Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο26-ΠΑΜΕ ΓΙ'ΑΛΛΑ!!ΚΕΒΕΖΟΥΔΕΣ!


Recommended Posts

Και μιας και μπήκα...να ευχηθώ στη λόβι έναν εύκολο και γρήγορο φυσιολογικότατο τοκετό!

Έχω βιώσει κι εγώ άσχημα την καισαρική μου και ....είμαι μαζί σου!!! Μ'ενα πόνο κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια,πειτε μας καλη επιτυχια..... :roll: παω τη μικρη για επεμβασουλα αυριο στο μητερα.να βγαλουμε μια κυστη που εχει πανω απο το φρυδακι.... :? δεν ειναι τιποτα αλλα επειδη θα κανει ολικη αναισθησια ειμαι καπως....

νατασα,τι κανεις??????τελικα πως θα γεννησεις????θα πας φυσιολογικο????? :?: με το καλο!!!!!

θουλη,σε ειδα σε φωτο απο το γαμο της σωσωκας!!!!!κουκλα εγκυουλα!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου αύριο θα τα φάω!!!

Από Ριχάρδο ναι!!!

Ικέα δεν έχει ρε, πήγα...

Argi το δικό μου δώρο έμεινε!!!

snowgirl να σαι καλά!!!!

Αν τα καταφέρω τελικά θα ανοίξω θέμα με λεπτομέρειες!

Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!

Εύα μου καλή επιτυχία και περαστικά σας!

Όλα καλά θα πάνε! Για φυσιολογικό πάω με τα χίλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooo

ευακι καλη επιτυχια σας αυριο...μην αγχωνεσαι ο γιατρος ειναι ενταξει...τελικα ποσο θα παει το μαλλι;;;;

θου ολα τα λεφτα ο ντοντος..τελειος :lol: ευχαριστω για την συνταγη ;)

μαγδουλα καλως ηρθες...ομοιοπαθουσα.......φιλακια στην μαρκελλα σου!

βικυ τεραστια η λιστα απο τα δωρακια για την μικρη...να την χαιρεστε και ευχομαι φετος να περασετε τελεια χριστουγεννα....

εμεις το απογευμα πηγαμε στο κομμωτηριο να κουρευτει ο ταλιμπαν....κουκλακι εγινε...του εβαλε και ζελε στα μαλλια ο κομμωτης...και μετα πηγαμε παιδοτοπο...ξεσαλωσε παλι...αλλα δυστυχως ο μικρος δεν ειχε ορεξη..και αυτο γιατι ειχε πυρετο :(:(:( 38,9 παρακαλω...πανω που ελεγα να το ξεκινησω σιδηρο...παλι πυρετος...δεν μας θελει καθολου λεμε...

ελπιζω να μην ξανακανει!!!!!!!!!

ποτε θα πιουμε καφε οι αθηναιες;;;;;

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουρέκι και γκρουσίτσα.....εδώ μου είστε παλιοσουσούδες?

Για μαζευτείτε και στις Χριστουγεννιάτικες που κοντεύουμε να το κλείσουμε το μαγαζί :lol:

Με νύχια και με δόντια το κρατάω ανοιχτό τις τελευταίες μέρες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουρέκι και γκρουσίτσα.....εδώ μου είστε παλιοσουσούδες?

Για μαζευτείτε και στις Χριστουγεννιάτικες που κοντεύουμε να το κλείσουμε το μαγαζί :lol:

Με νύχια και με δόντια το κρατάω ανοιχτό τις τελευταίες μέρες :lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))

το βλεπω...το βλεπω...ελα μην φωναζεις...την ειπα την καλησπερα...ξερεις ποσες μερες μιλαω μονη μου;;; :roll::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi καλή επιτυχία αύριο στην επέμβαση, εύχομαι όλα να πάνε καλά και καλή ανάρρωση :x:YMHUG:

ρε αργιτι θεμα εβαλες?τωρα το ειδα?

παιζει να εισαι εγκυος??????? :o :o :o :o :o :o :D :D :D

θα σου εξηγήσει η Λένα-μαϊμούδ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! λιωνω για ντοντο!!!!!! ημουν αϋπνη ολο τ βραδυ , η μικρη εκαιγε στον πυρετο γτ δεν ξερω ,μερι να την καταλαβυμε ο πυρετος ηταν στο κατεβασμα! της εδωσα ντεπον γτ εκλαγε,κατι την πονουσε ρε παιδια κ δεν ξερω τι,χτυπιοταν δεξια αριστερα ολο το βραδυ,τη πηρα στο κρεβατι ας ,μας τέντωσε...κλαμα κλαμα ,τελικα ιδρωσε κ μετα ειχε ορεξη για παιχνιδάκια!!! σε καποια φάση μου τραβούσε τα ματοτσίνορα και μου μιλουσε .... μετα παλι κατι πονουσε κ παλι κλαμα κλαμα κλαμα... τελικα ξεράθηκε...το πρωι απύρετη...τελικα τη πήγα σχολείο κ ηρθα δουλειά...ειμαι κομματια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

εμείς πάμε στον γιατρό για επανεξέταση για τον Λουκά, έξω πάγος και κρύο.....

