Μετάβαση σε περιεχόμενο

(Προσπαθώ να μην) καταρρέω Νο 2


Recommended Posts

EYA MOY EMAΘΑ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΣΕΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΟΥΝΗΘΗΚΑΤΕ ΚΑΛΑ???

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑΡΑΧΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ. ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

ΕΥΤΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.

ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΣΚ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ.

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ!!!! ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΕΘΕΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ !!!!!!! ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΦΕΡΕΤΕ ΓΕΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΕ ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ. ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΣΥ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΧΑΜΕΝΗ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΚΑΤΩΣΤΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΛΗΡΩΦΟΡΩ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΩ, ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΠΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.

ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΗΝΕ ΑΜΕΤΟΧΗ ΚΕΡΔΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ.

ΤΑ ΛΕΜΕ ΞΑΝΑ ΑΡΓΑΜΗΣΙ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευάκο έκανε σεισμό στην Κρήτη??????? Καλά που ενημερώνομαι από το μαμμυ γιατί δεν βλέπω πια ειδήσεις, μου χαλάνε το στομάχι...Κουνηθήκατε πολύ? Πώς είστε?

Τονιαντόνι μου το θέμα πεθερά για μένα είναι πάρα πολύ πονεμένη ιστορία...επειδή την είχα πατήσει ήδη μια φορά από πεθερά πριν 7 χρόνια που κατάφερε να μας χωρίσει (εννοείται ότι κι ααυτός ήταν βλάκας αφού έκανε ότι του λεγε η μανούλα) μετά από 9 χρόνια κι ενώ ήμουν ήδη έγκυος (το έχασα όμως στον 6ο μήνα), αυτή η φορά ήθελα να πετύχει και να'μαστε αγαπημένες αλλά...έκανα πολλές προσπάθειες και κατάπια πολλές προσβολές αλλά μάταια, αυτή η γυναίκα δεν βάζει μυαλό κι εγώ δεν έχω άλλη υπομονή. Αρκεί να σου πώ ότι όταν ήμουν λεχώνα έτυχε να τσακωθώ για κάτι με τον άντρα μου, το έμαθε αυτή και του είπε να με δείρει για να στρώσω!!!!! Ακόμα και ο άντρας μου το παραδέχεται ότι η γυναίκα είναι για το μουρλοκομείο...στην αρχή δεν μίλαγα και έσκαγα μόνη μου αλλά τελικά συνειδητοποίησα ότι η μανούλα μου δεν θα με ξαναγεννήσει και τώρα τα κοπανάω και δεν με νοιάζει τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΑΤΥΧΗ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ????????!!!!!!!

ΚΟΙΤΑ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΟΥ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ.

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΜΗΚΙΔΕΣ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ. ΕΚΕΙ ΚΟΙΤΑ ΛΙΓΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΕΙΡΑ ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΖΟΥΝ.

ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ, ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΑΛΑΙΠΟΡΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΧΑΡΑΜΑ ΣΤΙΣ 7 ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΜΩΡΟΥΛΙΝΗΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ.

ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΒΡΕ ΖΟΥΖΟΥΝΟΜΙΚΡΟΥΛΙ ΕΕΕΕΕΕ???????????????????????????

(-|(-|(-|(-|~o)~o)~o)~o)~o)~o)

EYAKI TI KANETE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας ..

ω ναι ..κουνηθηκαμε χτες με τον σεισμο κ δεν ηταν πρωταπριλιατικο αστειο αλλα γεγονος ..Αρκετα δυνατος γυρω στα 6 ριχτερ κ τον καταλαβαμε καλα ..Ιδιαιτερα εμεις στο β οροφο κ οσοι ειναι ψηλα ..Ημουν κ γω μονη με τα πιτσιρικια κ πηγαμε οοοολες μαζι κατω απο το μεγαλο τραπεζι της κουζινας γιατι ετσι εχουν μαθει κ απο τον παιδικο ..μια χαρα ψυχραιμες ειμασταν ..

