Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

γεια σας εγω δεν πολυμπαινω εδω..καθως ακομα ανηκω στο κλαμπ της σπερματεγχυσης..αλλα ηρθα να δω τι κανετε..καρδουλα ποτε θα πρεπει να κανεις χοριακη;μην ψαχνεις τι περιμενεις να νιωσεις δηλαδη;για πες αμα ειναι να ψαχνουμε κι εμεις.. :lol::lol: ευχομαι πολλες θετικες χοριακες..ξερω απο γνωστες μου ποσο ζορικος ειναι ο δρομος της εξωσωματικης..και γενικα ο δρομος της μελλουσας μαμας..ποση υπομονη και επιμονη χρειαζεται..ομως ο επιμενων νικα..δεν μπορει αληθεια θα ναι.. :lol::lol:

XERW GW RE PAIDI MOU ENA KATI ........ KATI NA MOU DIXOUN OTI REEE MANA EDW EIMASTE MHN MAS TRELLENEIS TWRA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

RE KATERINA THA FYGW APO TO KREVATI KAI TO SPITI........... THN TRITH GIA THN XORIAKH :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

TI FWNAZEIS KALE ?????? PAW MEXRI THN TOUALETA KAIPISW!!! MEGAAAALH APOSTASH LEME.....

DIPLA EINAI EFTYXWS :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

AFOU EXW ESAS VREEEEE :mrgreen::mrgreen: EPIASE AFTO???? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsares ti leei???pws einai i psychologia????i diki mou oso kontebei o kairos olo k peftei :( alla tha ti sikwsw pou tha mou paei :?:

kardoula kati katalaba oti eisai ksapla sto krebati??sto eipe o giatros???an oxi sikw amesws :D:D !!!! sto lew giati otan sti defteri eksosom. me rwtise i giatros ti tha kanw molis fygw apo ekei o antroulis mou tis eipe pws tha eimai ksapla gia na mi kourazomai katholou!!!kai afti efrikse :twisted::twisted: pote ksapla!!!kanoniki zwi mou eipe!!!na bgainw eksw,na perpataw...kai de kserw an eftaige afto pantws ti defteri fora epiase!!!meta pallindromise bebaia :( alla pistebw pws einai ena tyxaio gegonos opws poloi lene k thelw polyyyy na to pistepsw!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια μου, Βασούλα μου περιμένουμε με πολύ αγαπη τα νεώτερα της γονιμοποίησης :D ε? Καλή επιτυχία Βασούλα μου , πολύ πολύ πολύ.

Καρδούλα μου υπομονή λίγες μέρες μείνανε.......δεν είναι απαραιτητο να νοιώθεις κατι κ το Κατερινάκι μας τίποτα δεν ένοιωθε..κ πολλές κοπέλες.

jannolino μου δεν παίζει ρόλο αν ξαπλώσεις η όχι, φυσικά κακο η ξεκούραση αποκλειεται να κάνει, αλλα και τα πολλα πολλα νομίζω δεν χρειάζονται για 10-12 μέρες. Εγω τις τελευταιες μέρες εχόμουν γραφείο αλλα καθιστή. Θα μου πεις τα ίδια έκανα κ στις 3 εξωσωματικές αλλα η τελευταια έπιασε. Γνωμη μου να κάνετε αυτο που νοιώθετε οτι είναι το σωστό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ETSI NIWTHW KALA RE KORITSARES MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!

DEN THELW NA KANW KATI KAI META NA NIWTHW OTI EFTEXA!!!!

EIMAI FOVITSIARA TI NA KANW?????????????????

TYXAIO DEN NOMIZW....... 2 MWRAKIA EXASA!!!

META THN XORIAKH THA DOULEVW SYNEXEIA STO KOMMWTHRIO!!! ASTO NA PIASTEI KALA STHN MAMA KAI META THA TO TRELLANW ANAGKASTHKA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

NA SAI KALA GIORGO MOU!!! S EFXARISTW!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα αγαπημενες μου!

Σκορπινακι διαβασα την ιστορια σου και συγκλονιστικα.Ομως ολα αυτα θα πρεπει να σε κανουν ακομη πιο δυνατη κοριτσακι μου.Παρε τον χρονο σου,κανε πραγματα για τον εαυτο σου οπως ειπε κ το Κατερινακι και μετα κατευθειαν στο στοχο σου!

Καρδουλα 5 μερουλες μεινανε γλυκια μου!Στο ειπα ηδη,μη ψαχνεις για συμπτωματα,δεν υπαρχουν!

Βασουλα περιμενουμε τα νεα σου για τα αυγουλακια!!

Κικιτσα και Μπαρτσελονιτακι πως μου ειστε?

Οι υπολοιπες τι μου κανετε?Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ETSI NIWTHW KALA RE KORITSARES MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!

DEN THELW NA KANW KATI KAI META NA NIWTHW OTI EFTEXA!!!!

EIMAI FOVITSIARA TI NA KANW?????????????????

