Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!!! :D Να βλέπω ηθικό ανεβασμένο...

kardoula τι είπαμε θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά δες τον αντρούλη σου ;)

stroumf μου μη χαλιέσαι για τους άλλους και αν έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό σου μην έχεις αμφιβολίες για τις αποφάσεις σου.Οσο για το Arvekap είναι ενέσεις που κάνεις στην κοιλιά και τις κάνεις για να μην κάνεις πιο νωρίς ωορηξία απο τη μέρα που θέλει ο γιατρός σου

cuando μου μην ανησυχείς φυσιολογικό είναι να έχεις τόσα υγρά γιατί λιώνει μέσα μας το υπόθετο και μας τα προκαλεί αυτό(έτσι μου είχαν πει)

jannolino μου θα ξανακάνω εξωσωματική σε δύο μήνες γιατί ο γιατρός μου θέλει να προσπαθήσουμε και φυσιολογικά τώρα που κάναμε τη λαπαροσκόπηση και διόρθωσε τόσα πράγματα,ποτέ δεν ξέρεις ετσι δεν είναι; :roll:

Φιλάκια κορίτσια και σύντομα να έχουμε όλες ευχάριστα νέα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsakia sas xairetw!!cuando mou egw epairna apo 2 treis fores ti mera k ksypnousa stis 2 ta mesanyxta :lol::lol: einai fysiologiko nomizw!egw imoun les k eixa periodo....kardoula mou tha perimenoume ti triti na mas peis efxarista etsi??na ton akous ton antrouli sou!!exei poly aneptygmeno ton patriko enstikto :lol:

stroumf mallon k egw exasa epeisodia alla sou proteinw na kaneis afto pou aisthanesai :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σα κορίτσια,

βασικά κάπως μπερδεμένα σας τα έγραψα και δεν με καταλάβατε...

Χθες είχα πάει για καφέ με κάτι φίλες, μια εκ των οποίων μας είπε οτι κάνει κάτι ενέσεις averkap. Γιαυτό και ρώτησα αν έχουν σχέσει με θέματα εγκυμοσύνης, γιατί της έχω διαβάσει σε κάποιο θέμα εδω.

Όσο για τις ανασφάλειες που μου δημιουργήθηκαν ήταν γιατί καποια στιγμή που συζητουμε με τα κορίτσια στον καφέ, τους λέω και εγώ για το θέμα μου ότι σε λίγο καιρό θα συνεχίσω παρακάτω, χωρίς όμως να τους πω ότι θα κάνω εξωσωματική σε φυσικό κύκλο. Και γυρίζουν και μου λένε δεν είναι νωρίς να ξεκινήσεις κάτι???

Εεεε... από κεινη την στιγμή ένιωθα κάπως..

Αυτό έλεγα.. Πιστεύω να μην σας μπέρδεψα με τα δικά μου.......

Αnyway, σήμερα είμαι καλά νιώθω όμορφα και δεν έχω ούτε ανασφάλειες, ούτε αρνητικότητα ξέρω ότι τον άλλο μήνα θα κάνω κάτι πολύ όμορφο για να αποκτήσουμε μωράκι. Εξάλλου, καταλίγω στο ότι δεν μας έρχονται όλα εύκολα στην ζωή, αλλά πρέπει να προσπαθούμε και για το μωράκι ακόμα περισσότερο!!!

Φιλιά καλό απόγευμα!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf πολύ σωστή σε βρίσκω, αν νιώθεις έτοιμη να το κάνεις. Εσύ θα κρίνεις για τον εαυτό σου πότε είναι η σωστή χρονική στιγμή για την δική σου προσπάθεια!!

Καλές οι φίλες και οι συγγενεις μας αλλά μόνο εσύ αποφασίζεις τι θες ;)

καλό θα ήταν κρατάς κάποια πράγματα για τον εαυτό σου και τον αντρούλη σου,

πολλές μαμές το παιδί στραβό :o

εξάλλου η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική, δεν μπορεί να σου πει κανένας το πότε πρέπει παρα μόνο ο γιατρός σου εσύ και ο καλός σου.

