Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φαγανούλικα μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2010


Recommended Posts

Κοριτσουδιααααααα μου καλησπερεεεες καλησπερεεεεεεεεεεεεες.. :D

ειρηνακι μου γλυκο τωρα διαβασα για τα νεα σου, ταλαιπωρηθηκες μωρε.. αλλα σημασια εχει οτι τωρα εισαι καλααα :) και πισω σπιτι με τα παιδακια σου :D

εγω χθες ειχα γεννεθλιαααααα :D

και ειχε παρει αδια ο αντρεας χωρις να μου το πειιι και μιας και που εξω δεν μπορουσαμε να παμε πηγαμε ολοι μαζι στους γονεις μου ηταν και η αδερφη μου με την μπεμπα της ααχ ηταν πολυ ωραιαα κοψαμε και τουρτιστσα και απ'ολααα :D

καιι το βραδυ στο σπιτι ηταν το καλυτερο, θηλασα την μικρη κατα τις 1 και μετα ξαπλωσαμε μαζι στο κρεβατι και καναμε αγαπουλες :oops: ε και διαφορα :oops: και γενικα πολυ καιρο ειχαμε να ερθουμε ετσι πιο κονταα και μου χαν λειψειι :)

αυτα κοριτσακια μου απο εμεναα εσεις ολες καλαα?τα νινακιαα ααρχισαν τις χαριτομενιες τους? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναταλακι ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

παντα χαρουμενη και ευτυχισμενη να εισαι και να χαιρεσαι την οικογενεια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να σας πω κατι??πριν καμια ωρα εβαλα τον μπεμπη για υπνο και καθομαι στον καναπε και χαλαρωνω και μολις μου ηρθε η μυρωδια του και αμεσως πεταρισε η καρδια μου..αυτο νοιωθεις οταν γινεσαι μανα???και η μυρωδια του ακομα σε γεμιζει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ :oops: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!

ΝΑΤΑΛΙ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙΣ!!ΕΥΧΟΜΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!

ΜΑΡΙΑΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΥΡΙΖΩ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΡΕΛΕΝΟΜΕ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΕΙ ΕΤΣΙ :D:D:lol:

Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ 4 ΜΗΝΩΝ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ...ΑΚΟΜΑ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΚΑΝΕΙ ΓΟΥΛΙΕΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΡΙΝΑ..

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!ναταλακι χρονια πολλα κλαι οτι επιθυμεις κοπελα μου!να εχει παντα μια ευτυχισμενη οικογενεια με τον αντρουλι και τα αγγελουδια σου!!!μαρακι ασε κι εγω με τη μυρωδια μου ερχετε ωρες ωρες να τον φαω.κι εμεις απο γκρινια καλα παμε...μια κοιμομαστε αρκετα και αλλες φορες μενουμε και 24 ξυπνιοι με ελαχιστο υπνο.απο κολικους καλα παμε του δινουμε το σιροπακι infocolic και ειμαστε καπως καλυτερα.ωρες ωρες απο τη γκρινια του καθομαι και κλαιω μαζι του και αλλες με πιανουν τα γελια απο τη κουραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια

Ναταλακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ

Ειρήνη επέστρεψες κοπέλα μου, δοξα το Θεό είσαι καλά τώρα,έγινε τελικα η σωστη διάγνωση μετα απο οσα περασες κ τωρα εισαι διπλα στα μωρακια σου. Εγω αποροια εχω τί έκανες με τον γιατρο σου που δεν ειδε οτι ειχε μεινει κομματι πλακουντα....απ οτι ξερω αφου γεννησει μια γυναικα ο γιατρος εξεταζει τον πλακουντα κ παιρνει πληροφοριες.Εγω στη θεση σου θα μαλωνα μαζι του...ενταξει κ οι γιατροι λαθη κανουν,,αλλά τετοια λαθη σαν το δικο σου ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ.Αυτα, να μην σε ψυχοπλακωσω κι αλλο ,αρκετα περασες