Γιώτα περαστικά, υποθέτω και η ίδια θα είναι κομμάτια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα

Γιώτα περαστικά στη μικρή

η δική μας έχει να κάνει πυρετό απο χτες το μεσημέρι

μάλλον το ξεπέρασε.

Argi καλά αποτελέσματα

Σας χαιρετώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

αχ γιωτα μου κουραστηκα και μονο που το διαβασα ...

πρωινη πρωινη σημερα ...το τερασ δεν ηθελε να κοιμηθει αλλο ....και ο μπαμπασ κομματια γιατι κοιμηθηκε αργα ...βγηκε το νιντ φορ σπιντ το καινουργιο και το εκαψε χθεσ βραδυ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

βγάλαμε το 18ο δοντάκι :D:D:D

Πάλι πολλά άρρωστα μωράκια βλέπω, περαστικά σε όλα

Εύη καλή επιτυχία στην επέμβαση

Αργυρώ καλά αποτελέσματα

Θού ο Ντόνος είναι όλα τα λεφτά στην κούνια :lol::lol::lol::lol:

Σας αφήνω γιατί έχω πολύ δουλειά

Σήμερα είανι και η γιορτή του Μιχάλη και ανηπομονώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερααα

τι κανετε;;;;

εμεις χμμμμ...

Θου τελειςο ο ντοντος....οοοοολλλλαααα τα λευταααα

Γιωτα σοβαρα ρε συ το καημενο...πολυ ταλαιποριααααα...

μπας και ειναι δοντι;;;;

Εγω χαλια οπως παντα....ξερναω..εχω ερεθησει και τον λαιμο και βγαζω φλεματα μαι αιμα...

Γιωτα περαστικα στον μικρο..αμαν πια με τους πηρετους...

Στην δουλεια εχουν ανοιξει χαρακομματα...

ο οικ. διευθυντης που εχει ταχθει αποκλειστικα με το εδω μας αφεντικο- βεβεια αυτος δεν εχει προβληματα βιοποριστικης φυσης- κατασχει ολη την αλληλογραφια και δε με αφινει να τη μοιραζω με αποτελεσσμα να εχει κρατησει σημαντικα χαρτια..και εγω ειμαι αναμεσα σε σκυλλα και χαριβδη γιατι η θεση μου ειναι δυσκολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!!!! :D:D:D:D

Αν δε με θυμάστε εγώ είμαι!!! Το Σισσάκι!

Με έχουν κλείσει σε μπουντρούμι και ύπο την απειλή μαστιγίου δουλευω σαν είλωτας υπερωρίες χωρίς να πληρώνομαι, έχω τσακωθεί με μάνα και άντρα για τη δουλειά, αλλά εγω εδώ! Βράχος!! :lol::lol::lol:

Δε σας έχω παρακολουθήσει καθόλου... :(:(:(

Μια ενημέρωση παρακαλώ, όποια δε βαριέται!

Το παιδάκι μου είναι στο σχολείο, αλλά βήχει. Δεν ήθελα να τη στείλω ρε γμτ, αλλά δε έχω επιλογη... :(:(

Γωγούλα διαβασα οτι πρότεινες καφεδάκι! Πολύ ευχαρίστως!! :D:D:D

Την εβδομάδα αναμεσα στα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά παίρνω άδεια! Όποτε θες, όποια μέρα θες!!

Άντε να κανονίσουμε τπτ κοριτσάκια!

Νατάσααααααααα!!!!! Δεν πιστεύω να γέννησες και να το έχασα;;;; :shock::shock::D

Πολλά φιλιά σε όλες!! Θα επανέλθω!

Ελπίζω... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Νατασα δε γεννας να τελειωνουμε???Καθε βραδυ σε βλεπω στον υπνο μου!!!Φτου φτου!!! :lol:

Ωραια δωρακια πηρατε για τα μωρακια σας!!!Μπραβοο!!!!

Γιωτα (σαλονικια) περαστικα ρε συ...Τοσο χαλια?!

Μηπως δεν επρεπε να τη στειλεις σχολειο...Ειχες αλλη επιλογη?

Το λεω κ γτ ισως ειναι ευαισθητη αλλα κ για τα αλλα παιδακια... :?

Μαγδα σε πηρε το ματι μου να παραπονιεσαι κ εδω για την Μαρκελλα? =))=))=))=))

Αγαπη μου!!!!Κ εμεις 6-7 φορες ξυπναμε!

Θουλη απιστευτος ο Θοδωρης!!!Χαχαχαχ Μονο τα χερακια δε θα κρυωνουν!!!!! :lol:

Γμτ ειχα να σχολιασω πολλα αλλα σορρυ...Βαριεμαι να ανοιγω παραλληλα τις σελιδες...