καλή επιτυχία !!!!!!

cuando νομίζω οτι ψάχνεις συμπτώματα για να πιαστείς απο κάπου :lol::lol::lol:

πιάνω και εγώ τον εαυτό μου να το κάνει αλλά το ξεπερνάω σύντομα.

έλα λίγο έμεινε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO GLUKIA MOU EGW VAZW CYCLOGEST EINAI PROGESTERONH KAI EPEIDH OTAN TO VAZA MPROSTA EFEVGE O GIATROS EIPE NA TO VAZW PISW KAI HSYXASA!!! KAI GW VAZW 3 FORES THN MERA APO 400MG! DEN XERW GIATI O GIATROULHS EIPE KAI TON EMPISTEVOMAI!!!! GRAFEI KAI TO FARMAKO MESA ITI MPOREI NA MPEI KAI PISW!! AFTA:) SE POIO STADIO EISAI TWRA ESY???

STROUMFAKI EMENA DEN TO XEREI KANEIS MONO H MAMA MOU!!! KAI AFTO EINAI TELEIO PISTEPSE ME EXW THN HSYXIA MOU KAI THN MANOULA MOU DIPLAMOU!!!THA TOUS TO POUME MOLIS MEINW EGGYOS KAI AKOUSW THN KARDOULA NA XTYPA!!! ALLIWWWWS TIPOTA,,,,,,,,,,

TELIKA AFTO POU ENIWTHA PWS THA RTHEI H AKATANOMASTH EINAI MOLIS VALW THN PROGESTERONH DEN EINAI TIPOTA!!!!! EGGYOULA THA MAI!!!! ME THN VOITHEIA TOU THEOU VEVAIA :D:D:D:D

TO AGORAKI MOU LEIPEI APO KONTA MOU APO TIS 8/2 OTAN EGINE H WOLOPSIA KAI ME RWTHSE SHMERA STO THLEFWNO AN EIMAI EGGYOS :D:D:D:D:D PARAXENO E???????

EFXARISTW POU ME SKEFTESTE EISTE YPEROXES OLES KAI O GIORGOS!!!! ALLH MIA MERA AVRIO KAI META THA MATHW GIA TA EMVRIAKIA MOU!!!! AS GINEI TO THELHMA TOU!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stroumf πολύ σωστή σε βρίσκω, αν νιώθεις έτοιμη να το κάνεις. Εσύ θα κρίνεις για τον εαυτό σου πότε είναι η σωστή χρονική στιγμή για την δική σου προσπάθεια!!

Καλές οι φίλες και οι συγγενεις μας αλλά μόνο εσύ αποφασίζεις τι θες ;)

καλό θα ήταν κρατάς κάποια πράγματα για τον εαυτό σου και τον αντρούλη σου,

πολλές μαμές το παιδί στραβό :o

εξάλλου η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική, δεν μπορεί να σου πει κανένας το πότε πρέπει παρα μόνο ο γιατρός σου εσύ και ο καλός σου.

καλή επιτυχία !!!!!!

cuando νομίζω οτι ψάχνεις συμπτώματα για να πιαστείς απο κάπου :lol::lol::lol:

πιάνω και εγώ τον εαυτό μου να το κάνει αλλά το ξεπερνάω σύντομα.

έλα λίγο έμεινε!!!

οχι ρε χαζο δεν νομιζω οτι ειναι συμπτωμα ..ειναι πολυ νωρις..μηπως απλα κανω κατι λαθος και τελικα δεν παιρνω την προγεστερονη...καρδουλα να τη βαζω πισω δε με βλεπω..χαχαχα ασε μη με πιασει καμια φαγουρα..χαχα....οσο για το αν εισαι εγκυος..κατι ξερει και το παιδακι σουεχει το κληρονομικο χαρισμα απο τον πατερα βλεπεις :lol::lol: !!!!!!αχ τι καλα θα ακουσουμε..!!!!!!!!!!!!εγω οπως βλεπεισ στο τικερ εχω ακομα μελλον ...την αλλη τριτη θα ξερω ...ισως και δευτερα αν ερθει η ακατανομαστη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας...Αυτές οι μεταπτώσεις στη διάθεση, τι θα κάνω,μια έτσι, μια αλλιώς, δεν αντέχω...Σοφίτσα μου Αμην, μακάρι να πάνε κατ' ευχήν τ'αυγουλάκια μου...Αύριο η μέρα της εμβρυομεταφοράς, περιμένω...Kardoula καλά αποτελέσματα μεθαύριο με τη χοριακή, σύντομα να ακούσουμε το ευχάριστο χαμπέρι από τα μωράκια σου... Δύναμη (θεία) και όχι μόνο χρειαζόμαστε, εσείς από πού την αντλείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή επιτυχία Zephy!!