Απο την αλλη , μπηκε κ η Αριαδνη στον χορο της ιωσης αλλα μπορω να πω οτι τα συμπτωματα σ'αυτην εξαφανιστηκαν μεσα σε λιγοτερο απο 6 ωρες ..Παραξενο ..Εκανε μονο 4 φορες εμετο κ σημερα ολη μερα ειναι μεσ την καλη χαρα ..Οι αλλες δυο εμφανως καλυτερα ..Εγω βεβαια καταρρεω μιας κ εχω να κοιμηθω σαν ανθρωπος απο την τεταρτη το βραδυ ... :roll:

Νασιακο μην δινεις σημασια στην πεθερα ..σημασια μονο στην οικογενεια σου κ στο πιτσιρικι που ερχεται ..Κοινως γραψτην στα παλια σου υποδηματα ..

Τονιαντονι εμεις στανταρ σηκωνομαστε εκει αναμεσα στις 0700-0730 η Αριαδνη τουλαχιστον ..Αυτο βεβαια οταν ειμαστε καλα κ δεν εχουμε δοντια -ιωσεις κτλ κτλ κτλ ..Ομως ενταξει απο την στιγμη που κοιμαται πλεον καλα το βραδυ δεν εχω παραπονο ..

αχ σας αφηνω γιατι πραγματι καταρρεω ..φιλια σε ολες θα τα πουμε αργοτερις .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες καταρρέουσες...

εγώ πραγματικά καταρρέω σήμερα...το Μαρουλάκι σηκώθηκε από τις 5 :shock::shock::shock: και είχε όρεξη για παιχνίδια...τί με το καλό την πήραμε, τί με το άγριο για να ξανακοιμηθεί, τίποτα αυτή τον χαβά της! Σηκώθηκε ο έρμος ο άντρας μου για να ξεκουραστώ εγώ και το αποτέλεσμα?????? Τί ώρα είναι τώρα? Δύο? Τώρα ξανακοιμήθηκε το μικρό μου τερατάκι!

Δεν είμαι και πολύ καλά σήμερα, το στομάχι μου, το κεφάλι μου, με έπιασαν και οι αλλεργίες μου....αυτή η ρινίτιδα μ'έχει διαλύσει, ξεκινάω να φτερνίζομαι και ξεχνάω να σταματήσω!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΧΑΡΑΜΑ ΣΤΙΣ 7 ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΜΩΡΟΥΛΙΝΗΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ.

ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΒΡΕ ΖΟΥΖΟΥΝΟΜΙΚΡΟΥΛΙ ΕΕΕΕΕΕ???????????????????????????

Σας φάγαμε λάχανο σήμερα..... :lol::lol::lol: από τις 5 όλη η οικογένεια Φλιντστόουνς στο πόδιιιιιιιι

Ευάκο μου κουνηθήκατε για τα καλά ε? Ευτυχώς που δεν τρόμαξαν τα κορίτσια! Τελικά δεν τη γλίτωσε η μπουλουκίτσα...περαστικά να είναι και αγύριστα!

Καλημερούδια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε Νασια πραγματικα σημερα μας ξεπερασατε στο πρωινο ομως στη γκρινια αποκλειεται.

Απο το πρωι εχουν μια γκρινια και μια μουρμουρα και οι 3 απιστευτη., Δεν ξερω πια τι να κανω για να βαλω τους μεγαλους σε ταξη. εχω κανει τα παντα . Σημερα λοιπον κατεφυγα στην τελευταια μου λυση αρχισα να στερω παιχνηδια αν και βλεπω πως ουτε αυτο τους συγκηνει ιδιαιτερα. Απο την αλλη δεν μπορω να ειμαι ιδιαιτερα αυστηρη μαζι τους . Δεν το αντεχβ. Στο τελος βαζω τα γελια και υποχωρω ακομα και αν μου εχουν κανει τα νευρα κροσια.

Πειτε καμια ιδεα μπας και πιασει τιποτα.

Καλυψω , Ευα που εισαστε

Αντε τα ξαναλεμε αργαμιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κ γω ..ξαπλωσα λιγακι μπας κ μου φυγει λιγο η κουραση ..ετοιμαζομαι να ταισω την μικρη κ να δουμε αν θα εχουμε επιτελους μετα απο τοσες μερες ενα ηρεμο βραδυ ..μεχρι τωρα ολα καλα παντως ..Βρε τονιαντονι τους μεγαλους τους εχεις στο ιδιο δωματιο ? Τα βραδυνα σας στρωσαν λιγακι τουλαχιστον? Ο μικρουλης σας τι κανει?

