Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑ!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! μΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 21/10. ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ 3,100γρ ΚΑΙ 51εκ. εΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΛΙΓΑΚΙ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟ!!!

ΜΕ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΤΙΑ ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΕΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ, ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Να το χαίρεστε και να είναι πάντα γερό και καλότυχο!!!Τη νιώθω την ευτυχία σας...τη βιώσαμε κι εμεις το Δεκέμβρη και θα την ξαναζήσουμε τον Μάρτη..:lol: Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Να το χαίρεστε και να είναι πάντα γερό και καλότυχο!!!Τη νιώθω την ευτυχία σας...τη βιώσαμε κι εμεις το Δεκέμβρη και θα την ξαναζήσουμε τον Μάρτη..:lol: Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει ο παιδαρος ν αειναι παντα γερος και δυνατος και σεις ολοι γυρω του να τον καμαρωνετε...καλη λοχεια καλη μου...

αααααααααα και καλο κουραγιο....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει ο παιδαρος ν αειναι παντα γερος και δυνατος και σεις ολοι γυρω του να τον καμαρωνετε...καλη λοχεια καλη μου...

αααααααααα και καλο κουραγιο....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια....να σου ζήσει ο μπέμπης...περιμένουμε νεα, λεπτομέρειες και φωτο..που γέννησες?

Αχ ανυπομονώ να ακούσω λεπτομέρειες ειδικά για τις πρώτες μέρες στο σπίτι γιατί πλησιάζει κ η σειρά μου !!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ-------ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια....να σου ζήσει ο μπέμπης...περιμένουμε νεα, λεπτομέρειες και φωτο..που γέννησες?

Αχ ανυπομονώ να ακούσω λεπτομέρειες ειδικά για τις πρώτες μέρες στο σπίτι γιατί πλησιάζει κ η σειρά μου !!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ-------ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα δεν έχουμε ξαναμιλήσει.

Σαν μαμά ήδη και μέλλουσα για ακόμα μία φορά, σου εύχομαι να σου ζήσει ο υιός και να τον δείς όπως επιθυμείς.

Περιμένουμε και φώτο για να τον καμαρώσουμε και εμείς.

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα δεν έχουμε ξαναμιλήσει.

Σαν μαμά ήδη και μέλλουσα για ακόμα μία φορά, σου εύχομαι να σου ζήσει ο υιός και να τον δείς όπως επιθυμείς.

Περιμένουμε και φώτο για να τον καμαρώσουμε και εμείς.

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ Ο ΓΙΟΣ ΣΑΣ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΤΕ ΠΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ, ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΥΓΙΗΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ Ο ΓΙΟΣ ΣΑΣ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΤΕ ΠΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ, ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΥΓΙΗΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΓΔΑ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ...ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ..ΠΕΡΙΜΑΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ /////ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΓΔΑ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ...ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ..ΠΕΡΙΜΑΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ /////ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...