τα αυγουλάκια σου μια χαρά θα τα πάνε κοίτα να είσαι και εσύ ήρεμη για να ετοιμάσεις καλό έδαφος για το κλωσισμα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!Μπηκα λιγο βιαστικα και διαβασα τα νεα σας,ελπιζω ολες να ειστε καλα και να περασατε ενα ομορφο ΣΚ.

Στρουμφ γλυκια μου οι ενεσεις που ρωτας γινονται στο πωπουδακι(καποιο κοριτσακι ειπε στην κοιλια αλλα ειναι λαθος) με τις οποιες δεν εχεις ωορηξια αρα ουτε κ περιοδο για 1 μηνα ή και περισσοτερο αναλογα με το ποσο κρινει ο γιατρος σου.Συνηθως δινονται για την αντιμετωπιση της ενδομητριωσης ή για αλλα γυναιολογικα προβληματα οπως ινομυωματα οποτε πρεπει να διακοπει ο κυκλος για να μην αυξηθουν.Για παραδειγμα περισυ ειχα χειρουργηθει λογω ενδομητριωσης,ινομυωματος και συμφυσεων στις ωοθηκες.Μετα το χειρουργειο μου κανανε μια ενεση avercap,τη μεγαλυτερη δοση που υπαρχει,κ εμεινα 6 μηνες χωρις περιοδο κι αυτο για να μην επανεμφανιστει ενδομητριωση σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα.Τωρα για εξωσωματικη δε γνωριζω αν χορηγειται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζεφυ μου πολυ καλη επιτυχια αυριο καλη μου!Με το καλο να υποδεχτεις τα μωρακια σου στην κοιλιτσα σου και να μεινουν εκει για 9 μηνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares m kali sas mera!

m leipsate kaleeee!

kardoulaaaaa m ante k aurio tha mathoume ta thetikotata nea!me didima se vlepw e?:)ti wraia!

zephy m ante kali epitixia gia simera!mia xara tha einai ta augoulakia s kali m!

cuando m ante perimenoume k apo sena ta euxarista!

stroumf m thetiki skepsi xreiazetai k apofasi!k panw apo ola PISTI oti ola ma ola tha pane teleia!O THEOS KAI H PANAGIA MAZI S!

skorpinaki m euxomai oso pernaei o kairos oi pliges na epoulwnontai!na deis p kathe kainouria mera einai mia nea arxi!tha vreis ta panw s eimai sigouri giati o pothos mas einai megalos kai xreiazetai dinami kai tin exoume!etsi den einai?:)

barcelonitaki kai kikitsa mia xara oi xoriakes sas!kai eis anwtera kale!ola teleia na sas pane!

kale p xathikan oi eggioules mas?:)

sofitsa?nikol?katerinaki?annoula?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEEEERAAAAAA GLUKEEEEEEEESSSSSS :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

GIRL84 TRITH PAW GIA XORIAKH AVRIIIIOOOOOOOOOOOOOOO :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

AAAAXXXX EPITEEEEELOUS THA MATHW TI GINETE EKEI MESA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

FASOLAAAAAAKIA MOU TI MOU KANETE :?::?::?::?::?::?: AVRIO THELW MEGAAAAALHHH XORIAKH E?

SOFAKI MOU FYSA AP EDW MHPWS KAI FOUSKWSEI H XORIAKH MOU :lol: ANNA NIKOL AAANTE :lol::lol:

KIKITSA POU XATHIKES KALE????? MAS XEHASATE VREEEEEE???? XAPLA EIMASTE AKOMA??? :lol:

BARCELONITAKI MOU ANAPSES KERAKI E???????

