Μετάβαση σε περιεχόμενο

(Προσπαθώ να μην) καταρρέω Νο 2


Recommended Posts

ευα η σωσω ειναι πολυ φιλη μου..

να της δωσεις τα φιλια μου

κ πες της να σηκωνει κ κανα τηλεφωνο!!!!

ειδες τα κοριτσακια σου?????

τελικα τα κοριτσια ειναι αλλη φαση!!!!!

εμενα μου κανει κατι αγκαλιες κ κατι αγαπες που λιωνω!!!!!!!

αντε καλα να περασεις!!!!!κ ανευ τεκνων!!!!!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια...

Καλυψούλα μου να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου.. μην μου μιλάς για καρπούζια γιατί τα ζητάω εδώ και ένα μήνα και γελάνε όλοι μαζί μου...πεπόνι ήδη έφαγα, αλλά μου λένε ότι επειδή δεν είναι ακόμα η εποχή τους θα είναι τίγκα στα φάρμακα...καλά για βερίκοκα δεν το συζητάω, ακόμα και η γεύση τους μου έρχεται στο στόμα!!!!!!! :?:?

Ευάκο μου καλά να περάσεις στο πάρτυ...να πάς να διασκεδάσεις λίγο κι εσύ...αν και πιστεύω ότι το μυαλό σου θα είναι στα κορίτσια σου πάλι :lol::lol: Είδες τα βλασταράκια σου που σου έφεραν και κάρτα για την γιορτή της μαμάς????? Εμένα θα με έπαιρναν τα ζουμιά...

Αλήθεια τί έγινε η Τονιαντόνι? Πότε θα πήγαιναν για τις εξετάσεις του μικρού?

Εμείς θα πάμε παιδίατρο το απόγευμα να δούμε τί θα γίνει με τα εμβόλια της Μαρίας και να την δεί κιόλας γιατί έχουμε να πάμε από τέλος Ιανουαρίου...για να δούμε, κάθε φορά που πρέπει να πάμε με πιάνει άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε νασια μην αγχωνεσαι ..μια χαρα θα ειναι το Μαρουλι ..εμεις στα μεσα της εβδομαδας θα παμε επισης στον παιδιατρο για το εμβολιο μας ..θα πρεπει να εχουμε κανει κ τις εξετασεις αιματος ..γμτ εκει αγχωνομαι εγω ..σειρα μου .. :D

βρε καλυψω μην ξεσηκωνεις την εγκυο με τα βερυκοκα :lol::lol: αφου λεει οτι νιωθει ηδη την γευση τους .. :lol:

Ναι που λετε θα παω στο παρτυ σημερις μονη μου ..τωρα νιωθω λιγο περιεργα που θα ειμαι ανευ τεκνων ομως ειναι κατι που συμβαινει μια φορα στα χιλια χρονια ..ειπα οτι θα το κανω εστω κ για μια ωρα που λεει ο λογος ..Ελπιζω να μην μου την χαλασει ο Νικολης μου κ του βγει τιποτα περιεργο κ αργησει γιατι τοτε την ηπια την πορτοκαλαδα κ θα μεινω μονο με την ορεξη .. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν ήταν να κάνουμε τις αιματολογικές της Μαρίας κι εγώ αγχωνόμουν υπερβολικά...γενικά φοβάμαι οτιδήποτε έχει σχέση με το αίμα...