Τα δικα μας νεα ειναι οτι ειμαστε υγιεστατοι μαμα κ γιος κ σημερα το πρωι ειχαμε στο σπιτι μας την πρωτη επισκεψη απο φιλους να μας δουν!!!αυριο το απογευμα εχουμε ξανα επισκεψη.προσεχω αρκετα μην μου κολησει καμια ιοση το μαναρι μου,έξω δεν τον εβγαλα ακομη ,μονο στην βεραντα τον βγαζω το μεσημερι τωρα που εχει καλο καιρο για να τον βλεπει ο ήλιος για την βιταμινη D που μας ειπε η παιδιατρος!!!οσο για τις αντοχες μου,ευτυχως βοηθα ο αντρουλης μου.σχολη πηγαινω σε ιεκ ως μασθητρια τρομαρα μου ,διοικηση επιχειρησεων ,να παρω ενα ακομη πτυχιο να βαλω στην κορνιζα....δεν μου εφτανε του πανεπιστημιου..

ο μπεμπουλης μου εχει κολικους αλλα με λιγη γκρινια λιγο τσαγακι καμια φορα,τους ξεπερνα.συνεχεια αγκαλια παντως θελει

μπάνιο καθε μερα κανετε στα μωρακια σας μανούλες???εγώ καθε δευτερη μερα μην μου κρυωσει :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλομανουλα και μωρουδακια μου...τι κανετε???προβληματακια ακουω υπομονη κοριτσια και θα φτιαξουν τα μωρουλινια ολα και θα περναει ο καιρος και θα φτασει η ωρα και η στιγμη που θα παμε να τα αγκαλιασουμε και να τα φιλησουμε και κεινα θα αποτραβηχτουν και θα πουν ελα ρε μαμα θες και φιλια μεγαλωσα πια....για αυτο και εγω με την πρωτη ευκαιρια τον φιλαω τον ζουπαω τον γαργαλαω και τον ακουω να ξεκαρδιζετε στα γελια...και αμα κλαιει που και που και θελει αγκαλιτσα εδω ειναι η μανουλιτσα ολα τα παραταει και παιρνει τον αγγελο της αγκαλια...ε και αμα και καμια φορα ειμαι κουρασμενη και παραπονιεμαι στο πρωτο χαμογελακι ολα ξεχνιουνται....

μαιρουλα μπραβο αντοχες και μωρο και σχολη εεε???μπραβο...και οσο για το μπανιο απο την πρωτη μερα που γεννηθηκαμε κανουμε καθε μερα μπανακι(και μαλιστα αν περασει και η ωρα αρχιζει και γκρινιαζει)και παμε αν οχι καθε μερα δυο-τρεις φορες την εβδομαδα βολτα με το καροτσι και φτου μην μας ματιασω ουτε μυξα δεν ετρεξε μεχρι στιγμης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια

Ναταλακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ

Ειρήνη επέστρεψες κοπέλα μου, δοξα το Θεό είσαι καλά τώρα,έγινε τελικα η σωστη διάγνωση μετα απο οσα περασες κ τωρα εισαι διπλα στα μωρακια σου. Εγω αποροια εχω τί έκανες με τον γιατρο σου που δεν ειδε οτι ειχε μεινει κομματι πλακουντα....απ οτι ξερω αφου γεννησει μια γυναικα ο γιατρος εξεταζει τον πλακουντα κ παιρνει πληροφοριες.Εγω στη θεση σου θα μαλωνα μαζι του...ενταξει κ οι γιατροι λαθη κανουν,,αλλά τετοια λαθη σαν το δικο σου ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ.Αυτα, να μην σε ψυχοπλακωσω κι αλλο ,αρκετα περασες