H PANAGIA MAZI MAS AVRIO :!::!::!::!::!::!: DOXA TON THEO TA KATAFERAME MEXRI EDW :!: MEGALH H XARH THS :!::!::!::!::!::!:

ZEPHYYYYYY KOTOULA MOU GLUKIA THN DYNAMH EGW THN EPERNA KAI THN [PERNA APO TON ANTROULH MOU THN MAMA MOU KAI SAS :!::!::!::!: TI ALLO THES?????? ;););););) KAI FYSIKA APO THN PROSEFXH :!::!::!: KYRIE IHSOU XRISTE ELEHSON ME SYNEXEIA KAI NA EFXARISTEIS GIA OLA OSA SOU DWSE :!: AS GINEI TO THELHMA TOU :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!!!!!!καλη βδομαδα..πολλες θετικες χοριακες και καρδουλα αντε κανε την αρχη αυριο!!!!!!!!!!!θα περιμενουμε με αγωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΣΥΝΕΧΩΣ. ΠΟΛΥ ΚΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΥΡΙΟ. ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΠΙΤΙ!ΜΟΝΟ ΞΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΙ.ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΠΝΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα καλή εβδομάδα και καλές καλές χοριακές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sofitsa -- σ'ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση!!

Girl84 -- Moυ δίνεις πολύ όμορφες ευχές σευχαριστώ πολύ!!

Καρδούλα!! Αύριο με το καλό, χιχιχιχιιχι!! Ξεκινάνε τα μωράκια!!

Κορίτσια, εσείς ανυπομονείτε για τα αποτελέσματα, εγώ ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες για να δούμε την ωορρηξία του επόμενου κύκλου μου και σιγά σιγά να ξεκινήσουμε σε φυσικό κύκλο.

Παναγίτσα μου να πάνε όλα καλά!! Για όλες μας να είναι όλα θαυματουργά και τέλεια!! Κάντε μια ευχούλα, όλες για όλες μας!!!!

Φιλιά

Καλημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Περιμενω κι εγω τα νεα σας με αγωνια και σας στελνω τις ευχες μου για τεραστιες χοριακες!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιιιιιιιιιιιιιγο ακομα θελουμε GIRLaki μου!!!

9 Μαρτιου κλεισαμε για τοκετο.....εκτος αν οι μικρες παρουν πρωτοβουλια και κανουν νωριτερα ηρωικη εξοδο! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!Τι κανετε παρεουλα???

Καλη επιτυχιαααααααααααααααα να χουν τα κοριτσακια μας αυτη τη βδομαδα!!!!!!!

Με θετικες χοριακεεεεεεεες!!!!!!!!

Οι φρεσκογκαστρουλες μας πως ειναι???Ποτε πατε για υπερηχο κοριτσακια???

Γκαστρουλες φιλακιααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιιιιιιιιιιιιιγο ακομα θελουμε GIRLaki μου!!!

9 Μαρτιου κλεισαμε για τοκετο.....εκτος αν οι μικρες παρουν πρωτοβουλια και κανουν νωριτερα ηρωικη εξοδο! :lol::lol::lol::lol::lol:

Νικολ μου η μεγαλη μερα φτανει!!!!!!!!!!Πως περασε ο καιρος ε????

Με το καλο να τα παρεις αγκαλιτσα τα θαυματακια σου κοριτσακι γερα και δυνατα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιιιιιιιιιιιιιγο ακομα θελουμε GIRLaki μου!!!

9 Μαρτιου κλεισαμε για τοκετο.....εκτος αν οι μικρες παρουν πρωτοβουλια και κανουν νωριτερα ηρωικη εξοδο! :lol::lol::lol::lol::lol:

PWS PERASE O KAIROS KORITSAKI M E?

TELEIAAAAA:)

SOU EUXOMAI ME ENA PONO KOPELA M AN KAI THA TA XANAPOUME!

ANTE ANTE KONTEPSE O KAIROS!

MAZI ME TO KARNAVALI THA ERTHOUNE OI ZOUZOUNES!AX TI WRAIA:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...