Μετάβαση σε περιεχόμενο

6 ΜΗΝΑΣ


Recommended Posts

Deppy μου συμφωνα με τη δικη μου τη γιατρο και απ'οτι βλεπω εχουμε μια μερα διαφορα, αλλαζεις μηνα καθε 8 του μηνος. Λογικα πρεπει να ειχες τελευταια περιοδο 28.4.08 αρα αν υπολογισεις συν 10 μερες παει στις 8 οποτε πλησιαζει πιο πολυ στην ημερομηνια συλληψης του. Τωρα γιατι οι υπερηχοι μετρανε αλλιως δεν ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Deppy μου συμφωνα με τη δικη μου τη γιατρο και απ'οτι βλεπω εχουμε μια μερα διαφορα, αλλαζεις μηνα καθε 8 του μηνος. Λογικα πρεπει να ειχες τελευταια περιοδο 28.4.08 αρα αν υπολογισεις συν 10 μερες παει στις 8 οποτε πλησιαζει πιο πολυ στην ημερομηνια συλληψης του. Τωρα γιατι οι υπερηχοι μετρανε αλλιως δεν ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Deppy και Papaki είμαστε νομίζω ακριβώς μαζί.

Και εγώ είχα τελευταία περίοδο 28/4 αλλά ο γιατρός μου είπε πως αλλάζω κάθε 5 του μήνα τον αλλάζω. Πάνω κάτω εκεί παίζουμε. Εξάλλου, όλα είναι σχετικά. Δεν μπορείς να υπολογίσεις πότε θα γεννήσεις. Στην μικρή μου υπολογίζαμε γύρω στιις 25/10 αλλά η βιαστικιά έσπασε τα νερά ένα μήνα νωρίτερα και βγήκε 26/9.

Αντε, καλή μας λευτεριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Deppy και Papaki είμαστε νομίζω ακριβώς μαζί.

Και εγώ είχα τελευταία περίοδο 28/4 αλλά ο γιατρός μου είπε πως αλλάζω κάθε 5 του μήνα τον αλλάζω. Πάνω κάτω εκεί παίζουμε. Εξάλλου, όλα είναι σχετικά. Δεν μπορείς να υπολογίσεις πότε θα γεννήσεις. Στην μικρή μου υπολογίζαμε γύρω στιις 25/10 αλλά η βιαστικιά έσπασε τα νερά ένα μήνα νωρίτερα και βγήκε 26/9.

Αντε, καλή μας λευτεριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και γω τελευταια περιοδο ειχα 28-4 . Γεννάω 2-2-09. Και γω ποτε δεν καταλαβα ποτε αλλαζω μήνα διότι ο μήνας στην εγκυμοσύνη έχει 5 βδομάδες,πως ειναι δυνατον να αλλαζω μήνα μία στάνταρ ημερομηνία τον μήνα. Δεν βγαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και γω τελευταια περιοδο ειχα 28-4 . Γεννάω 2-2-09. Και γω ποτε δεν καταλαβα ποτε αλλαζω μήνα διότι ο μήνας στην εγκυμοσύνη έχει 5 βδομάδες,πως ειναι δυνατον να αλλαζω μήνα μία στάνταρ ημερομηνία τον μήνα. Δεν βγαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...