αληθεια η καλυψουλα που χαθηκε ?

ειμαι κομματια ..ελπιζω ειλικρινα να καταφερω να κοιμηθω σημερα γιατι δεν θα την παλεψω ..

σας καληνυχτω ..ευχομαι μια ηρεμη κ καλη νυχτα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες. Σημερα σας προλαβα στο πρωινο ξυπνημα.Δοξα το Θεο εχουμε 2 βραδυα που εχουμε κοιμηθει σαν ανθρωποι. Σπανιο φαινομενο αυτο και για αυτο δεν πιστεθω οτι θα κρατησει πολυ. Οι μεγαλοι ειναι σε δικο τους δωματιο Ευα και ο μικρος μονος του σε ξεχωριστο. Ομως δεν εχουν προβλημα οι μεγαλοι αρπαζονται για το τιποτα μετα ερχονται και στο δωματιο του μωρου και συνεχιζουν και εκει οπου παιρνουν τα παιχνηδια του μωρου αυτος αρχιζει τα κλαματα και γινεται της κακομοιρας.

Τελοσπαντων δεν βαριεσαι τι να τους κανω πια !!!!!!!!!!!!!!!!

Ελπιζω και εσεις να ειχατε μια ηρεμη νυχτα γιατι το ξενυχτι δεν παλευεται με τιποτα. Εγω ακομα να συνελθω απο την πανωλεθρια που επαθε τις τελεταιες εβδομαδες.

Φιλακια πολλα και μια ΓΛΥΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα

επιτελους κοιμηθηκαμε μετα απο τοσες μερες κ τοση ταλαιπωρια ..πω πω νιωθω αλλος ανθρωπος ..

παω να ετοιμασω τα πρωινα τους κ θα επανελθω αργοτερις ...

καλη σας ημερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια...

μα τί έγινε χθές το βράδυ? Γύρισε ο Ερμής σε ορθή πορεία? Κι εμείς κοιμηθήκαμε αρκετά καλά...αν εξαιρέσεις ότι εγώ σηκώνομαι πεντακόσιες φορές για κατούρημα...το Μαρούλι όμως ήταν υπόδειγμα!

Πάω να της φτιάξω τα φρουτάκια της γιατί δεν πίνει το γάλα της κι έχει λυσσάξει στην πείνα...σήμερα θα πάει βόλτα στην μαμά μου, είναι εκεί και η θεία μου και η αδερφή μου...ζάχαρη θα τα περάσει!!!!!

Φιλάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και παλι.

Σημερα ευτηχως λογο του καλου καιρου ειχαμε μια σχετικα καλη μερα. Βγηκαν εξω μικροι μεγαλοι πρωι και απογευμα και ειχαμε σχετικη ηρεμια. Το μονο κακο ειναι πως οι μεγαλοι δεν τρωνε σχεδον τιποτα τωρα τελευταια. Οτι δινω ειναι με το ζορι και με φωνες. Εχουν φεξει και οι δυο οχι πως πριν ηταν πολυ καλητεροι αλλα το κακο εχει παραγινει. Αυριο πρωτα ο Θεος θα τους ξαναπαω παιδικο μετα απο μια βδομαδα τεμπελιας. Θα εχουμε πολεμο αυριο το πρωι γιατι δεν θελουν και τοσο πολυ να πανε δυστηχως. Μετα απο τοσο καιρο κιολας στο σπιτι κλαψε με μανα κλαψε με αυριο. Ειναι και μια δυσκολη μερα η αυριανη γιατι το πρωι δουλευω και μετα το απογευμα εχω μαθημα και θα γυρισω αργα το βραδυ και το σκεφτομαι απο σημερα τρομαρα μου.

Εσεις τι κανετε ????

Πως περασατε τη μερα σας ?????

Οπως καταλαβαινετε ειναι η ωρα που προσπαθω να κοιμησω τον τζουνιορ οποτε θα τα ξαναπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα γρηγορο γεια κ απο μας...