Δεν μου τις έβαλε η Καλυψώ τις ιδέες για τα βερίκοκα Ευάκο μου, η Καλυψώ είπε για τα καρπούζια και τα πεπόνια...εγώ τα μελετάω τα βερίκοκα εδώ και καιρό... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D γραψε λαθος καλο μου ..με εχουν τρελανει οι κορες μου κ ο κωλοαερας που εχει εδω .. :D μ'αρεσει που πινω κ καφε για να συνελθω λιγακι ..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααααχχχχ πάει μας τα πήραν τα μυαλά οι κόρες μας.......σας είπα που ο γιατρός μου μας είπε ότι μάλλον για κοράκλα το πάμε πάλι?????? Δεν είναι σίγουρο αλλά επειδή δεν φάνηκε ακόμα φύλο κι αν ήταν αγόρι θα φαινόταν ήδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο βρε Νασια ..οσο για το φυλο νομιζω οτι ναι αν σου ελεγαν πχ ειναι αγορι θα ηταν γιατι κατι εβλεπαν που δεν γινεται να εξαφανιστει :oops: ..τωρα για κοριτσακι ισως απλα το θετουν ετσι γιατι λογω θεσης να μην μπορουν να δουν αν υπαρχει κατι ..βρε την υγεια του να εχει πανω απ'ολα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά δεν το συζητώ...γερό να'ναι μόνο αυτό με ενδιαφέρει...ο άντρας μου θέλει πάλι κορίτσι, καταχάρηκε όταν άκουσε ότι μάλλον είναι κορίτσι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι πως περασες στο παρτυ????χαχα η σωσω ειναι τρελαρα!!!

νασια μου με το καλο να ειναι γερο!!κοριτσακι παλι,ε???

αχ τα ατιμα ειναι πολυ ζουζουνιαρικα μωρε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας

ωραια περασαμε καλυψουλα μου !Να ναι καλα η σωσωκα ωραια παρεουλα καναμε ..παιδια ακομα προσπαθω να συνειδητοποιησω οτι μετα απο δυο χρονια πηγα καπου μονη μου ανευ τεκνων..Απιστευτο για τα δικα μου δεδομενα ..Κ ομως το τολμησα ..καιρος ηταν ;) Βεβαια ο Νικος τα ειδε λιγο κολλυομενα στο σπιτι με τις τρεις μαζι γιατι οπως κ να το κανεις δεν εχει συνηθισει να ειναι μονος του μαζι τους κ γενικα δεν ξερει τα κουμπια τους ..ομως ηταν ενα βημα κ γι'αυτο κ για μενα ..μπραβο μας .. :D

Εγω παντως περασα τελεια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΑΡΡΕΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε κοριτσάκια μου??????

Εμείς είμαστε καλά, κάναμε επιτέλους αυτό το περιβόητο ΜΜΡ κι ελπίζω να μην έχουμε παρενέργειες... Για παν ενδεχόμενο την κρατάει μερικές μέρες η μαμά μου την μικρή, κατά τα άλλα είμαστε 11800 και 85 εκατοστά!!!!! Θεά!!!!!!! Η παιδίατρος μας είπε ότι το Μαρουλάκι είναι πανέξυπνο παιδί και γενικά την έχουμε κάνει σαϊνι! Φυσικά δεν άφησε τίποτα όρθιο μέσα στο ιατρείο...τα σκάλιζε όλα!!!!! Η γιατρός ξετρελάθηκε μαζί της, είχε και καιρό να την δεί (από τον Ιανουάριο) και είδε μεγάλη ανάπτυξη! Το εμβόλιο της ανεμοβλογιάς δεν θα το κάνει τώρα...μετά την γέννα γιατί είναι λίγο επίφοβο για το έμβρυο!

Ευάκι μου περάσατε ωραία ε????? Καλά είναι να ξεσκάμε που και που...αν και εγώ όταν είμαι γενικά χωρίς την μικρή αισθάνομαι τύψεις...τώρα που την έχει η μαμά μου έχω σκάσει!!!! Παίρνω τηλέφωνο κάθε μισή ώρα και μιλάω με το Μαρούλι να ακούω ότι είναι καλά...έχω εμπιστοσύνη στη μαμά μου (μόνο στη μαμά μου, τα έχουμε πεί για την πεθερά) αλλά θέλω να την ακούω αλλιώς δε ησυχάζω!

Καλυψώ μου τί κάνει η Αγγελικούλα με τον ύπνο? Μην στεναχωριέσαι καλό μου θα στρώσει...και νομίζω ότι αυτά που σου είπε η γιατρός έχουν μια λογική βάση, τώρα είναι η ηλικία που δεν ξεκολλάνε από τη μαμά...

Μα που εξαφανίστηκε η Τονιαντόνι? Ελπίζω να είναι όλα καλά με τον μικρό...

