένα τραγούδι αφιερωμένο σε όλες σας. Διασκευή Βιβή Χάρι Σειρινούλα (από το ροζ βγαίνει αυτό μάμμυ)

Το πρωί με ξυπνάς απ' τις έξι, πριν ακόμα η μέρα να φέξει, διδυμάκι μου κλαις σαν τρελό, νάνι, νάνι, νάνι, νάνι,

μπορώ να γράψω κι άλλο αλλά είμαι πτωμαίνη, φορμόλη κι όλα τα πεθαμενατζέ. μέχρι να πατήσω το Α έχει βρωμίσει το Β.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa απιστευτη εισαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ε οχι δεν εχω να διαθεσω κ 140 γιουρια για δυο στολες

κατουρηστικα κατι θα βρω δεν ανχωνομαι. Σας ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να δω τι θα γράφουμε απο αύριο που θα μας ιδιοτικοποιήσει η Ελευθερία!!!!! :roll::roll:

Βιβή ασε κάτω το Γ βρόμισε μέχρι εδώ!!! :ymsick:

ΜΙΑ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΑ ΜΟΝΟ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ

Μ' αρέσει!!!!!!

Κάρμεν και μενα μου το κάνουν αυτό τα ρωσσάκια...4η μέρα απόγευμα τίποτα και τηνεπόμενη το πρωί χάλια!!!

Κόρες σας αφήνω πάω να τσεκάρω τον Μητσάρα και μετά νάνι...ελπίζω γιατι ο καλός μου με κοιτάει λίγο ύποπτα...Σαν δε ντρέπεται με άρωστο παιδί στο σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελιά, δε φτάνει που ξεσήκωσες τα πλήθη σήμερα με τα πουλιά, τα μεγάλα, τα γερά, αλλά κόλλησες ποταμοπλημμύρα την Ελευθερία (κάνω λάθος;;) και τη συμπεθερομάμμυ μου, και τώρα ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ;;;; τι θα γίνει κοπελιά; θα κόψω τα πολλά παρε φέρε. Κράτα τους Ρωσους για πάρτη σου ταβάριστς (σύντροφε) σπασίμπα και δομπρον νου (ευχαριστώ και καληνύχτα) (για το καληνύχτα δεν είμαι πολλά σίγουρη) (είμαι ακόμη επηρεασμένη από την κυπριακή στιχομυθία) (το είχα κάνει σλόγκαν στην επιστοφήν μου στην πατρίδαν) (είχα δειν και την πράσινην γραμμήν - πίκρα) (Τα ριάλια ριάλια ριάλια, τα σελίνια μονάν τσε διπλάν, τα μονόλιρα πεντόλιρα τσε πούντα, ο μπεζεβέγκης που τα' χει στην πούγκαν ω!ω!)

Καρμενσίτα με έκοψε γιατί ανέβηκε το θκός το μήνυμα. Σαν τη Λάρα Κρόφτ είσαι. Λάρα η Κουκλάρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...