Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλος διαγωνισμός του anatello.gr με ένα παιδικό κρεβατάκι δώρο!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 334
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Υπεροχο δώρο!! Ελπιζω να το κερδισει οποια οικογενεια το εχει πιο πολυ ανάγκη!!

Καλα Χριστουγεννα σε ολους!!!!! Με υγεια, αγάπη και τύχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eύχομαι να το κερδίσω!! Περιμένω το τρίτο μου παιδάκι και το μικρότερο (η κόρη μου) ειναι 16 μηνών! Χρειαζόμαστε επειγόντως κρεβατάκι όταν με το καλό έρθει ο μπόμπιρας μας... Συγχαρητήρια για τον διαγωνισμό και ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ομορφο..........πολυ ωραια η κινηση του αγαπημενου μας σαιτ....πραγματικα θα αρεσε πολυ στην κορουλα μου που πλεον ειναι τριων μηνων...να κανει νανι εκει μιας και η καλαθουνα αρχιζει να μας πεφτει μικρη...χαχαχατις ευχες μου για καλες γιορτες σε ολους και ας την κερδισει ενα τυχερο νινακι αν και ολαααααααααααααααα τα νινακια του κοσμου να ειναι καλοτυχα και γερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΜΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΗΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΣΑ ΓΙΑ ΜΑΣ.ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές γιορτές να έχουμε.. ο νέος χρόνος να φέρει σε όλους μας ότι επιθυμούμε...

Και στα μικρούλια μας τα πιο γλυκά όνειρα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ τελειο το κρεβατακι. Δεν περιμενω παιδακι, εχω ενα 1ος ετους αλλα εχθες εμαθα οτι περιμενω βαφτηστιρι!!!!

Θα ηταν ωραιο να του εχω ετοιμο το κρεβατακι του οταν γεννηθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μπω και εγώ στον διαγωνισμό;;;

μιας και τους τελευταίους 7 μήνες νιώθω υπερβολικά τυχερή :D:D:D

καλά Χριστούγεννα και καλή χρονιά με υγεία και αγάπη για όλο τον κόσμο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...