Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ερχεται και το 3ο ταλιμπανακι μου!!!


Recommended Posts

Καλέ τώρα είδα ότι έχεις ανοίξει και ποστ....Ας σου ευχηθώ και από εδώ λοιπόν!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Με το καλό να φέρεις στον κόσμο μια υγιέστατη, απίστευτη νεραϊδούλα για να την προσέχουν τα μικρά ταλιμπανάκια..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη Γιωτάκι....... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακι με το καλοοοοοοοο καλη εγκυμοσυνη ευχομαι να εχεις αντε κ με μια κορη αν το επιθυμειςςςςς

μπαινεις κ εσυ στο κλαμπ των τριτεκνων τι τελεια. Σου ευχομαι τα καλυτερα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω παρα παρα πολυ....

ζετουλα πως ειναι με τρια παιδια;;; :?:roll::D

γωγουλα σε ευχαριστω πολυ :x:x:x

μπουγατσουλα κοπελα μου γλυκια με το καλο η κορακλα σου...αχ περασε ο καιρος :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολυ ομορφα κ να σκεφτεις οτι δεν εχω κ βοηθεια απο πουθενα αλλα κ μονο που ξερω οτι εχω μια αγκαλια γεματη παιδια τρελαινομαι. Ναι δεν εχω χρονο για τιποτα κ ιδιως για τον εαυτο μου αλλα ειναι τοσο τελειο το συναισθημα του να δινεις τοσα στα παιδια σου που δεν το αλλαζω. Και λιγη βοηθεια να ειχα μπορει κ να σκεφτομουν κ γι αλλο ενα αλλα δυστηχως δεν εχω πραγματικά κανεναν.

Να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου κοριτσακι μου κ με το καλο να υποδεχτεις το νεο μελος της οικογενειας σου. Σου ευχομαι να ειναι κοριτσακι αν το επιθυμεις αλλα τελικα βλεπω οτι και τα αγορακια ειναι τελειαααααααααααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κ με το καλο να μεγαλωσει η οικογενεια σας.ολα να πανε καλα κ να κρατησεις ενα ακομα γερο μωρακι στην αγκαλια σου.

βρε κοριτσια επειδη απ'οτι βλεπω υπαρχουν πολλες εδω συγκοιμονουσες (καλό έ?),υπαρχει αναλογο ποστ για να τα λεμε οσες ειμαστε μαζι?αυγουστο με σεπτεμβρη?φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα τωρα προσεξα καλα το τικερακι σου...ειμαστε μαζι.ποτε με το καλο σου εδωσε πητ?εγω θα παω την τριτη στο γιατρο αλλα με τους δικους μου φτωχους υπολογισμους...υπολογιζω για 7-8 σεπτεμβρη.εσυ πηγες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισυ δεν εχω παει...την τεταρτη θα παω για μια ακομα χοριακη και λογικα αν ολα πανε καλα θα παω την αλλη δευτερα....

παω να ανοιξω θεματακι να τα λεμε εκει...

πητ λογικα θα εχουμε 6 σεμπτεβρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...