TYXAIO DEN NOMIZW....... 2 MWRAKIA EXASA!!!

META THN XORIAKH THA DOULEVW SYNEXEIA STO KOMMWTHRIO!!! ASTO NA PIASTEI KALA STHN MAMA KAI META THA TO TRELLANW ANAGKASTHKA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

NA SAI KALA GIORGO MOU!!! S EFXARISTW!!!!!!!!!!!!!

πρόσεχε καρδούλα μου και υπομονή θα περάσουν οι μέρες ;)

η ουρά έμεινε :lol::lol::lol:

τα φιλιά μου σε όλες σας και ας μην σας ξέρω :lol::lol::YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

POU EISTE VREEEEE???????????

MONH MOU ME AFHSATEEEEEEEE?????????????????

KALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE???????????????????????????????

KAPOIOOOOOOOOOOOOSSSSSS??????? KATIIIIIIIIII?????????????????????????

AAAAAAAAAAAAXXXXXXXXXXXXXXX ERHMIEEESSSSS :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

SOFAKI NA SAI KALAMWRO MOU!!!!!!!!!1 MERENTOULAAAAAAA FILAKIA :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Πως πάτε κορίτσια? Εγώ χαλαρά... προσπαθώ να μην αγχώνομαι. Θέλω να ρωτήσω στην λίστα πιο κάτω μπαίνουν τα κορίτσια που προσπαθούν ή τα κορίτσια που ήδη έκαναν προσπάθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ETSI NIWTHW KALA RE KORITSARES MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!

DEN THELW NA KANW KATI KAI META NA NIWTHW OTI EFTEXA!!!!

EIMAI FOVITSIARA TI NA KANW?????????????????

TYXAIO DEN NOMIZW....... 2 MWRAKIA EXASA!!!

META THN XORIAKH THA DOULEVW SYNEXEIA STO KOMMWTHRIO!!! ASTO NA PIASTEI KALA STHN MAMA KAI META THA TO TRELLANW ANAGKASTHKA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

NA SAI KALA GIORGO MOU!!! S EFXARISTW!!!!!!!!!!!!!

koritsi mou ennoeite na kaneis afto pou aisthanesai esy kalytera!!!!oles mas prosferoume ta fwta mas me tin elpida na se boithisoume opws mporoume :):)

ante oi meres ligosteboun k syntoma tha mas anakoinwseis k emas elpizw ta efxarista!!!!!!

basoula de se kserw alla sou efxomai kali epityxia!!!!!

filia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

POU EISTE VREEEEE???????????

MONH MOU ME AFHSATEEEEEEEE?????????????????

KALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE???????????????????????????????

KAPOIOOOOOOOOOOOOSSSSSS??????? KATIIIIIIIIII?????????????????????????

AAAAAAAAAAAAXXXXXXXXXXXXXXX ERHMIEEESSSSS :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

SOFAKI NA SAI KALAMWRO MOU!!!!!!!!!1 MERENTOULAAAAAAA FILAKIA :D:D:D:D:D:D:D

Kardoula,

kane upomoni!! Pernane oi meres kai erxontai ta euxarista!!!!!!!!!!

xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Καρδουλααααααααααααααααα!!!Ετσι σε θελω,ανεβασμενη!!!Αντε βρε,3 και αποψε!Θα μετραω αντιστροφα μαζι σου!!!Αγωνιω αν και ειμαι σιγουρη για το αποτελεσμα!!

Βασουλα τι εγινε γλυκια μου?Πως πηγε η αυγουλοπαραγωγη και γονιμοποιηση?Εμαθες νεα?Σου ειπαν για την εμβρυομεταφορα?Οποτε μπορεις περιμενουμε νεα σου..

Στρουμφ δε ξερω για πια λιστα μιλας...Οσο για το αγχος να μην αγχωνεσαι καθολου,να εισαι χαλαρη κι ολα μια χαρα θα πανε..Σου ευχομαι τα καλυτερα και σε ολα τα κοριτσακια που ειναι τωρα στην προσπαθεια!

Οι υπολοιπες που ειστε εξαφανισμενες?Αννουλα,Νικολ,Ζαχα,Κατερινακι,Ευακι τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.τι μου κανετε?κ αγορι φυσικα.πως ειστε?ολα καλα.εμενα ρε κοριτσια μ εχουν πιασει κατι σα μικροι σφαχτες-κραμπιτσες απο κατω.ξερετε.....οχι στη κοιλια.να αρπαξα κανενα κρυωμα? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα γρηγορο καλήμερα και απο εμένα, με κυνηγάνε.

Γιώργο μου άρεσε πολύ αυτο που έγραψες.... ;) έτσι είναι.