Τα δικα μας νεα ειναι οτι ειμαστε υγιεστατοι μαμα κ γιος κ σημερα το πρωι ειχαμε στο σπιτι μας την πρωτη επισκεψη απο φιλους να μας δουν!!!αυριο το απογευμα εχουμε ξανα επισκεψη.προσεχω αρκετα μην μου κολησει καμια ιοση το μαναρι μου,έξω δεν τον εβγαλα ακομη ,μονο στην βεραντα τον βγαζω το μεσημερι τωρα που εχει καλο καιρο για να τον βλεπει ο ήλιος για την βιταμινη D που μας ειπε η παιδιατρος!!!οσο για τις αντοχες μου,ευτυχως βοηθα ο αντρουλης μου.σχολη πηγαινω σε ιεκ ως μασθητρια τρομαρα μου ,διοικηση επιχειρησεων ,να παρω ενα ακομη πτυχιο να βαλω στην κορνιζα....δεν μου εφτανε του πανεπιστημιου..

ο μπεμπουλης μου εχει κολικους αλλα με λιγη γκρινια λιγο τσαγακι καμια φορα,τους ξεπερνα.συνεχεια αγκαλια παντως θελει

μπάνιο καθε μερα κανετε στα μωρακια σας μανούλες???εγώ καθε δευτερη μερα μην μου κρυωσει :roll:

μαιρουλα μου,τα λαθη ειναι ανθρωπινα και ο γιατρος ειναι ανθρωπος......δεν με πειραξε αυτο, απλα ετυχε,αυτο που με εχει προβληματισει ειναι η σταση του μετα και ολης τησ κλινικης του!!!!ενω βρεθηκε η εστια φλεγμονης που αποδειδει τα συμπτωματα μου ,συννενοηθηκαν ολοι να μου λενε πτι και καλα δεν ειναι απο εκει....και εχω κατι αλλο!!!!!

και ρωταω εγω τι αλλο ,μπορει να εχω και κατι κακο και να αφησω τα μωρα μου ορφανα????? και η απαντηση ειναι η σιωπη τους !!!!ετσι ενω η πορεια μου και η διαγνωση των λοιμωξιολογων ειναι η φλεγμονη στην μητρα......εγω εχω μεινει με εναν φοβο και μια ανασφαλεια οτι ισως τελικα οι γυναικολογοι ειχαν δικαιο και εχω κατι πιο σοβαρο!!!!!ελπιζω να μου περασει αυτο το μετατραυματικο στρες και να απολαυσω την οικογενεια μου ,στην οποια δεν προσφερω αυτα που θελω και μπορω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα

Ναταλάκι πολύχρονη!! Ότι επιθυμείς!!

Ειρήνη περαστικά σου - εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να είσαι απόλυτα καλά και δυνατή για να προσφέρεις στην οικογενειά σου αυτά που επιθυμείς και να χαρείς τα αγγελούδια σου.