η αγγελικη εχει γινει ζιζανιο μεγατονων.

σκαρφαλωνει παντου κ πεφτει στο κενο!!!

δεν θελει να τρωει κιολας κ ολη μερα ασχολουμαι μαζι της..

ποναω παντου..

θελω τοσο πολυ ενα διημερο μονη μου!!!!!!!

φιλακια κοπελιες μου ελπιζω να μπω το βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα για να μην πω καληνυχτα τετοια ωρα. καλυψω σε καταλαβαινω απολυτα το ιδιο θα ηθελα και εγω. Να εξαφανηστω για λιγο μονη μου να μην ακουω και να μην βλεπω τιποτα και κανεναν. Ομως κανε λιγο υπομονη τι αλλο να πω. Το ελω σε σενα για να το ακουω και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ απο εμενα ..

χαθηκα αλλα τρεχω ..δεν εφτανε που τσιμπησαν την ιωση οι μικρες τωρα κολλησαν οι γονεις μου κ ο Νικος .. :roll: Οποτε τρεχατε ποδαρακια μου προς ολες τις κατευθυνσεις ..εσεις τι μου κανετε ?

καλυψουλα κ γω το εχω σκεφτει απειρες φορες..ενα διημερο η εστω μονοημερο μονη με τον Νικο ..ομως εκει που το σκεφτομαι μου περναει γιατι απλως δεν εχω την δυνατοτητα ..γμτ ..οχι οικονομικα γιατι λογω δουλειας εχω καλες σχεσεις με τους περισσοτερους ξενοδοχους , ειναι κ η κουμπαρα μου σε τουριστικο γραφειο ( στην τυι ) οποτε σιγουρα θα ειχα τιμη ανευ προηγουμενου για ενα διημερο ..ομως που θα παω να αφησω τρια πιτσιρικια πισω μου ..η μαμα μου κ γενικα οι γονεις μου δεν τραβανε πλεον κ δεν μπορω καν να τους το ζητησω ..το ονειρευομαι ομως ..

δεν πειραζει το καλοκαιρι θα τις παρουμε κ τις τρεις κ θα κανουμε τις διακοπουλες μας που θα παει ..

πολυ καλημερα σ'ολες σας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες...

κι εγώ χάθηκα λίγο αυτές τις μέρες, από την μία είμαι ψιλοχάλια (τα γνωστά της εγκυμοσύνης ξέρετε!), από την άλλη το Μαρουλάκι έχει ζωηρέψει τόσο πολύ που κουράζομαι πλέον αφάνταστα, ευτυχώς ο άντρας μου βοηθάει όσο μπορεί με το παιδί...Τα καφέ υγρά πάνε κι έρχονται οπότε πρέπει να είμαι ξάπλα και να μην κάνω σχεδόν τίποτα πράγμα αδύνατον γιατί όλο και κάτι θα προκύψει. Εχθές πήγα στον γιατρό, είδαμε το εμβρυάκι...μεγάλωσε πάρα πολύ, την άλλη Πέμπτη θα πάω για αυχενική κι έχω αγχωθεί λίγο, ελπίζω να είναι όλα καλά!

Διακοπές ακούω??????? Αχχχχχχχχχχχχχ δεν υπάρχει πια αυτή η λέξη στο λεξιλόγιό μου!!!!!!! Όχι διακοπές αλλά ούτε καν μια μονοήμερη μέχρι...την Θεσ/νίκη που λέει ο λόγος! Έχω λαλήσει...βαρέθηκα να με βλέπω όλη μέρα με πυτζάμες, το μαλλί κότσο (μάκρυναν πάρα πολύ και με εκνευρίζουν να με ακουμπάνε), άβαφτη (εγώ που ακόμα και για ψώνια όταν πήγαινα βαφόμουν), να ζαλίζομαι και να αναγουλιάζομαι ακόμα και με το νερό και φυσικά όλα αυτά τα παραπανίσια κιλά επάνω μου!!!!!!!! Θα σκάσωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!

