Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ....ΘΕΛΩ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ....ΝΑ ΒΟΥΤΗΞΩ ΝΑ ΤΣΙΡΙΞΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΩ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΝΑΡΙΝΑΚΙ ΜΕ ΦΩΝΟΥΛΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ Σ'ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΒΟΥΤΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΓΛΥΚΟ ΓΛΥΚΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FLEXI BATHAKI... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΠΛΕΟΝ ΑΣΦΑΛΕΣ ΤΟ ΝΑ ΠΛΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ(ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 8.500ΚΙΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΑΙΝΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ!!) ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΤΟ ΚΕΡΔΙΖΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΓΛΙΤΩΣΩ ΤΗ ΜΕΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΥΠΕΡ-ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΠΑΤΕΡΑ-ΣΥΖΗΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ(ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!) :blink: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΜΑΡΙΑ+ΜΠΕΜΠΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στιχακια δεν εχω ταλεντο να γραφω,ομως αυτο το μπανακι θα πρεπει να ειναι η νουμερο 1 επιλογη για ολες της μαμαδες.Καλοριζικο σε οποια το κερδισει. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΠΑΝΑΚΙ,Η ΜΑΜΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.

ΤΟ ΛΕΝΕ "ΦΛΕΧΙΒΑΤΗ" ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΦ.

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?

ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΩΡΙΣ "ΦΛΕΧΥΒΑΤΗ" ΓΙΝΕΤΑΙ?

ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ "ΦΛΕΧΥΒΑΤΗ" ΔΑΓΚΩΤΟ ΚΑΙ ΒΟΛΙΚΟ. B) :laugh:

B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχα σοβαρα το αγορασες?

για πες εντυπωσεις!τι χρωμματα εχει?

χμ λες να ειναι το τυχερο μπανακι?τετοια λες και νομιζω θα κανουμε μεγαλη λιστα για τα μπανακια!

παντως χωρις πλακα θεωρουν πολλοι οτι το να αγοραζεις μπανακι ειναι απλη υποθεση κι ομως θελει τοοοοσες προδιαγραφες για να νιωσει μια μαμα εμπιστοσυνη!απαπα ε λοιπον κοριτσια εγω λεω να το αγορασετε ολες αφου ειναι γουρλιδικο1χιχιχι να δεις σουπερ πωλησεις θα κανει χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioannazis έγραψε:

ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ?ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ.

Ο διαγωνισνός ισχύει μέχρι τις 22 του μηνός. Καλως ήρθες στην παρέα μας. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω και εγώ να πάρω μέρος στο διαγωνισμό!

δυστυχώς δε μου έρχεται να γράψω κάτι,

αλλά σίγουρα το μπανάκι φαίνεται να είναι πολύ χρηστικό!

Τα φιλιά μου και συγχαρητήρια σε όσες το κερδίσουν!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μικρό μου ζουζουνάκι όταν έρθει με το καλό στο σούπερ ουαου μπανάκι, θα μένει καθαρό!!!

Θα πλατσουρίζει στο νεράκι και θα ρίχνει το νερό αλλά η μανούλα δεν στεναχωριέται γιατί μόλις διπλώσει το μπανάκι που είναι τόοοοοοσο πρακτικό, με την πατσαβούρα τσάκα τσάκα θα μαζέψει το νερό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σε ολες τις μανουλες!!θελω κι εγω να μπω το διαγωνισμο , οχι για μενα , για το γλυκο μου το μωρο.............................φιλακια!!(και να εχουμε ησυχο βραδυ)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειο είναι...το θέλω κι εγώ γιατί βαρέθηκα πια να έχω μόνιμα την μικρή μπανιέρα μέσα στην μεγάλη.....Πρακτικότατο και ευφυέστατο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε μα τι τέλειο μπανάκι είναι αυτό.....και σκεφτόμουνα χθες που θα κάνω μπανάκι τα αγόρια μου όταν πάμε διακοπές. είναι καταπληκτικό δεν έχω δει ποτε μου κάτι τέτοιο!!!! που μπορώ να το βρω στην κύπρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε μα τι τέλειο μπανάκι είναι αυτό.....και σκεφτόμουνα χθες που θα κάνω μπανάκι τα αγόρια μου όταν πάμε διακοπές. είναι καταπληκτικό δεν έχω δει ποτε μου κάτι τέτοιο!!!! που μπορώ να το βρω στην κύπρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθε μερα μες το μπανιο τα νερα να τα πετω και η μαμα να μου

φωναζει: Μη Ειρηνουλα δεν μπορω!!

Φερε μου ενα Φλεξιμπαθι βρε μαμα της λεω εγω και το μπανιο θα

στο εχω ολη μερα καθαρο!! :)

Ειναι τελειο το μπανακι κοριτσια και σιγουρα πολυ πρακτικο.

Τωρα που θα ερθει και το μικρουλι θα ειναι οτι πρεπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Καθε μερα μες το μπανιο τα νερα να τα πετω και η μαμα να μου

φωναζει: Μη Ειρηνουλα δεν μπορω!!

Φερε μου ενα Φλεξιμπαθι βρε μαμα της λεω εγω και το μπανιο θα

στο εχω ολη μερα καθαρο!! :)

Ειναι τελειο το μπανακι κοριτσια και σιγουρα πολυ πρακτικο.

Τωρα που θα ερθει και το μικρουλι θα ειναι οτι πρεπει!

Ελενάκι μου γλυκό εύχομαι με το καλό το νέο μέλος! Ναι όντως είναι πολύ πρακτικό. Σου εύχομαι καλή επιτυχία. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

erma έγραψε:

αχ καλε μα τι τέλειο μπανάκι είναι αυτό.....και σκεφτόμουνα χθες που θα κάνω μπανάκι τα αγόρια μου όταν πάμε διακοπές. είναι καταπληκτικό δεν έχω δει ποτε μου κάτι τέτοιο!!!! που μπορώ να το βρω στην κύπρο?

Ερμα μου, τα μπανάκια είναι προσφορά απο το mariaevita.gr. Παραγγέλνεις και έρχονται και στην Κύπρο. :kiss:

Φυσικά όμως μπορεί και να το κερδίσεις ... Καλή επιτυχία και σ' εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...