Φιλάκια κοριτσάκια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ [smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif]

ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΜΕΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.

ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΓΩΝΙΑ. ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΓΚΕΦΑΛΟΓΡΑΦΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΥΣΗΧΑΣΟΥΜΕ.

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΤΗΧΩΣ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΠΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.

ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΜΕ.

ΠΕΡΗΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΣΑΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.

ΚΑΛΥΨΩ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΨΥΧΙΑΤΡΟΙ ΤΑ ΧΟΥΝ ΚΑΙ 400. ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕΣ. ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΠΕΣ ΚΑΜΜΙΑ ΛΥΣΗ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ :?::idea:

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟ ΒΡΑΔΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΕΥΧΗ, ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα...

το σαβ/κο ειμασταν ολο βολτες κ για αυτο δεν μπηκα καθολου!!

ευακι χαιρομαι που περασες τοσο καλα με τη σωσω..

ο αντρας τα επαιξε,?αστον να δει τη γλυκα!!!!!!!

τονια ολα καλα θα πανε,μπες να μας πεις τα νεα!!!

νασια μου κ εγω μονο τη μαμα μου θα εμπιστευομουν..

αλλα αφου δουλευει ολη μερα δεν μπορω να κανω αλλιως...

η κορη σου ειναι οντως τρομερη!!!πολυ καλες οι μετρησεις της!!!

ευα κ ευη(αν μπεις) θελω οπωσδηποτε τις συμβουλες σας..

οπως καταλαβατε κανουμε εδω κ μια βδομαδα τη μεθοδο-

ουσιαστικα η λυση της παιδοψυχολογου αυτη ηταν.

βεβαια η μικρη πολυ γρηγορα επιασε το νοημα

κ ειχαμε ελαχιστα κλαματα κ σερι υπνο το βραδυ!!!

αλλα χτες βραδυ υποτροπιασε τρελα!!!!

ξυπνησε 4 φορες κ την τετευταια εμεινε παλι ξαγρυπνη απο τις 3 μεχρι τις 5

ενω της ειχα δωσει γαλα..

δεν μπορω να καταλαβω εννοειται τι ηθελε!!!

εκλαιγε κ με ζηταγε.

λαγοκοιμοτανε κ πεταγοτανε παλι πανω...

τι λεει το βιβλιο για την υποτροπη?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

πρωινη πρωινη ειμαι σημερα..Τονιαντονι ευχομαι να πηγαν ολα καλα με το γιατρο κ να ειναι καλα το πιτσιρικακι ..

καλυψω αν ξεκινησατε την μεθοδο με την μικρη μην κολλωσεις πουθενα ..θυμασαι τι ελεγε η Ευη ? Μεχρι το τελος ..Την ακολουθειτε κατα γραμμα ?Τωρα για να υποτροπιασει η μικρη θα ψαξω να βρω μεσα στο βιβλιο τι ακριβως λεει γιατι δεν θυμαμαι κ θα σου πω ..Παντως εσυ μην κολλωσεις ακομα κ αν αυτη τσιγκλαει την ολη καινουργια κατασταση ..λογικο ειναι να αντιδρασει κ λιγο ..Αν για οποιοδηποτε λογο ειναι αδιαθετη , δοντια - πιθανη ιωση κτλ καλυτερα να το αναβαλλεις λιγακι το ολο προγραμμα κ να αρχισεις οταν θα ειναι καλα ..Θα το ξαναδιαβασω αν με αφησουν κ θα σου πω ..

σας φιλω παω να ξυπνησω το τρελοκομειο για τον παιδικο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλες μου...

συνεχίζουμε να καταρρέουμε???

Οι εξετάσεις του άντρα μου ήταν ΟΚ, δεν έχει την πάθηση που φοβόμασταν και ο αστιγματισμός δεν έχει ανέβει τόσο πολύ...ευτυχώς τζάμπα μας τρόμαξε ο πρώτος οφθαλμίατρος! Σε καλό του βγήκε του άντρα μου όμως γιατί με αυτή την ευκαιρία τσέκαρε πάλι τα μάτια του και άλλαξε και γυαλιά...

