Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαγωνισμός με δώρα μπανάκια FlexiBath για τα μέλη του Mammyland!


lena

Recommended Posts

savropinguinos έγραψε:

κοριτσια εγω αποφασισα οτι δεν θελω να με ψηφισετε!!!! δωστε την ψηφο σας σε εγκυουλα!!!!

ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΕΔΩ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑ!!!! :silly:

ΨΗΦΙΣΤΕ ΜΕ ΚΑΛΕ ΚΥΡΙΑ!! :laugh: ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 410
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

σε ευχαριστω πολυ για την ενημερωση...απλα ρωτησα μηπως και ηξερες ποια με ψηφισε..γιατι εγω αλλη κοπελα ψηφισα και ειπα μπας και καταλαθος πατησα το δικο μου ονομα.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα έγραψε:

Μμμ... τι να γράψω για το φλεξιμπαθάκι;

Είμαι άσχετη λιγάκι...

στο να γράφω ποιηματάκι...

Φλεξιμπαθάκι!!!

Είσαι σουπεράκι!!

Λένα... μετράει η συμμετοχή μου, έτσι;

χαχαχα!!!

Ξέρεις τι κόπο έκανα για να σκεφτώ αυτά τα 4 στοιχάκια;

χαχαχα!!!

Δεν πειράζει Λένα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

Το χασαμε το κορμι πατριωωωωωτη!!! :( Καλε δωστε την ψηφο σας!!! Στα χερια σας σηκωστε με... Και μετα μυνηστε με μυνηστε με σεδικες ξεφτιληστε με!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΝΝΑΑΑΑΑ!!!ΠΙΟ ΚΟΡΜΙ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΛΕ??ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΗΜΕΡΕΣ!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ Κ ΕΙΔΑ ΤΗ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Ντίναααααα μου έστειλες τα στοιχεία σου; Σου έστειλα mail το είδες;

ΛΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ.ΕΓΡΑΨΑ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ,Τ.Κ.,Κ ΣΑΝ ΠΑΡΑΛΗΠΤΗ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ

:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

να κανω μια ερωτηση?εαν δεν εμφανιστουν ολοι οι νικητές,θα γινει καποια κλήρωση για επιλαχόντες?
ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ

:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

να κανω μια ερωτηση?εαν δεν εμφανιστουν ολοι οι νικητές,θα γινει καποια κλήρωση για επιλαχόντες?

τι εννοεις?υπαρχουν μουφα? :P :laugh: :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

lena έγραψε:

ΛΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ.ΕΓΡΑΨΑ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ,Τ.Κ.,Κ ΣΑΝ ΠΑΡΑΛΗΠΤΗ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ

:):)[/quote:njacolyb]

Εντάξει Ντίνα μου Το πήρα!!!!! Η Εβίτα μου είπε οτι απο αύριο θα αρχίσει να τα στέλνει!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

να κανω μια ερωτηση?εαν δεν εμφανιστουν ολοι οι νικητές,θα γινει καποια κλήρωση για επιλαχόντες?

Δεν νομίζω να το κάνουν αυτό...όλοι περιμένουν τα μπανάκια τους....χιχι :silly: :P

Οι 6 πρώτες άλλωστε νικήτριες ήδη περιμένουν να τα παραλάβουν!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΣ ΦΑΓΑΝΕ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ......ΟΥΤΕ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ ΝΑ ΜΑΣΤΑΝ. ΤΖΑΜΠΑ ΕΒΓΑΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΜΟΥ!!!!! :(:(:(

ΑΝ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη κιολας ρε παιδια...δε λεω τιποτα για τα μπανακια..1 χαρα ειναι..αλλα μπανακι ειναι δεν ειναι σπιτι...τι με ονοματα τι χωρις ονοματα..αν ειναι να ρθει θε να ρθει,αλλιως θα προσπερασει..

υγεια και παλι υγεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ρε γλεντια...

λενα περιμενουμε κι'αλλους διαγωνισμους...ειναι πολυ λιγα τα μπανακια...και πολες οι μητερες που τα εχουν αναγκη...χιχιχιχι

Ρε Σωσωκα..στην εποχη της οικονομικης κρισης ξερεις τι ειναι να σου χαριζουν ενα μπανακι....μεχρι και promo tour θα κανω την επομενη φορα να παρει μια συμπαθεστατη κατα τα αλλα φιλεναδα μου ενα δωρακι...

χιχιχιχιιχ.

Τωρα αμα δε μας βολευει το μπανακι..και το κερδισουμε..μας χαλαει..δε μας χαλαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αφρο μου σ'ευχαροστω πολυ!!!

κλαψ κλαψ..δεν εχω κερδισει ποτε στη ζωη μου κατι...χωρις πλακα..μονο την αγαπη σας νομιζω οτι την εχω κερδισει...οποτε ειμαι καλυμενη...χιχιχι.

Παντως φοβερη πατεντα το μπανακι αυτο...βολευει αμα μετακινεισαι συνεχως η εχεις σοβαρο προβλημα χωρου...

Κουκλες που τα κερδισατε και τα παραλαβατε αναμενουμε να μας πειτε εντυποσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Αχ Αφρο μου σ'ευχαροστω πολυ!!!

κλαψ κλαψ..δεν εχω κερδισει ποτε στη ζωη μου κατι...χωρις πλακα..μονο την αγαπη σας νομιζω οτι την εχω κερδισει...οποτε ειμαι καλυμενη...χιχιχι.

Παντως φοβερη πατεντα το μπανακι αυτο...βολευει αμα μετακινεισαι συνεχως η εχεις σοβαρο προβλημα χωρου...

Κουκλες που τα κερδισατε και τα παραλαβατε αναμενουμε να μας πειτε εντυποσεις

Γιατί δεν έπαιρνες μέρος??????Από εμένα την άλλη φορά θα την έχεις πάντως!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι βρε κουκλτσα μου..δεν το χρειαζομαι..γιατι να το στερισω απο καποια μανουλα που το εχει πραγματικα αναγκη.

Σας ευχαριστω παντως για την προτιμιση...μουτσ μουτσ..με συγκινειτε βαθυτατα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...