Σημερα λεω να βαλω μια σκουπα κ μετα να ανοιξω βαλιτσες!!!!Αν με αφησει η Αννυ η οποια

διασκεδαζει πολυ με το να πεταει κατω ολα τα ρουχα!Ειδικα τα διπλωμενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα δίγλωσσα και τρίγλωσσα παιδιά ήθελα να σας πω ότι αργούν μεν να μιλήσουν :| αλλά στον μέσο όρο,

εμφανίζουν μεγάλη απόκλιση από τα άλλα παιδάκια στον δείκτη IQ. :idea: Γίνονται εξυπνότερα και πολυμήχανα.. :idea:

Λένα και μένα ο δικός μου πολλές λέξεις τις λέει στα αγγλικά ενώ ξέρει και τις ελληνικές. Εχω βγάλει το συμπέρασμα ότι χρησιμοποιεί αυτές που του φαίνονται πιο εύκολες και απλές.. :roll::)

Γιώτα και εγώ θα πάρω παστουρμά! :D Στο σπίτι μας δεν νοούνται Χριστούγεννα χωρίς παστουρμα! Περαστικά στην Κωνσταντίνα ρε συ! :(

Αργυρούλα τι ώρα θα πάτε στον γιατρό? :?:

Αναστασία μου και εγώ σήμερα θα βγάλω βαλίτσες να ετοιμάζω σιγά σιγά τα πράγματα που θα πάρει ο Βαγγ μαζι… :(

Να σας ρωτήσω… Εχω ένα μικρό καδράκι με μια φωτο του Κώστα, να το βάλω στην βαλίτσα του για να το βάλει δίπλα στο κρεβάτι του εκεί ή είναι too much? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου και εγώ σήμερα θα βγάλω βαλίτσες να ετοιμάζω σιγά σιγά τα πράγματα που θα πάρει ο Βαγγ μαζι… :(

Να σας ρωτήσω… Εχω ένα μικρό καδράκι με μια φωτο του Κώστα, να το βάλω στην βαλίτσα του για να το βάλει δίπλα στο κρεβάτι του εκεί ή είναι too much? :roll:

Φυσικα να βαλεις!!!!Δεν το βρισκω καθολου υπερβολικο!!Εγω θα χαιρομουν παρα πολυ!

(καλα εδω τη βαζω για υπνο κ καθομαι κ βλεπω βιντεακια της!ειμαι ερωτευεμενη!)

Μην στενοχωριεσαι μωρε...Θα περασουν γρηγορα οι μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαηρχχχχ...

θα μας αφισουν χωρις δωρο και χωρις μισθο..τρελλα....

ωραιο αφεντικο εχουμε.....τρομαρα μας...

τεσπα..

σορυ που σα ςπριζω αλλα δεν εχω που αλλου να κλαφτω...

Ερη οχι δεν ειναι υπερβολικο...

Μολις απολυσανε την υπευθυνη του οικονομικου ελεγχου της εταιριας μας....

ποιος εχει αραγε σειρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ειναι ο Κώστας το χειλάκι θρέφει, απλά ειναι συνεχώς ματωμένο οπότε θέλει συνεχώς ταμπονάρισμα με μερκουροχρωμ..

Σισσάκι μου φευγει την Δευτέρα ο Βαγγ... Εμεις δεν ξέρω πότε.. εχω ενα σωρό πράγματα να τακτοποιήσω..

Εμάς για Φλεβάρη μας βλέπω.. μπορει και πιο μετά..

Χρυσα μην πανικοβάλεσαι, πάντως πρέπει να μπεί το δώρο σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου δεν πειραζει..θα εισαι βεβεια για καμποσο καιρο μακρια απο τον καλο σου αλλα τουλαχιστων θα εχει ςτο καμαρι σου....

ολα καλα θα πανε θα δεις..καλη αρχη να εχετε και ολα θα στρωσουν.

Θα εχεις και χρονο να προετοιμασεις τα πραγματα σας με ισυχια, θα χαρεις και λιγες ηρεμες στιγμε ςμε τους γονεις σου..ολα καλα θα πανε θα δεις...

και εκει που θα πας ρωτα αν θελουν executive secretary με αριστη γνωση Ελληνικων Αγγλικων και Ρωσικων, χρηση Η/Υ πτυχιο φοροτεχνικου, εμπειρια στη διαχειρηση εμπιστευτικων πληροφιριων , οργανωση επαγγελματικων και προσωπικων ταξιδιων, οργανωση και υποστηριξη συνεδριων και λοιπων συναφων εκδηλωσεων..καθως και καποιον που να εχει αριστη γνωση συστηματων ασφαλειας και τηλεφωνικων κεντρων...γι ατον αντρα μου αυτο...

δεν ξερω για ποσο καιρο θα δουλευω εγω σε αυτη την εταιρια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...