Έκανα κι εγώ αιματολογικές και ούρων...η μικροβιολόγος μου είπε ότι μάλλον τρώω πολύ αλάτι (και πρέπει να το κόψω) γιατί στα ούρα έχω ελάχιστα ίχνη λευκώματος κατά τα άλλα τα υπόλοιπα είναι (λέει) φυσιολογικά. Εγώ όμως αγχώθηκα γιατί έπεσε 4 μονάδες ο αιματοκρίτης (τώρα είναι 35.5) και έχω και ερυθρά αιμοσφαίρια στα ούρα...βέβαια πάντα είχα 1-2 ερυθρά αιμοσφαίρια στα ούρα αλλά τώρα έγιναν 3-4 και ψιλοαγχώθηκα μην έχω τίποτα στα νεφρά ή στην κύστη...έκανα μια μικρή έρευνα στο ίντερνετ και γράφει ότι έως 3 είναι φυσιολογικό...θα ρωτήσω και τον γιατρό μου μήπως ευθύνεται το ότι δεν πίνω πολύ νερό τελευταία επειδή μου φέρνει αναγούλα.

Τονιαντόνι μου τί έγινε με τον καρδιολόγο και το εγκεφαλογράφημα του μικρού? Περιμένουμε νέα...

Καλυψούλα μου δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν το χρησιμοποίησα τελικά το βιβλίο...εύχομαι καλή επιτυχία αν και πιστεύω ότι κακώς αγχώνεσαι, το κάθε παιδάκι έχει άλλους ρυθμούς. Μήπως το καημενάκι είδε κανένα άσχημο όνειρο και τρόμαξε γι'αυτό πεταγόταν??? Ή κανένα δοντάκι?

Ευάκι μου τί κάνετε? Η Νικούλα????? Ελπίζω ότι έχουν στρώσει τα πράγματα????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ παλι

Δεν ειμαι καλα ..θυμαστε για ενα δικαστηριο κ μια υποθεση τελοσπαντων που ειχα με εναν λεβεντομ@λ@κ@ που με απελυσε ενω ημουν εγκυος στην Αριαδνη ? Ε ..λοιπον η αποφαση βγηκε κ ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ.. ναι ναι ..ζητω το αθανατο ελληνικο κρατος , οι ελληνικοι σουπερ νομοι κ τα γνωστα-αγνωστα παραθυρακια που μπορει να χρησημοποιησει ο καθε λεχριτης για να γελασει εις βαρος του εργαζομενου κ κοινως να την βγαλει λαδι ..Οχι δεν κανω εκστρατεια με το κκε , απλως δεν προκειται ποτε να βρω το δικιο μου ..Δεν εχω καμια πλεον εμπιστοσυνη στους ανθρωπους , στο συστημα , στο παρασυστημα, ηχοσυστημα οπως θελετε πεστε το ..Μπουχτησα ..Κ μ'αυτη την κωλοχωρα που ζουμε επισης ..που ειναι το υπεροχο κ ιδανικο μωρε που μας παραμυθιαζουν ..την εχω συχαθει απο τα βαθη της ψυχης μου πια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες μου...

νασια μου ειδες βρε που δεν ηταν τπτ με τον αντρουλη σου??οντως τσαμπα σας αγχωσε ο γιατρος κ εισαι κ εγκυος!!!

οσο για το νερακι που λες..το χρειαζεται πολυ ο οργανισμος σου κ το μπεμπε για να ειναι ενυδατωμενο οποτε κανε μια προσπαθεια κ ας αναγουλιαζεις..ισως αν πιεις εμφιαλωμενο??

καμια φορα κ εμενα το νερο της βρυσης μου μυριζει καπως..

ειναι απο ολα αυτα τα καθαρα που πινουμε κ τρωμε κ αναπνεουμε γενικα!!!!

ευα μου τι να πω...εγω εχω χασει την εμπιστοσυνη μου στο συστημα εδω κ πολυ καιρο..

απο τοτε που η ιδιοκτητρια του οικοπεδου που νοικιαζει χρονια τωρα ο πατερας μου γτ εχει μεσα το μαγαζι του ζητησε διπλασιασμο ενοικιου κ σε αυτες τις εποχες πηγαν στα δικαστηρια κ ο πατερας μου εχασε..

