Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ ΚΟΥΝΙΑ -ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ


Recommended Posts

Χαρίζω κούνια -κρεβατάκι συγκεκριμένα είναι χρώματος γαλάζιο με κίτρινες λεπτομέριες και έχει ένα σχέδιο στο κάτω μέρος τρία αρκουδάκια το ένα κοιμάται επάνω σε άσπρα σύννεφα . Αρχικά είναι κούνια αλλά μετά απο τα 2 μπορείτε να αφαιρέσετε τα κάγκελα καινα βάλετε τις σανίδες τις οποίες τις έχω και να γίνει μονό κρεβατάκι . Ο γιός μου είναι 6,5 χρονών και κοιμάται εκεί ακόμα .Προσεχώς θα του φτοιάξουμε δωμάτιο οπότε δνε τη θέλω όποια κοπέλα ενδιαφέρετε ας μου πεί απλά θα τη δώσω μόλις φτοιαχτει το δωμάτιο . Υπάρχει και στρώμα αλλά καλό είναι να αλλαχτεί επειδή το έχουμε πολλά χρονιά . Επίσης αν βρωθα σας δώσω και την κουνουπιέρα αλλά ακι τη πάντα που είχα . Το 2004 την κούνια την είχαμε αγοράσει 700 ευρώ και είναι σε άψογη κατάσταση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα μεγάλο μπράβο Βάνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ

Ας ελπίσουμε ότι θα την πάρει κάποια που θα την έχει πραγματικά ανάγκη.

Φιλιά και καλή χρονιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι τώρα έχω λάβει μόνο ένα προσωπικό μήνυμα αλλά δεν έχει επιβεβαιωθεί ακόμα ότι τη θέλει , εγώ απλά το έβαλα και τώρα την αγγελία παρόλο που ακόμα κοιμάται ο Σταύρος εκεί αλλά τη να τη κάνω εγώ δεύτερο παιδί δεν κάνω οπότε ποιος ο λόγος να το κρατάω ; Το θέμα είναι να πιάσει τόπο ακόμα και σαν δεύτερη να τη θέλουν για κάποιο εξοχικό αλλά και πάλι είναι πολύ καλό κομμάτι είναι σαν και αυτή που κληρώνουν με τη διαφορά ότι δεν σβάροσκι ... :lol: έχει όμως πολλή -πολλή αγάπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχικά σου εύχομαι να σου ζήσει το πανέμορφο αγοράκι σου. Να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς και θέλει κι εκείνος! Ισχύει ακόμα η αγγελία σου; Έχουμε ανάγκη μια κούνια για το μωρό μας και θα ήταν υπέροχο αν μπορούσαμε έχουμε τη δική σας μιας και δεν τη χρειάζεστε πια... Ευχαριστούμε εκ των προτέρων. Φιλιά πολλά, Άννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλημέρα κορίτσια .Επανέρχομαι με το θέμα της κούνιας . Είχε πει μια κοπέλα ότι την ήθελε αλλά τελικά της έκαναν δώρο άλλη έτσι δνε τη χρειάζεται .Λοιπόν εγώ την έβγαλα είναι έτοιμη να την πάρει όποια θέλει . Είναι γαλάζιο με κίτρινη έχει στο κάτω μέρος αρκουδάκια που κοιμούνται σε ένα σύννεφο .Επίσης μαζί χαρίζω μια πάντα δεν είναι η δική της αλλά είναι κίτρινη με άλλα σχεδιάκια και τη κουνουπιέρα. Ήδη είδα ότι ενδιαφέρεται η Άννα της έστειλα πμ αν βέβαια την θέλει και κάποια άλλη ας το πει .Αργότερα βγαίνουν τα κάγκελα και γίνεται κρεβάτι μονό .Να φανταστείτε το 2004 την είχα αγοράσει 700 ευρω ειναι κρίμα να πάει χαμένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...