Ευάκο μου περαστικά σας...τελικά δεν την γλίτωσε την ίωση κανένας ε??? Γιατί δεν μπορούν οι γονείς σου να κρατήσουν τα κορίτσια για ένα διήμερο? Οι δικοί μου ειδικά τώρα που είμαι χάλια, το κρατάνε το Μαρουλάκι σχεδόν κάθε σ/κ, βέβαια έρχεται και η αδερφή μου από Θεσ/νίκη και βοηθάνε όλοι την κατάσταση!

Καλυψώ μου καλό κουράγιο κοριτσάκι μου, όλα τα ζουζούνια τα ίδια κάνουν...

Τονιαντόνι μου στο ξενύχτι βλέπω πάλι ε? Συνήλθατε από την ίωση τουλάχιστον?

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμενα ..

Νασια ακομα αναγουλιαζεσαι ε ? λιγη υπομονη καλο μου , αρκετα κρακερ κ φρυγανιες επισης ..

γι'αυτο που λες για το διημερο - μονοημερο οι γονεις μου δεν μπορουν να κρατησουν τα πιτσιρικια γιατι πολυ απλα ειναι μεγαλοι σε ηλικια ..Δεν εχουν ουτε την υπομονη αλλα ουτε ειναι ξεκουραστοι για να τρεχουν πισω απο τρια πιτσιρικια ..Οποτε δεν θα ηθελα ποτε να τους φερω σε δυσκολη θεση ..ετσι το ξεχναω το ολο σκηνικο ..κλαψ ..βρε δεν θα ερθει καλοκαιρι ? θα ξαμοληθω με το τσουρμο μου στις παραλιες κ ποιος μας πιανει .. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μην νομίζεις και οι δικοί μου είναι μεγάλοι, ο πατέρας μου είναι 69 και η μαμά μου 64 αλλά το λέει η καρδούλα τους :lol::lol: ειδικά με το πακέτο που φάγαμε οικογενειακώς με το πρώτο μου μωράκι που έχασα...τώρα έπεσαν με τα μούτρα στην εγγονή!!!! Κουράζονται, δεν λέω, αλλά τρελαίνονται να την έχουν εκεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε οι γονεις σου ειναι πιτσιρικια .. :lol: μακαρι να ηταν κ οι δικοι μου σ'αυτη την ηλικια θα ειχα αλλο θαρρος ..βλεπεις ο μπαμπας μου ειναι 81 πλεον κ η μαμα μου 75 γεματα ..καταλαβαινεις οτι δεν μπορω να ζητησω τιποτα παραπανω ..κ το καταλαβαινω κ γω ..κλαψ ομως ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε οι γονεις σου ειναι πιτσιρικια ..

:lol::lol::lol::lol::lol:

Έχεις δίκιο Ευάκο μου σ'αυτήν την ηλικία που είναι οι γονείς σου (γεροί να είναι οι άνθρωποι!!!!!) τρία πιτσιρίκια θα τους έβγαζαν νοκ άουτ! Εμένα ευτυχώς με βοηθάνε πάρα πολύ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..Δεν θα αρνιοταν πιστεψε με αν τους το ζητουσα γιατι ξερουν κ βλεπουν καθημερινα το τρεξιμο που ριχνω ..ομως δεν θα μπορουσα πραγματικα να τους το ζητησω γιατι ξερω οτι θα τους κουραζε απιστευτα ..Ζωη να εχουν , ειναι αυτο που λεμε καλοστεκουμενοι αλλα δεν παυουν να εχουν τα χρονακια τους .. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα ευακι μου βλεπω οτι παρολα τα 3 παιδακια εισαι ετοιμη για εξορμηση στις παραλιες!!!!

εγω κ μονο που σκεφτομαι το φετινο καλοκαιρι φρικαρω..

η μικρη δεν μαζευεται απο τη θαλασσα,οπως σας ειπα την βγαλαμε απο μεσα παπι πριν 2 βδομαδες

κ μας ακουσε ολη η παραλια αφου την ντυσαμε κ δεν την αφηναμε να ξαναμπει..

εχει πολυ τρεξιμο φετος!!!!

ασε που οικονομικα ειμαστε σκατα κ δεν ξερουμε κ που να παμε!!!

θελουμε καπου ησυχα με ωραιες παραλιες με αμμο κοντα στο σπιτι κ να ειναι στουντιο για να μαγειρευω.