τωρα πρεπει να της δωσουν 250.000 ευρω αποζημιωση!!!!το καταλαβαινετε αυτο???

κ απλα δεν τα εχουν οποτε θα κλεισουν το μαγαζι κ θα γινει κατασχεση ολων των αντικειμενων.

κ ολα αυτα γτ αυτη εχει εναν δικο της μεσα στον αρειο παγο!!!!! :o:o

οποτε μην ψαχνεις να βρεις πια δικιο!!

ειμαστε μονοι μας δυστυχως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

..Καλυψω μου εκτος απο το συστημα εγω εχασα πλεον την εμπιστοσυνη μου στους ανθρωπους , στο θεο στο οτιδηποτε ..Εχω κ τον Νικο να μου λεει οτι θελει την γυναικα του πισω οπως ηταν , κ μ'εκνευριζει ..Πως μπορω να προσποιηθω οτι δεν συμβαινει τιποτα , οτι δεν εγινε τιποτα κ οτι αυτα τα δυο χρονια που μας βασανιζει ολη αυτη η κατασταση δεν εγιναν ποτε ..Πως μπορω να γινω οπως λεει αυτος , οπως ημουν πριν οταν τιποτα δεν ειναι οπως πριν ..Υπεγραψα την θανατικη μου καταδικη οσον αφορα τα επαγγελματικα ..κ μαλιστα περασα μονη μου την θηλια στον λαιμο ..Ειμαι απολυτα υπευθυνη για οτι μου συνεβει γιατι απλα οταν εισαι τοοοοσα χρονια μεσα στο κουρμπετι οπως λενε , δεν εχεις περιθωρια λαθους ..κ γω εκανα ενα τεραστιο ..εμπιστευτηκα αυτους τους ανθρωπους κ εβαλα την οικογενεια μου σε μια κατασταση με ταλαιπωρια διχως τελος ..οικονομικη , ψυχολογικη , οπως θελετε πειτε την ..Ειμαι απλως ενα ρακος που εχει φτασει στον πατο ..Ομως το καμουφλαρω μια χαρα ..Ευτυχως που υπαρχουν τα παιδακια μου αλλιως θα ειχα σαλταρει προ πολλου ..Απασχολουν το μυαλο μου κ τουλαχιστον δεν σκεφτομαι ..Αν μπορω να πω οτι βγηκε κατι απο οοοολη αυτη την ιστορια ειναι το οτι περασα μαζι τους πολυ χρονο που διαφορετικα δεν θα μπορουσα ..κ αυτο δεν μπορει να μου το παρει κανεις , κανενα δικαστηριο κ κανενας μαλακοπιτουρας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια...

Εύα μου γιατί σε πήρε τόσο πολύ από κάτω καλό μου? Εντάξει έχεις δίκιο να απογοητεύεσαι αλλά μην "πέφτεις" τόσο πολύ...έχεις τον αντρούλη σου, έχεις τα παιδάκια σου, είστε υγιείς...όλα θα φτιάξουν λίγη υπομονή χρειάζεται. Ξέρεις ότι το δίκιο είναι με το μέρος σου, στο κάτω κάτω υπάρχει και Θεός που βλέπει...πραγματικά πιστεύω ότι θα έρθει η ώρα που θα ανταμειφθείς για την αδικία που σου κάνανε! Και τα κοριτσάκια σου θέλουν να βλέπουν την μανούλα τους χαρούμενη, αλλά αληθινά χαρούμενη γιατί μην νομίζεις κι αυτά καταλαβαίνουν όταν κάτι δεν πάει καλά...να ευχαριστιέσαι τις στιγμές με τα παιδάκια σου και τον άντρα σου και τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους!