Σοφάκι μου με τα μωρουλίνια σου πολλές καλημέρες, όπως κ σε όλα τα μαναράκια εδω μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου δεν ξέρω ακριβώς πως νοιώθεις εγω χθες που κουράστηκα είχα έντονες τσιμπιές κ πόνους στη περιοχή της μήτρας κ του μώρου. Τρόμαξα πολύ κ έκατσα ακίνητη 3 ώρες ξάπλα, μετα ηρέμησα. Μήπως κουράστηκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Πως πάτε κορίτσια? Εγώ χαλαρά... προσπαθώ να μην αγχώνομαι. Θέλω να ρωτήσω στην λίστα πιο κάτω μπαίνουν τα κορίτσια που προσπαθούν ή τα κορίτσια που ήδη έκαναν προσπάθεια?

και τα δύο :lol::lol:

να σε προσθέσω ;; [smilie=book1.gif][smilie=book1.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.τι μου κανετε?κ αγορι φυσικα.πως ειστε?ολα καλα.εμενα ρε κοριτσια μ εχουν πιασει κατι σα μικροι σφαχτες-κραμπιτσες απο κατω.ξερετε.....οχι στη κοιλια.να αρπαξα κανενα κρυωμα? :?:

κορίτσια μεγάλη προσοχή με την γρίπη !!

Nikol και εσύ το ίδιο !!

Πάνω σε αύτό να σας πω τι έπαθα την μέρα τις σπερματέγχυσης :oops::oops:

ήταν Κυριακή και μετά απο την διαδικασία φάγαμε έξω, τρομάρα μου, μετά απο εκεί δεν

έφαγα τίποτα άλλο. Δευτέρα πρωί νιώθω κάπως, βάζω πρωινό δεν κατεβαίνει, μου κάθεται κάπως η πρώτη κουταλιά και το παρατάω. Μεσημέρι τα ίδια αλλά λέω θα φάω, πεινάω!!!

το απόγευμα άρχισαν τα όργανα :lol::lol: εμετός εμετός... και κατέληξα στο νοσοκομείο :(

πόσο μπορεί να επηρέασε αυτή η κατάσταση την γονιμοποίηση ;;

απο φάρμακα δεν πήρα τίποτα, μόνο ορό για αφυδάτωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

Ναι θέλω να με βάλετε και εμένα στην λίστα. Προσπαθούμε και τον άλλο μήνα, πρώτα ο Θεός θα ξεκινήσουμε την διαδικασία δηλαδή τελικές εξετάσεις και εξωσωματική σε φυσικό.

Φιλιά!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΑΡΙΑ ΜΟΥ?ΧΑΘΗΚΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ :?:? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ,Η ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ :lol::lol: ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΠΟ 185 ΣΕ 358 ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΞΑΠΛΑ!!ΜΠΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΞΑΠΛΑ ΕΧΩ ΠΙΑΣΤΕΙ!! :cry: ΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ(ΕΜ ΕΛΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΑΝ? :roll::roll: )ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΠΑΝ ΤΩΡΑ Η ΚΥΡΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ? :lol::lol: ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΓΟΡΑΚΙ Η' ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ? :mrgreen::mrgreen: ΠΑΙΔΙΑ.........ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ........ΚΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟΥΣ!!

ΤΟ ΖΕΦΑΚΙ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΩΟΛΗΨΙΑ!!!ΜΕΤΑ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΟΜΑΖΕΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΥΓΟΥΛΟΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΙΣΩ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΟΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ!!

ΒΑΣΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΕ?ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΣΑΙ?????????

ΖΑΧΑ ΑΚΟΜΗ ΑΡΡΩΣΤΗ ΕΙΣΑΙ?ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥΡΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΡΙΠΗ :o:o ΑΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΑΝΤΙΣΥΠΤΙΚΟ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ :o:o ΑΥΤΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΑΝ ΤΩΡΑ!!!

ΚΙΚΙΤΣΑ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΣΟΥ ?ΟΛΟ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ?ΑΜΗΝ ΑΜΗΝ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΤΑΙ ΒΡΕ ΠΑΛΙΟΠΑΡΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρεται-χαιρεται !!!!

Μπαινω και σας διαβαζω τακτικα αλλα επειδη εχουν προστεθει καινουργιες εξωσωματικουλες μπερδευομαι λιγουλακι με τα ονοματα κ τα νεα σας..... :oops::oops::oops::oops:

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΙΤΑΚΙ τωρα ειδα τις χοριακες σου!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.

Καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας μεσα απο την καρδια μου,δυναμη και θετικη σκεψη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου γλειφιτζουράκι.

Μερεντούλα με τις ιώσεις έχω χ..εί πάνω μου, κ επειδή θα με χαιρετήσουν καμια 250 αρια άτομα το ΣΚ θα έχω μαντιλάκια κ αντισηπτικά φουλ.................δυστυχώς αυτα μόνο. Είμαι κ ευαίσθητη ……….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!barcelonitaki ta kaytera kopela mou sou efxomai!!! :D kale afto onoma :? 15 fores esbisa k egrapsa :roll: gkwssodetis :lol::lol::lol: koritsia epeidi mpika sxetika arga se afto to post k den exw prolabei na sygkratisw onomata k katastaseis efxomai se oles ta kalytera!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...