Εμείς είμαστε πολύ καλά - ο μπέμπης συνεχίζει να είναι πολύ ήρεμος και καλό παιδάκι και έχουμε βρεί απόλυτα τους ρυθμούς μας και νιώθω αρκετά δυνατή. Θα ξεκινήσω γυμναστήριο μετα απο 3 χρόνια απραξίας - να δω βέβαια πως θα προλαβαίνω αλλά δεν πάει άλλο. Θηλάζει ακόμα αποκλειστικά και τρώει κάθε 3 ώρες και κάθε φορά θέλουμε 1 ώρα για να τελειώσουμε τον θηλασμό και τον καθαρισμό απο τα κακάκια του. Κάνει περίπου 7 φορές την ημέρα.. για τσισάκια δεν μιλάμε καθόλου. Σας αφήνω γιατί ήρθε η ώρα του να κάνει μαμ και έχει αρχίσει να ξυπνάει. Μπάνιο τον κάνω κάθε μέρα γιατί του αρέσει τρελά και έχει πολύ πολύ λιπαρά μαλλάκια. Βόλτες πάμε όταν έχει καλό καιρό όπως το Σάββατο που κάναμε τρελή βόλτα με το καρότσι. Αλλιώς σπιτάκι και ο μικρός και εγώ...φιλάκια πολλά στα μωράκια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια. Κι εμένα ήρεμη ήταν μέχρι την Παρασκευή. Απ' το Σάββατο μου άρχισε μια ανεξίγητη γκρίνια και δεν στέκεται πουθενά. Βαριέται εύκολα το οτιδήποτε και θέλει αγκαλιές αλλά όχι όπως να ναι, σε συγκεκριμένες στάσεις. Κοιμάται απάνω μου και μολις την βάλω κάτω γκρινιάζει. Ευτυχως δεν μου τα κάνει και το βράδυ αυτά γιατί είμαι έτοιμη να σαλτάρω! Δεν νομίζω να έχει πονάκια ή να την ενοχλει κάτι γιατί τρώει κανονικά και πεινάει κιόλας και νωρίτερα απ' τις ώρες της και έχει και αναλαμπές κεφιου και γέλιου που και που. Τι να φταίει ρε κορίτσια; Γιατί άλλαξε ξαφνικά; Όχι τίποτα άλλο ανησυχώ μην έχει κάτι... Πήρα την παιδίατρο και μου είπε πως αν είχε κάτι θα έκλαιγε συνέχεια χωρίς να σταματάει στην αγκαλιά μου και να κοιμάται. Έχετε καμια ιδέα τι μπορώ να κάνω;;;;;

Κατερινάκι κι εσύ από γκρίνια καλά πάτε ε; Εσένα είναι απ΄τους κολοικούς λες ή βγάζει και παραξενιές σαν την δικιά μου; Τι θα κάνουμε; Μέχρι πότε θα μας πάει έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas manoules...

Eimai komatia apo thn nusta alla molis taisa ton mikro kai apofasisa na mpw gia ligo, oute thimame pote mpika teleftea fora sto mammy kai ithela na mathw nea sas..

Emeis apo thn perazmenh Tetarth pou kaname ta envolia mas einai les kai exw alo paidi sto spiti.

Exei ginei diskolos ston upno kai me exei pethanei me tis aggalies kai oxi opos nane, mono orthious mas thelei o maggas na kovoume voltes. H mesoula mou kai h plati mou einai xalia, einai kai varhs, asta......

Kati alo pou ipopsiazome einai pos ton fagourizoun trela ta oula tou, sinexia exei thn grothia sto stoma kai roufaei olokliro to xeri san trelos.

Apo twra lete na vgazei dontia??????? :shock::shock: Genika simperiferete san polu megalitero paidaki, sikonei to kefali tou kai tous omous apo to rilaks san na thelei na figei kai ths proales girise pano sthn alakseria monos tou...

Re koritsia olh mera trexw san ton Veggo mesa sto spiti kai pali den mporw na teliosw tis doulies mou,vevea teleftea vgenoume kai ekso arketa, pigenoume souper market, exoume paei gia psonia se emporiko arketes fores, gia perpatima me to karotsi. Exthes kaname kai thn megaliterh volta mas, pigame sto xorio mou. Ekane party gennethlion h ksaderfh mou sthn korh ths kai pigame, emeis vevea miname sto spiti ths ksaderfhs mou kai sto party pige mono h Flwra...

Kalh nuxta manoules paw na kserathw giati eimai ptoma...... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ρωταω εγω τι αλλο ,μπορει να εχω και κατι κακο και να αφησω τα μωρα μου ορφανα????? και η απαντηση ειναι η σιωπη τους !!!!ετσι ενω η πορεια μου και η διαγνωση των λοιμωξιολογων ειναι η φλεγμονη στην μητρα......εγω εχω μεινει με εναν φοβο και μια ανασφαλεια οτι ισως τελικα οι γυναικολογοι ειχαν δικαιο και εχω κατι πιο σοβαρο!!!!!ελπιζω να μου περασει αυτο το μετατραυματικο στρες και να απολαυσω την οικογενεια μου ,στην οποια δεν προσφερω αυτα που θελω και μπορω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια εχω μερες να μπω.Τι κανετε?