Καλυψώ μου γενικά πίνω πάρα πολύ νερό...αλλά τώρα με τις αναγούλες...δεν πίνω ποτέ από την βρύση, εδώ και χρόνια πίνω μόνο εμφιαλωμένο γιατί το νερό της Χαλκιδικής γενικά και ειδικά σε μερικά χωριά σαν αυτό που μένω τώρα (αμιαντοσωλήνες, να πώ περισσότερα????), είναι ένα χάλι μαύρο! Οπότε δεν μου φταίει μόνο η μυρωδιά...μου φταίνε όλα! Το στομάχι μου γίνεται χάλια όταν πίνω νερό αλλά μετά τα αποτελέσματα της εξέτασης ούρων που έκανα, τώρα πίνω έστω και με το ζόρι! Θα δούμε τί θα μου πεί και ο γυναικολόγος...η αλήθεια είναι ότι και στην κόρη μου είχα παρουσιάσει κάποια στιγμή ίχνη λευκώματος και τον επόμενο μήνα δεν είχα τίποτα αλλά πιο πολύ με άγχωσαν τα ερυθρά στα ούρα (έως 3 είναι φυσιολογικό κι εγώ είχα 3-4.) Έχω σοκαριστεί και με την περίπτωση του πατέρα σου...δεν υπάρχει κράτος δικαίου πάει και τελείωσε!!!!!!!

Το Μαρουλάκι βγήκε βόλτα με το ποδηλατάκι της και τον μπαμπά της...είμαι μόνη στο σπίτι, ήθελα να βάλω και πλυντήριο αλλά μια να κάνω το ένα μια να κάνω το άλλο, ακόμα το πλυντήριο περιμένει...στο σπίτι μου επικρατεί ένας πανικός, όλο συμμαζεύω κι όλα ανακατωμένα είναι...μου φαίνεται ότι ζαλίζομαι κιόλας σήμερα...

Θα κάνω μακαρονάδα σήμερα...εσείς??????

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα νασια οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε γμτ.

μηπως απλα οταν βγαινει βολτα η μικρη να καθεσαι λιγο να ξεκουραζεσαι???? :lol:

εγω παντως το εχω φιλοσοφησει το θεμα.

κανω κ λιγο το κοροιδο.

κανω κ καμια δουλιτσα μαζι με την αγγελικη

γτ το μεσημερι που πεφτει να κοιμηθει 2 ωριτσες θελω εστω λιγο να ξεκουραστω.

(με εχει πιασει η μεση μου

απο τα ακροβατικα που κανουμε μαζι

κ δεν μπορω να κουνησω..)

εμενα με εσωσε το πλυντηριο πιατων ειλικρινα.

υπολογισα οτι χαλαγα κανενα μισαωρο τη μερα να πλενω.

επισης ενω κοροιδευα τα swiffer

κ ελεγα οτι ειναι για κακονοικοκυρες

τα χρησιμοποιω παρα πολυ.

το μπανιο το κανω 2 φορες τη βδομαδα

κ ενδιαμεσα με ενα spray detol διατηρειται μια χαρα.

το πακετο ειναι το σιδερο

αλλα το κανω κ αυτο λιγο λιγο καθε μερα

κ δεν μου φαινεται.

πρεπει να καταλαβουμε οτι παντα θα κανουμε δουλειες.

ο χρονος με το παιδι κ η ξεκουραση μας ειναι βασικα ομως.....

σωληνες αμιαντου,ε?δεν εχω λογια!!!!

ευα μου τι να σου πω κοριτσι μου..

το κρατος μας ειναι ενα απεραντο μπουρδελο.

καταλαβαινω οτι πικραινεσαι

αλλα τωρα δεν μπορεις να κανεις τπτ πια.

παει κ τελειωσε.

κοιτα να εισαι εσυ καλα κ γερη,να τους γραψεις ολους

κ να δεις τι θα κανεις απο εδω κ περα.

η ζωη ειναι πολυ μικρη για να χαλιεσαι για καραγκιοζηδες..

στειλε εσυ τα βιογραφικα σου'

κ κατι καλο θα γινει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΤΑ ΧΑΣΑ. ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ?

ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΟΣ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΖΟΥΜΕ :?::?:

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΚΡΑΤΟΣ , ΟΥΤΕ ΠΡΟΝΟΙΑ , ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΗΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙ :?::?:

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΙ ΜΕΛΛΟΝ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΕΠΕΙΤΑ.

