Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

geia soy re elenatsak.

ΑΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ 8Α ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗΝ ΣΚΑΦΗ ΕΓΩ Η ΦΤΩΧΙΑ ΠΛΗΝ ΤΙΜΙΑ ...χαχαχαχαχχα σε καλο μου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:silly: :woohoo: :silly: :woohoo: Ο ΡΕ ΦΤΩΧΕΙΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ.

ΒΡΕ ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΤΩΣΟΥΛΑ 80% ? ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ! ΓΙΑ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ Κ ΤΗ ΤΡΟΙΚΑ ΡΕ ΓΑΜΟΤΟ! :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νωρις δεν ευχαριστεις βρε Ρουμπελακι..

Σε τρεις μερες πολλα μπορουν να γινουν..εδω μεχρι χτες προηγουταν κα ιμε διαφορα το λενακι 26..και η Μαρβελ κανει θραυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Νωρις δεν ευχαριστεις βρε Ρουμπελακι..

Σε τρεις μερες πολλα μπορουν να γινουν..εδω μεχρι χτες προηγουταν κα ιμε διαφορα το λενακι 26..και η Μαρβελ κανει θραυση

καλα σιγουρα ειναι νωρισ αλλα εγω θελω να ευχαριστησω κερδισω δεν κερδισω....επισησ συμφωνω με την βαλεντινα και ελπιζω να μην παρακαλαμε για το μπανακι....το θεμα ειναι να κερδιζουμε ψηφουσ επειδη αρεσουν τα σχολια μασ οχι επειδη το ζηταμε.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!

εμενα μου αρεσε το ποιηματακι σου..αλλα ομολογω οτι ψηφισα μια πολυ αγαπημενη μου φιλη..εχει πολυ λιγοτερς ψηφους βεβεια και ειναι μακρας εκτος συναγωνισμουαλλα τι να κανω..εγω την αγαπαω..οποτε σορυ αλλα ψιφησα με βαση την καρδια μου...χιχιχιιχ

Καλη επιτυχια σε ολες τις κοπελες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε πιστευω να εννοεις για αποστολη πμ και ανοιγμα καινουργιων λογαριασμων;;;

θα σε μαλωσω!!!

σιγα καλε μην ετοιμασω και το αλυσοπριονο!φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

δε πιστευω να εννοεις για αποστολη πμ και ανοιγμα καινουργιων λογαριασμων;;;

θα σε μαλωσω!!!

σιγα καλε μην ετοιμασω και το αλυσοπριονο!φιλια!

ΑΝΤΕ ΣΩΣΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΥΣΟΠΡΙΟΝΟ??? ΧΕΧΕΧΕΧΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

margaritak έγραψε:

και μόνο για το μαλλί πρέπει να το κερδισει το μελινάκι!!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!! ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΟ ΜΑΛΛΙ.....

ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΜΕ ΦΙΟΓΚΑΚΙ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!) ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα βαλουμε σαν κριτηριο το μαλλι ....τοτε λυπαμαι μα πρεπει να το κερδισει ο Φιλιππος της VENI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o λαος απαιτει φωτο του Φιλιππου να μπει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια λεω να βαλω ολους μου τους γνωστους και φιλους και βεβαια ολο το σοι να τους πω να φτιαξουν λογαριασμο για να με ψηφισουν....γιατι με μια ψηφο δεν παιρνω ουτε φωτοτυπια απο το μπανακι.χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...