Εμεις ειμαστε λιγο αρρωστοι δηλ εγω εχω μεινει με λιγο βηχα.Ο μεγαλος μου ειχε 3 μερες πυρετο αλλα ειναι απυρετος απο χθες ,ο μπεμπακος δεν εχει κολλησει αλλα το φοβαμαι το κακο μηπως τον κολλλησω εγω γιατι θηλαζω..

Ναταλακι χρονια πολλα λιγο καθυστερημενα!

Ευγενια ασε και εγω γυμναστηριο θελω αλλα χλωμο το βλεπω..εχω βεβαια διαδρομο σπιτι και σχεδον καθε μερα κανω...αλλα αλλλιως ρε παιδι μου το γυμναστηριο.Βεβαια πρεπει να ραψω και το στοματακι μου για να δω προκοπη.Αχ αυτα τα κιλα :(

Αναστασια μου και μενα τις 2 τελευταιεσ μερεσ ακριβως τα ιδια κανει δεν μπορω να καταλαβω τι επαθε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?? ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ--ΤΙ ΝΕΑ??? ΕΓΩ ΚΡΥΩΣΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ-ΦΟΒΗΘΗΚΑΜΕ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ--ΤΩΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ---ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΙΕΡΩΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΡΑΜΕ 700 ΓΡ ΣΕ 25 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΨΗΛΩΣΑΜΕ 5 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 57 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ 4300 ΟΛΑ ΚΑΛΑ---ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΡΑΝΤΙΖΟΥΜΕ---ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ---ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΕΙ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ---ΑΥΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τσουπρες τι κανετε???

ρε συ ευη λες και περιγραφεις εμας ειναι..κανει ακριβως τα ιδια και ο δικος μου :shock::shock::shock::shock::shock: ...αγκαλια μονο ορθιοι δεχομαστε ολη η γροθια στο στομα(η οτιδηποτε αλλο βρει μπροστα του κουβερτα πχ.)απιστευτα σαλια αφου αναρωτιεμαι οταν βγαλει δοντια θα πρεπει να εχω και λεκανη απο κατω να μαζευω σαλια... :P:P:P:P:P:lol::lol::lol::lol: και ενοειται δεν καθεται πουθενα υσηχος ετοιμος να σηκωθει να φυγει ειναι...

εγω δουλειες κανω μονο οταν γινει θαυμα και κοιμηθει στην διαρκεια της μερας...σημερα για παραδειγμα ξυπνησε κατα τις εξι μιση τον ταισα και τον αφησα αγκαλια με τον μπαμπα του να κοιμηθουν και εγω ξεκινησα πλυσιμο σιδερο σκουπισμα σφουγγαρισμα εκανα και τζαμια μεχρι και τον φουρνο καθαρισα....μιλαμε τρελο γλεντι...τωρα ειμαι κομματια βεβαια και νυσταζω αλλα τουλαχιστον εγιναν πολλα...

βρε κοριτσια να σας πω κατι???ολη την μερα εχω τρελη ορεξη για σεξ μην σας πω πως μονο αυτο σκεφτομαι αλλα το βραδυ ειμαι τοσο κομματια που ουτε καν σκεφτομαι να το προτεινω και ο καημενος ο αλεξης μου δεν με εχει πιεσει καθολου ολο αγκαλιτσα με παιρνει και σε πεντε λεπτα ειμαι τεζα...βεβαια και εχει γινει κανα δυο φορες αλλα ακομα να το ευχαριστηθω...εσεις πως εισται????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα περαστικα στις αρρωστουλες???περαστικα σας κοριτσια και να προσεχετε μωρε...και μασκα να φορατε μην κολλησετε τα μπεμπακια σας μικρα μεγαλα... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria profanos einai ta ths ilikias auta pou kanoun ta vlastaria mas, shmera pou mpika sto babyspace diavasa pos etsi kanoun ta mwrakia otan dianioun ton 3o mhna....