κ φτηνα!!!

ζηταμε πολλα???

νασια πως τα θυμαμαι κ εγω αυτα τα συμπτωματα!!!!!πωπω θα σταματησουν συντομα ομως.....

ευτυχως που εχεις βοηθεια!!!!!!

τονια εσεις πως πατε??γινατε καλα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι δεν το χωνεύω καθόλου το καλοκαίρι, δεν αντέχω καθόλου τη ζέστη κι έτσι που έχουμε καταντήσει Αφρική εδώ πέρα είμαι για να με κλαίνε οι ρέγγες...ούτε να πηγαίνω για μπάνιο μου αρέσει, η θάλασσα πάντα με τρόμαζε από μικρή δεν ξέρω γιατί! Μ'αρέσει να ζώ σε παραθαλάσσιο μέρος, να βλέπω θάλασσα αλλά μέχρι εκεί...όταν πηγαίνω για μπάνιο μονίμως κοιτάω τί θα περάσει κάτω από τα πόδια μου. Βέβαια έχω κι άλλο πρόβλημα, έχω μεγάλη ευαισθησία και όποτε πήγαινα για μπάνιο μετά πάθαινα κυστίτιδες κι έπαιρνα αντιβίωση. Κατάντησε πολύ κουραστικό για ένα μπάνιο στην θάλασσα να πρέπει να παίρνω μία εβδομάδα φάρμακα και σιγά σιγά το έκοψα...επιπλέον είμαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ασπρουλιάρα και παθαίνω εγκαύματα στον ήλιο! Μεγάλο μαρτύριο το καλοκαίρι για μένα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν βρε Νασια ..δεν σου παει τοτε το καλοκαιρι παει κ τελειωσε ..ομως καλο ειναι για το μικρο τουλαχιστον ..Περισυ οι ζουζουνες πρεπει να εκαναν ισαμε μια 50αρια μπανακια κ μπορω να πω οτι αν εξαιρεσεις τα προσφατα τρεχαματα με την ωτιτιδα της Νικης κ το καπακωτο γαστρεντεριτιδας ειμασταν πολυ καλα απο θεμα ιωσεων ..Παρολα αυτα ο παιδιατρος για τα αναπνευστικα της Αριαδνης μας ειπε θαλασσα κ παλι θαλασσα ..αν ειναι δυνατον να κατασκηνοσουμε στο κυμα επανω να το κανουμε χωρις αλλη σκεψη ..οποτε με βλεπω να χανω τα περιτα μου κιλα κυνηγωντας σε τρεις διαφορετικες κατευθυνσεις .. :lol:

Καλυψουλα εσεις τι κανετε ? Ασε το οικονομικο ειναι πονεμενη ιστορια ..ομως απο την στιγμη που υπαρχουν οι ακρες θα τις χρησημοποιησω ..εστω για 3-4 μερες που λεει ο λογος ..

αχ τι ψησατε σημερις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα τα χάσει τα μπάνια της η Μαρία, θα την πηγαίνει ο μπαμπάς της! Κι εγώ θέλω να κάνει μπανάκια το κοριτσάκι μου παρόλο που πέρυσι δεν έκανε (μόνο ένα και κρύωσε και την άλλη μέρα πρήστηκε ένας λεμφαδένας αλλά ευτυχώς ήταν κάτι πολύ περαστικό) και όλο τον χειμώνα αρρώστησε μόνο μία φορά με ίωση.

Εγώ έφτιαξα ρύζι σκέτο με βούτυρο κι έφαγα γιατί το στομάχι δεν είναι για πολλά πολλά...ο σύζυγος θα φάει πατάτες με αυγά (ευτυχώς το αγαπημένο του) και η μικρή πατάτες μπλούμ (γιαχνί). Εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τους εφτιαξα μακαρονια με κιμα , εφτιαξα κ εβαλα καταψυξη μερικα σνιτσελακια κοτοπουλο κ μοσχαρι , κ τους εχω υποσχεθει πιτσουλα σπιτικη για βραδυ ..αντε να δουμε ..βαζουμε τις ποδιες μας κ γω κ αυτες κ κανουμε τις νοικοκυραδες .. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...