Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μεγάλος διαγωνισμός του anatello.gr με ένα παιδικό κρεβατάκι δώρο!


lena

Recommended Posts

την μεραπου θα γινει η κληρωση ειναι τα γενεθλια της μικρης μου.Λετε να το παρει δωρο?Μακαρι.Καλες γιορτες σε ολους μας με υγεια και πολυ τυχη!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 334
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η μπεμπα μας θα ερθει 27/12.

Λεω να τη βαλω στο κρεβατι που μεγαλωσα κι εγω,

αλλα θα μου αρεσε η ηλιχτιδα μου να εχει διαμαντενια ονειρα.

Καλη επιτυχια σε ολες τις μελλουσες και ηδη μανουλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ όμορφή παρόλο που μου αρέσουν τα απλα πραγματα με αυτή έπαθα πλακα πανέμορφη. καλή επιτυχία σε όλους και καλές γιορτές να έχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιο δωρο για τα μικρα πλασματακια μας κ τις μανουλες ...φυσικα!!!καλη επιτυχια σε ολες μας ;);) καλες γιορτες να χουμε ....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persi o agios vasilis se sunergasia me ton antrouli mou mou kanane to pio uperoxo kai politimo doro ton thisavro tis zois mou tin koroula mou ;) fetos to mammy tha mou kanei doro auto to uperoxo krevataki??

kala xristougenna se oles na perasete omorfa :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα [smilie=icon_sunny.gif] Ευχομαι σε ολες καλη επιτυχια για το ομορφο κρεβατακι και με το καλο να ερθουν στον κοσμο τα μωρακια μας που τοσο ανυπομονουμε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειο δωρακι!!!!!!!!δεν εχω κερδισει ποτε τπτ σε οποιον διαγωνισμο κι αν εχω λαβει μερος...ελπίζω η μπουμπουκα μου να ειναι τυχερη!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σελωωω!!

Καλες γιορτες σε ολες μας κ ονειρεμενες με τα μπεμπακια μας! Σε 4 μιση μηνες θα τον κραταω στην αγκαλια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έχω ξετρελαθεί .. !! Τέλειο το κρεβατάκι ...!! Μακάρι να το κερδίσω ... χιχιιχιχιχ! :D:D

Εύχομαι ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ σε όλες μας, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και το 2011 να είναι γεμάτο ΥΓΕΙΑ και ΕΥΤΥΧΙΑ !!

Φιλάκια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...