Egw giati den thimame h megalh mou na ekane auta ta kolpa mou les???? Perasan kai tosa xronia vevea..

Oso gia thn aporia sou peri sex na sou pw ta dika mou...Thn proth fora pou to kaname peripou 30 meres meta pou gennhsa htan super wow (malon epidi epitelous xalarosa kai den anxonomoun gia to mwro) Afou lew tou antra mou meta " den kserw ti ekane o giatros ekei kato me ta kopse rapse alla ta sinarmologise telia" :oops::oops::oops:...

Teleftea omos apofevgw na tou katsw, giati fovame mhn minw egguos pali kai den mporw na xalarosw..

Otan me to kalo valw to spiral tha ginw o palios kalos eautos mou :lol::lol::lol:

Eeeee re pou ftasame des, na filagomaste kiolas. Tosa xronia pou prospathousame gia mwro eixa kalomathei vlepeis kai twra mou kakofenete....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re koritsia m'afthn thn dieta pou legame pos tha kanoume ti tha ginei??????????????

Pernaei o kairos kai anxonome mhpos den prolavw mexri to kalokairi na adinatisw..

Egw pantos exw kratimena ola ta programata apo thn dietologo mou kai mporw na sas ta grafw gia na kanoume pareoula, afiste pou exw ginei idikos me toses dietes kai tosa pou exw diavasei epi tou thematos...

Opia endiaferete as dilosei simetoxh kai ksekiname...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το διάβασα κι εγώ ότι τα μωρά μας σ' αυτή την ηλικία είναι ανύσηχα. Δόξα το Θεό τουλάχιστον υσήχασα που δεν είναι κάτι άλλο. Απλά μεγαλώνουν λοιπόν και έχουν και προτημήσεις και αντίληψη. ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

Σήμερα΄είμαστσν κάπως καλύτερα. Βγήκαμε και για καφέ το πρωί και κάναμε χαρούλες.

Με το σεξ κορίτσια κι εγώ από όρεξη καλά πάω αλλά με την κούραση που μου βγαίνει το βράδυ μπυ φεύγει η όρεξη΄. Έχει γίνει βέβαια αρκετές φορές από τότε που σαράντησα και το έχω ευχαριστηθεί (εκτός της πρώτης φοράς που το σταμάτησα γιατί πονούσα) αλλά φοβάμαι κι εγώ μην μείνω τόσο σύντομα έγκυος και τα δω κοληόμενα μετά. Μ' αφού απ' το άνχος μου γι' αυτό το θέμα το βλέπω στον ύπνο μου (και χτες το βράδυ αυτό είδα) ότι έμεινα έγκυος στο δεύτερο ενώ έχω την μπεμπούλα τόσο μικρή όσο είναι τώρα. Παναγία μου αμαρτία που το λέω αλλά θα σαλτάρω τώρα στην παρούσα φάση αν μου τύχει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας!! Εμεις το Σαββατοκυριακο ειμασταν χαλια!!Υποφεραμε απο κολικους και φεραμε τον παιδιατρο ο οποιος μας συνεστησε το γαλα NOVALAC AC ως συμπληρωμα,που βοηθαει στους κολικους..η αληθεια ειναι οτι απο χθες το μωρακι ειναι πολυ πιο ηρεμο και κοιμαται πιο πολλες ωρες...Ειδικα την Κυριακη απο τις 11πμ μεχρι το βραδυ ηταν ξυπνιο...το λυπομουν απιστευτα...Κανουμε και ασκησουλες με τα ποδαρακια και αφηνουμε πολλα αερια!!!!!και ξελαφρωνουμε!!!!!!κι επειτα βγαζουμε φωνουλες χαρουμενες!!! :P:P:P:P