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΗ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝ ΕΔΩ :?:?:|

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ. ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΜΑΥΡΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΛΑ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ?????????????

ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ , ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΟΓΡΑΦΗΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΜΩΣ - ΑΚΟΥΣΤΕ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ - ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΣΕ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ :!::!:

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ.

ΑΠΟ ΠΟΥ ???????

ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΗΜΕΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΜΕ ΤΟΣΑ. ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ. ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΡΟΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΙ ΠΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ , ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΥΓΕΙΑ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΟΙΩΘΩ ΑΝΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΝΥΜΠΟΡΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΝΑ ΕΞΕΛΙΣΟΝΤΑΙ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ.

ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη εβδομαδα τσουπρες..

τονια κ ευακι μου ελπιζω να ειστε καλυτερα ψυχολογικα..

ολες περναμε αυτη τη φαση αλλα παιρνουμε κουραγιο απο τα παιδακια μας

φανταζομαι...

εγω προσπαθω οσο γινεται να βγαινουμε βολτες γτ η μικρη οταν καθεται στο σπιτι

κανει ενα σωρο διαβολιες κ γενικα εχει γκρινια..

συν οτι με τις κουνιες κ το περπατημα κουραζεται κ το βραδυ πλεον κοιμομαστε!!!

απλα ειμαι κ εγω παρα πολυ κουρασμενη...

ευα,νασια,τονια να ειστε ολες καλα κ να μπειτε να πειτε νεα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...

τί κάνετε??????? Χαθήκαμε πάλι ε??????

Καλυψώ μου καλά κάνετε και βγαίνετε......και η Αγγελικούλα εκτονώνεται περισσότερο έτσι, τώρα που ανοίγει και ο καιρός είναι ότι πρέπει για βόλτες!!!!! Κι εμείς θα αρχίσουμε να βγαίνουμε σιγά σιγά αν και εγώ κουράζομαι πάρα πολύ εύκολα...

Τονιαντόνι μου κάνε κουράγιο κορίτσι μου...δυστυχώς η ζωή έχει τόοοοοσα σκαμπανεβάσματα.....να περνάνε μόνο και να φεύγουνε σαν νεράκι!!!!! Χαίρομαι που οι πρώτες εξετάσεις του μωρού ήταν καλές, πιστεύω ότι και το εγκεφαλογράφημα θα είναι φυσιολογικό! Μια χαρά θα είναι το παιδάκι σου! Βέβαια οι 3 εβδομάδες αναμονής είναι ότι χειρότερο αλλά.....δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα άλλο! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Ευάκι μου πώς είσαι?

Εγώ πήγα στον γιατρό σήμερα, του έδειξα και τις εξετάσεις μου, μου είπε όλα ΟΚ.......το φυστικάκι μου είναι 196 γρμ. και είναι κοριτσάκι κατά 99%........την άλλη εβδομάδα θα κλείσω ραντεβού για τον β'επιπέδου, έχω ακόμα καιρό αλλά ο γιατρός που θέλω έχει μεγάλη αναμονή! Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην χρειαστεί αμνιοπαρακέντηση!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα τι κανετε??

ΣΗΜΕΡΑ ΜΗΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΕΙ. ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΟΓΡΑΦΗΜΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ............. ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΚΑΤΙ , ΚΑΠΟΥ ΛΑΘΟΣ.

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ. ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΔΥΝΑΤΟΣ. ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ. ΑΦΟΥ Η Α ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ Α ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΔΕΙΣ. ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΖΥΛΕΥΩ. ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΚΟΡΗ. ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ Ε :?::?: ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΣΤΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ :D:lol::lol::lol::lol::o

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΥΣΗΧΟ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονιαντόνι μου είμαι σίγουρη ότι ο μικρός δεν έχει τίποτα απολύτως και τζάμπα ταλαιπωρήστε αλλά χαλάλι του...ας είναι καλά και δεν πειράζει! Η αυχενική και το pappA ήταν τέλεια αλλά είμαι και 36 χρονών.....θα δείξει η β'επιπέδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...