Σκεφτομαι να αγορασω μαρσιππο,αλλα δε ξερω τι τυπο να παρω..εχετε εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για διαιτα διαβαζω....κι εγω μεσα ειμαι.Ευη συντονισε μας!εχω πολλα κιλα να χασω ,περιπου 15-20κιλακια :shock::oops: κ θελω μεχρι την βαφτιση , Ιουνιο λέω ,να ειμαι οκ.εχω κ το θηλασμο που φοβαμαι αν ξεκινησω εξαντλητικη διαιτα θα χασω το γαλα :roll:

να ξεκινησουμε βαζοντας στόχους Ευη???του στυλ τοσα κιλα μεχρι τοτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαιτα???? :?:?:?:?:? με την λεξη και μονο τρομαζω...πειραζει να πουμε αλλιως???διατροφικες συνηθειες ισως???? ;);););) ποτε δεν τα πηγα καλα με τετοιες ιστοριες αλλα πρεπει να κανουμε μια προσπαθεια...εχω και γαμο στην δραμα τον απριλη ας ειμαι ευπαρουσιαστη τουλαχιστον και οχι σαν να ειμαι ακομα εγκυος???εκτος ομως απο την διατροφη πρεπει να ξεκουνηθουμε κι ολας..εγω κοριτσια εχω παρει(η καλη μου αδελφουλα δηλ.μετα απο πλυση εγκεφαλου που της εκανα σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης)το wii fitnes παραπολυ καλο και παρα πολυ δυσκολο επισης αρα λοιπον σε συνδιασμο των δυο λεω να καταφερω να χασω κατι τις...στοχους ομως δεν βαζω εχω κουραστει να απογοητευομαι...αρα παμε και οπου βγει... 8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααααααααααααααααααααααα σε ολες τις μανουλες πω πω εχω παρα πολυ καιρο να μπω τι κανετε?????διαβαζω σισι σιγα τα νεα σας θα σας προλαβω που θα παει χα χα χαχα

εμεις το σαββατο γινομαστε 40 ημερων πω πω ουτε το πιστευω ποσο γρηγορα περασαν οι μερες ποτε βγηκαμε ποτε παιρνουμε ολη την ευχουλα

σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλος και πολυ ηρεμος κοιμαται αρκετα και ευτυχως κολλοικους δεν εχουμε καμια φορα κανα πονακι αλλα αυτο ειναι ολο ενα κλαματακι για λιγο αλλα με το μπανακι ηρεμει και κοιμαται τρελλες ωρες με τον θηλλασμο πως πατε εμεις προσπαθουμε αλλα δινω και συμπληρωμα γιατι απο αγχος και τρεξιμο για να μην με βλεπει και ο μεγαλος να τον θηλαζω δεν εχω πολυ γαλα και ετσι δινω και συμπληρωμα

elisa και marina περαστικουλια σας

marina μου πω πω αντρακι ολοκληροοοοοοοοοοοοοοοοοοοο φτου φτου

maria μου και γω ετσι ειμαι και εγω εχω ορεξη για σεξακια ολη την μερα αλλα οταν φτανει το βραδυ ειμαι ενα πτωμα απο ολο το τρεξιμο και την κουρασηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη και τα ματακια μου κλεινουν αμεσως

evi μου σκεφτεσαι να βαλεις σπιραλ?????? εκλεισες λες ως μανα ε????????????

ε τουλαχιστον να απολαμβανεις χωρις αγχος τα σεξακιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα και οσο για την διαιτα που λες θελω και γω θελω αυτην την φορα να φυγουν αρκετα κοιλακια ωστε να ειμαι στην βαφτιση του μικρου καποια κιλακια ελαφρητερη χι χι χι χιχι χι

marina μου εγω εχω και ring slling και τους μαρσιπους που πουλανε στα μαγαζια αλλα τωρα τελευταια πηρα εναν mei tai θεικοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς με εχει βολεψει αφανταστααααααααααααα ειναι βολικος και δεν με ποναει η μεση και μπορεις να τον βαλεις πολυ ευκολαααααααααααααααααααααα

αυτα για την ωρα παω να ταισω τον μπεμπη θα τα που μετα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...